NK Sloga Ljubuški

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 02 sep 2014, 14:19

slika
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ljubuski » 02 sep 2014, 19:51

Sretno Slogi i nadam se prolasku :D

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 03 sep 2014, 23:44

NK Sloga Ljubuški - FK Radnički Lukavac 3:1 (1:0) :thumbup:

" onclick="window.open(this.href);return false;
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 11 sep 2014, 12:56

u 16tini kupa igramo protiv FK Drina HE Višegrad vjerojatno kući, mislim da su nam velike šanse za proći dalje..izbacili smo radnički :D :opaopa:
Rđe '94

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 11 sep 2014, 13:07

ante1place je napisao/la:u 16tini kupa igramo protiv FK Drina HE Višegrad vjerojatno kući, mislim da su nam velike šanse za proći dalje..izbacili smo radnički :D :opaopa:
Igra se u Ljubuškom 17.09. vjerojatno oko 15h
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Android » 17 sep 2014, 17:54

Cestitke na pobjedi :clap:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 17 sep 2014, 18:24

svaka čast slogaši, odlična predstava :clap:
Rđe '94

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 17 sep 2014, 18:36

KUP BIH

1/16 finala

NK Sloga Ljubuški - FK Drina Višegrad 3:0 (1:0)

Totalna dominacija, trebalo je biti još golova. Mislim da gosti ipak nisu došli sa najjačim sastavom, golman im je neki klinjo ali bez obzira na to, imali su jedan ili dva šuta u okvir gola.
Puljić zabio prvi gol, Brajkovic čini mi se drugi, a treći Glavina iz opravdanog penala.

Prilike, posjed lopte, potezi, borbenost - sve na strani Sloge. Babovac je nakon dugo vremena bio solidno popunjen.
Koliko sam uspio vidjet niti jedan žuti karton nije dosuđen na današnjoj utakmici, suđenje korektno! :thumbup:

Sad nas čekaju ozbiljne momčadi.

" onclick="window.open(this.href);return false; (Jure Glavina 3:0)
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ljubuski » 17 sep 2014, 20:47

Čestitke Slogi :tokralju:

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Android » 23 sep 2014, 15:39

Stadion Babovac ogrnuo novo ruho

slika

Osim ulaganja u vrhunski trenerski i igrački kadar NK Sloga posebnu pozornost pridaje i ulaganjima u infrastrukturu. Tako je gradski stadion Babovac zadnjih mjeseci ogrnuo novo ruho. Babovac se pretvorio od opustošenog stadiona u moderno uređen i opremljen stadion koji je zahvaljujući brojnim ulaganjima postao stadion koji već zadovoljava premjerligaške kriterije.

Puno truda uloženo

Razgovarali smo sa tajnikom NK Sloge Željkom Rašićem kako bismo saznali koliko toga je već napravljeno i što se planira raditi u budućnosti. Rašić ističe da je dosada puno truda i napora uloženo u infrastrukturne radove. ”Puno toga dosada smo napravili, gotovo sve je renovirano i obnovljeno. Nabrojati ću što je sve dosada napravljeno kako bi se uvidjelo koliko je toga stvarno urađeno u relativno kratkom roku. Prvo smo započeli sa tribinama na koje smo postavili 1500 novih stolica, zatim smo zaštitili tribine i prostorije ispod sa posebnom zaštitom od kiše. Glavni teren je kompletno renoviran, postavljeni su novi golovi i obnovljen je travnjak. Obje gostujuće svlačionice su kompletno renovirane i opremljene odgovarajućim namještajem, kao i posebne prostorije za suce i delegate. Instalacije, struja i voda, su sve nanovo odrađene isto tako kanalizacija i sanitarije. Gornji dio ispod tribina je kompletno urađen i zatvoren, stvorene su nove prostorije u kojima su dječije svlačionice, stavljeni su novi otvori i napravljena je fasada. Na terenu za umjetnu travu napravljena je preddrenaža 40×20 metara samo nam preostaje staviti umjetnu travu, dok se izgradnja pomoćnog terena također lagano bliži kraju već je postavljena trava. Osim toga postavljen je prostor za reklame sa vanjske i unutarnje strane stadiona.” rekao je Rašić uz to dodajući da se radilo i na samom pristupu stadionu pa je tako ispred stadiona postavljen asfalt kao i na parkingu od stadiona koji je dodatno ukrašen novoposađenim biljkama.

