FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

najjacajezenica
Postovi: 79
Pridružen/a: 28 sep 2013, 02:35
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la najjacajezenica » 13 okt 2014, 03:33

Stadion su koliko toliko napunili studenti i seljančurija iz unutrašnjosti. Jako malo Banjalučana. Grad od 250 000 da navija za bilo koga sem Borca tako kako neki govore stadion od 10 000 bi pojeo a ne bi bio poluprazan. Ne zaboravite da Zvezda nije bila 10 godina ali se Banjaluka nije odazvala na utakmicu.
po tome bi onda tuzla, sarajevo, mostar, zenica itd... trebali imat makar 10,000 svaku drugu, bolje receno da "pojedu" svoje stadione redovno :lol: :lol:

aj ne risete beze, kao i medju ultrasima i srkipama npr, sto ce vecina otic na trbinu s torcidom i bbb, tako isto u BL i sirom RS je stanje kad su u pitanju delije i grobari... to i ptice na grani znaju

jok eto, sve vjerni navijaci borca, ma ko klub im je i ispred reprezentacije jelde? (bosne naravno :lol: :lol: ) sve i jedan ce stat na stranu bilo cega srpskog il hrvatskog prvo...jah, bojkotovali svi :lol: ma sve seljaci i studenti sirom rs.. nepise "banja luka" nego RS.. et' stalo im samo da se BL odcjepi, yebo rs kakav rs, pa zato sigurno nepise BL nego RS... djecija pricha

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dscile » 13 okt 2014, 15:20

Pa u tu pricu realno moze povjerovati samo onaj koji to napise. Mislim na to da su navijaci Borca dominantni u smislu brojnosti u odnosu na navijace Partizana, a narocito Zvezde.

Lako se zavaravati. Lesinara kao grupe, ima sigurno vise redovnih na utakmicama svog kluba, nego Delija iz BL na utakmicama Zvezde. Sto je i logicno, s obzirom da do Marakane ima 300-350km. Sa druge strane, ako bismo isli i od osobe do osobe i pitali za koga navija, mislim da je lako pretpostaviti koja dva kluba bi bila dominanta.. naravno, ne samo u BL, nego u cijeloj RS. To sto neko ne smije obuci majicu ili duks svog kluba jer se boji za svoju sigurnost, ne znaci da ne navija za njega.

Avatar
RedBlue
Postovi: 1176
Pridružen/a: 28 maj 2013, 11:05
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la RedBlue » 13 okt 2014, 18:16

dscile je napisao/la:Pa u tu pricu realno moze povjerovati samo onaj koji to napise. Mislim na to da su navijaci Borca dominantni u smislu brojnosti u odnosu na navijace Partizana, a narocito Zvezde.

Lako se zavaravati. Lesinara kao grupe, ima sigurno vise redovnih na utakmicama svog kluba, nego Delija iz BL na utakmicama Zvezde. Sto je i logicno, s obzirom da do Marakane ima 300-350km. Sa druge strane, ako bismo isli i od osobe do osobe i pitali za koga navija, mislim da je lako pretpostaviti koja dva kluba bi bila dominanta.. naravno, ne samo u BL, nego u cijeloj RS. To sto neko ne smije obuci majicu ili duks svog kluba jer se boji za svoju sigurnost, ne znaci da ne navija za njega.
I to nesto govori, a prije 10-ak godina je situacija bila obrnuta. Da ne govorimo o buducim generacijama. :think:

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la dscile » 13 okt 2014, 19:39

Jedino sto to govori jeste da se nivo ludila i kompleksa povecao do nenormalnih granica.. Jer osoba sigurno nije normalna ako je u stanju iz cistog mira napasti nekoga koga prvi put vidi samo zato sto nosi majicu nekog kluba, nebitno kojeg. I ovdje ne pricam o navijacima jednog kluba, nego generalno. Jedno su tuce na stadionu i tuce oko zastava (ni to ne opravdavam, ali mogu shvatiti), a drugo je udaranje random likova koji mozda nisu ni prismrdili stadionu, od strane 2-3-5 delikvenata koji misle da ce se tako dokazati vodjama i pokazati kako su mudonje, a u stvari su suprotno.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la staragarda » 15 okt 2014, 22:52

