Ko ovaj vikend zabija u Bundesligi?
Vedad Ibisevic
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Vedad Ibisevic
Ko ovaj vikend zabija u Bundesligi?
- NoName
- Postovi: 5142
- Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
- Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Necu se ukljucivat u diskusiju, samo reko da pozdravim. I da, dabogda Vedad postigao 5 golova i time demantovao sve one koji sumnjaju u njegovu trenutnu formu ili nedo bog kvalitet.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.
-
sahbaz2509
- Postovi: 243
- Pridružen/a: 01 jan 2010, 10:23
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Ma nema veze jarane, vedo dao 5 golova ili niti jedan uvjek ce ti "sumnjivci" da sumnjajuNoName je napisao/la:Sta ce ovo biti da nas je Gero pocastio svojim prisustvom. Odkada se okiti statusom nigdje gaNesto slicno kao i Ribery. Admine, moras razmisliti o ovom davanju statusa, rastjera nam najbolje forumase.
Necu se ukljucivat u diskusiju, samo reko da pozdravim. I da, dabogda Vedad postigao 5 golova i time demantovao sve one koji sumnjaju u njegovu trenutnu formu ili nedo bog kvalitet.
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
džakailibu
- Postovi: 958
- Pridružen/a: 11 avg 2009, 20:54
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Mozda bude ovdje, ali bez garancije:
Na "Stream 1" pritisnuti:
http://www.***SPAM***/watch/6782/ ... ive-stream
Ili mozda ovdje:
http://www.iraqgoals.net/6092-vfl-bochu ... heim-.html
Inace preko ove stranice mozete pregledati oko 22 razlicita web-portala sa livestream-links, dakle idete na soccer kod "sportgenre" a ispod toga birate izmedju 1 do 22 koju stranicu zelite da prikazete, a na jednoj ce valjda biti link za utakmicu koju zelite.
Ova stranica:
http://www.livestreams4you.net/soccer.html
Re: Vedad Ibisevic
- Omerbavarac
- Postovi: 17929
- Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
biskitt je napisao/la:nek mu je sretno danas, da napokon prekine post.
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
Pa mogu ali da napad imitiraju.... teskoPrincipatus je napisao/la:Ovo izgleda Hoffenheimova odbrana pokusava imitirati Wolfsburgovu... 1:0 za Bochum.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
- Principatus
- Postovi: 9470
- Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
- Lokacija: Germany
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
Necromacer
- Postovi: 385
- Pridružen/a: 09 sep 2009, 13:20
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
-
vedo & sejo
- Postovi: 145
- Pridružen/a: 08 nov 2009, 15:21
- Kontakt:
Re: Vedad Ibisevic
Re: Vedad Ibisevic
ibi golvedo & sejo je napisao/la:aj je**** link, nijedan nece da mi proradi
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, Daduli, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, husrefbeg, jasmin10, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, LenyYoro15, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 536 gostiju.



