K1=kickbox,muay thai international

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
RiNo
Postovi: 5688
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la RiNo » 09 mar 2014, 22:28

A i Mirko kao kakva uvrijedjena mlada, hajd da je barem pokazao nesto vise ne bi covjek nista rekao.. ovako bas ruglo ispade
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4268
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la AjsKjub » 10 mar 2014, 00:26

Kiria vs Ristie - napeto, zanimljivo, zabavno. Svaka cast Kiria.
Unico amore sei!
❤️🖤

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 10 mar 2014, 10:40

stokton je napisao/la:
Lillard0 je napisao/la:Pa ako si gledao borbu ne znam sta si drugo ocekivao. Ovdje se pobjednik znao i prije borbe...
Što bezveze valjaš gluposti, sama statistika meča kaže da je više udaraca uputio Remy, pa i po tome je pobjeda OK.
Druga je stvar što 80 posto raje ne konta da se ona čišćenja i bacanja u K-1 ne boduju, nije MMA, jedino je Mirko mogao dobiti opomenu zbog toga a nikako bodove.

Kakav god da je pobjeda jedan veliki šampion nije zaslužio ono što su mu priredili debili u Zagrebu od koji pola vjerovatno nikad nije ni čula za Remiya.

Da dodam da ga ne branim jer mi je išao na živce zbog glume da ne može nastaviti borbu u mečevima protiv Sappa i Badra 2008( a prije toga i poklonjene pobjede na grand prixu poslje koje je postao prvak 2007) i neprihvaćanja revanša protiv istog, nego govorim objektivno.

A možda mu se sve to vratilo, karma is a bitch :D
ciscenja se boduju u mma i muay thai-u ja mislim. sto se tice publike u zagrebu nije to nista neocekivano isto bi bilo i kod nas sve je to isti mentalni sklop...
ja sam prije borbe ocekivao da ce mirko pobjediti jer bonjasky od povratka u ring i nije bas briljirao.
ako je ovo namjesteno sta onda treba reci za onaj K1 GP koji je organizovan samo da bi mirko ozivio svoju kick box karijeru...
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 11 mar 2014, 00:13

Kiria vs Ristie po meni najbolja borba imalo je jos par nekih dobri stvari i Jurkovic je brzo dokrajcio Duuta onako neocekivano malo. Mirko i Remy po meni nerjeseno je bilo mozda Mirko da ima malu prednost sto je vise boxovao pa tako plasirao mozda udarac vise ali najbolje rjesenje bi bilo da je bila extra rounda i svidja mi se od Remya sto je dobro rekao da mu je mozda pobjeda poklonjena. Zagreb evo po 3 put dovodi vrhunske k1 spektakle i sigurno je i Orsat tu imao udjela u sve ovo. Hrvatska ima trenutno najjace k1 borce a pogotovu teskase. I iskreno jedva cekam da FFC dodje u BiH. Glory je pokazao da je vrhunska organizacija i trenutno najjaca u k-1.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 20 mar 2014, 23:44

Glorijeva lista najboljih boraca trenutno po kategorijama

Teška (+95 kg):

Prvak: -
1. Daniel Ghita
2. Rico Verhoeven
3. Semmy Schilt
4. Anderson "Braddock" Silva
5. Remy Bonjasky
6. Ben Edwards
7. Sergej Kharitonov
8. Benjamin Adegbuyi
9. Errol Zimmerman
10. Hesdy Gerges
11. Mirko Filipović
12. Mladen Brestovac
13. Jerome LeBanner
14. Jahfarr Wilnis
15. Jhonata Diniz
16. Jamal Ben Saddik
17. Xavier Vigney
18. Maurice Greene
19. Yoo Yang Rae
20. Daniel Sam

Lakoteška (-95 kg):

Prvak: -
1. Tyrone Spong
2. Gokhan Saki
3. Danyo Ilunga
4. Saulo Cavalari
5. Andrei Stoica
6. Filip Verlinden
7. Brian Collette
8. Nathan Corbett
9. Mourad Bouzidi
10. Igor Jurković
11. Michael Duut
12. Artem Vahitov
13. Stephane Susperregui
14. Randy Blake
15. Makoto Uehara
16. Alex Russo
17. Koichi Watanabe
18. Luis Tavares
19. Aliyilmaz Cenik
20. Yusuf Uzel

Laka (-70 kg):

Prvak: Davit Kiria
1. Andy Ristie
2. Robin Van Roosmalen
3. Giorgio Petrosyan
4. Ky Hollenbeck
5. Meenayothin Aikpracha
6. Hinata
7. Murthel Groenhart
8. Shemsi Beqiri
9. Albert Kraus
10. Jordan Watson
11. Niclas Larsen
12. Marat Grigorian
13. Troy Sheridan
14. Steve Moxon
15. Teo Mikelić
16. Michael Mananquil
17. Jae Gil Noh
18. Warren Stevelmans
19. Reece McAllister
20. Jurik Davtjan

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 13 apr 2014, 23:58

Ako ko ima linkove od sinocnjeg GLORY-a iz Istanbula neka postavi. Vido da je Saki pobjedio 2 injuria SPONG slomio cjevanicu i sigurno godinu dana ga nema u ringu.