dscile je napisao/la:Jedino sto to govori jeste da se nivo ludila i kompleksa povecao do nenormalnih granica.. Jer osoba sigurno nije normalna ako je u stanju iz cistog mira napasti nekoga koga prvi put vidi samo zato sto nosi majicu nekog kluba, nebitno kojeg. I ovdje ne pricam o navijacima jednog kluba, nego generalno. Jedno su tuce na stadionu i tuce oko zastava (ni to ne opravdavam, ali mogu shvatiti), a drugo je udaranje random likova koji mozda nisu ni prismrdili stadionu, od strane 2-3-5 delikvenata koji misle da ce se tako dokazati vodjama i pokazati kako su mudonje, a u stvari su suprotno.
pa nije ti to nikakva novina,jarane :? ...tako ti je u citavom svijetu....nije balkan neki izolovani slucaj....probaj se setat u dresu juveta po milanu ili nedo bog po napulju...po meni ovo sto pise ovaj momak gore znaci jedino da su Lesinari konacno uzeli grad pod svoje i to treba tako da bude...mada tu treba razdvojit setkanje u dresovima i setkanje u duksevima i majama grupa...al na brdovitom balkanu to naravno ne pije vode al et
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pitic » 17 okt 2014, 15:12

U slučaju kada bi Borac hipotetski sutra vratio novac ovom igrači da li bi vam vratili 3 boda :?:
SRETAN BROJ - 1725

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 26 okt 2014, 23:03

Gazi Borce mojjj :D
& & ?
FC LIVERPOOL

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vatreni » 29 okt 2014, 16:28

Sportski pozdrav za jedan od najljepših gradova u Bosni sa najljepšim ženama.Dolaze li LEŠINARI na tekmu.Dobrodošli svi navijači dobre volje :)

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 29 okt 2014, 17:43

Ja mislim da dolaze ne vidim razlog zbog cega nebi dosli :clap:
& & ?
FC LIVERPOOL

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 29 okt 2014, 19:24

pitic je napisao/la:U slučaju kada bi Borac hipotetski sutra vratio novac ovom igrači da li bi vam vratili 3 boda :?:
male, premale su sanse...
radi se po tom pitanju,ali postavlja se pitanje kada je uefa usvojila slicnu zalbu i ponistila svoju odluku.
novac jeste isplacen kao i kazna od 1000 franaka uefi jer se oglusilo na odluku saveza, ali sa zakasnjenjem od 15ak dana.
ovo nije bila presuda saveza bh jer da jeste, borac ne bi mogao da igra utakmicu dok dug ne izmiri. stanceski se zalio uefi jer na bh savezu izgubio spor.
propust administracije Borca, to su i sami priznali a desilo se otprilike ovako:

sve se desavalo(dopis uefe, poslednje upozorenje) pred pocetak sezone. u isto vrijeme klupska administracija, tacnije 2 sekretara, jedan klupski, generalni i drugi koji je zaduzen samo za prvu ekipu zbog nemara/nerada prave prvi propust zbog kojega prvo kolo nismo mogli da racunamo na 3-4 igraca jer nisu registrovani na vrijeme... izmedju ostalih, Ilic, Jovic, Zeravica, Kostic...
zbog tog propusta, oba sekretara su popusili otkaze, a nastavak price je da su na odlasku, mozda samo jedan ili obojica slucajno "zagubili" taj dopis i jos jednu presudu koja je zamalo bila kobna, ali od strane bh saveza...
to se ispostavilo kasnije kao razlog sto nije placeno na vrijeme i mislim da je stvar cista.

realno, boli uefu prangija sto smo imali smecare i cigane u kancelarijama...

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pitic » 30 okt 2014, 10:36

vlakanje je napisao/la:
pitic je napisao/la:U slučaju kada bi Borac hipotetski sutra vratio novac ovom igrači da li bi vam vratili 3 boda :?:
male, premale su sanse...
radi se po tom pitanju,ali postavlja se pitanje kada je uefa usvojila slicnu zalbu i ponistila svoju odluku.
novac jeste isplacen kao i kazna od 1000 franaka uefi jer se oglusilo na odluku saveza, ali sa zakasnjenjem od 15ak dana.
ovo nije bila presuda saveza bh jer da jeste, borac ne bi mogao da igra utakmicu dok dug ne izmiri. stanceski se zalio uefi jer na bh savezu izgubio spor.
propust administracije Borca, to su i sami priznali a desilo se otprilike ovako:

sve se desavalo(dopis uefe, poslednje upozorenje) pred pocetak sezone. u isto vrijeme klupska administracija, tacnije 2 sekretara, jedan klupski, generalni i drugi koji je zaduzen samo za prvu ekipu zbog nemara/nerada prave prvi propust zbog kojega prvo kolo nismo mogli da racunamo na 3-4 igraca jer nisu registrovani na vrijeme... izmedju ostalih, Ilic, Jovic, Zeravica, Kostic...
zbog tog propusta, oba sekretara su popusili otkaze, a nastavak price je da su na odlasku, mozda samo jedan ili obojica slucajno "zagubili" taj dopis i jos jednu presudu koja je zamalo bila kobna, ali od strane bh saveza...
to se ispostavilo kasnije kao razlog sto nije placeno na vrijeme i mislim da je stvar cista.
realno, boli uefu prangija sto smo imali smecare i cigane u kancelarijama...
Hvala na konkretnom odgovoru :thumbup:
SRETAN BROJ - 1725

