Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
nedim93
Postovi: 4471
Pridružen/a: 24 jan 2014, 13:02
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la nedim93 » 23 maj 2014, 11:08

Sve je ovo što nemamo podršku ss.ba :thumbdown:
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la biskitt » 23 maj 2014, 14:10

Fino je Admin odgovorio da portal ne zeli takvu vrstu promocije, i u neku ruku je upravu, jer postalo je odvratno gledati ko se sve promovise i slika #selfie po unistenim podrucjima. Jeftin PR.

Svako neka pomogne kroz kanale koji vec postoje bio to Crveni Krst, Pomozi, ili licno neka ode zasuce rukave i pomogne da se ocisti kuca ulica i sl. Svako da odvoji jedan dan, mnogo bi valjalo tim ljudima dole koji su sve izgubili.

Avatar
schweinsteiger
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 okt 2010, 21:25
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la schweinsteiger » 23 maj 2014, 16:20

Posto od ovog racuna nema nista,danas je kupljena velika kolicina pempasa za bebe razlicitih uzrasta,djecijeg mlijeka i hrane,djecije odjece,sredstava za dezinfekciju i ruku i predmeta i prostorija,sve u vrijednosti oko 300 KM.
I da li neko zna neku porodicu ili vise njih u okolini Tuzle da imaju bebu kojima se moze ovo odnijeti?
Inace,zivim u Zivinicama i uvijek ima opcija da odnesem u kasarnu na Dubravama,ali kontam da do njih prvih dolazi,jer su skladista crvenog krsta udaljena 5 minuta od njih.
Ako neko zna,neka se javi.

Sent from my Samsung Galaxy SIII using tapatalk.
#miasanmia

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la NoName » 26 maj 2014, 14:38

biskitt je napisao/la:Fino je Admin odgovorio da portal ne zeli takvu vrstu promocije, i u neku ruku je upravu, jer postalo je odvratno gledati ko se sve promovise i slika #selfie po unistenim podrucjima. Jeftin PR.

Svako neka pomogne kroz kanale koji vec postoje bio to Crveni Krst, Pomozi, ili licno neka ode zasuce rukave i pomogne da se ocisti kuca ulica i sl. Svako da odvoji jedan dan, mnogo bi valjalo tim ljudima dole koji su sve izgubili.
Pazi,

Nikada, ali baš nikada ne želim da ističem moj humanitarni rad, za koji smatram da sam dužan, prvo kao čovjek a onda i kao neko ko vjeruje u Boga ali ovdje moram istaći par stvari jer tema ide u nekom neželjenom pravcu. Dakle, prvi dan nakon klizišta sam otišao u Vogošću, našao te ljude i uručio sve što im je trebalo, moja supruga je pakovala neke pakete za žene, pomogli smo putem Crvenog Križa itd. Ali, ja bih stvarno želio da baš uručimo donaciju ispred foruma SS.BA, ne kao vlasnik portala, ne kao neko ko će imati bilo kakvu korist nego kao neko društvo da učinimo nešto korisno. Kakvu korist bio ko od nas može imati ako smo ovdje svi anonimni?

Dakle, znam da postoje i druge linije putem kojih se može pomoći i to sam i uradio ali bih rado uzeo učešća i u ovom vidu pomoći. Jasko je uradio što je bilo do njega, ne znam zašto ste odmah to počeli posmatrati sa negativne strane. Ja sam namjeravao uplatiti ozbiljniji iznos pa opet mi to ne bi bio problem uraditi i na Jaskov račun jer ga smatram ozbiljnim a i čovjek je ovdje napisao sve svoje lične podatke. On se potrudio a mi opet kao mi, u svemu vidimo neku zavjeru.

Kako god ali mi smo u stanju da sve pokvarimo, pa čak i jednu ovako lijepu ideju.

Molim admina da da saglasnost i Jaska da se izjasni da je i dalje spreman da ovo ide preko njegovog računa. Eto ja ću prvi riskirati i uplatiti novac odmah nakon ovih potvrda.

Pozdrav.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la admin » 27 maj 2014, 16:48

Moju saglasnost imate, to nije upitno.
Samo nemamo opciju da SportSport.ba otvori račun na koji će se uplaćivati bilo šta.

Apsolutno ne sumnjam da će bilo ko zloupotrijebiti jednu ovakvu akciju i mislim da nema nikakve potrebe da ispred "forumaša SS.ba" stoji neki vlasnik portala ili admin. Organizujte se, ja ću učestvovati kao i svaki drugi forumaš, ništa manje, ništa više... u ovakvim stvarima niko ne treba da bude iznad drugih.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la Sabinho » 27 maj 2014, 17:20

Pozz raja nije me bilo neko vrijeme jel napravljen taj racun u banci ili Premieru?
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la mandraX » 28 maj 2014, 17:51

Ma jok, svi se ušutili...