Velike ambicije

Rašić također ističe da će se i u budućnosti intenzivno raditi kako na infrastrukturi tako i na cjelokupnom klubu. Gradski stadion je i s vanjske strane obojen i osvježen te su pomaci na njemu i više nego vidljivi. Sa sigurnošću se može reći da je Babovac postao na ponos svome gradu. Budući da već u ovom trenutku Sloga ispunjava sve infrastrukturne uvjete za igranje višeg ranga natjecanja, pitali smo tajnika i kakve su ambicije kluba po tom pitanju. On spremno ističe da se imaju pravo nadati najboljemu. ”Sloga je već na početku prvenstva pokazala kvalitetnu igru te u skladu s tim i svoju ozbiljnost. Osim ambicija u Drugoj ligi FBiH Jug svakako gajimo i velike ambicije u kupu gdje smo do sada upisali pobjede ito protiv ekipa iz viših rangova što svakako pokazuje da Sloga zaslužuje mjesto u većim rangovima. Tako da vjerujem da ćemo se mi prošetati kroz ovu ligu, a ne sumnjam ni u dobre rezultate i u kupu” kaže Rašić.

Slike na http://sloga.ba/stadion-babovac-ogrnuo-novo-ruho/" onclick="window.open(this.href);return false;


Bravo za Ljubusake,samo naprijed :thumbup:
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 24 sep 2014, 11:42

Android je napisao/la:Stadion Babovac ogrnuo novo ruho

slika

Osim ulaganja u vrhunski trenerski i igrački kadar NK Sloga posebnu pozornost pridaje i ulaganjima u infrastrukturu. Tako je gradski stadion Babovac zadnjih mjeseci ogrnuo novo ruho. Babovac se pretvorio od opustošenog stadiona u moderno uređen i opremljen stadion koji je zahvaljujući brojnim ulaganjima postao stadion koji već zadovoljava premjerligaške kriterije.

Puno truda uloženo

Razgovarali smo sa tajnikom NK Sloge Željkom Rašićem kako bismo saznali koliko toga je već napravljeno i što se planira raditi u budućnosti. Rašić ističe da je dosada puno truda i napora uloženo u infrastrukturne radove. ”Puno toga dosada smo napravili, gotovo sve je renovirano i obnovljeno. Nabrojati ću što je sve dosada napravljeno kako bi se uvidjelo koliko je toga stvarno urađeno u relativno kratkom roku. Prvo smo započeli sa tribinama na koje smo postavili 1500 novih stolica, zatim smo zaštitili tribine i prostorije ispod sa posebnom zaštitom od kiše. Glavni teren je kompletno renoviran, postavljeni su novi golovi i obnovljen je travnjak. Obje gostujuće svlačionice su kompletno renovirane i opremljene odgovarajućim namještajem, kao i posebne prostorije za suce i delegate. Instalacije, struja i voda, su sve nanovo odrađene isto tako kanalizacija i sanitarije. Gornji dio ispod tribina je kompletno urađen i zatvoren, stvorene su nove prostorije u kojima su dječije svlačionice, stavljeni su novi otvori i napravljena je fasada. Na terenu za umjetnu travu napravljena je preddrenaža 40×20 metara samo nam preostaje staviti umjetnu travu, dok se izgradnja pomoćnog terena također lagano bliži kraju već je postavljena trava. Osim toga postavljen je prostor za reklame sa vanjske i unutarnje strane stadiona.” rekao je Rašić uz to dodajući da se radilo i na samom pristupu stadionu pa je tako ispred stadiona postavljen asfalt kao i na parkingu od stadiona koji je dodatno ukrašen novoposađenim biljkama.

Velike ambicije

Rašić također ističe da će se i u budućnosti intenzivno raditi kako na infrastrukturi tako i na cjelokupnom klubu. Gradski stadion je i s vanjske strane obojen i osvježen te su pomaci na njemu i više nego vidljivi. Sa sigurnošću se može reći da je Babovac postao na ponos svome gradu. Budući da već u ovom trenutku Sloga ispunjava sve infrastrukturne uvjete za igranje višeg ranga natjecanja, pitali smo tajnika i kakve su ambicije kluba po tom pitanju. On spremno ističe da se imaju pravo nadati najboljemu. ”Sloga je već na početku prvenstva pokazala kvalitetnu igru te u skladu s tim i svoju ozbiljnost. Osim ambicija u Drugoj ligi FBiH Jug svakako gajimo i velike ambicije u kupu gdje smo do sada upisali pobjede ito protiv ekipa iz viših rangova što svakako pokazuje da Sloga zaslužuje mjesto u većim rangovima. Tako da vjerujem da ćemo se mi prošetati kroz ovu ligu, a ne sumnjam ni u dobre rezultate i u kupu” kaže Rašić.

