NK Žepče

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 20 sep 2014, 19:34

Četvrto kolo Kantonalne lige ZDK
NK Gradina - NK Žepče 2-4
17' N.Tadić-Panter (1-1)
42' I.Rašić (1-2)
79' J.Vrbić (1-3)
90' R.Šimunović (2-4)

Izgleda da je cupavo bilo. S Gradinom :roll:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 29 sep 2014, 11:58

Zepce - Vis 3-1

Ocekivani i zasluzeno :mrgreen:

Borac kiksao. Sad smo na tri boda sa utakmicom manje. Dobiti Kosmosa za tjedan dana, uzet bod u Tetovu i dobiti Nemilu u zaostaloj utakmici i na kraju polusezone smo prvi. Iako, ocekujem sva tri boda iz Tetova :mrgreen:

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la rishaaa » 29 sep 2014, 13:56

Propala bi ova tema bez tebe :mrgreen:
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 29 sep 2014, 19:39

Ma propala je svakako :mrgreen:

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la rishaaa » 07 okt 2014, 12:06

Da vas poguram :mrgreen:

Rezultati 6. kola:
Makljenovac: Gradina Doboj Jug – Borac Tetovo 2:4,
Žepče: Žepče – Kosmos 1:0,
Kosova: Vis – Preoleter 1:0,
Šije: Napredak – Nemila 1:0.

Poredak: Borac 16,
Žepče 13 (-1),
Napredak 12,
Kosmos 9,
Vis 8,
Gradina 3,
Nemila 2 (-1),
Proleter 1 bod.

Ko će sljedeće kolo kući usranih gaća :mrgreen:
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la rishaaa » 13 okt 2014, 01:39

UPRAVA NAPOLJE !
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 13 okt 2014, 11:10

rishaaa je napisao/la:UPRAVA NAPOLJE !
Nemamo mi upravu :lol:

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 17 okt 2014, 11:10

Signore je napisao/la:
rishaaa je napisao/la:UPRAVA NAPOLJE !
Nemamo mi upravu :lol:
ovo sam citirao ovaj post nije mi se dalo vracat na on liga zdk hehe

Hahaha, ma ja i zaboravim da smo tamo a bude ovih iz Borca koji nisu svjesni da smo jaci od nji neda mi se tamo raspravljat o tome i dizat tenzije :D

a sto se toga tice citao sam pisao si dosta o tome i nadam se da ce se rjesit to mjesto il da ce neko od ovih proradit da nam to ne bude briga
aha to za Jurica nisam znao za SMS, al et fino bi ga bilo vidjeti tu u klubu i za par godina, zamisli ime u napadu poput Rajka Vidovica koji se bio vratio tu u klub al mu se djete razbolilo i sad je u Hrv jbt kako bi nam on znacio sta mislis o tome, da je ostao on bi igrao dzaba sigurno jer je zaradio sigurno u kraijeri puno..

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 17 okt 2014, 15:34

Rajko mi se motao po glavi, al on nikad nije igrao za Zepce pa ga zato nisam ni spominjao. Znam da je jedno vrijeme vodio kadete i onda odustao zbog navedenog problema u obitelji. Sad igra 3HNL za Dugo Selo.

Gledam mu malo statistiku. Osam kola, pet puta starter i odigrao cijelu, tri puta usao s klupe. Zabio jedan gol. Nije impresivno, al covjek koji je trpao Hajduka sigurno bi znao i sa ovim selima. Nebi fulao sto postotne prilike. Poredit nasu Kantonalnu i 3HNL je smijesno. Daleko jaca liga. Nadam se da bi on sa svojim susjedom mogao uskoro zaigrati u napadu :mrgreen: Ako se mogao dovesti Hadzic onda moze i on. Na ruku nam ide i to sto je Brasnic trener, jer su njih dvojica zajedno bili u Vijetnamu. Mozda Brasnic poradi na tome.

A Juric ti radi u SMS-u vec sigurno 3-4 godine, mozda cak i duze. I sigurno nece tek tako lako napustiti Vitez. Gore im je bitan igrac, a dobar je i sa direktorom. Dovoljno je samo rec da mu zena radi u cm-u koji drzi taj direktor :mrgreen: Kad ovaj njemu izadje u susret sigurno ga nece tek tako lako napustit. Kad ga sustignu godine sam Vitez ce ga se odreci, a nasi u toj situaciji trebaju cim prije reagirat.

