Bayern vs. BVB

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 18 maj 2014, 12:16

also kein Abseits!
:puke:
slika
slika
slika

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Lillard » 18 maj 2014, 12:33

Ne znam samo koja je logika da je Bayern zasluzeno slavio kad je ocigledano da je Dortmund pokraden?
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la BadrHari » 18 maj 2014, 12:38

Pobjeda je cista ko suza, pobijedio je tim koji je na terenu djelovao nadmocnije.
Onaj ponisten gol je kompenzacija za cisti ofsajd iz kojeg je postignut :wave:
Igra se samo nastavila, Borussija pala na kraju i zasluzeno izgubila.
Sad im je ostalo samo da cestitaju na postenoj pobjedi superiornog rivala !
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Lillard » 18 maj 2014, 12:43

BadrHari je napisao/la:Pobjeda je cista ko suza, pobijedio je tim koji je na terenu djelovao nadmocnije.
Onaj ponisten gol je kompenzacija za cisti ofsajd iz kojeg je postignut :wave:
Igra se samo nastavila, Borussija pala na kraju i zasluzeno izgubila.
Sad im je ostalo samo da cestitaju na postenoj pobjedi superiornog rivala !
Alo' momak, koji ofsajd? U sta ti gledas? Pobjeda ne moze bit zasluzena ako je protivnicka ekipa zabila gol u regularnom vremenu (koji je neopravdano ponisten), tako bi Dortmund uzeo torfej nakon 90.minuta.

Ili je Bayern zabio u 90.minuta :crazy:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la effe_sa » 18 maj 2014, 12:45

Lillard je napisao/la: Alo' momak, koji ofsajd? U sta ti gledas? Pobjeda ne moze bit zasluzena ako je protivnicka ekipa zabila gol u regularnom vremenu (koji je neopravdano ponisten), tako bi Dortmund uzeo torfej nakon 90.minuta.

Ili je Bayern zabio u 90.minuta :crazy:
O vidi nam bivšeg navijača..... :urnebes: :urnebes:
Jel u sljedećoj sezoni prelaziš za City navijat. Ma ja, Bože zdravlja samo, za pamet je ionako kasno..... :urnebes: :urnebes:
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Lillard » 18 maj 2014, 12:48

effe_sa je napisao/la:
Lillard je napisao/la: Alo' momak, koji ofsajd? U sta ti gledas? Pobjeda ne moze bit zasluzena ako je protivnicka ekipa zabila gol u regularnom vremenu (koji je neopravdano ponisten), tako bi Dortmund uzeo torfej nakon 90.minuta.

Ili je Bayern zabio u 90.minuta :crazy:
O vidi nam bivšeg navijača..... :urnebes: :urnebes:
Jel u sljedećoj sezoni prelaziš za City navijat. Ma ja, Bože zdravlja samo, za pamet je ionako kasno..... :urnebes: :urnebes:
:?:
To sto sam za Bayern "navijao" u finalu LP je radi Mandze i samo radi njega zelim da osvajaju titule.

Ali vi zatvarate oci pred ocitim. Nemojte bit' licemjerni i govorit da je pobjeda zasluzena ako je protivnicka ekipa pokradena.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la effe_sa » 18 maj 2014, 12:53

Lillard je napisao/la: :?:
To sto sam za Bayern "navijao" u finalu LP je radi Mandze i samo radi njega zelim da osvajaju titule.

Ali vi zatvarate oci pred ocitim. Nemojte bit' licemjerni i govorit da je pobjeda zasluzena ako je protivnicka ekipa pokradena.
Duže si ti navijao za Bayern, ali hajde na ljude bez karaktera smo navikli da se pojave ovdje. Samo kad lažeš trebaš bolje lagat. Pogrešnu si osobu našao farbat. ;) Sudijsku grešku niko ne osporava, ali je bilo još dovoljno vremena.
Bolja ekipa je pobijedila. Ako si gledao utakmicu , vidio si, jedino ako nisi dobro zažmirio na Bayernove šanse.
I na ovo sam se htio samo osvrnut, a generalno s takvima nemam šta pričat.

