22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
ZahaKING
Postovi: 1028
Pridružen/a: 06 maj 2014, 08:45
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la ZahaKING » 23 maj 2014, 09:37

LenBias je napisao/la:begovic
mujdza bicakcic spaha seo
besic medunjanin
hajrovic pjana lulic
dzeko

to je najbolje sto imamo i najbolje sto mozemo trenutno bez ikakve dvojbe :thumbup:
+999999999999
Bez dlake na jeziku dok su cure depilirane.
More lijepih rozih p..., ali fali im sitnica, to što ima samo jedna, pa je moga k.... vrijedna! :D

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 23 maj 2014, 09:42

ZahaKING je napisao/la:
LenBias je napisao/la:begovic
mujdza bicakcic spaha seo
besic medunjanin
hajrovic pjana lulic
dzeko

to je najbolje sto imamo i najbolje sto mozemo trenutno bez ikakve dvojbe :thumbup:
+999999999999

POGRESNO!! mi ne mozemo igrati bez Misketa!!!!! znaci sve ostalo pase, samo zamjeni misketa za hajrovica i to je to......onda cemo imat i dobru klupu.....ibisevic, salihovic, hajrovic, visca....nije lose ;)

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la LenBias » 23 maj 2014, 09:51

kratko i jasno, ne
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 23 maj 2014, 10:14

DonCorleone je napisao/la:Da mene pitate, igrao bih sledecu formaciju, ali samo i iskljucivo protiv Argentine. Misljenja sam da je protiv njih bitno znati odigrati kontru kako treba, brzo prenijeti loptu i agresivno stojati pozadi sa igracima koji imaju "muda", koji se ne plase njihovih imena i koji znaju zaustaviti napad prije nego sto "gori vatra" pred nasim sesnaestercom.

Sve zavisi od toga kako otvorimo igru, ako ne primimo gol do neke 60te, mozemo ih dobro namuciti a mozda i pobijediti, jer sam sto posto ubjedjen da ce oni krenuti na sva tri boda. Shodno tome, najgori moguce scenario bi bio da rano na pocetku primimo gol, onda smo primorani da idemo naprijed i onda nastaju rupe, dakle worst case scenario, definitivno.

Best case, do 60te 0:0 sa sledecom formacijom:

----------------------Begovic----------------------
----Mujdza---Bicakcic---Spahic----Kolasinac---
----------------Besic-------Medunjanin-----------
-----Lulic------------Pjanic--------Salihovic----
-----------------------Dzeko----------------------

Ja sam 100 % siguran da ce Sabella narediti gaucosima da u roku od neke 2-3 sekunde nama uzmu loptu, da ne dozvole da pocnemo kreirati nasu pas igru i da nas upravo na Medunjaninu sasjeku, na njemu ce biti najveci teret jer valja iznjeti loptu, a protiv Portugala u gostima je to bilo jezivo, isto to nas sada ceka protiv Argentine. Presing na nase zadnje vezne, na to se mora znati odgovoriti!

Ako bi uspjeli nekako izdrzati do 60te, ubacio bi Misimovica i Hajrovica, a Mireta prebacio na DM.
Ako ovi krenu naprijed svim silama, mi imamo mogucnost da Misimovic podvali barem jednu loptu i to potpuno svijez, a imali bi i veoma jaka krila u obadva pravca i svijezeg Hajrovica, pod takvim okolnostima bi ta dva igraca bila oruzije, ne samo snaga.

Igrali bi onda ovako:

----------------------Begovic----------------------
----Mujdza---Bicakcic---Spahic----Kolasinac---
--------------Besic------------Pjanic--------------
-----Hajrovic-----Misimovic--------Lulic--------
----------------------Dzeko------------------------

Krenuli bi dakle sa najjacim ofanzivnim oruzijem i preko krila (Hajrovic, Lulic) i preko Misimovica (obadvojica odmorni) na kontre protiv mozda cak i nervoznih gaucosa pri rezultatu 0:0, i tada bi bilo apsolutno sve moguce.

Jedini uslov, da Medunjanin ne padne pod pritiskom i da se odbranimo do neke 55te, 60te minute, onda slijedi maskenbal.

sve je to ok, ali ne mozes ostaviti misimovica na klupi, to bi kao prvo izazvalo sigurno losu atmosferu u svalcionici, kao drugo on nam je jako potreban, jer on najbolje zna uputiti dzeki loptu....tako da moramo igrati s misketom i pjanicem u pocetnom sastavu....i sto se mene tice, moramo igrati napadacki protiv argentine, ali isto tako naravno paziti u odbrani, jer ako se betoniramo pozadi (mi to i ne znamo), onda cemo zavrsiti kao srbija 2006 ;)..znaci ovako bi ja igrao:

begovic
mujdza-bico-spahic-kolasinac
besic-medunjanin
pjanic-miske-lulic
dzeko

tako da bi imali i solidnu klupu: ibisevic, salihovic, hajrovic, visca, vranjes......