Dena
Postovi: 39
Pridružen/a: 19 okt 2012, 21:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Dena » 06 nov 2014, 13:15

Imate poziv da predstavljate Borac i sebe na:
xu-liga.com

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la JoseMourinho » 11 nov 2014, 13:29

koliki je trenutni dug borca, zna li se?

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la AlemC85 » 11 nov 2014, 14:14

JoseMourinho je napisao/la:koliki je trenutni dug borca, zna li se?
ja sam upratio tu cifru i radi se o dugu koji iznosi oko 15 miliona KM. Borac je po pitanju dugovanja možda u najtežoj situaciji.

borac_sampion
Postovi: 507
Pridružen/a: 20 avg 2009, 14:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la borac_sampion » 11 nov 2014, 16:00

JoseMourinho je napisao/la:koliki je trenutni dug borca, zna li se?
Kada je ova uprava dosla na celo kluba a to je bio kraj marta pocetak aprila ukupni dug je bio 13.500.000 KM od toga:
8.200.000 Poreska uprava
4.500.000 14 povjerilaca(Dzaja, Elektrokrajina(3.500.000) itd.)
302.000 sadasnji igraci
234.000 bivsi igraci
102.500 Strucni stab
61.000 Omladinska skola

Nakon toga potpisali su ugovor o reprogramu sa Vodovodom i Elektrokrajinom gdje je odbijena kamata od oko milion km. Skoro su izbacili tekst da su vratili oko 400.000 km igracima, ima i par igraca koji su oprostili dugove. Koliko sam upratio plate su zasad redovne..
TREĆI PUT ČASTIMO

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la pravnik1981 » 13 nov 2014, 20:03

KO vam nece moci igrati protiv nas ? povrede...kartoni??

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salmy » 16 nov 2014, 13:52

pravnik1981 je napisao/la:KO vam nece moci igrati protiv nas ? povrede...kartoni??
E moj brato, sto su ovi "Lešinari" komunikativni i elokventni, pa posto sumnjam da ces od njih dobiti odgovor, ja sam procitao da im nece igrati Zeravica zbog crvenog u proslom kolu, a najvise bi se obradovao da im u subotu ne igra Joco Stokic .
Ali sve u svemu ceka ih teska utakmica sa Rodjenim, pa nek pobjedi bolji /naravno u ovom slucaju Velež/ :clap: :clap: :clap:
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

Avatar
Minjore
Postovi: 2034
Pridružen/a: 13 avg 2014, 17:30
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Minjore » 20 nov 2014, 18:48

Sportski pozdrav prijatelji :D AKo moze da vas pitam da li zna neko koliko Subic ima ugovor s vama i zna li se koliko Borac trazi za njega ? Pozdrav
Nek smo vazda puni Bosne, a i Bosna puna nas ! Manijaci 1987

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la aS_Roma » 21 nov 2014, 00:21

Minjore je napisao/la:Sportski pozdrav prijatelji :D AKo moze da vas pitam da li zna neko koliko Subic ima ugovor s vama i zna li se koliko Borac trazi za njega ? Pozdrav
Nece ti niko od njihovih navijaca odgovoriti, nema njih ovdje bojkotuju :D
Al citao sam na njihovom forumu da je vezan mali ugovorm i da traze malo vecu svotu para za njega.

Al eto provjeri opet tamo na BL forumu sta pisu o njemu :D

edit.

slucajno naletih

http://mondo.ba/a523772/Sport/Fudbal/BO ... -para.html" onclick="window.open(this.href);return false;

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 21 nov 2014, 14:47

nije stvar bojkota, vec se rijetko zalazi na forum...

al' evo ja cu da vam odgovorim:

protiv Veleza ne igraju sigurno Kostic i Zeravica zbog kartona. Stokic igra, odradio je suspenziju.

drugo, Subic moze da ide za pola trazenog iznosa, ali u inostranstvo. za klubove iz pl bh, cijena ostaje ista.


i na kraju, fifa je usvojila zalbu (ja i dalje ne mogu da vjerujem, sokiran sam) i povukla kaznu, tako da je savezu bh nalozeno da se Borcu vrate oduzeta 3 boda. tu odluku treba da ozvanici disciplinska komisija nfsbh koja zasjeda u utorak.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.