Samo eto razmisli o Cityju, ljudi se ipak dižu, možda bude šta od njih. Vrijeme ti je već da promijeniš dres, jer Barca ove sezone nije bila toliko uspješna. ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Lillard » 18 maj 2014, 12:57

effe_sa je napisao/la:
Lillard je napisao/la: :?:
To sto sam za Bayern "navijao" u finalu LP je radi Mandze i samo radi njega zelim da osvajaju titule.

Ali vi zatvarate oci pred ocitim. Nemojte bit' licemjerni i govorit da je pobjeda zasluzena ako je protivnicka ekipa pokradena.
Duže si ti navijao za Bayern, ali hajde na ljude bez karaktera smo navikli da se pojave ovdje. Samo kad lažeš trebaš bolje lagat. Pogrešnu si osobu našao farbat. ;) Sudijsku grešku niko ne osporava, ali je bilo još dovoljno vremena.
Bolja ekipa je pobijedila. Ako si gledao utakmicu , vidio si, jedino ako nisi dobro zažmirio na Bayernove šanse.
I na ovo sam se htio samo osvrnut, a generalno s takvima nemam šta pričat.

Samo eto razmisli o Cityju, ljudi se ipak dižu, možda bude šta od njih. Vrijeme ti je već da promijeniš dres, jer Barca ove sezone nije bila toliko uspješna. ;)
Joj, simpatican si mi. Ti znas za koga sam ja navijao, mozes i na pp ako zelis da ne spamamo. Hajde molim te.

Sto se drugog dijela tice, ma sve da je Bayern imao 100 prilika za pogodak, promasivao nemoguce, ako je zavrsilo 0:0 u regularnom dijelu, a protivnik ti zabio cist gol koji je ponisten - to ne moze bit zasluzena pobjeda.
Over and out.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la edo07 » 18 maj 2014, 13:01

Lillard je napisao/la:Ne znam samo koja je logika da je Bayern zasluzeno slavio kad je ocigledano da je Dortmund pokraden?
Logika je sljedeca...Bayern je bolje stajao na terenu...imao je 5 odlicnih prilika..utakmica je opcenito bila losa..ali Bayern je bio bolji..istina Dortmundu nije priznat ocit pogodak..i to je bilo sve od BvB-a...odlucila je fizicka spremnost igraca Bayerna, Pep-ova taktika i sudac

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 18 maj 2014, 13:04

edo07 je napisao/la: odlucila je fizicka spremnost igraca Bayerna, Pep-ova taktika i sudac
Na stranu greska sudije. Odlucila je greska Wajdija i Kevina i nista drugo. :damn:

Sto se tice spremnosti igraca, ja ne znam sta ste vi gledali, ali ja sam vidio da se Jaje valjaju po zemlji zbog grceva sto nije bio slucaj kod nas. ;)

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2014, 13:06

O kakvoj se vise Pepovoj taktici govori..pa nije Dortmund aman zaman unisten vec na srecu i sudijsku pomoc u drugom produzetku..kakva crna taktika ljudi dragi..pa nije da je Minhen dobio 3 0 glat bez ijedne nashe sanse..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la edo07 » 18 maj 2014, 13:14

mma_hz je napisao/la:O kakvoj se vise Pepovoj taktici govori..pa nije Dortmund aman zaman unisten vec na srecu i sudijsku pomoc u drugom produzetku..kakva crna taktika ljudi dragi..pa nije da je Minhen dobio 3 0 glat bez ijedne nashe sanse..
Ovako...sta je Dortmundovo najjace oruzje? Jesul kontre? Jel bila prica da su oni ekipa koja ima najbolju kontru u europi? Koliko su sinoc kontri imali? I o kakvoj sreci ti pricas?
Lijepo sinoc Klopp na ARD-u rece da su obje ekipe iscrpljene ali da je Bayern ipak za nijansu bio spremniji..znaci sad je i Klopp lud?