Avatar
Cautinho
Postovi: 7247
Pridružen/a: 29 jan 2012, 09:04
Lokacija: Područje visoke dominacije
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la Cautinho » 28 maj 2014, 19:58

Pa neka napravi netko u premieru račun,to barem nikoga ništa ne košta,ili na neki postojeći,pa može se skupiti bar 20-50 maraka i donirati štogod...
Keep walking.

Avatar
nnoo88
Postovi: 457
Pridružen/a: 19 maj 2014, 21:31
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la nnoo88 » 29 maj 2014, 15:13

Cautinho je napisao/la:Pa neka napravi netko u premieru račun,to barem nikoga ništa ne košta,ili na neki postojeći,pa može se skupiti bar 20-50 maraka i donirati štogod...
Ima tih nacina za pomoc nastradalim u poplavama tako da bi ovo bilo samo komplikovanje stvari.

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la Mirzoni89 » 30 maj 2014, 01:47

I sta na kraju bi od svega toga, hoce li biti kakvih racuna ili sta, Crvenom Krizu ili Merhametu ponajmanje zelim da uplatim...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la Kawhi » 30 maj 2014, 01:55

NoName je napisao/la:
biskitt je napisao/la:Fino je Admin odgovorio da portal ne zeli takvu vrstu promocije, i u neku ruku je upravu, jer postalo je odvratno gledati ko se sve promovise i slika #selfie po unistenim podrucjima. Jeftin PR.

Svako neka pomogne kroz kanale koji vec postoje bio to Crveni Krst, Pomozi, ili licno neka ode zasuce rukave i pomogne da se ocisti kuca ulica i sl. Svako da odvoji jedan dan, mnogo bi valjalo tim ljudima dole koji su sve izgubili.
Pazi,

Nikada, ali baš nikada ne želim da ističem moj humanitarni rad, za koji smatram da sam dužan, prvo kao čovjek a onda i kao neko ko vjeruje u Boga ali ovdje moram istaći par stvari jer tema ide u nekom neželjenom pravcu. Dakle, prvi dan nakon klizišta sam otišao u Vogošću, našao te ljude i uručio sve što im je trebalo, moja supruga je pakovala neke pakete za žene, pomogli smo putem Crvenog Križa itd. Ali, ja bih stvarno želio da baš uručimo donaciju ispred foruma SS.BA, ne kao vlasnik portala, ne kao neko ko će imati bilo kakvu korist nego kao neko društvo da učinimo nešto korisno. Kakvu korist bio ko od nas može imati ako smo ovdje svi anonimni?

Dakle, znam da postoje i druge linije putem kojih se može pomoći i to sam i uradio ali bih rado uzeo učešća i u ovom vidu pomoći. Jasko je uradio što je bilo do njega, ne znam zašto ste odmah to počeli posmatrati sa negativne strane. Ja sam namjeravao uplatiti ozbiljniji iznos pa opet mi to ne bi bio problem uraditi i na Jaskov račun jer ga smatram ozbiljnim a i čovjek je ovdje napisao sve svoje lične podatke. On se potrudio a mi opet kao mi, u svemu vidimo neku zavjeru.

Kako god ali mi smo u stanju da sve pokvarimo, pa čak i jednu ovako lijepu ideju.

Molim admina da da saglasnost i Jaska da se izjasni da je i dalje spreman da ovo ide preko njegovog računa. Eto ja ću prvi riskirati i uplatiti novac odmah nakon ovih potvrda.

Pozdrav.
+1
Prolaze dani,a ništa od ovog.Znam dosta forumaša i svi su odlični ljudi i stvarno bi bilo lijepo da nešto zajedno uradimo.Kao mlađi neću da se miješam u organizaciju toga,to ostavljam vama starijim i ozbiljnijim.Moje je da uštedim šta para.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

teletext
Postovi: 58
Pridružen/a: 29 maj 2014, 14:46
Kontakt:

Re: Forumaši "ss.ba" u humanitarnoj akciji

Post Postao/la teletext » 01 jun 2014, 00:57

Nađite žiro račun Pomozi.ba i umjesto što bi uplačivali na Premier uplatite tim ljudima pare koji rade dobar posao, a i ja poznajem neke ljude koji su u tome. Biće sevapa a i sigurno je.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Pantelija, RollMan, VivaLaStella i 22 gosta.