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la _dreamer_ » 23 maj 2014, 10:32

Smatram da je preuranjeno bilo kakve sudove donositi na osnovu jedne rekreativne utakmice u kojoj se vidjelo da nasi glavni igraci, izuzev mozda Ibisevica, igraju pod rucnom. Hajrovic i Besic su s druge strane bili motivisani, kao uostalom i vecina ostalih rezervnih igraca.

Utakmice protiv Slonovace i Meksika ce dati ipak mnogo realniju sliku o svemu. I ja nekako smatram da bi nam Besic mogao uskociti u tu ulogu zadnjeg veznog koji razbija, onako kao sto je to radio Zahirovic dok je bio u formi, no treba sacekati ove gore pomenute utakmice prije donosenja nekog suda.

Sto se tice Hajrovica, ja sam siguran da on nije bez razloga bio na klupi u Galati. On je dobio na pocetku odmah priliku da igra, medjutim nije izgledao u par utakmica dobro i onda su stvari krenule lose po njega. Znam ja da mnogi ovdje prosipaju teorije zavjere Mancinija protiv nasih igraca, ali to je diskusija na nivou osmog razreda. Hajrovic ima sigurno kvalitet, ali mozda jos nije psihicki dovoljno jak, pa mu je to navikavanje na novu sredinu tesko palo.

Elem, postavlja se pitanje kakve rotacije povuci u toj prvoj postavi. Sto se tice utakmice s Argentinom, mislim da je i Pape vec odlucio da ce igrati sa jednim spicem, tako da se otvara jedno mjesto u prvoj postavi, a najrealnije je ocekivati da tu uskoci Besic.

Hajrovica definitivno ne bih stavljao u prvu postavu, jer smatram da on kao dzoker sa klupe mnogo vise vrijedi. On i Visca su brzi i eksplozivni igraci, a te njihove kvalitete ce u drugom poluvremenu biti od posebne vaznosti. Nije poenta isprsiti se sa svim oruzjem na pocetku, treba imati i dzokera u rukavu.

Eh, ostaje i ta prica sa Medunjaninom i Salihovicem. Jedan od njih ce sigurno na klupu ukoliko Pape odluci igrati sa Besicem, a tu se postavlja pitanje koga izbaciti. Mislim da ce to biti najveca Papetova dilema, a ja sam nekako blizi tome da izbacim Medunjanina i povucem Pjanica na njegovu poziciju. Salihovica bi gurnuo ofanzivno na lijevu stranu, gdje je i igrao najveci dio svoje karijere, a Lulica bi stavio na desno krilo. Time nebi imali vise taj problem laznog desnog krila i desna strana bi morala biti cvrsca u odbrani.

Smatram da nam je ova grupa igraca itekako uigrana i da u igri prema naprijed nece biti tako velikih problema, tako da je po meni prioritet naci nacin kako zakrpiti postojece rupe.

ovo su neke moje zamisli:

Varijanta 1(bez Mede)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Besic................Pjanic..............

Lulic.................Misimovic...............Salihovic

...........................Dzeko..........................


Varijanta 2 (bez Besica)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Medunjanin........Salihovic..........

Pjanic.................Misimovic...............Lulic

...........................Dzeko..........................

Varijanta 3 (bez Salihovica)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Besic.........Medunjanin..............

Pjanic.................Misimovic...............Lulic

...........................Dzeko..........................
LenBias je napisao/la:kratko i jasno, ne
Ne znam sto formiras postavu bez Misketa kada znas da ce igrati. On je siguran koliko i Dzeko. Hajmo praviti realne postave, a ne one koje se nama svidjaju.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
plavalokomotiva
Postovi: 642
Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la plavalokomotiva » 23 maj 2014, 10:44

Mislim da jucerasnja utakmica nije bas relevantna da bi se iznosila misljenja ko treba na klupu a ko ne. Treba pricekati O. Slonovace i Mexico, i nakon toga cemo znati na cemu smo i ko treba igrati. Ovaj jucerasnji mec je, nadam se, pomogao Papetu da obrati paznju na ove mladje a neki su briljirali stvarno i ne sumnjam da ce dobiti priliku vec u kvalifikacijama sada u septembru.
"Kvalitetnu robu trgovac lako proda, ukusan rucak svako pojede sa zadovoljstvom, a "fudbal bez boje i ukusa" malo koga zanima. Tribine bi sigurno bile punije da se gledaocima nudi vise kvalitetnih predstava!"- Ivica Osim