Na kraju krajeva, Juric mi nije toliko ni bitan koliko je bitan pravi spic, a rjesenja sigurno ima u mnogim igracima. Nebi bilo lose cak ni u nekoj prijateljskoj isprobat onog malog napadaca iz juniora. Bitniji je prvi tim nego juniori i uvijek su najbolji juniori nastupali za prvi tim. Tu je jedini problem sto Brasnica do sad nikad nisam vidio na utakmicama kadeta i juniora. Il ga to ne zanima il nema vremena. Prije bi rekao ovo prvo i to je po meni neozbiljno. Trener prve ekipe bi trebao gledati mladje selekcije i kontat koga bi mogao ubaciti u svoju ekipu. Dok je Koca bio trener par puta sam ga vidio na utakmicama kadeta i juniora. U jednoj utakmici je vise njih i koristio.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 17 okt 2014, 18:24

Ma sigurno da bi igrao da nije tog problema sto nebi onako radi sebe kao i Hadzic, a to da je klasa sigurno da je iak ima iza sebe renomirane Hrv klubove, svakako bi nam dobro dosao dok ne ocvrsnu ovi mladji :D
A sto se tice Jurica msm da je u ovom trenurku nemoguce da dodje jedino da mu se daju pare blizu onih u vitezu al i to je po meni nemoguce al nada je se :D zasto ne kada ga godine sustignu sigurno bi pomogao klubu koji mu je puno dao :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 18 okt 2014, 12:35

Ma vidjet cemo na proljece jel se ikog dovelo. Ja predvidjam vise odlazaka nego dolazaka, al se nadam da ce ekipa ostat jaka i da smo prvi na kraju.

Danas s Nemilom igramo. Utakmica u 3, lijepo vrijeme i mislim da bi se moglo skupit 500 ljudi i uzivat u pobjedi. Zao mi je sto se ne igra sutra, bolja posjeta je neradnim danom. Il da barem danas u 4 igraju, jer subotom uglavnom svi do 3 rade. Jedina prednost igranja subotom je to sto igraci nece bit mamurni :lol:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 18 okt 2014, 17:53

Zepce - Nemila 2-0
2x Ivesic

Tek danas vidim da nama nije problem Panter. I kad on ne igra mi ne znamo zabit gol. Opet su dobro igrali, stvorili dosta prilika, al realizacija jako losa. Jedino sto me tjesi je to da su danas barem gadjali okvir gola i da je jednostavno golman Nemile razlog zasto nije bilo vise golova.

I kod onog gola za 1-0 ne kontam reakciju Rasica. Sam pred golmanom, moze ga pitat gdje oce da mu puca i on dodaje Ivesicu koji ima dva igraca na ledjima, srecom pa covjek pospremi. I poslije iz slobodnjaka majstorski pogodi. Stvarno ne razumijem zasto neki drugi igraci pucaju slobodne kad Ivesic pogadja ko Totti :mrgreen: I evo za one iz Borca koji su ga prozvali prije tjedan dana. Kapetan vrati s dva gola :mrgreen:

Za kraj bi pohvalio golmana Nemile. Ono sta je danas branio nece vjerojatno nikad vise :mrgreen:

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 19 okt 2014, 12:44

Ma o tome ti ja i govorim cijelo vrijeme, po meni je Panter daleko ispred Rasica i Vrbica nezz zasto ovog drugog se forsira ceka ga se cijelu sezonu iopet igra a o Rasicu da ne pricamo...na tribini cujem jucer rece neko od onih iz nemile rasadnik lopti hahah msm Brasnic me je iznenadio postavkom bez njeg al vj oce bit dobar sa svima jer on jedini nije bio na klup nikako ove sezone a i da ga malo razdrma nakon onog u tetovu..al nezz po meni su ova dvojica daleko ispod pantera nezz sta ti mislis signore?
a stvarno je sramota za upravu da ne moze trazit od trenera juniora da bar sjede na klupi ako vec imaju sutradan utakmicu ne onako 3 igraca nam na klupi pa ipak smo mi za ovu ligu nivo iznad :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 19 okt 2014, 17:50

Pa Vrbic ne igra poziciju kao i Panter. On cijelu polusezonu igra krilo i mislim da to dobro odradjuje. Ne pamtim igraca s onakvom brzinom u Zepcu, a pogledao sam ovdje stotinu utakmica PL. Bacit Pantera na krilo na desnoj strani bi bio pogodak, ali nema nikog za spica. Ni jedan od trojice spomenutih nije za spica.

