Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la vrebac86 » 30 jun 2014, 22:30

Biti na celu nekog uspijesnog DRZAVNOG kolektiva u Bosni i Hercegovine je vise nego ravno cudu!! Kakav kod nas "javasluk" vlada i je prosto nemoguce nesto dobro raditi i drzati pod kontrolom!
Ako je gospodin Begic posten kao sto je do sada ostavio utisak onda mu svaka cast za ovo sto radi!!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la esprit24 » 30 jun 2014, 23:13

Sada sam gledao njegovo gostovanje na Hayatu i da se zakljuciti da je veoma pametan i premazan covjek. Na pitanja voditelja kao npr.kodeks ponasanja igraca, uspijeh ili neuspjeh na SP,odnos igraci novinari,davao je politicke odgovore,a ono sto mi se najvise svidja je to da ce Savez traziti od novog/starog selektora ne samo plasman na EP,nego i prvo mjesto u grupi.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la thulkazal » 30 jun 2014, 23:14

To da li je on pošten nezz i tek će se viditi u budućnosti a da li je uspješan tek će pokazati kvalifikacije za EP ...

Pola mandata za kvalifikacije na SP diktirao Osim pa čak i kad je izašao iz Komiteta imao uticaja i da bude uspješan ... Doveo nam Kolašinca i Hajrovića od 5-6 momaka kojih treba privoliti i da bude uspješan ? Šta je sa Arslanagićem, Hrgotom, Vrančićem ? Oni nam ne trebaju ? Imamo Spahića koji će igrati do 40te ili TinkiVinki ne da u prvu postavu Vrančiću ?

Za svaki uspjeh se preuveličava i diže u nebesa a za svaki neuspjeh šuti i ne daje objašnjenje, sve nešto iza zavjesa niko nema m*da da kaže da tako je i tako, greška napravljena tu i tu i ćao ...

Ali ajd vidim naivni Bosanac opet se jadan zaletio privoliti nekoga i uzdizati za par riječi ...

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Mozambik » 01 jul 2014, 00:14

Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Begić je večeras rekao, cilj u ovim kvalifikacijama je prvo mjesto u grupi, ne samo plasma.
Ono što je Begić uradio za ovih godinu i pol, koliko je na čelu saveza je ravno čudu ;) Uradio bi i više da statut nije takav kakav jeste (usran). Međutim na izmjenama i dopunama statuta se konstantno radi.

To što ovi ubačeni elementi pišu nije previše bitno. Finansijski izvještaj ne laže ;)
De navedi nam sta je to uradio gosn. Begic ?

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la calcio » 01 jul 2014, 00:24

Mozambik je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Begić je večeras rekao, cilj u ovim kvalifikacijama je prvo mjesto u grupi, ne samo plasma.
Ono što je Begić uradio za ovih godinu i pol, koliko je na čelu saveza je ravno čudu ;) Uradio bi i više da statut nije takav kakav jeste (usran). Međutim na izmjenama i dopunama statuta se konstantno radi.

To što ovi ubačeni elementi pišu nije previše bitno. Finansijski izvještaj ne laže ;)
De navedi nam sta je to uradio gosn. Begic ?
Uspjesno vodio savez.

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la brazzo » 01 jul 2014, 01:29

Kako ? Ja ne razumijem tu logiku, liga ukopana odavno.. klubovi samo sto se ne pocnu gasit, mlade selekcije tapkaju. Infrastruktura nikakva garnitura ljudi u pojedinim komisijama za pobjec iz drzave. I sta je tu uspjesno, to sto je za njegovog mandata ostvaren plasman na SP i potpisan adidas ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2014, 06:48

Mozambik je napisao/la:De navedi nam sta je to uradio gosn. Begic ?
Pa ako ste toliko pametni koliko se predstavljate, onda nema potrebe da vam se navodi ono što i slijepac vidi.
brazzo je napisao/la:Kako ? Ja ne razumijem tu logiku, liga ukopana odavno.. klubovi samo sto se ne pocnu gasit, mlade selekcije tapkaju. Infrastruktura nikakva garnitura ljudi u pojedinim komisijama za pobjec iz drzave. I sta je tu uspjesno, to sto je za njegovog mandata ostvaren plasman na SP i potpisan adidas ?
Otvoren je trening kamp, usvojen izgled grba kakav je propisan statutom, zaštićen je logo i brend NFSBiH, što će u budućnosti donijeti mnogo novca iz marketinga, budžet je mnogo veći, stvoreni su uslovi za mnogo češća okupljanja mlađih reprezentativnih selekcija, implementirana je sudijska konvencija, tako da je suđenje u domaćim prvenstvima nikad bolje. Riješene su sve tužbe protiv NFSBiH, a bilo ih je mnogo, jer su Munib i kompanija potpisivali duple ugovore, radi se o višemilionskim iznosima. Zgrada saveza više nije pod hipotekom. Ujedinjene su lige u malom i ženskom fudbalu.