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2014, 13:17

edo07 je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:O kakvoj se vise Pepovoj taktici govori..pa nije Dortmund aman zaman unisten vec na srecu i sudijsku pomoc u drugom produzetku..kakva crna taktika ljudi dragi..pa nije da je Minhen dobio 3 0 glat bez ijedne nashe sanse..
Ovako...sta je Dortmundovo najjace oruzje? Jesul kontre? Jel bila prica da su oni ekipa koja ima najbolju kontru u europi? Koliko su sinoc kontri imali? Lijepo sinoc Klopp na ARD-u rece da su obje ekipe iscrpljene ali da je Bayern ipak za nijansu bio spremniji..znaci sad je i Klopp lud?
Ma ja govorim samo ono sto sam vidjeo pasha...to je moje misljenje i ne tjeram nikoga da ga prihvati..
Pa krene kontra Lahm "scepa" za ruku Rojsa i nema zutog i tako vise puta na tekmi...
krene kontra Boateng po nogama...itd itd..nbt sada Bayern je osvojio al prica o nekoj taktici ne pije vode po prikazanom..bayern je izgubio utakmicu al meyer je bio tu da ih spasi..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 18 maj 2014, 13:19

edo07 je napisao/la: Ovako...sta je Dortmundovo najjace oruzje? Jesul kontre? Jel bila prica da su oni ekipa koja ima najbolju kontru u europi? Koliko su sinoc kontri imali? I o kakvoj sreci ti pricas?
Klopp je komentiro upravo nesto sto se nadovezuje na to tj na nedodjeljivanje kartona kod 6-7 takvih slucajeva koji su prekidali moguce kontre. Nije moguce da to niste vidjeli sinoc? Kroos je morao dobti makar 3 zuta ako je to izvedivo... :hmmmmm: Normalno da nece bit kontri kad su zaustavljene na nedozvoljene nacine koje im je Meyer oprasto vise nego je smio. :thumbdown:

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la adnan24 » 18 maj 2014, 13:20

Lillard je napisao/la: Sto se drugog dijela tice, ma sve da je Bayern imao 100 prilika za pogodak, promasivao nemoguce, ako je zavrsilo 0:0 u regularnom dijelu, a protivnik ti zabio cist gol koji je ponisten - to ne moze bit zasluzena pobjeda.
:clap:

Nevjerovatno kako je 99% Bayern-ovih navijaca apsolutno izgubljeno kad je rijec o Guardioli...zadnjih mjesec dana covjek ili je najbolji trener svih vremena ili ga treba otjerati jer unistava veliki Bayern.Apsolutno nikakve sredine,sve se temelji na osnovu jednog ili 2 gola na utakmici koja su i odredila ishod tih utakmica :crazy:

Poslije onih 0-3 u Minhenu protiv BvB-a svako ziv je znao da Bayern ne smije tako igrati i protiv Reala...Pep i tu nije skontao neke stvari pa se obrukao u ligi prvaka.Sad je napokon dozvolio da Bayern bude ono sto zapravo i jeste,a to je top 3 europske ekipe.Sad se dize u nebo jer po prvi put poslije mjesec dana Bayern igrao odbranu,nije bilo rupa na sve strane...pa valjda se od Bayerna i ocekuje da igra tako,nije sa Mainzom sinoc igrao protiv Kloppa :?

