Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

mambabalkan
Postovi: 200
Pridružen/a: 21 nov 2012, 15:22
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la mambabalkan » 17 avg 2014, 19:08

Ajax je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Novi gol ubjedljivo najboljeg napadaca Citya. :kafa:
+1
J.e.b.e.s sve nek si ti jos jedan post upisao a ovaj drugi obara svjetske rekorde u +1 postovima.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Clutch » 17 avg 2014, 19:08

Šta je bilo pljuvači, smarači, qrcusvirači?

Edin opet pokazao koliko je bitan igrač za City. :tokralju: Sjajna partija, samo tako dalje kapitenu! :bih:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
ibish1995
Postovi: 556
Pridružen/a: 09 dec 2012, 10:01
Lokacija: Planet Namek
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ibish1995 » 17 avg 2014, 19:12

Nama treba ovaj Edin ;) Danas se nije upisao u strijelce,ali daleko najbolji pojedinac na terenu.Vraca se nazad,spusta lopte,asistira.Dok ovako igra nema zime :bih:

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pauk » 17 avg 2014, 19:16

Jadan Dzeko i jos jadniji njegovi slijepi navijaci.

Nekad su se slavili Dzekin prvi i cesto i drugi gol...a danas se slavi slucajna asistencija :facepalm:

Aguero je lijepo pokazao razliku danas izmedju njega i Dzeke...nije Dzekin posao biti asistent...a daj sta das kontaju ovi fudbalski prosijaci sa foruma :lol:
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

hadzaj
Postovi: 88
Pridružen/a: 18 sep 2013, 17:17
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hadzaj » 17 avg 2014, 19:16

" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61655
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Virtu4l » 17 avg 2014, 19:19

Auuu, kakva asistencija jbt :tokralju: :tokralju:

Sjaji dijamantu!
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la zmaj348 » 17 avg 2014, 19:21

po whoscored-u Jovetić kao i Džeko 7.2 pa ne mogu da vjerujem

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la EmirTM87 » 17 avg 2014, 19:22

Pauk je napisao/la:Jadan Dzeko i jos jadniji njegovi slijepi navijaci.

Nekad su se slavili Dzekin prvi i cesto i drugi gol...a danas se slavi slucajna asistencija :facepalm:

Aguero je lijepo pokazao razliku danas izmedju njega i Dzeke...nije Dzekin posao biti asistent...a daj sta das kontaju ovi fudbalski prosijaci sa foruma :lol:
Koliko si ti jadan, majke mi gadis mi se. Imas li zivot jadnice?? :puke:

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la lolcina » 17 avg 2014, 19:37

EmirTM87 je napisao/la:
Pauk je napisao/la:Jadan Dzeko i jos jadniji njegovi slijepi navijaci.

Nekad su se slavili Dzekin prvi i cesto i drugi gol...a danas se slavi slucajna asistencija :facepalm:

Aguero je lijepo pokazao razliku danas izmedju njega i Dzeke...nije Dzekin posao biti asistent...a daj sta das kontaju ovi fudbalski prosijaci sa foruma :lol:
Koliko si ti jadan, majke mi gadis mi se. Imas li zivot jadnice?? :puke:
Upravo si nahranio pauka...
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Monolog » 17 avg 2014, 19:37

Slucajna asistencija? :roll: :urnebes:

Tacno pojedincima treba zabraniti koristenje interneta. Dzeko najbolji igrac na terenu, definitivno. Koristan na obje strane, asistira, zadrzava loptu kako bi saigraci imali vremena da se prikljuce napadu, a tu je i da izbija lopte iz svog kaznenog prostora.

Nema zime za njeg ukoliko bude igrao ovako. Nema teorije da ce ga Negredo izbaciti iz postave ukoliko Dzeko nastavi igrati ovim tempom.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

vedator
Postovi: 1325
Pridružen/a: 16 okt 2013, 16:05
Lokacija: fb.me/BHtubeTV
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la vedator » 17 avg 2014, 19:37


sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la sedra » 17 avg 2014, 19:46

I jel dijahmant igrac tekme??

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Consigliere » 17 avg 2014, 19:58

Monolog je napisao/la:Slucajna asistencija? :roll: :urnebes:

Tacno pojedincima treba zabraniti koristenje interneta. Dzeko najbolji igrac na terenu, definitivno. Koristan na obje strane, asistira, zadrzava loptu kako bi saigraci imali vremena da se prikljuce napadu, a tu je i da izbija lopte iz svog kaznenog prostora.