Posluje se u plusu, a zna se gdje ide novac,

http://sportsport.ba/bh_fudbal/predstav ... inu/129706" onclick="window.open(this.href);return false;

Čovjek je sve ovo uradio za godinu dana svog mandata, a u planu ima još mnogo veće stvari, zato ohladite malo i pustite čovjeka da radi. Ovo su bile nezamislive stvari, ali je pokazao da se može i pored svih opstrukcija koje dolaze znamo odakle ;)
Evribadi sej Željo
Željoooo

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Cepi1981 » 01 jul 2014, 07:20

Cuj otvoren trening kamp hahaha sta su trebali pokrasti I te pare koje su nam stranci dali kao sadaku za taj kamp aa?? Otvorili kamp a nase balerine I dalje treniraju u Hrasnici.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
adal
Postovi: 1283
Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la adal » 01 jul 2014, 07:56

Samo slijep covjek moze se zapitat ..A STA JE ON URADIO DO SAD ...... zato nebi o tome.
Mnogi su zaboravili javasluk ,lopovluk itd!! Za one koji su zaboravili ili nisu htijeli da vide, zadnja kvalifikaciona utakmica Begic je cekao pocetak na ulicama sa nasim navijacima, bez telohranitelja , obezbjedjena itd.Taj gest govori dovoljno da covjek radi posteno i pametno .
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la brazzo » 01 jul 2014, 10:18

Ajde stoji to sve ali to nije nista sto ne spada u opis njegovog (dnevnog) posla. To se sve jednostavno mora raditi radi funkcionisanja saveza.. Poslije Ilje,Sulje,Ceke malo koji da ne bi valjo ali nije poenta u tome.. i nije samo repka jedina obaveza nfsbih valjda je bitniji domaca liga i fudbal u BiH ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
am333
Postovi: 308
Pridružen/a: 13 sep 2008, 12:01
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la am333 » 01 jul 2014, 10:47

brazzo je napisao/la:Ajde stoji to sve ali to nije nista sto ne spada u opis njegovog (dnevnog) posla. To se sve jednostavno mora raditi radi funkcionisanja saveza.. Poslije Ilje,Sulje,Ceke malo koji da ne bi valjo ali nije poenta u tome.. i nije samo repka jedina obaveza nfsbih valjda je bitniji domaca liga i fudbal u BiH ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Pa valjda i u klubovima postoje ljudi koji imaju opis posla.

Azmir Husić: „Da nemamo dug od skoro osam miliona, Sloboda bi igrala Ligu prvaka“



Pa ovo je van svake pameti.....da me tuzlaci sad ne uzmu na zub....99% klubova su vodili ljudi koji veze od života nemaju.

Jasno nije reprezentacija jedina obaveza, ali klubovi su krivi 90% po meni za ovo stanje.
"na stadionu se nalazi tacno 10 kilometara raznih vrsta kablova"
"Riješio Chielini da i večeras nešto ubode, mislim na terenu"
"Takvo je pravilo: u fudbalu, kao i u ljubavi, ko ga ne zabije, mora ga primit."
-Sasha Vugdalich

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la voltron30 » 01 jul 2014, 10:57

Ubleha koja se kiti tuđim perjem, tj. uspjesima Komiteta i Ivice Osima. Od kada je ukinut Komitet ovaj samo prodaje maglu i balansira između sve tri strane u Savezu, ne radeći ništa konkretno. Dovoljno je pogledati ligu, u kojoj nema nikakvog napretka, naprotiv, osjetno je nazadovanje iste. Zadnje promjene je učinio takođe Komitet, od regularnosti suđenja, pa do tehničkih stvari, tipa iste lopte za sve klubove, sudijska oprema.
Trening centar takođe nema ništa s njim, to su FIFA-ne pare koje su samo odleđene kada je Komitet došao na čelo Saveza. Trening centar bi se završio bilo ko da je bio na čelu istog.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la viKK » 01 jul 2014, 10:59

am333 je napisao/la:
brazzo je napisao/la:Ajde stoji to sve ali to nije nista sto ne spada u opis njegovog (dnevnog) posla. To se sve jednostavno mora raditi radi funkcionisanja saveza.. Poslije Ilje,Sulje,Ceke malo koji da ne bi valjo ali nije poenta u tome.. i nije samo repka jedina obaveza nfsbih valjda je bitniji domaca liga i fudbal u BiH ?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Pa valjda i u klubovima postoje ljudi koji imaju opis posla.

Azmir Husić: „Da nemamo dug od skoro osam miliona, Sloboda bi igrala Ligu prvaka“



Pa ovo je van svake pameti.....da me tuzlaci sad ne uzmu na zub....99% klubova su vodili ljudi koji veze od života nemaju.

