Safet Sušić - Pape

Avatar
Prle89
Postovi: 187
Pridružen/a: 27 jun 2014, 01:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Prle89 » 03 nov 2014, 15:45

Nisam dosada komentarisao bilo šta vezano za reprezentaciju. Nije da dosada nije bilo stvari koje su me iritirale kod našeg selektora ali nisam svoj bijes iskazao na taj način da ga nazivam pogrdnim imenima. On definitivno ni sam više nije svjestan šta radi. Ovaj spisak igrača koje je pozvao stvarno smiješan, svaki put pozove premalo igrača i onda se žali kako nema koga ubaciti sa klupe. Počeo je zvati i igrače iz naše lige i ako je doskora govorio da jednostavno nema reprezentativnog kvaliteta u našoj ligi i da je to razlog zašto ne prati igrače koji igraju u njoj. Odjednom kako smo otišli na SP čak se i liga drastično popravila. Barem izgleda da to tako percipira naš voljeni selektor. Dok igrači koji igraju u boljim ligama nemaju ni šansu za poziv kao naprimjer Semir Štilić, Eldin Hadžić, Emir Dilaver... Ne mogu da vjerujem da je opet pozvao Vranješa, nemam stvarno ništa protiv momka ali Safet je prošli put rekao da ne može računati na njega zato što ne igra, što znači da opet neće igrati a iz toga prozilazi da je on igrač manje ili možda ipak ima neku socijalnu ulogu tipa popravljanje atmosfere ili nešto slično. :D Nije mi jasno kako je mogao preći preko rafalanja od strane Misketa a sad je Zukanović "loš čovjek" zbog ishitrenog prozivanja saveza za posao koji nisu obavili kako treba. Njegova indiferentnost po pitanju potencijalnih reprezentativaca je već prožvakana tema, ali jedino koga je otišao da posmatra je Tino Sven Sušić i njega je čak uspio "privoliti" da igra za našu reprezentaciju. Vjerovatno su bile u pitanju sposobnosti ubjeđivanja koje je Safet razvio u Francuskoj. :D

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Papastathopoulos » 03 nov 2014, 15:46

problem ce biti ako uzmemo bod...moronu ce to biti dovoljno i ostaje na klupi, a nama taj bod nista ne znaci...
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KK_Bosna » 03 nov 2014, 15:46

jos jedna pljuska :clap:
Misimović: Ne bih se odazvao Sušiću

Desetak godina je Zvjezdan Misimović bio uz Emira Spahića glavni igrač BiH, jedan od najzaslužnijih za plasman Zmajeva na svjetsko prvenstvo u Brazil.

Po povratku s Mundijala Miske se odlučio na oproštaj. Nakon dvije sezone igranja u Kini izvjestan je i povratak u Evropu.

U razgovoru za „Sport“ pitali smo ga je li njegov oproštaj od dresa BiH definitivan.

- Nema povratka nazad. I kada bi me selektor zvao, ne bih promjenio odluku. Ja sam tako odlučio. Imponuje mi što me navijači cijene. Znači da sam nešto ostavio iza sebe. Značila mi je podrška navijača dok sam igrao, a i sada još više. Odlazili su Hibić, Konjić, Baljić, Braco, Sergej, Spaha, Ibro, ja.. Odlazit će i drugi, ali reprezentacija će uvjek imati najbolje navijače. Oni će uvjek biti uz reprezentaciju – kaže Misimović.

Intervju sa bivšim reprezentativcem pročitajte u novom broju „Sporta.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Rusilac » 03 nov 2014, 15:48

I Davidovič im je dobar golman,nesavladiv.Njega se pribojavam isto,bice tesko probiti ga.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2014, 15:49

KK_Bosna je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:tal (a ne talal :urnebes: )
Jesi li siguran da Tal nije skraćenica od Talal? :hmmmmm:
100% se oba covjeka zovu "tal"

http://www.uefa.com/uefaeuro/qualifiers ... index.html

http://www.uefa.com/uefaeuro/qualifiers ... index.html
Pa hoćemo li se onda smijati Telegraphu http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... ccess.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Independentu, http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 73791.html" onclick="window.open(this.href);return false;

BBC, http://www.bbc.co.uk/dna/606/A35620094" onclick="window.open(this.href);return false;

Navijačima Charltona, Chelsea, skoro svakom engleskom mediju, da ne lijepim linkove, lako ih je pronaći, itd...

