FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:09

e **** li vas Kamber...dopisujem se a curom i umjesto da je zovneem njenim imenom...napisem...Eej Đorđe nemoj da kasnis...sve se pobrkalo haha

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
corleone87
Postovi: 2344
Pridružen/a: 30 jun 2012, 08:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la corleone87 » 22 jul 2014, 00:11

Bolje da nista cipiripi ne pises ni s kim se pregovaralo ni s kim se pregovara,vidis da ovi mediji samo cekaju neku patku pa da plasiraju.Kad bude pred finalizaciju onda napisi. ;)
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 22 jul 2014, 00:12

corleone87 je napisao/la:Bolje da nista cipiripi ne pises ni s kim se pregovaralo ni s kim se pregovara,vidis da ovi mediji samo cekaju neku patku pa da plasiraju.Kad bude pred finalizaciju onda napisi. ;)
:thumbup:

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:13

pisac je napisao/la:
Zekoo je napisao/la:Čudi me da Alispahic nije pristo na neku manju platu, kako sam upratio nije bas u nekim planovima u svom timu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jedan moj prijatelj do prije dvije sezone je igrao u Puli. Vratio se iz Belgije da tu zavrsi karijeru. Stoper, solidan igrac. U Puli imao mjesecno 5000 eura plus premije plus placen stan i to dobar. I to sve u jednoj Puli koja se tih godina grcevito borila za opstanak.
Jedan Alispahic koji je dosao u Rijeku koja je poprilicno bogat klub, sta mislis koliku platu ima? Njemu je i tih 3500 eura mizerija, sredstva potrebna za osnovne zivotne potrebe. Lupam sad, bolje primati desetak hiljada eura i cekati priliku u jednoj poprilicno jakoj Rijeci, nego doci u nasu ligu igrati za, opet lupam, 2000 eura za Zelju. Nadam se da se slazes ;)
Zekoo je napisao/la:Čudi me da Alispahic nije pristo na neku manju platu, kako sam upratio nije bas u nekim planovima u svom timu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
niko nigdje u ex yu osim u 3-4 velika kluba(hajduk...zvezda...dinamo...partizan)ne moze imati vise od 6-7000...vjereuj mi...kriza je u p.m

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gio10 » 22 jul 2014, 00:14

Hvala @cipiripi, samo ako ti nije problem odgovoriti na onu moju poruku, da mi potvrdiš dal' pregovaramo sa onim igračem?
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 22 jul 2014, 00:16

cipiripi se otvorio pravo. A prije par sati priča nemojte me ništa pitati, neću vam ništa odgovoriti nisam ja šalabajzer :lol:
DRUG NEBI TI PUNCA

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:18

bagrcavi je napisao/la:cipiripi se otvorio pravo. A prije par sati priča nemojte me ništa pitati, neću vam ništa odgovoriti nisam ja šalabajzer :lol:
ako nisi shvatio ...pricam o igracima sa kojima je propao posao a ne s kojima pregovaramo

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la pisac » 22 jul 2014, 00:20

cipiripi22 je napisao/la:
pisac je napisao/la:
Zekoo je napisao/la:Čudi me da Alispahic nije pristo na neku manju platu, kako sam upratio nije bas u nekim planovima u svom timu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jedan moj prijatelj do prije dvije sezone je igrao u Puli. Vratio se iz Belgije da tu zavrsi karijeru. Stoper, solidan igrac. U Puli imao mjesecno 5000 eura plus premije plus placen stan i to dobar. I to sve u jednoj Puli koja se tih godina grcevito borila za opstanak.
Jedan Alispahic koji je dosao u Rijeku koja je poprilicno bogat klub, sta mislis koliku platu ima? Njemu je i tih 3500 eura mizerija, sredstva potrebna za osnovne zivotne potrebe. Lupam sad, bolje primati desetak hiljada eura i cekati priliku u jednoj poprilicno jakoj Rijeci, nego doci u nasu ligu igrati za, opet lupam, 2000 eura za Zelju. Nadam se da se slazes ;)
Zekoo je napisao/la:Čudi me da Alispahic nije pristo na neku manju platu, kako sam upratio nije bas u nekim planovima u svom timu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
niko nigdje u ex yu osim u 3-4 velika kluba(hajduk...zvezda...dinamo...partizan)ne moze imati vise od 6-7000...vjereuj mi...kriza je u p.m

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
U Rijeci je daleko od krize. Mislis da bi iz Dinama igraci isli tamo da nemaju dobra primanja?
Dosao im je pravi covjek na celo, sastavili finu ekipu, vratili navijace, ostvarili rezultate, poceli stadion praviti. Po meni je Rijeka trenutno najzdraviji ex ju klub. Iskreno se nadam da ce i Sarajevo krenuti slicnim stopama.

