2014/2015 NBA Sezona

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la NeverGiveUp » 13 sep 2014, 23:21

slika


slika
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Tribalian » 14 sep 2014, 01:30

Opalaaaaaaaaaaaaaaaaa nama prva protiv NYK ;) Taman da jos jednom onaj sto napravi spansku seriju od NBA , vidi koliko se zajebao.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alemsa
Postovi: 23932
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la alemsa » 14 sep 2014, 01:51

valja u srijedu ne naspavan na poso
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Kawhi » 14 sep 2014, 03:25

Tribalian je napisao/la:Opalaaaaaaaaaaaaaaaaa nama prva protiv NYK ;) Taman da jos jednom onaj sto napravi spansku seriju od NBA , vidi koliko se zajebao.
Neće ga mučit psihopata Thibs,primaće više love u uz LA najboljem gradu za život,žena mu zadovoljna...Objasni mi što se zajebao?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la NeverGiveUp » 14 sep 2014, 09:24

Kawhi je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Opalaaaaaaaaaaaaaaaaa nama prva protiv NYK ;) Taman da jos jednom onaj sto napravi spansku seriju od NBA , vidi koliko se zajebao.
Neće ga mučit psihopata Thibs,primaće više love u uz LA najboljem gradu za život,žena mu zadovoljna...Objasni mi što se zajebao?

Nije se za'ebao jer mu nije cilj kao većini velikih igrača (talenata) da uzme naslov nego da mahnita i uživa u mnogo više love nego što bi imao u Chicagu.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Carlo » 14 sep 2014, 12:44

Tribalian je napisao/la:Opalaaaaaaaaaaaaaaaaa nama prva protiv NYK ;) Taman da jos jednom onaj sto napravi spansku seriju od NBA , vidi koliko se zajebao.
:mrgreen: :mrgreen:
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la BIHfan » 14 sep 2014, 18:50

Kad pocinju predsezonske utakmice ? Jedva cekam pocetak sezone. :)
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 sep 2014, 18:54

Njegov problem je sto ne voli igrat kosarku al voli basket zato i bolje mi je u Knicksima, u Chicagu se igra kosarka.. Nije to za njega

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 14 sep 2014, 18:58

Ja mu ne zamjerim sto je ostao u Knicksima, onakav ugovor bi svako prihvatio(osim ako ti je ime Dirk Nowitzki). Zamjerim mu sto je Bullse koristio kao leverage, što bi Amerikanci rekli i oduzio svoju odluku na nekoliko sedmica,te tako izganjao bolji ugovor u NY
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
AlfredBorden
Postovi: 1272
Pridružen/a: 08 avg 2014, 10:41
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la AlfredBorden » 14 sep 2014, 19:01

kakve ono izjave daje ruza, nije dvije godine zaigro i opusteno govori nesto tipa da je najbolji i najspremniji?
Editovao, razlog je nebitan.

UMRI SAFETE SUSICU!

Avatar
Fk_zeljo_1921
Postovi: 4938
Pridružen/a: 04 okt 2009, 16:09
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Fk_zeljo_1921 » 14 sep 2014, 19:03

AlfredBorden je napisao/la:kakve ono izjave daje ruza, nije dvije godine zaigro i opusteno govori nesto tipa da je najbolji i najspremniji?
Napušen. On je u rangu Safeta što se tice izjava za medije...
"I've failed over and over and over again in my life and that is why I succeed." -Michael Jordan

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Kawhi » 14 sep 2014, 19:55

NeverGiveUp je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Tribalian je napisao/la:Opalaaaaaaaaaaaaaaaaa nama prva protiv NYK ;) Taman da jos jednom onaj sto napravi spansku seriju od NBA , vidi koliko se zajebao.
Neće ga mučit psihopata Thibs,primaće više love u uz LA najboljem gradu za život,žena mu zadovoljna...Objasni mi što se zajebao?