Ili ćemo se ipak smijati tebi zbog ovog jadnog pokušaja da ispadneš pametnica? :shh:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
mighty_reds
Postovi: 855
Pridružen/a: 28 dec 2009, 01:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la mighty_reds » 03 nov 2014, 15:53

Vranješ se zove da provaljuje na sećiji u busu :kafa:
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la KK_Bosna » 03 nov 2014, 15:54

@Virtu4l, engleski mediji pisu Dzeko, a ne Džeko, znaci oni su u pravu kako se edin zove?

sluzbeno na uefa stranici stoji tal, a sad se vrati na temu i ne pokusavaj te neke jeftine spinove.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2014, 15:56

KK_Bosna je napisao/la:@Virtu4l, engleski mediji pisu Dzeko, a ne Džeko, znaci oni su u pravu kako se edin zove?

sluzbeno na uefa stranici stoji tal, a sad se vrati na temu i ne pokusavaj te neke jeftine spinove.
Džaba se koprcaš, na ovoj temi smo navikli da se pljuske podnose muški, dakle, ispao si smiješan, obraz se malo zacrvenio, idemo dalje :salut:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Consigliere » 03 nov 2014, 16:05

Opozicija je napisao/la:Stare kasete su mu dali. Židovska posla.
:rol:
mighty_reds je napisao/la:Vranješ se zove da provaljuje na sećiji u busu :kafa:
:rol:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Rusilac
Postovi: 1287
Pridružen/a: 17 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Rusilac » 03 nov 2014, 16:07

Kao sto uvijek imam obicaj,na vrijeme,skrenuti paznju na sve lose sto nam se moze dogoditi(makar i uzaludno)ovdje bih iskoristio momentum i skrenuo paznju na jos jednu groznu stvar koja nam se moze desiti od onog momenta kad izgubimo sanse za plasman na EP.
Naime,citava plejada nasih igraca,danas nosilaca igre reprezentacije,Mujdza,Salihovic(ako vec nije)Medunjanin,Ibisevic,Lulic...bi izgubili motiv i vjerovatno se oprostili od reprezentacije jer bi(po logici ovdasnjih mesetara koji su na isti fol otjerali Spahica i Misimovica)na SP u Rusiji imali previse godina a samim tim i premalo razloga da ostanu u reprezentaciji.

Sta se desilo sa nasom igrom kad su se oprostila samo dva igraca,nosioca igre, valjda ne treba posebno elaborirati.

E sad,zamislite kakva bi katastofa nastala u takvom scenariju i koliko bi nam trebalo vremena da napravimo neku ekipu koja bi barem malo licila na onu koju smo sve do nedavno imali.

Takav scenario je,na zalost,vrlo realan i ljudima koji sada operiraju oko reprezentacije cak ne bi bio ni mrzak,dobili bi jos masu prostora za svoje mesetarenje.
Zadnja izmjena: Rusilac, dana/u 03 nov 2014, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Opozicija
Postovi: 72
Pridružen/a: 23 okt 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Opozicija » 03 nov 2014, 16:10

Virtu4l je napisao/la:
Pa hoćemo li se onda smijati Telegraphu http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... ccess.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Independentu, http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 73791.html" onclick="window.open(this.href);return false;

BBC, http://www.bbc.co.uk/dna/606/A35620094" onclick="window.open(this.href);return false;

Navijačima Charltona, Chelsea, skoro svakom engleskom mediju, da ne lijepim linkove, lako ih je pronaći, itd...

Ili ćemo se ipak smijati tebi zbog ovog jadnog pokušaja da ispadneš pametnica? :shh:
Brate ti si gori od Safeta postao, pazi samo oko čega se ti, u čitavom ovom ludilu sa idiotom od selektora, bakćeš. Tačno te to spinovanje koštalo razuma ili si u fazonu da"ne vidiš šumu od drveta".

Sve što ti mogu reći je da je šteta za tebe, jer prijatelju, djeca ti se smiju.

akano10
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 nov 2014, 11:28
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la akano10 » 03 nov 2014, 16:16

Safet je izgubio i moje povjerenje. Ne želim poraz naše repke niti zbog nas navijača niti zbog naših igrača (mislim na igrače koji zasluženo na spisku, a oni se znaju) ali mislim da je davno trebao dostojanstveno napustiti reprezentaciju. BiH je opstala i prije Safeta i Begića uprkos sumnjivim tipovima koji su bili na čelu reprezentacije, opstat će i nakon njih. Pravo pitanje je kakvo će stanje ostati? Treba se sumirati šteta koja je nanesena i izračunati period oporavka. Sa ovom situacijom budućnost nam je crna. Otjerao je potencijalne igrače (rekao bi i par sadašnjih) sa svojim arogantnim stavom. Misljenja sam da je pogubio sve konce(ne, ne želim da vrijeđam, samo želim da iznesem svoj stav) i da ćemo se opet načekati do nekog velikog prvenstva.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Goalgetter » 03 nov 2014, 16:21

I kasete nisu kao sto su nekada bile. :urnebes:

Ali hajde, makar se potrudio da skautira protivnika, nakon 4 godine selektorskog posla, i to je skontao da moras nekad i pogledati protivnika, i taktiku na osnovu toga praviti.