Avatar
barbarez
Postovi: 1957
Pridružen/a: 15 sep 2010, 21:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la barbarez » 22 jul 2014, 00:21

Nisam ciheli dan kuci bio,pa nisam u toku.jesmo li to doveli vareu.
VOLIM TE ZELJO

Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić (kapiten), Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić,selektor Mirza Hrustemovic.PONOS DRZAVE

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 22 jul 2014, 00:21

cipiripi22 je napisao/la:
bagrcavi je napisao/la:cipiripi se otvorio pravo. A prije par sati priča nemojte me ništa pitati, neću vam ništa odgovoriti nisam ja šalabajzer :lol:
ako nisi shvatio ...pricam o igracima sa kojima je propao posao a ne s kojima pregovaramo

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nemam ja ništa protiv toga, naprotiv. Bolje i ovako zabaviti raju nego da se zamaraju nekakvim glupostima, ili da spamaju temu zajedno sa pitarima. :thumbup:
DRUG NEBI TI PUNCA

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:22

pisac je napisao/la:
cipiripi22 je napisao/la:
pisac je napisao/la: Jedan moj prijatelj do prije dvije sezone je igrao u Puli. Vratio se iz Belgije da tu zavrsi karijeru. Stoper, solidan igrac. U Puli imao mjesecno 5000 eura plus premije plus placen stan i to dobar. I to sve u jednoj Puli koja se tih godina grcevito borila za opstanak.
Jedan Alispahic koji je dosao u Rijeku koja je poprilicno bogat klub, sta mislis koliku platu ima? Njemu je i tih 3500 eura mizerija, sredstva potrebna za osnovne zivotne potrebe. Lupam sad, bolje primati desetak hiljada eura i cekati priliku u jednoj poprilicno jakoj Rijeci, nego doci u nasu ligu igrati za, opet lupam, 2000 eura za Zelju. Nadam se da se slazes ;)
niko nigdje u ex yu osim u 3-4 velika kluba(hajduk...zvezda...dinamo...partizan)ne moze imati vise od 6-7000...vjereuj mi...kriza je u p.m

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
U Rijeci je daleko od krize. Mislis da bi iz Dinama igraci isli tamo da nemaju dobra primanja?
Dosao im je pravi covjek na celo, sastavili finu ekipu, vratili navijace, ostvarili rezultate, poceli stadion praviti. Po meni je Rijeka trenutno najzdraviji ex ju klub. Iskreno se nadam da ce i Sarajevo krenuti slicnim stopama.
imaju primanja igraci koji su u kadru Alispahic nazalost trenutno nije

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pisac » 22 jul 2014, 00:26

Alispahic je tamo dosao iz Dinama u kojem je zasigurno imao dobru platu, dok je jos pod ugovorom bio presao je Rijeku. Mislis da bi dobrovoljno otisao da nije dobio slicne uslove? On tamo ima ugovor i bio u planu ili ne, finansiski dio ugovora se mora ispostovati. Ode ova prica predaleko, yebo Rijeku nije tema, samo hocu da ti kazem da smo mi svi jos miljama daleko od njih.

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:28

pisac je napisao/la:Alispahic je tamo dosao iz Dinama u kojem je zasigurno imao dobru platu, dok je jos pod ugovorom bio presao je Rijeku. Mislis da bi dobrovoljno otisao da nije dobio slicne uslove? On tamo ima ugovor i bio u planu ili ne, finansiski dio ugovora se mora ispostovati. Ode ova prica predaleko, yebo Rijeku nije tema, samo hocu da ti kazem da smo mi svi jos miljama daleko od njih.
zato i ne mozemo da ih dovedemo...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

emirati
Postovi: 416
Pridružen/a: 30 jun 2014, 19:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la emirati » 22 jul 2014, 00:30

zato i nismo pregovarali s takvim igracem nikad, jer nije amar lud...

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 22 jul 2014, 00:31

A i ovo vrijeme nesto usporilo pa raja haman pravo nervozna i nestrpljiva. Dovoljna mi je informacija da klub pokusava da dovede kvalitetnog play-a,znaci da su ambicije ipak jako visoke,a s druge strane da ni finansijski nije kriticno.
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:34

neroazzuro je napisao/la:A i ovo vrijeme nesto usporilo pa raja haman pravo nervozna i nestrpljiva. Dovoljna mi je informacija da klub pokusava da dovede kvalitetnog play-a,znaci da su ambicije ipak jako visoke,a s druge strane da ni finansijski nije kriticno.
vidi...nije katastrofa ni ako se ne dogovore sa ovim momkom...mada je dogovor vrrlo blizu...izgurat cemo sa ovim kadrom do zime...biti do treceg mjesta vjeruj mi...a onda se malo jos pojacati i napasti titulu akobogda

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

lucif3R666
Postovi: 1267
Pridružen/a: 22 jul 2013, 20:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lucif3R666 » 22 jul 2014, 00:40

cipiripi22 je napisao/la:molim vas da ne pitate na private za pojacanje...cisto zbog toga sto nisam salabajzer i ako propadne dogovor s igracem bice cipiripi salabajzer

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
:lol: :lol: ko je ovaj pcelar ?? :lol:
Nema neprijatelja koji može biti toliko opasan kao bivši prijatelj,jer ovaj tačno zna gdje treba da udari!

cipiripi22
Postovi: 40
Pridružen/a: 08 apr 2014, 08:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la cipiripi22 » 22 jul 2014, 00:42

evo vam lucifera...mozda je covjek upucen...ja pojma nemam ni o cemu...vozdra vam

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 22 jul 2014, 00:45

Dugo se cekao.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 22 jul 2014, 00:45

cipiripi22 je napisao/la:evo vam lucifera...mozda je covjek upucen...ja pojma nemam ni o cemu...vozdra vam

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
de ne rise,je.bo lucifera ti si kralj :D
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul i 33 gosta.