Slike na http://sloga.ba/stadion-babovac-ogrnuo-novo-ruho/" onclick="window.open(this.href);return false;


Bravo za Ljubusake,samo naprijed :thumbup:
hvala u ime svih Ljubušaka, idemo k vama u premierku :D
Rđe '94

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 24 sep 2014, 12:16

"žrijebom" http://i.imgur.com/wRZXeKQ.jpg je odlučeno da igramo protiv zrinje, što nas je većina Ljubušaka priželjkivala :)

prva je kod nas na Babovcu već u sljedeću srijedu!
Rđe '94

fkklis
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 jun 2014, 13:06
Lokacija: Klis
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la fkklis » 24 sep 2014, 12:54

Sretno Ljubušaci, nadam se da ćete se predstaviti u što boljem svjetlu. :thumbup:

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 24 sep 2014, 14:06

fkklis je napisao/la:Sretno Ljubušaci, nadam se da ćete se predstaviti u što boljem svjetlu. :thumbup:
Bio bi red da se napokon pokažemo. Inače jedini veći rezultat ove sezone je Zrinjski postigao u Sarajevu pobjedom protiv Želje. Ostalo prolazna ocjena. Najjači igrač im je Crnov (glava čitavog tima) koji igra na lijevom krilu mislim gdje smo mi najtanji, uz njega je standardno dobar napadač Nikolić. Tu i tamo bljesne Simeunović na drugom krilu. Uglavnom to su tri najopasnija pojedinca što pokazuje da su napadački vrlo snažni.

Ali s obzirom da smo ove sezone gledali lijepe partije Grgića, Glavine, Serdarevića, Puljića i Jelčića možemo se i mi nadati pokojem golu.

Da je ovo proći pa da malo više pišu o nama! :mrgreen:
Rđe '94

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 25 sep 2014, 10:33

Izmjena termina za KUP utakmicu

NK Sloga Ljubuški - HŠK Zrinjski prva utakmica 30.09. --- UTORAK!
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 25 sep 2014, 17:22

http://dnevni-list.ba/web1/zrinjski-pro ... ljeznicar/

dobar rezultat kući može mnogo napraviti
Rđe '94

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Android » 01 okt 2014, 12:05

Sloga nakon poraza od Zrinjskog potjerala trenera!

slika

Unatoč prvom mjestu u Drugoj ligi FBiH Jug i plasmanu u osminu finala Kupa BiH, trenerski tandem Sloge iz Ljubuškog, šef struke Ibro Rahimić i njegov asistent Damir Vučić, dobili su otkaze nakon jučerašnjeg poraza od Zrinjskog.

“To je trenerski tandem koji je jednostavno izgubio povjerenje kluba i mi više ne vjerujemo kako s njima možemo ostvariti željeni cilj, naročito nakon što smo prošle sezone ostali bez plasmana u Prvu ligu. Sloga je izmirila sve financijske obveze prema Rahimiću i Vučiću”, izjavio je za Dnevni list predsjednik Sloge Miroslav Rašić.

Smijenjeni trener Sloge neposredno nakon utakmice je komentirao igru i rezultat ostvaren protiv Zrinjskog, a kasnija spoznaja da mu je Kup ogled protiv prvaka bio posljednji na klupi Sloge ga je iznenadila.

“Zaista ne mogu ništa kazati, niti komentirati. Nemam nikakve konkretne informacije, jer mi je vijest otkazu prenio asistent Vučić. Mislim da sam bio krajnje korektan i iznenađen sam odlukom. Ne mogu ništa komentirati dok ne vidim o čemu se radi”, rekao je Rahimić, a Dnevni list podsjeća da ga je nekoliko dana ranije Meho Kodro zvao za pomoćnika u Sarajevu, no Rahimić je to odbio.