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la LenBias » 23 maj 2014, 10:47

_dreamer_ je napisao/la:
LenBias je napisao/la:kratko i jasno, ne
Ne znam sto formiras postavu bez Misketa kada znas da ce igrati. On je siguran koliko i Dzeko. Hajmo praviti realne postave, a ne one koje se nama svidjaju.
zato sto je ono sigurno najbolja i najspremnija postava no istina, ne mora znaciti i da je samim tim i najrealnija jer kod nas ni jedna jedina najrealnija opcija nije ujedno i najbolja
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 23 maj 2014, 11:13

_dreamer_ je napisao/la:Smatram da je preuranjeno bilo kakve sudove donositi na osnovu jedne rekreativne utakmice u kojoj se vidjelo da nasi glavni igraci, izuzev mozda Ibisevica, igraju pod rucnom. Hajrovic i Besic su s druge strane bili motivisani, kao uostalom i vecina ostalih rezervnih igraca.

Utakmice protiv Slonovace i Meksika ce dati ipak mnogo realniju sliku o svemu. I ja nekako smatram da bi nam Besic mogao uskociti u tu ulogu zadnjeg veznog koji razbija, onako kao sto je to radio Zahirovic dok je bio u formi, no treba sacekati ove gore pomenute utakmice prije donosenja nekog suda.

Sto se tice Hajrovica, ja sam siguran da on nije bez razloga bio na klupi u Galati. On je dobio na pocetku odmah priliku da igra, medjutim nije izgledao u par utakmica dobro i onda su stvari krenule lose po njega. Znam ja da mnogi ovdje prosipaju teorije zavjere Mancinija protiv nasih igraca, ali to je diskusija na nivou osmog razreda. Hajrovic ima sigurno kvalitet, ali mozda jos nije psihicki dovoljno jak, pa mu je to navikavanje na novu sredinu tesko palo.

Elem, postavlja se pitanje kakve rotacije povuci u toj prvoj postavi. Sto se tice utakmice s Argentinom, mislim da je i Pape vec odlucio da ce igrati sa jednim spicem, tako da se otvara jedno mjesto u prvoj postavi, a najrealnije je ocekivati da tu uskoci Besic.

Hajrovica definitivno ne bih stavljao u prvu postavu, jer smatram da on kao dzoker sa klupe mnogo vise vrijedi. On i Visca su brzi i eksplozivni igraci, a te njihove kvalitete ce u drugom poluvremenu biti od posebne vaznosti. Nije poenta isprsiti se sa svim oruzjem na pocetku, treba imati i dzokera u rukavu.

Eh, ostaje i ta prica sa Medunjaninom i Salihovicem. Jedan od njih ce sigurno na klupu ukoliko Pape odluci igrati sa Besicem, a tu se postavlja pitanje koga izbaciti. Mislim da ce to biti najveca Papetova dilema, a ja sam nekako blizi tome da izbacim Medunjanina i povucem Pjanica na njegovu poziciju. Salihovica bi gurnuo ofanzivno na lijevu stranu, gdje je i igrao najveci dio svoje karijere, a Lulica bi stavio na desno krilo. Time nebi imali vise taj problem laznog desnog krila i desna strana bi morala biti cvrsca u odbrani.

Smatram da nam je ova grupa igraca itekako uigrana i da u igri prema naprijed nece biti tako velikih problema, tako da je po meni prioritet naci nacin kako zakrpiti postojece rupe.

ovo su neke moje zamisli:

Varijanta 1(bez Mede)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Besic................Pjanic..............

Lulic.................Misimovic...............Salihovic

...........................Dzeko..........................


Varijanta 2 (bez Besica)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Medunjanin........Salihovic..........

Pjanic.................Misimovic...............Lulic

...........................Dzeko..........................

Varijanta 3 (bez Salihovica)

.....................Begovic............................

Mujdza.......Spahic...........Bicakcic.....Kolasinac

................Besic.........Medunjanin..............

Pjanic.................Misimovic...............Lulic

...........................Dzeko..........................
LenBias je napisao/la:kratko i jasno, ne
Ne znam sto formiras postavu bez Misketa kada znas da ce igrati. On je siguran koliko i Dzeko. Hajmo praviti realne postave, a ne one koje se nama svidjaju.