Nema zime za njeg ukoliko bude igrao ovako. Nema teorije da ce ga Negredo izbaciti iz postave ukoliko Dzeko nastavi igrati ovim tempom.
Nije skrsio igraca Nigerije 20 metara od naseg gola, pola minute nakon sto je dao regularan gol: nista do kraja karijere mu se ne racuna ;)
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la EmirTM87 » 17 avg 2014, 20:05

Consigliere je napisao/la:
Monolog je napisao/la:Slucajna asistencija? :roll: :urnebes:

Tacno pojedincima treba zabraniti koristenje interneta. Dzeko najbolji igrac na terenu, definitivno. Koristan na obje strane, asistira, zadrzava loptu kako bi saigraci imali vremena da se prikljuce napadu, a tu je i da izbija lopte iz svog kaznenog prostora.

Nema zime za njeg ukoliko bude igrao ovako. Nema teorije da ce ga Negredo izbaciti iz postave ukoliko Dzeko nastavi igrati ovim tempom.
Nije skrsio igraca Nigerije 20 metara od naseg gola, pola minute nakon sto je dao regularan gol: nista do kraja karijere mu se ne racuna ;)
E danas ako si primjetio je bila identicna situacija i isto je reagovao. Jednostavno shvatite on je napadac, nije njegovo da prekida napade protivnika. Druga je stvar sto ima nekih napadaca koji su jednostavno takvi i lete na sve strane, ne mogu sebi pomoci...tipa Ivica Olic..

Neutral
Postovi: 37926
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Neutral » 17 avg 2014, 20:08

Odlična asistencija, :thumbup:

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Consigliere » 17 avg 2014, 20:10

EmirTM87 je napisao/la: E danas ako si primjetio je bila identicna situacija i isto je reagovao. Jednostavno shvatite on je napadac, nije njegovo da prekida napade protivnika. Druga je stvar sto ima nekih napadaca koji su jednostavno takvi i lete na sve strane, ne mogu sebi pomoci...tipa Ivica Olic..
Posto se na forumu u zadnje vrijeme ne zna ko pije, ko placa, samo da naglasim da sam bio sarkastican :mrgreen: Ja sam jedan od onih koji misle da je Dzeko najveci igrac ove zemlje ikada ;)
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la EmirTM87 » 17 avg 2014, 20:12

Consigliere je napisao/la:
EmirTM87 je napisao/la: E danas ako si primjetio je bila identicna situacija i isto je reagovao. Jednostavno shvatite on je napadac, nije njegovo da prekida napade protivnika. Druga je stvar sto ima nekih napadaca koji su jednostavno takvi i lete na sve strane, ne mogu sebi pomoci...tipa Ivica Olic..
Posto se na forumu u zadnje vrijeme ne zna ko pije, ko placa, samo da naglasim da sam bio sarkastican :mrgreen: Ja sam jedan od onih koji misle da je Dzeko najveci igrac ove zemlje ikada ;)
Ma sta ja znam, previse je pljuvaca pa ne mozes ni skontat ko sta misli :D

Avatar
Bajric981
Postovi: 507
Pridružen/a: 28 apr 2014, 20:25
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Bajric981 » 17 avg 2014, 20:17

protiv Liver. iducu ako budu igrali sa jednim napadacem onda Jova i Dzekica na klupi..igra mrski Aquero kuknjava

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4015
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Juventinisimo » 17 avg 2014, 20:19

Nas dragi Dzeko,danas je jednim potezom strusio opoziciju...blistaj dijamantu :bih:

Seice,seice,obavezno povecati platu nasem Dzeki,za barem 50%...samo u inat opoziciji,da im bude teze prebrojati svo bogatstvo nasega dijamanta... :rol:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Caeruleus
Postovi: 558
Pridružen/a: 18 jun 2014, 16:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Caeruleus » 17 avg 2014, 20:28

Ja Džeku od milja zovem Đekica. Dobar je Đekica naš, asistirao je petom, a Amra je svršavala u intervalima. :D

Đekica idol nacije i tisućljetne zemlje Bosne prkosne i ponosne dušmanima mrske, ali svojim patrijotima uvijek bliske.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kenonan i 22 gosta.