Novi stručni stožer Sloge činit će Slavko Limov i Franjo Vasilj.
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
ante1place
Postovi: 48
Pridružen/a: 10 sep 2014, 11:10
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ante1place » 08 okt 2014, 14:15

slika

Badillo: Želja mi je zaigrati za BiH
Nogometni klub Sloga iz Ljubuškog je u tekuću sezonu Druge lieg FBiH Jug ušao s dosta dobrim igračkim kadrom, a što je itekako bilo vidljivo na njihovim utakmicama, ali i po dosadašnjim rezultatima.
Jedno od igračkih imena koje se itekako ističe je mladi Meksikanac Gerard Ivan Gil Badillo, dvadesetjednogodišnji desni bočni koji je stigao iz Puebla FC.
U Slogu je došao na inicijativu njegovog agenta koji je mislio da bi najbolja solucija za Meksikanca bila odlazak u inozemstvo pa se odlučio za Slogu.
- U Slogi su me dočekali odlični ljudi i pozitivna atmosfera. Kad sam stigao, ugodno sam se iznenadio kako su ljudi srdačni. Igrači su me odlično prihvatili, jako se lijepo slažemo i družimo evo već dosta dugo, a iskreno, što sam duže ovdje, sve mi se više sviđa. Iako smo posljednjih dana imali dosta promjena u klubu, mislim da smo ostali čvrsti. Dobili smo novog trenera Borisa Gavrana koji je jako dobar i mislim da ćemo nakon što se bolje upoznamo savršeno funkcionirati, kaže Ivan Badillo.
Istaknuo je da bi volio ostati u Ljubuškom jer se tu jako lijepo osjeća.
- Jako volim ovu zemlju. Da bih igrao u reprezentaciji, trebao bih ovdje duže živjeti, ali to mi ne bi smetalo. Jako mi se svidio Ljubuški, ljudi i volio bih u budućnosti dobiti bh. državljanstvo koje bih svakako s ponosom nosio, rekao je Badillo.
Za svoje suigrače kaže da čine jako kvalitetnu i snažnu momčad, a to se, smatra, najviše pokazalo na utakmici sa Zrinjskim.
- Zrinjski je ipak u elitnom rangu u BiH, a lani su bili i prvaci države. Svejedno su se namučili da nas pobijede. To pokazuje našu kvalitetu. Kada je u pitanju Druga liga, nedvojbeno je da smo daleko najjača momčad, imamo jako dobre igrače i smatram da ćemo bez ikakvih poteškoća proći kroz ovo natjecanje, kaže Badillo.
Iako je od dana kada se pojavio u Ljubuškom pokupio simpatije cijelog grada, nakon utakmice protiv Zrinjskog postao je još omiljeniji. Na tom susretu je pokazao odličnu igru te je za svoju momčad postigao pogodak.
- Jako mi je drago da me ljudi vole i da su me prihvatili baš kako sam i ja zavolio njih. Laska mi pozornost i potpora koju mi svi pružaju, to moj boravak čini još boljim. Zbilja je neopisivo kako sam lijepo prihvaćen u klubu, kako od uprave, tako i suigrača. Zauzvrat ću dati sve od sebe da budem što bolji. Fokusiran sam na to da se ovdje dokažem i dam najbolje od sebe, zaključio je Ivan Badillo.
U 9. kolu pravi ispit na Babovcu
U dosadašnjih sedam kola Druge lige FBiH Jug ljubuška Sloga je ostvarila šest pobjeda i jedan remi uz izvrsnu gol razliku od 35:6, odnosno s prosjekom od 5 golova po utakmici. Njihov najbolji strijelac, a ujedno i vodeći topnik prvenstva s 11 golova u 7 utakmica, jest Mirko Jelčić. Zanimljivo je kako je i drugi strijelac lige iz Sloge, Marko Grgić s 9 golova. Sloga će sljedećeg vikenda igrati u Blagaju protiv istoimenog tima, dok će derbi meč s Posušjem, koje ima jednak broj bodova kao i Ljubušaci (19), igrati u okviru 9. kola na stadionu Babovac.
Rđe '94

Avatar
Rdje94
Postovi: 491
Pridružen/a: 31 avg 2011, 01:08
Lokacija: Lj
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la Rdje94 » 29 okt 2014, 12:56

Novi autobus NK Sloge

slika

Pogledajte novi autobus NK Sloga kojim će igrači prvog tima,ali i polaznici škole nogometa putovati na utakmice i turnire širom BiH, ali i izvan granica države.

Također, uprava kluba nudi mogućnost oglašavanja firmama koja se odnosi na postavljanje logotipa na samom autobusu.
NK Ljubuški + Millwall = No one likes us we don't care!

Avatar
ljubuski
Postovi: 133
Pridružen/a: 19 okt 2010, 19:41
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: NK Sloga Ljubuški

Post Postao/la ljubuski » 29 okt 2014, 18:14

Svaka čast ovo izgleda Europski, ali sam mišljenja, s obzirom na atmosferu na gostovanjima, da bi bolje bilo da su nabavili neko oklopno vozilo

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.