Definitivno Varijanta 1!!!!!! s time da bi bila desna strana cvrsta, a to na nivou jedne utakmice protiv argentine mora da bude tako, inace ubice mujdzu samog na desnoj strani!

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la sarajlija » 23 maj 2014, 11:18

Jucer po meni je najbitnije sto se odazvao veliki broj gledalaca i sto smo skupili 82 000 km cini mi se i nadam se da ce otici u prave ruke koji ce pomoci ovim ljudima koji su u teskoj situaciji. ;)

Sto se tice tekme lagani trening nasih momaka A- BIH. :njanjanja:
04.10.2009 !!

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Kobe Bryant » 23 maj 2014, 11:37

LenBias je napisao/la:begovic
mujdza bicakcic spaha seo
besic medunjanin
hajrovic pjana lulic
dzeko

to je najbolje sto imamo i najbolje sto mozemo trenutno bez ikakve dvojbe :thumbup:
zar je moguce da se u necemu slazemo :lol:

dodati tu Salihovica koji moze igrati vise pozicija i mjenjati i Sea i Medu i Basica i Lulica

Misimovic mora igrati protiv Irana u prvih 11 jer ce se oni zatvoriti a on jos uvijek najbolje podvali loptu i nabaci ;)

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Greivis » 23 maj 2014, 11:57

LenBias je napisao/la:begovic
mujdza bicakcic spaha seo
besic medunjanin
hajrovic pjana lulic
dzeko

to je najbolje sto imamo i najbolje sto mozemo trenutno bez ikakve dvojbe :thumbup:
Zasto jednostavno nisi quotao moj post? Puno bi ti lakse bilo. Il krades viziju? :mrgreen:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

gringonjaOnajDrugi
Postovi: 906
Pridružen/a: 30 jul 2013, 09:44
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la gringonjaOnajDrugi » 23 maj 2014, 12:07

pogledajte ovo momci, mozda nije tema ovdje, ali je sasvim interesantno....da kratko prevedem, ovdje nije ocjenjeno po simpatiji i tkd., vec su posmatrali sve ekipe i uz sve vazne detalje (naprimjer: tacno dodavanje, dodiri s loptom,i tkd.) doslo do ovog rezultata

i nas PJANIC je medju 50 najbolji!!!!

http://sportbild.bild.de/fussball/inter ... sport.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la NoName » 23 maj 2014, 12:47

Hmmm, stvarno smo mi toplo/hladno narod, jedna revijalna utakmica nama posluži kao podloga za, ni manje ni više, meč sa Gaučosima. Dalje, prelako se otpisuju neki igrači, nema prilagodbe protivniku, o čemu u ovom slučaju moramo itekako razmišljati.

Dakle, poredajmo osnovne stvari:

1. Argentina je super jaka napadački, posebno preko bokova
2. Odbrana im je dosta slabija strana nego napad
3. Timska igra im je slabija strana i baziraju se uglavnom na solo akcije
4. Igrači su im u napadu veoma brzi

Svaki naš igrač mora dobiti jasna i precizna uputstva prije utakmice i mora da ispoštuje svoje zadatke, prije svega u odbrani. I igrače moramo selektirati na taj način, prilagođen protivniku i situaciji da svaki igrač mora obaviti svoju ulogu. Evo neka moja vizija kako bi to trebalo da izgleda:

slika

Zadnja linija je jasna, s time da treba naglasiti i Mujdži i Kolašincu da bez prijeke potrebe ne idu naprijed. Ako krenu, mora da ostane osigurač, Bešić kao osigurač za Mujdžu a Salihović za Kolašinca.

Bešić i Salihović kao zadnji vezni, primarno zbog njihovih mogućnosti da u fazi odbrane pomažu bekovima a Bešić može da pomogne i štoperima. Bešiću zabraniti da prelazi na protivničku polovinu a Salihoviću da ide u zadnju liniju, zbog njegovih sklonosti ka nepotrebnim faulovima. Salihović se u fazi napada može ubacivati iz drugog plana.

Krila moraju biti prodorna i kondicioni veoma spremna jer u odbrani moraju pomagati bekovima. To Lulić i Hajrović sigurno jesu. U napadu sam siguran da će isto tako nešto uraditi, brzi su i imaju dobar udarac ali i kvalitetnog finišera, kakav je Džeko.

Miske iza Edina a ne Pjanić. Ipak je ovo velika utakmica u kojoj jedan potez može da riješi sve a ipak je tu stari vuk Misimović puno bolji od mlađahnog Pjanića. Naravno, čim se vidi da Miske više ne može, izmjena je jasna, Pjana za Misketa.

