Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Gefufna » 14 avg 2014, 18:08

.
Zadnja izmjena: Gefufna, dana/u 07 okt 2016, 19:17, ukupno mijenjano 1 put.
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la golden » 14 avg 2014, 19:01

Više se i ne zamaram vijestima o potencijalnom odlasku Vidala. Svjesni smo da odlazi kako god. Da želi da ostane i da mu je ljubav prema klubu bitnija od silnih miliona do sad bi se izjasnio.
Iako mi je ubjedljivo najdraži igrač njegov odlazak me neće sjebati, baš naprotiv. Odlazile su i veće zvijezde, ikone kluba.
Najvažnije je šta će se desiti nakon njegovog odlaska, kakvi će igrači biti dovedeni itd. Odgovor svi znamo "nikakva" pojačanja do 15mil (kao što su Pereyra, Romulo i vjerovatno Guarin koji će biti zamjena za Vidala.. Krasno!)
Što se tiče mogućih pojačanja u zadnjoj liniji, pa evo ovako... Luisao je sjajan igrač, oduvijek sam ga gotivio. Sigurno bi bio veliko pojačanje da nije tako mlad, treba ga Vengeru preporučit' :thumbup: ..
Manolasa nisam ni pratio ali mislim da je precjenjen (bar po komentarima na nekim stranim forumima).. Treba pokušati sa igračima poput Nastasića i Balante, siguran sam da su daleko bolji...
Za vezu (ukoliko bi Vidal otišao) ne bi nam trebao niko, imamo Marchisia i Asamoaha koji su u svakom smislu bolji od Guarina/Paulinha..
Asa-Pirlo-Pogba :cool: Marchisio, Pereyra, Marone i Romulo. Mislim da je dovoljno..
Prodajom Vidala bi zaradili nekih 50-ak mil. Dovesti jednu zvjerku u napadu tipa Reus, Draxler, Lukas Moura, Di Maria, Isco...al' to se nikad neće desiti...uprava je nesposobna, nemaju velike ambicije, nemaju pare za ogromne plate itd...
Doveli smo samo jedno normalno pojačanje (Coman) i to je sve..Glup posao odrađen u vezi Morate da gluplji ne može biti.. mercato 1/10.
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Stranac » 14 avg 2014, 19:26

Konačnu ocjenu ću, naravno, dati kad se završi ovaj cirkus, ali do sada ja ne vidim mnogo pozitivnog, ma koliko se trudio.

I dalje mislim da se čeka pogodan trenutak da se objavi Vidalov transfer. Arturo djeluje beživotno na ovoj turneji. Besmisleno je mrcvarenje da se povrijeđen igrač vodi na ovako iscrpljujuća putovanja. Ne znam, možda je to još jedan od argumenata koji će potegnuti uprava kad se budu rastajali, kao, mi smo željeli da ga zadržimo, išao je s nama i u Aziju, ali...

Apsolutno sam protiv dovođenja ovog matorog Luisaoa, dosta više jednokratnih ''pojačanja''. Zajebali se za panja Ogbonnu pa bi sad sa tridesetrogodišnjim Brazilcem vadili kestenje iz vatre. Ili odradi posao kako treba ili nemoj nikako.

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Yucca » 14 avg 2014, 19:58

Slazem se sa predhodnicima merkato je ocajan tj jedina pozitiva je Coman ostalo :facepalm:

Sto se tice Vidala ja sam takode misljenja da je on prodat jer ni on ne pokazuje neke znake da stvarno zeli ostati jer da je tako davno bi rekao ostajem i tacka,ovako se ceka samo pogodan trenutak da se objavi da je prodat mislim da ce to biti po povratku u italiju sa turneje

Uglavnom bice ovo jako zanimljiva sezona sa puno stresa to je sigurno tesko mozemo ocekivati onakve nizove pobjeda u prvenstvu i slicno ali jos 15 dana pa cemo vidjeti sta nas ceka u novoj sezoni
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Burberry46
Postovi: 4655
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Burberry46 » 14 avg 2014, 20:42

slika

Eh kako bi nam legao
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Pogba » 14 avg 2014, 21:54

Gefufna je napisao/la:Niko od vas ne voli Juve kao ja...
Definitivno si popio lave. :mrgreen:

Ovo ti ne mogu dopustiti, ali razumijem te, subjektivno.

Nego, i ja sam tu negdje oko Artura, volim ga k'o brata, ostat će on, voli ovaj klub i treba nam, ali ako ode - sretno. Uvijek je Juve ispred svakoga, bio je ispred Del Piera, pa može i ispred Artura.

Skeptični ste generalno, razumijem, ali prodaja Artura i u ovom roku neće donijeti puno, moraju se zakrpiti rupe, a Marotta neće znati dovesti pravu zamjenu, osim ako Guarina ne smatrate klasom, dobar igrač i gotivan, ali nije Vidal, ni blizu, a bio bi prva meta da se Arturo proda.

A Lavezzi, ne mogu ga organski, a i 30 godina, ne treba, nije golgeter, znam da treba taj profil, ali neka hvala, radije ću gledati razvijanje Comana nego njega. No, u Italiji to tako ne ide, znam.

A ne znam šta vas par ima protiv Morate, kao i Nando - začepit će većini usta aBd. Postat će igrač kod nas, a i oko klauzule sam čitao dosta, bez obzira što Real ima pravo otkupa, njegova će biti zadnja, a sa tendencijom kupovine Reala, njega će zadnjeg vraćati.

U svakom slučaju bolji od Immobilea.