Nakon Tetova je bilo logicno da ce Panter na klupu, cisto iz tog razloga da ga razdrma. Kad sam vidio da ode na zagrijavanje pomislio sam da ce uc i zabit, al srecom Ivesic rijesio sve dileme prije. Rasic je igrao samo zato sto nitko drugi nije mogao. Na klupi je bio rezervni golman, bolesni Sliskovic i Panter kojem je trebalo malo odmora. To je vjerojatno jedini razlog zasto je Rasic igrao. On po meni nije ni los igrac, za ove lige je dobar, al ja bi njega uvodio na kraju kad su svi umorni, jer covjek nema kondicije i to se osjeti na igri. Uvedes ga kad i ostali ne mogu hodat i sigurno ce napravit nesto. Visok je, jak, zagradit ce se i napravit nesto.

A sto se tih juniora tice. Sramota je sto uprava dozvoljava da dodje do te situacije. Trebaju poduzet sve da za svaku utakmicu u konkurenciji imamo 20 igraca, al i kad je doslo do ovog trebalo je uzet iz juniora jednog obrambenog i jednog veznog i stavit ih na klupu za svaki slucaj. Golman je vec bio tu, Panter napadac i njih dvojica da pokriju linije. Sliskovic da nije bolestan igrao bi u prvih 11, nebi ni sjedio na klupi.

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 19 okt 2014, 18:16

Pa to svakako al slozit ces se samnom da se moralo radit dosta vise sa njim na tehinci, bio bi paklen igrac samo da je malo potkovaniji tehnicki i fali mu suradnje jer stvarno momak zna pretjerat ne kazem da je to lose i tako se igrac postaje al u par situacija moze i bolje i pregled igre kad vec probije da centarsut bude pravi :D
sto se tice Pantera i ja se slazem da je to vj razlog a Rasic nezz za ove lige je jos i dobar gdje su vecinom nespremni ljudi a msm da onom svojom konstitucijom i moze podnjet vise treninga msm da je bolje da ovako na svjezinu heheh :D
ma nezz sta je tu problem al sramota je da nema max broj igraca na klupi ne moraju uc al ljepse izgleda na poluvremenu :D

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 19 okt 2014, 18:36

Ma Vrbic bi bio klasa da ima samo malo vise tehnike. Iako, on i ovdje uzme loptu i sjuri se po boku. Nerijetko stvori dar mar. U finalu onog Kupa ako si bio vidio si i sam. Usao je nakon 20tak minuta umjesto nekog ozlijedjenog. Neki bitniji igrac je bio u pitanju, ja se bas glave hvatao jer smo lovili 2-1 iz Jelaha i mali ih je ubio s tim prodorima. Mislim da je zabio i jedan gol.

Al problem je kod nas sto oni svi dodju na trening i sve se radi djuture sto bi narod rekao. Ni jedan trener ne zna izdvojit igraca, ostat poslije s njim 20-30 minuta, objasnit mu neke stvari, odradit s njim individualni trening il nesto slicno. To je na kraju krajeva sve stvar profesionalizma u klubu, a mi smo daleko od tog sto i sam rang u kojem igramo to govori. Da igramo PL takvo nesto bi bilo pod moranjem. Sve je receno cinjenicom da nam juniore i kadete vodi jedan trener i da imaju treninge u isto vrijeme. U ljeto kad nema skole i obaveza na treninzima ih se moze skupit 30-35, a tko od takve mase moze napraviti ista? I ovo sto se sad postize je odlicno.