Avatar
stokton
Postovi: 939
Pridružen/a: 08 sep 2010, 01:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la stokton » 19 apr 2014, 19:59

Polo je napisao/la:Ako ko ima linkove od sinocnjeg GLORY-a iz Istanbula neka postavi. Vido da je Saki pobjedio 2 injuria SPONG slomio cjevanicu i sigurno godinu dana ga nema u ringu.
http://www.gloryworldseries.com/en/videos

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 21 apr 2014, 00:41

stokton je napisao/la:
Polo je napisao/la:Ako ko ima linkove od sinocnjeg GLORY-a iz Istanbula neka postavi. Vido da je Saki pobjedio 2 injuria SPONG slomio cjevanicu i sigurno godinu dana ga nema u ringu.
http://www.gloryworldseries.com/en/videos
Hvala umedjuvremenu sam isto vidjeo nesto i na TV-u i kakav poraz Stoice zao mi je Tyrona zbog onakve povrede i svaka cast Sakiju na sportskom srcu. Nema sto jos jednom je dokazano da je GLORY najjaci K-1 brend trenutno.

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 06 maj 2014, 00:03

Evo ovdje mozete vidjeti borbe sa GLORY 16 U USA DENVER ima dobri borbi kao naprimjer Zimmerman vs Silva svaka cast Zimmermanu, a Patt Barry izgubio u povratku na K1 scenu.

http://www.fights4all.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 06 maj 2014, 11:46

Polo je napisao/la:Evo ovdje mozete vidjeti borbe sa GLORY 16 U USA DENVER ima dobri borbi kao naprimjer Zimmerman vs Silva svaka cast Zimmermanu, a Patt Barry izgubio u povratku na K1 scenu.

http://www.fights4all.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
hd barry treba zavrsiti karijeru jer brada mu je od stakla u zadnje vrijeme.
zimmerman izdominirao
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 06 maj 2014, 13:26

fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Evo ovdje mozete vidjeti borbe sa GLORY 16 U USA DENVER ima dobri borbi kao naprimjer Zimmerman vs Silva svaka cast Zimmermanu, a Patt Barry izgubio u povratku na K1 scenu.

http://www.fights4all.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
hd barry treba zavrsiti karijeru jer brada mu je od stakla u zadnje vrijeme.
zimmerman izdominirao
Isto kao i Mirko bi trebao zavrsiti karijeru ali jaro treba se uzeti jos koji € $

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 08 maj 2014, 23:34

Na sledjecem glory eventu Mirko vs Kharatinov stari lisci :D

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 10 maj 2014, 15:29

Polo je napisao/la:
fera je napisao/la:
Polo je napisao/la:Evo ovdje mozete vidjeti borbe sa GLORY 16 U USA DENVER ima dobri borbi kao naprimjer Zimmerman vs Silva svaka cast Zimmermanu, a Patt Barry izgubio u povratku na K1 scenu.

http://www.fights4all.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
hd barry treba zavrsiti karijeru jer brada mu je od stakla u zadnje vrijeme.
zimmerman izdominirao
Isto kao i Mirko bi trebao zavrsiti karijeru ali jaro treba se uzeti jos koji € $
mirko je trebao po mom misljenju bar prije jedno 3 godine ostaviti rukacive u ringu i zavrsiti karijeru.
mislim da bi mogao i od ruskog vojnika izgubiti ali ako se to desi onda stvarno nema sta raditi vise u karijeri jer kharitonov je nekako poluaktivan borac i rijetko se bori... po jedna mma i jedna k1 borba i njemu dosta za godinu dana :D
You are someone else I am still right here

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 12 maj 2014, 11:57

jos jedan bivsi ufcovac dolazi u glory. slicno kao i berry i miguel torres u zadnje vrijeme ima problema u mma karijeri ali za razliku od pata torres je bio velika zvijezda i bio prvak u wec-u organizaciji koja je svojevremeno bila broj jedan kada su u pitanju nize kategorije. ima sjajan muay thai posebno sa tehnickog aspekta po cemu bi vrlo lako mogao biti trener za stand up u mma-u u buducnosti. trenirao je sa mark dellagrotteom jednim od najboljih muay thay trenera i sa firasom zahabijem trenerom gsp-a.
veliko ime u svakom slucaju i jako me interesuje kako ce proci ovaj njegov nastup u turniru za izazivaca u featherweight kategoriji ali s obzirom na to kako su se u zadnje vrijeme pokazali ovi sto premo kick boxa pokusavaju ozivjeti svoju karijeru nakon neuspijeha u mma ne bi cudilo i da izgubi.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 15 maj 2014, 22:44