Bayern jest nesto bolje stajao na terenu ali utakmica je bila maksimalno tvrda,cekala se ta jedna greska protivnika.Borussia je prva docekala takvu situaciju i postigla gol...sta bi dalje bilo ne znam :puke:

Avatar
edo07
Postovi: 1813
Pridružen/a: 01 jul 2008, 11:15
Kontakt:

Re: Odg: Bayern vs. BVB

Post Postao/la edo07 » 18 maj 2014, 13:27

Dede17 je napisao/la:
edo07 je napisao/la: Ovako...sta je Dortmundovo najjace oruzje? Jesul kontre? Jel bila prica da su oni ekipa koja ima najbolju kontru u europi? Koliko su sinoc kontri imali? I o kakvoj sreci ti pricas?
Klopp je komentiro upravo nesto sto se nadovezuje na to tj na nedodjeljivanje kartona kod 6-7 takvih slucajeva koji su prekidali moguce kontre. Nije moguce da to niste vidjeli sinoc? Kroos je morao dobti makar 3 zuta ako je to izvedivo... :hmmmmm: Normalno da nece bit kontri kad su zaustavljene na nedozvoljene nacine koje im je Meyer oprasto vise nego je smio. :thumbdown:
Sve to stoji..ali meni je nebulozno kriviti Bayern...i to je ono sto sam i sinoc napisao da u njemackoj sudci previse sjeckaju igru..ponekad covjek pomisli da gleda kosarku a ne nogomet...njemcima je pod hitno potrebna reforma sto se tice sudjenja

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la mma_hz » 18 maj 2014, 13:28

Sve to stoji :mrgreen: ,ne krivi niko Bayern vec sudce,al vi pricate o nekoj taktici aman zaman.. :roll: :roll:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
effe_sa
Postovi: 7508
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la effe_sa » 18 maj 2014, 13:34

@adnan24: Ma nije baš to tako. Pročitaj šta sam napisao na temi Bayerna.
Znači ocjena Pepove taktike protiv Reala je katastrofalna. Sinoć je ocjena odlična. Pokazao je ipak da zna napraviti varijacije. Ali zato sam tamo i napisao, da je za njega ocjena ove sezone dobar, a ne odličan.
Sve kada se sagleda bio je uspješan, ali bilo je i mrlja. Ali nije mu ni bilo lako osvojiti double nakon onako uspješne sezone. A ne treba zaboraviti ni evropski superkup i svjetsko klubsko prvensto. Uostalom sve sam o Pepu i sezoni napisao na Bayernovoj temi.

A još nešto ja tebi rekoh da će BuLi uskoro biti opet tijesnija i uzbudljivija, mislim da sad i sam imaš nadu da bi naredne sezone i u prvenstvu mogla i u borbi za titulu biti knap situacija i mnogo uzbuđenja... :)

I još jednom da se vratim na generalnu ocjenu utakmice. Sinoć sam već napisao da je utakmica bila borbena, dinamična. I ne slažem se s onima koji kažu da nije baš bila na visokom nivou.
Taktičko nadmudrivanje oba trenera je bilo fantastično. Obojica su to dosta dobro odradili, nisu ostavili mnogo prostora protivniku, tako su sve stvari bile dobro pokrivene. I zato su na kraju nijanse odlučile. Bayern i BVB su se prošle sezone pokazale kao taktički izvanredne ekipe, a i ove sezone u većini slučajeva.
Mislim da je nekad problem ovih drugih njemačkih ekipa, gore u vrhu, više to što zaostaju taktički više koraka za ove dvije ekipe. Iako naravno Bayern je i sa svojim kadrom dosta ispred. Ali Bayern i BVB su generalno taktkički dosta ispred nekih drugih bundesligaša. Kao npr Schalkea i Leverkusena, dok Wolfsburg tu pokazuje napredak, a Mainz je npr sjajan taktički, ali sa slabim kadrom u odnosu na top ekipe.
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

Avatar
Dede17
Postovi: 144
Pridružen/a: 23 dec 2013, 20:58
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Dede17 » 18 maj 2014, 14:34

Njemacka je u cudu zbog sinocnjeg nepriznatog regularnog gola. Pitaju se jel moguce da se tako nesto desi u Njemackoj u tako vaznoj utakmici. :lolno:


Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Bayern vs. BVB

Post Postao/la Saurman » 18 maj 2014, 18:34

slika :kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.