Nije se za'ebao jer mu nije cilj kao većini velikih igrača (talenata) da uzme naslov nego da mahnita i uživa u mnogo više love nego što bi imao u Chicagu.
Dvostruki aršini.LeBron je ovakav i onakav zato što je mijenjao dvaput ekipu da uzima naslove,a Melo koji odluči ostati u svojoj ekipi i rodnom gradu je također ovakav i onakav samo zbog toga.Zajedničko obojici je da izbjegavaju Bullse.

Ti stvarno živiš u zabludi da bi vi mogli nekog sa zapada dobit da je Melo član Bullsa?
Fk_zeljo_1921 je napisao/la:
AlfredBorden je napisao/la:kakve ono izjave daje ruza, nije dvije godine zaigro i opusteno govori nesto tipa da je najbolji i najspremniji?
Napušen. On je u rangu Safeta što se tice izjava za medije...
Kad sam čuo da je neko za njega polagao prijemni za fax sve mi je bilo jasno.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la NeverGiveUp » 14 sep 2014, 20:12

Kawhi je napisao/la: Dvostruki aršini.LeBron je ovakav i onakav zato što je mijenjao dvaput ekipu da uzima naslove,a Melo koji odluči ostati u svojoj ekipi i rodnom gradu je također ovakav i onakav samo zbog toga.Zajedničko obojici je da izbjegavaju Bullse.

Ti stvarno živiš u zabludi da bi vi mogli nekog sa zapada dobit da je Melo član Bullsa?


Ne nisu.

Pa LeBron i Melo su nebo i zemlja. LeBrona se donedavno dovodilo u kontekst sa Najvećim (moš mislit).
Mnogi su ga kritikovali da nije u stanju sam ekipu voditi do naslova, da mu je trebala prevelika pomoć.
Misliš li da se vratio u Ohio zaista zbog Ohio-a ili zbog odlične rosterske podloge u Cavsima za budućnost ?

Kod Mela je stvar izrazito u lovi i to je to. Nije lik koji je željan naslova i te priče o New Yorku i kako se tu previše navikao su za malu djecu. Velika razlika u benjaminima je presudila.

Misliš li zaista da ja i mnogi navijači ne volimo LeBrona zato što nije došao kod nas ?!
Ja sam te godine bio za to da dovedemo Bosha, (inside scoring) nešto što nam je itekako falilo tada.
LeBrona ni tada kao ni sada nisam mogao smisliti prije svega zbog načina na koji je otišao iz države u kojoj su ga gledali kao Boga.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Carlo » 14 sep 2014, 20:29

Hahahahah Melo najgori si covjek na planeti Zemlji, kako si samo mogao potpisati za Knickse.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la NeverGiveUp » 14 sep 2014, 20:39

To si ti rekao, ja sam iznio činjenice koje cijela U.S of A zna.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Carlo » 14 sep 2014, 20:43

Pa da. Melo pravi si gad sto nisi potpisao za Bullse, sram da te bude.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 sep 2014, 20:44

AlfredBorden je napisao/la:kakve ono izjave daje ruza, nije dvije godine zaigro i opusteno govori nesto tipa da je najbolji i najspremniji?
momak rekao uvjek je znao da je jedan od najboljih igraca i sta je tu cudno?..svaki igrac na svoj nacin sebe bodri a u povm trenutku njemu nakon te dvije godine je najpotrebnije ...nije jedini svaki igrac za sebe ovo misli da je najbolji..zasto bi recimo KD rekao da ga je James bolji ili obratno ?, ili recimo bio ko drugi sasvim nebitno o kome se radi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la NeverGiveUp » 14 sep 2014, 20:45

Carlo je napisao/la:Pa da. Melo pravi si gad sto nisi potpisao za Bullse, sram da te bude.
Da je potpisao za Houston također bi imalo smisla.
Sam se sebi kenja u usta sa pričom kako mu je naslov priroitet prije kraja karijere kada je očigledno da to nije istina.