Jasno nije reprezentacija jedina obaveza, ali klubovi su krivi 90% po meni za ovo stanje.
druže, tih 8 miliona maraka koje duguje sloboda su nabili lopovi koji su godinama sjedili u foteljama upravnog odbora kluba i iz godine u godinu nabijali dugove.. sada je bagra rastjerana i oni koji hoće dobro za klub ne mogu investirati onoliko koliko bi htjeli.. poenta toga što kaže azmir je to da on radi i ulaže za klub i njegov napredak, a ne gleda vlastiti džep.. ali napredak je nemoguće napraviti kada moraš vraćati tuđi dug.

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Buba00 » 01 jul 2014, 11:05

Sef za bezbjednost bio i sad on predsjednik NSBIH. Daj ba i vuce onog uvlakaca Pilava za sobom i sad on nesto... Mrs lopove jedna kitis se perjem uspjeha repke , a sta je sa ligom , sta je sa neredom unutar NSBIH!? Slavica Pecikoza , Jasmin Bakovic to samo prima platu i hoda sa repkom. To znam iz pouzdanih izvora gdje su rekli covjeku bliskom jednog kluba NE ZANIMA NAS NI LIGA OD NJE SIGURNO NE ZIVIMO!? Zamislite... Pa onaj Pilav je vodja Spahica i Kompanije , on njima dovodi zene u hotel on daje akreditacije Spahicevom bratu. On je taj koji vedri i oblaci Repkom al meni niko nece da vjeruje... Upamtite on je zlo ove repke on radi papetu iza ledja , on je taj koji dovodi pojedine igrace u repku !!! On i isti taj BEGIC !!! Javno cu prozvati ELMIRA PILAVA ( samoprozvanog direktora reprezentacije ) covjeka koji je sudija i nista vise odjednom BOG u SAVEZU! On je taj koji kriminalce dovodi u hotel i sa njim se druzi po sarajevskim restoranima! Po nalogu Elvedina BEGICA... MARS IZ SAVEZA BAGRO MAFIJASKAAAAA!! hocemo strucnjake i fudbalere u savez a ne privatnike i kriminalce.. Zlo mi je majke mi kad ih vidim a vi ih branite... :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la brazzo » 01 jul 2014, 11:05

Carko moj pa je li sad bitno ko je kriv, kad pola lige ne moze cisto da dobije licencu za jbnu premijer ligu vec se ostvaruje putem apelacija. I umjesto da nesto konkretno poduzmu ne bi li se sredilo koliko toliko takmicenje, ne bi li se popravila infrastruktura, podiglo to sve na visi nivo jok oni se oglase samo pred okupljanje repke i pocetak kvalifikacija. Nemoj mi govorit o sudjenju kad je na celu sudijske komisije jedan Salem Prolic. Kad je zadnji put odrzan sastanak upravnog odbora i o cemu se raspravljalo ? Sjecam se da su mjesecima plakali i kumili da se usvoji izmjenjeni statut da se ne bi repka suspendovala, zasto tako energicno ne reaguju za domace takmicenje. Zato sto za razliku od reprezentacije, tu nema para I bas me zanima kako ce utrositi dobijeni bonus od Fife.
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 01 jul 2014, 11:35

Virtu4l je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:De navedi nam sta je to uradio gosn. Begic ?
Pa ako ste toliko pametni koliko se predstavljate, onda nema potrebe da vam se navodi ono što i slijepac vidi.
brazzo je napisao/la:Kako ? Ja ne razumijem tu logiku, liga ukopana odavno.. klubovi samo sto se ne pocnu gasit, mlade selekcije tapkaju. Infrastruktura nikakva garnitura ljudi u pojedinim komisijama za pobjec iz drzave. I sta je tu uspjesno, to sto je za njegovog mandata ostvaren plasman na SP i potpisan adidas ?
Otvoren je trening kamp, usvojen izgled grba kakav je propisan statutom, zaštićen je logo i brend NFSBiH, što će u budućnosti donijeti mnogo novca iz marketinga, budžet je mnogo veći, stvoreni su uslovi za mnogo češća okupljanja mlađih reprezentativnih selekcija, implementirana je sudijska konvencija, tako da je suđenje u domaćim prvenstvima nikad bolje. Riješene su sve tužbe protiv NFSBiH, a bilo ih je mnogo, jer su Munib i kompanija potpisivali duple ugovore, radi se o višemilionskim iznosima. Zgrada saveza više nije pod hipotekom. Ujedinjene su lige u malom i ženskom fudbalu.