I da. Broj igraca na klupi je zaista lijepo vidjet, al jako malo znaci. Tamo u Tetovu oni imali 2 il 3 igraca na klupi, a ovi nasi nisu mogli svi ni stat, netko sjedio na zemlji :lol: I eto kako je zavrsilo :mrgreen:

avatar
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 feb 2014, 10:40
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la avatar » 20 okt 2014, 17:50

ma sve to stoji al et ja ga cekam ovu cijelu polusezonu da napravi razliku a nikako mi uklapa se u losija izdanja ekipe u zanjih par tekmi ;)
a sto se toga tice nezz gdje je rpoblem opet odlazim u stvar organizacije moglo bi se to i sa skolama uskladit ;)
ali sad imamo mi i veci roblema odlasci igraca poslovi faks i tako to nezz bojimse kakvi cemo uc u slj sezonu
i da problem treninga je sto mi nemam umjetnu travnu koja je davno trebala bit napravljena koliko ja znam cak su i pare uplacene bile to svi u gradu znaju, tih para nema a ni umjetne!? Samim tim dolaze i reflektori i nasi bi mogli trenirat u vecernjim satima sto bi bilo dosta bolje jer su poslovi tad gotovi i imali bi sigurno bolje rezultate ;)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Signore » 20 okt 2014, 21:51

To za travu zna vjerojatno cijeli kanton. To je trebalo bit poslije onog Kupa UEFA, mislim da su od tog pare trebale bit ulozene u to. I vidis, dobro spomenu za reflektore. Kad bi imali dobar pomocni teren ili jednostavno tu umjetnu travu, reflektore bi bilo bolje stavit na taj pomocni nego na glavni. Cisto sumnjam da bi bilo para da se stave reflektori koji bi zadovoljavali standarde za odigravanjem utakmica i onda dzabe pare tamo bacat. Onakvi reflektori kao u Makljenovcu bi bili odlicni. Vjerojatno si vidio i sam, cini mi se da sam vidio da si negdje pisao da si isao gledat protiv Gradine kad se igralo.

I onda treninzi navecer u 7-8. Taman lijepo zahladni, a igraci se stignu i od poslova odmorit. Dzabe se oni svi skupe na treningu kad rade do 4-5 i u 5-6 imaju trening. Isto da im jedan sat nesto znaci, al 3 sata bi vec bilo dovoljno da se skupi energije za dobar trening.

I zamisli kako bi u ljeto to bilo olaksanje. Znao sam prije par godina ujutro kad juniori i kadeti imaju pripreme prolazit pored stadiona. Treninzi u 8 il 9, al vec tad paklene vrucine i svi jedva trce. Nocni termin bi puno dobrog donjeo.

EDIT: Gdje nam je Adi nestao? Ne komentira vise nista. Izbori prosli, ne mora vise kampanje po gradu vodit, trebao bi nac vremena da baci neki post :mrgreen:

Avatar
Adi_Zepce
Postovi: 4396
Pridružen/a: 10 sep 2009, 14:10
Lokacija: Teslic/Zepce
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la Adi_Zepce » 21 okt 2014, 16:04

Da se nadovezem na ovu pricu oko stadiona. Sjecam se da je u avazovom Sportu izasao bio tekst kako ce Zepce imati "super moderan " stadion. Planirano je bilo reflektor, el. semafor i jos jedna tribina (vjerovatno ona iz gola gdje je semafor), kao i umjetna trava. To za travu je bas ono bilo poznato. Ocito je netko se od "lokalnih" mocnika ogrebao o to :D
De pequeño yo te empecé a seguir! Poco a poco me enamoré de ti! Cuando juegues siempre estaré a tu lado! No me falles Valencia! Yo nunca te he fallado!!!

www.valencia-balkan.net

Avatar
rishaaa
Postovi: 1431
Pridružen/a: 27 sep 2014, 17:55
Kontakt:

Re: NK Žepče

Post Postao/la rishaaa » 21 okt 2014, 16:16

Adi_Zepce je napisao/la:Da se nadovezem na ovu pricu oko stadiona. Sjecam se da je u avazovom Sportu izasao bio tekst kako ce Zepce imati "super moderan " stadion. Planirano je bilo reflektor, el. semafor i jos jedna tribina (vjerovatno ona iz gola gdje je semafor), kao i umjetna trava. To za travu je bas ono bilo poznato. Ocito je netko se od "lokalnih" mocnika ogrebao o to :D
Lako ti je Adi tako pričat,iza leđa i grupirat se u grupu s njima,kad te ja ne vidim! Dođi fejs tu fejs pa mi reci da sam se ogrebao i reci to nije istina,to nije istina! :tralala:
Sarajevo, Mostar, Tuzla, Goražde
Višegrad i Foča s tugom osviće
junak do junaka, sada stoje svi
na braniku Bosne znaj te dušmani!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.