A kada ste zapeli za WC pojačanja, evo jednog, nova voditeljica na Juventus channel-u, Laura Barriales :angel: :
slika
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Yucca » 14 avg 2014, 22:50

Pogba@ druze Laura Barriales :o :o :tokralju: :tokralju:

Scudetto je vec osvojen :kafa:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Stranac » 14 avg 2014, 23:03

Ovo je ona što bude često gost u Tiki taka kod Parda? Kralj Mughini je šmeka svaki put. :D

Jest ba, evo video. Gledaj Mughinija hercika će ga opalit. Mamma mia. :urnebes:



Je l' to sad znači da ode piskutava Chiabotto? :D Juventina je i sve to, al' brate ne mogu je organski.

Avatar
Andrej
Postovi: 6743
Pridružen/a: 10 avg 2012, 16:22
Lokacija: PrileP
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Andrej » 15 avg 2014, 15:16

[youtube][/youtube]
"Si può far tutto ma la famiglia non si può lasciare. E la Juve fa parte della mia famiglia" - Giovanni Agnelli

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Nerko_Juventino » 15 avg 2014, 18:07

Pozz za moderatora hammers-a. Evo i mene poslije 150 godina :)
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
Nedved11
Postovi: 2717
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Nedved11 » 15 avg 2014, 18:13

eo i mene :salut:
Forza Juve! :D
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la MrMuscle » 15 avg 2014, 19:27

Nerko_Juventino je napisao/la:Pozz za moderatora hammers-a. Evo i mene poslije 150 godina :)
Ti si i pokrenuo ovu temu na forumu... Veliki Vodja :P :D
:salut: :tokralju:
Budi redovan ;) i diskutuj sa rajom...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Carli
Postovi: 2497
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Carli » 15 avg 2014, 19:37

Dosadno..
Allegri je gospodin!

Avatar
Nerko_Juventino
Postovi: 557
Pridružen/a: 04 okt 2008, 01:37
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Nerko_Juventino » 15 avg 2014, 19:45

Heheh, MrMuscle, istina je, ja sam jedan od veterana :D , okorjeli bianconero.

Istina, nije me bilo dugo, ali mi je drago da je tema još živa, i da se diskutuje, iako imamo grupu na fejsu, i Udruženje navijača Juventusa BiH, pa sam više tamo. Potrudit' ću se da budem i ovdje aktivniji.

Pozz za sve nove članove, a posebno one stare, ako ih uopšte ima više ovdje.

FORZA JUVE!!
BE A JUVE FAN OR PRAY THAT YOUR TEAM WINS!!!!!!!!

Avatar
golden
Postovi: 841
Pridružen/a: 30 apr 2012, 19:18
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la golden » 15 avg 2014, 23:04

Šta mislite o napadačkom triu Tevez-Ljorentus-Laveci
Taj scenario je vrlo moguć, mislim da su za njegovo dovođenje u igri 2-3 kluba, dakle imamo realne šanse da ga dovedemo...
Ovako na prvu izgleda strašno, zapravo prestrašno s obzirom na kvalitet koji posjeduju i Tevez i Laveci..ali ipak mišljenja sam kako to ne bi baš funkcionisalo onako kako svi mislimo, jer su Tevez i Laveci mnogo slični (mada to nema nikakve veze, ali...) i mislim da bi nam igrač drugačijeg kalibra bolje legao, neko mlađi, gladniji...
Ako su u planu uložiti tih nekih 20 mil za Lavecija, zašto ne pokušati sa nekim mlađim, ofanzivnim veznjakom/krilnim napadačem jer nam je podmlađivanje u ovom trenutku itekako potrebno...
Do kraja prijelaznog roka dolaze nam 2 igrača (napadač i štoper) i eventualno još jedan veznjak ukoliko ode Vidal.
Nisam fan Lavecia al' bi definitivno bio dobro pojačanje, iako smatram da ne bi ispunio očekivanja, no viJećemo :mrgreen:

Ocjena bi naglo skočila na 3/10.. :mrgreen:
☆ JUVENTUS ☆ 32 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ☆

☀ PHOENIX SUNS ☀

Avatar
L'Avvocato
Postovi: 8309
Pridružen/a: 15 mar 2009, 13:39
Lokacija: Cuore Bianconero !!!
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la L'Avvocato » 16 avg 2014, 00:28

Nerko_Juventino je napisao/la:Pozz za moderatora hammers-a. Evo i mene poslije 150 godina :)
Nema ti njega više ovdje Nerko, posvetio se profesionalnom fudbalu :)
★★★

"Uči(čitaj), u ime Gospodara tvoga koji stvara."(Al-Alaq)

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la IlCapitano » 16 avg 2014, 00:51

" onclick="window.open(this.href);return false;

Kako volim kad mlad igrač ima muda do poda, pun je samopouzdanja i gladan uspjeha. Tu nema promašaja.

Leali, Rugani, Coman, Berardi, Gabbiadini. Svi su takvi. :cool:

Pogba je uspio, idemo dalje. :clap:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Marvin » 16 avg 2014, 09:24

Moze neko postat neki kvalitetniji link za tekmu?

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la IlCapitano » 16 avg 2014, 11:31

SLUŽBENO: Buffon, Lichtsteiner, Bonucci, Ogbonna, Evra, Pirlo, Pogba, Vitale, Pereyra, Giovinco, Llorente

4-3-2-1
:D
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Stranac
Postovi: 1465
Pridružen/a: 19 dec 2012, 01:50
Kontakt:

Re: Juventus F.C.

Post Postao/la Stranac » 16 avg 2014, 11:58

Pravo loš teren. Samo da ne bude povreda.

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.