Posluje se u plusu, a zna se gdje ide novac,

http://sportsport.ba/bh_fudbal/predstav ... inu/129706" onclick="window.open(this.href);return false;

Čovjek je sve ovo uradio za godinu dana svog mandata, a u planu ima još mnogo veće stvari, zato ohladite malo i pustite čovjeka da radi. Ovo su bile nezamislive stvari, ali je pokazao da se može i pored svih opstrukcija koje dolaze znamo odakle ;)
Bio je i onaj zakon o dugovanjima klubova sto je skoro prosao, i to je njegova zasluga...Nek nastavi ovako i savez ce za par godina lijepo izgledati.

Ja mislim da se on i ne pita sta se kod susica u svlacionici i u glavi desava tako da Begica ne treba osudjivati za Safetove nebuloze
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2014, 11:58

SamoOstroINaPrvu je napisao/la:Ja mislim da se on i ne pita sta se kod susica u svlacionici i u glavi desava tako da Begica ne treba osudjivati za Safetove nebuloze
Svlačionica nije u njegovoj nadležnosti. Kad on počne da se miješa, onda će nastupiti rezovi i neko će dobiti nogu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SamoOstroINaPrvu
Postovi: 195
Pridružen/a: 23 jun 2014, 21:11
Lokacija: Krojcica - Floridsdorf - Krojcica
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la SamoOstroINaPrvu » 01 jul 2014, 12:03

Virtu4l je napisao/la:
SamoOstroINaPrvu je napisao/la:Ja mislim da se on i ne pita sta se kod susica u svlacionici i u glavi desava tako da Begica ne treba osudjivati za Safetove nebuloze
Svlačionica nije u njegovoj nadležnosti. Kad on počne da se miješa, onda će nastupiti rezovi i neko će dobiti nogu.
Bas tako...a kod nas kakvo je stanje u drzavi, Dino i ne moze bolje, sad zasad. Ja bih mu dao svakako jos 4 godine pa onda sumirao sve, mada mi se svidja njegov stav vec sad.
Safet Susic, trener koji prije utakmice uz prvih 11 ima u glavi i izmjene koje ce napraviti, bez obzira na razvoj situacije na utakmici! Ukratko, fenomen!!!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2014, 12:09

U decembru će ponovo podnijeti izvještaj, pa ćemo znati na čemu smo u drugoj godini mandata. Najbitnije je da se statut polako mijenja i dopunjava, pa će nadam se i Premijer liga doći na red, a tu je situacija najkomplikovanija.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Janez » 01 jul 2014, 13:03

@Virtu4l

Mislim da je problem baš u tome što si napisao: "Premijer liga doći na red, a tu je situacija najkomplikovanija"

Svaki put čujemo šteta što nema igrača iz PL, treba nam novi Džeko i Spaha, Miske. Pa valjda je vrijeme da se posvete klubovima i omladinskim pogonima. Sve mogu razumjeti, ali da ti je sve prioritet i važnije do domaćeg takmičenja i da godinama se skoro situacija ne mijenja ne ide mi u glavu nikako. I to za sudije je više zasluga UEFA jer ona većinu toga finansira i traži od Saveza da izvrši promjene. Šta treba i Platini da Begiću i IO naredi da se napokon posvete PL i krenu sa rezovima i promjenama. Ne možeš ti očekivati da imaš i u budućnosti kvalitetnu repku bez jakog i dobrog domaćeg takmičenja. Očekivao sam iskreno da će Begić odmah u startu da zasuče rukave i krene sa sređivanjem stanja u domaćem prvenstvu. Shvatam ja da IO čine ljudi koji su naklonjeni ili su dio uprava klubova i da ne možeš puno postići, ali treba biti uporab i krenuti sa ozbiljnom rekonstrukcijom. Ako treba par god. napravi ligu od 6 klubova koji ispunjavaju uslove za takmičenje i neka igraju, ostali kad zasluže ( ispune uslove) nastupati će opet. Godinama se klubovima tolerišu mnoge nepravilnosti, uvijek na drugostepenim većina dobija licencu. Nema tu napretka sve dok ne zavlada čvrsta ruka i prestane se gledati kroz prste. Ali ako ćeš raditi rekonstrukciju PL i sve ostalo treba prvo da Begić krene od svoje avlije godinama su isti članovi raznih komisija, odbora, čudesa. Prvo tu treba napraviti čistku i lijepo uvesti pravo jednog mandata i doviđenja, a ne da od 96. haman isti čovjek odlučuje o licenci ili o žalbi kluba na izrečenu kaznu. Zato mi je i drago što se završila epizoda u Brasilu jer nam je to svima bilo u prvom planu pa ostalo se i nije govorilo. Sad je vrijeme za ozbiljan posao i da srede PL pa neće nam Švabe, Švica i druge zemlje stvarati igrače.

Ono što si napisao slažem se da je NS BiH na čelu sa Begićem uradio dosta posla, treba biti realan i reći da im je trebalo dosta vremena da srede nered od prethodnika. ;) Ali sad nema izgovora PL je najkritičnija i vapi za pomoći i promjenama. ;)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.