Kharatinov ovo bas radi zbog para jer u karijeri nije zaradio toliki novac ni blizu Mirkovi cifri i ako je i on bio u prideu. Mislim da i Mirko bira borce i uzima i pristsje na borbe sa kojima moze da ih pobjedi i koji su isto stari priblizno njemu. Po meni bi Mirko izgubio naprimjer i od Sakija, Ghite, Zimmermana, Verhoevena i jos sigurno tu ima imena koji su sada pri vrhu naravno i Badr ali on nije u Glory-u ali za Mirka nema veze jer nema ekskluzivni ugovor sa Gloryem vec ako Legend opet pozove doci ce isto kao i Superkombat kada bi ga pozvao ma da je to teze jer oni nemaju veliki novac kao Legend ili Glory.

Avatar
RiNo
Postovi: 5688
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la RiNo » 29 maj 2014, 13:01

Ko ce prenositi Badr Hari - Stefan Leko?

Inace prihod od PayPerView donira Bosni i Srbiji :thumbup:
slika
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 04 jun 2014, 11:20

Jedino dobro sa ovog eventa je sto je Badr donirao novac za BiH i region. Sta ostalo da se kaze mislim da je ovo sa Stefanom Lekom bilo smjeh do kraja a i zalosno da onako pada covjek brzo i glumi toliko providno da je dosao samo uzeti Arapske dolare i cus na kraju. Protiv Grahama isto slicno mozda se Graham malo bolje drzao ali isto je brzo pokleknuo ovo je za Bdra ni obicni trening. Samo vidljivo jeste da su mu serije mnogo sporije. Ali nista dok gog ne bude potpisao za Glory gledacemo ovakve da kazemo starce protiv Badra.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 08 jun 2014, 10:42

oba nasa borca pomalo ostecena na ffc-u. hajd mehic je znao u sta se upusta jer se borio protiv verunice koji je iz zadra i trebao je biti agresivniji al ocigledno da je umoran bio i nije stigao da se spremi fizicki za ovaj mec kao i velika vecina nasih boraca.
marjanovica je ostetio sudija u ringu onim brojanjem kad ga el bouni nije ni udario. njemu svaka cast stvano je pokazao da je ozbiljan borac jer evo nas emkic koji je ponajbolji predstavnik bih u ffc-u se protiv bounija zadrzao samo nekoliko sekundi na nogama.
You are someone else I am still right here

Avatar
Polo
Postovi: 1729
Pridružen/a: 19 okt 2011, 16:43
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la Polo » 08 jun 2014, 17:19

fera je napisao/la:oba nasa borca pomalo ostecena na ffc-u. hajd mehic je znao u sta se upusta jer se borio protiv verunice koji je iz zadra i trebao je biti agresivniji al ocigledno da je umoran bio i nije stigao da se spremi fizicki za ovaj mec kao i velika vecina nasih boraca.
marjanovica je ostetio sudija u ringu onim brojanjem kad ga el bouni nije ni udario. njemu svaka cast stvano je pokazao da je ozbiljan borac jer evo nas emkic koji je ponajbolji predstavnik bih u ffc-u se protiv bounija zadrzao samo nekoliko sekundi na nogama.
Mehic nije imao snage jos od polovine 2 runde a Verunica je bio aktivniji i po meni zasluzeno pobjedio. El Bouni isto tako ipak je to Holandska skola i ono brojanje nije bilo ali odma poslje toga je bila situacija jedna serija zbog koje bi se bas moglo brojati ali ipak je imao vise cistih udaraca i zbog toga i pobjedio. Samo Denis se bori vise na -95 ali ova kategorija bi mu po meni bas odgovarala.
Jurkovic zasluzeno pobjedio ali eto Zovko je rekao da je ovo zadanji FFC u Zadru zbog polu prazne sale, volio bi da se u skorije vrijeme organizuje FFC u BiH.

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: K1=kickbox,muay thai international

Post Postao/la fera » 09 jun 2014, 11:30

ma zadrane samo kosarka interesuje :D
nisam ja ni mislio da je marjanovic zasluzio pobjedu bas al sigurno je ostecen nakon onog brojanja, jbg ne mozes covjeku brojati ako ga niko ne udari :D mehic me i iznervirao malo sa tom kondicijom hajd da je mma u pitanju al on je nakon 5 minuta bio umoran... po meni stvarno su im mogli dati jos jednu dodatnu rundu al eto kad gledas ovako objektivno nakon par dana vjerovatno bi onako umoran mehic jos vise nastradao da je bila dodatna runda.
eno i milinkovic iz osijeka nastrada zbog kondicije i primi strasan soccer kick na kraju.
jos malo nece ovi iz ffc-a nikog od nasih zvati, posebno kad je k1 u pitanju nisu nasi pobjedili jako jako dugo.

bio je jedan nas i u mma dijelu darko banovic koji trenira u austriji on je pobijedio sudijskom odlukom
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.