Za Edina ne treba puno komentarisati. Edin se isto mora vraćati u odbranu kod prekida, kao što to radi i u Sitiju, u ostalim dijelovima utakmice on mora da se vrti oko sredine terena. On i Miske ne trebaju imati posebne odbrambene zadatke.

Dakle, u fazi odbrane imamo situaciju da imamo 3 štopera (Spahić, Bičakčić, Bešić), udvojene bekove (Kolašinac i Lulić lijevo, Mujdža i Hajrović desno), Salihovića ispred njih a Misimovića i Džeku koji se vrte na sredini terena i uvijek su spremni da ugroze protivnički gol. Tačno se trebaju dogovoriti šta rade u slučaju kontre i gdje Džeko utrčava a Miske šalje loptu (tipa akcija broj 1,2,3). Isto tako, trebamo ići na varijantu spuštanja lopte glavom od Edina prema krilima ili Misimoviću, izbacivanje krila od strane Misimovića i slično, dakle prije svega kontra napadi.

Ono čega se moramo čuvati su kontre Gaučosa i stoga u svakoj situaciji moramo imati dovoljan broj ljudi nazad. Ne smije se dešavati da ostajemo bez osigurača u fazi odbrane.

Ne mislim da treba striktno čuvati bilo koga, samo moramo ići na udvajanje njihovih igrača u fazi napada, što se posebno odnosi na Aguera, Mesija i Di Mariju. Ako to kvalitetno uradimo ne sumnjam da ćemo uspjeti sačuvati svoj gol ili bar ne primiti više od jednog a u napadu će se nešto već uraditi.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

mirzatele
Postovi: 11962
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la mirzatele » 23 maj 2014, 12:49

evo ga Pjana klupi,to se cekalo :rol: :rol: :rol:

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Goalgetter » 23 maj 2014, 12:50

Zamisao je lijepa @NoName, ali ipak, Pjanica ne mozes ostaviti na klupi. Kao ni Misketa. ;) Pogotovo jer je Pjanke u zivotnoj formi.

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la Ajax » 23 maj 2014, 12:52

NoName je napisao/la:
slika
Ova je bolja za sljedecu prijateljsku protiv Obale Slonovace. A onda zavisi koliko bi Hajrovic pokazao. Ja mislim da bi pozitivno iznenadio. Otom potom. Pjanic i Miske ce svakako igrati svaku u prvih 11.

slika
Zadnja izmjena: Ajax, dana/u 23 maj 2014, 12:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la NoName » 23 maj 2014, 12:54

mirzatele je napisao/la:evo ga Pjana klupi,to se cekalo :rol: :rol: :rol:
U utakmici protiv Argentine, samo jedan može igrati od trojca Miske/Pjana/Medo, ja mislim da bi to trebao biti Miske a nemam ništa protiv ni da to bude Pjana ali smatram da je iskustvo ovdje veoma važno. Pjanić je u svim jačim utakmicama naše reprezentacije bio gotovo nevidljiv.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

mirzatele
Postovi: 11962
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la mirzatele » 23 maj 2014, 12:57

Misimovic ce igrati,tu nema dileme..Nema Susic muda ostavit njega na klupi..Ali ako govorim o tome sta bi ja volio,onda je to Hajrovic umjesto misketa..i besic i sejo kao zadnji vezni..naprijed : Lula,Pjanic i Dzeko uz vec pomenutog Izeta

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la NoName » 23 maj 2014, 12:58

@Ajax, kod tebe je samo izmjenjen Salihović za Pjanića i ne izgleda to loše nimalo ali smatram da je vrlo važno protiv Gaučosa da udvajamo bekove (ili čak da se branimo sa 3 igrača na beku) i stoga smatram da je bolji izbor za ovu utakmicu (samo za ovu) da to bude Salihović a ne Pjanić.

Ova tvoja formacija bi meni bila udarna u svim ostalim utakmicama, kada nismo apsolutni autsajderi. Protiv Argentine jesmo.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: 22.05.2014: A-BiH vs U21 BiH

Post Postao/la NoName » 23 maj 2014, 13:01

I inače, da je Pjanić samo malo jači u odbrani, gdje bi nam bio kraj. Ali nije i neće ni biti jer mu fizika ne dozvoljava da to bude. Bilo bi recimo dobro da ga se sad priprema u tom segmentu ali se onda rizikuje povreda pa nismo dobili ništa a i pozicija gdje bi on bio vezan i za defanzivu traži dosta kontakt igre a znamo kako on izlazi iz tih situacija - uglavnom na nosilima.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.