@SaltCityAttack, ne zamaraj se poznatim trollom LenBiasom.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la Kawhi » 14 sep 2014, 20:47

NeverGiveUp je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: Dvostruki aršini.LeBron je ovakav i onakav zato što je mijenjao dvaput ekipu da uzima naslove,a Melo koji odluči ostati u svojoj ekipi i rodnom gradu je također ovakav i onakav samo zbog toga.Zajedničko obojici je da izbjegavaju Bullse.

Ti stvarno živiš u zabludi da bi vi mogli nekog sa zapada dobit da je Melo član Bullsa?


Ne nisu.

Pa LeBron i Melo su nebo i zemlja. LeBrona se donedavno dovodilo u kontekst sa Najvećim (moš mislit).
Mnogi su ga kritikovali da nije u stanju sam ekipu voditi do naslova, da mu je trebala prevelika pomoć.
Misliš li da se vratio u Ohio zaista zbog Ohio-a ili zbog odlične rosterske podloge u Cavsima za budućnost ?

Kod Mela je stvar izrazito u lovi i to je to. Nije lik koji je željan naslova i te priče o New Yorku i kako se tu previše navikao su za malu djecu. Velika razlika u benjaminima je presudila.

Misliš li zaista da ja i mnogi navijači ne volimo LeBrona zato što nije došao kod nas ?!
Ja sam te godine bio za to da dovedemo Bosha, (inside scoring) nešto što nam je itekako falilo tada.
LeBrona ni tada kao ni sada nisam mogao smisliti prije svega zbog načina na koji je otišao iz države u kojoj su ga gledali kao Boga.
Pa ono i Kobe se dovodi u kontekst sa najvećim(ne vidim potrebu za velikim slovom)pa nikom ništa.Činjenica je da tebe boli to što ni James ni Melo nisu pojačali Bullse.

Ja znam da se LeBron vratio u Cavse jer misli da tamo ima veće šanse za naslov,zbog toga je i otišao.Melo je ostao u Knicksima,ali šta bi bilo da je otišao u Rocketse,ili Heat(nakon što je Bron napustio,moglo se to nekako odraditi)gdje bi imao veće šanse za naslov nego u Bullsima i Knicksima.Opet bi bio omražen od strane navijača Bullsa jer nije izabrao Bullse.

Nisi mi odgovorio na pitanje.Al evo ja ću sam sebi.Bullsi ni s Melom ne bi bili konkrentni najboljim ekipama zapada i sam on to zna.Jeste da je ostao u slabijoj ekipi,ali ako uzmemo u obzir to kako Bullsi rade u zadnjih 16 godina,mislim nisu nikad ni bili prepametna organizacija samo su imali sreće da dobiju najvećeg+Pippena,jasno je da u Bullsima ne bi imao ništa veće šanse za titulu.Knicksi godinama prave gluplje poteze i od Bullsa,ali su promijenili GMa i doveli nekog ko znači nešto u košarkaškom svijetu i možda on i uspije za par godina napraviti Melu šampionsku ekipu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22772
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: 2014/2015 NBA Sezona

Post Postao/la SaltCityAttack » 14 sep 2014, 20:53

Carlo je napisao/la:Pa da. Melo pravi si gad sto nisi potpisao za Bullse, sram da te bude.

vala ja sam ga zelio, ali covjek je odabrao ono sto on zeli i nema tu primjedbe..jest da bi nas ucinio jos boljim sa ovom ekipom sad koju imamo...ali mi smo ipak prezadovoljni ovo sad sto posjedujemo mozda i bolje nego sto bi to bilo sa Melom i bez sirine na klupi


nego kakav ovo mi trade zelimo praviti tako da bi kod nas zavrsio Kavin Martin za Mike Dunleavya i Snella .

Ne znam meni ovo ne izgleda lose Martin moze napraviti cudo offanzivno a nama to svakako treba :)
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.