Pape kompjuteru! :tokralju:

Avatar
Prle89
Postovi: 187
Pridružen/a: 27 jun 2014, 01:42
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Prle89 » 03 nov 2014, 16:22

Rusilac je napisao/la:Kao sto uvijek imam obicaj,na vrijeme,skrenuti paznju na sve lose sto nam se moze dogoditi(makar i uzaludno)ovdje bih iskoristio momentum i skrenuo paznju na jos jednu groznu stvar koja nam se moze desiti od onog momenta kad izgubimo sanse za plasman na EP.
Naime,citava plejada nasih igraca,danas nosilaca igre reprezentacije,Mujdza,Salihovic(ako vec nije)Medunjanin,Ibisevic,Lulic...bi izgubili motiv i vjerovatno se oprostili od reprezentacije jer bi(po logici ovdasnjih mesetara koji su na isti fol otjerali Spahica i Misimovica)na SP u Rusiji imali previse godina a samim tim i premalo razloga da ostanu u reprezentaciji.

Sta se desilo sa nasom igrom kad su se oprostila samo dva igraca,nosioca igre, valjda ne treba posebno elaborirati.

E sad,zamislite kakva bi katastofa nastala u takvom scenariju i koliko bi nam trebalo vremena da napravimo neku ekipu koja bi barem malo licila na onu koju smo sve do nedavno imali.

Takav scenario je,na zalost,vrlo realan i ljudima koji sada operiraju oko reprezentacije cak ne bi bio ni mrzak,dobili bi jos masu prostora za svoje mesetarenje.
Slažem se sa svim što si napisao. Selektor mora pozivati i centarfore a ne misliti kako će pozivom nekoga uvrijediti tog igrača. Ono što nam ne manjka u ovom trenutku je broj ofanzivnih veznih, a ostale pozicije su nam kritične. Imamo tri stopera, a za jednog nismo sigurni da li će se odazvati pozivu a drugi poziv dobiva samo da je sa rajom u kontaktu.

Avatar
Larive
Postovi: 160
Pridružen/a: 16 jun 2014, 15:52
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Larive » 03 nov 2014, 16:29

Treba uzeti Kodru iz Sarajeva a Susica dati Sarajevu.

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Schwarz » 03 nov 2014, 16:30

mirzatele je napisao/la:eto bar znamo da nam stoper moze napraviti probleme po lijevoj strani, bravo selektore, to se zove skauting :tokralju:
to dovoljno govori o njemu koliko prati druge ekipe
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
BaDa12
Postovi: 4406
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la BaDa12 » 03 nov 2014, 16:31

KK_Bosna je napisao/la:jos jedna pljuska :clap:
Misimović: Ne bih se odazvao Sušiću

Desetak godina je Zvjezdan Misimović bio uz Emira Spahića glavni igrač BiH, jedan od najzaslužnijih za plasman Zmajeva na svjetsko prvenstvo u Brazil.

Po povratku s Mundijala Miske se odlučio na oproštaj. Nakon dvije sezone igranja u Kini izvjestan je i povratak u Evropu.

U razgovoru za „Sport“ pitali smo ga je li njegov oproštaj od dresa BiH definitivan.

- Nema povratka nazad. I kada bi me selektor zvao, ne bih promjenio odluku. Ja sam tako odlučio. Imponuje mi što me navijači cijene. Znači da sam nešto ostavio iza sebe. Značila mi je podrška navijača dok sam igrao, a i sada još više. Odlazili su Hibić, Konjić, Baljić, Braco, Sergej, Spaha, Ibro, ja.. Odlazit će i drugi, ali reprezentacija će uvjek imati najbolje navijače. Oni će uvjek biti uz reprezentaciju – kaže Misimović.

Intervju sa bivšim reprezentativcem pročitajte u novom broju „Sporta.
Ne bih ja ovo nazvala pljuskom nikome. Ovo je jednostavno Zvjezdan Misimović. On je uvijek bio u službi reprezentacije, nikad nije bio glumac, rekao je da odlazi kad bude mislio da je vrijeme i to je to. Taman kad bi sad na klupu sjeli njegovi omiljeni treneri, on se neće vratiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Greivis » 03 nov 2014, 16:33

KK_Bosna je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:@Goalgetter evo jedne izjave, ali je za pohvalu, izgleda da Izrael ipak neće proći bez analize :)
- Ne bi se reklo da imaju ekipu sastavljenu od zvijezda. Od ostalih se izdvajaju Omer Damari iz bečke Austrije, koji je protiv Andore uknjižio het-trik, te iskusni Talal Ben Haim koji igra za Čarlton i koji može napraviti probleme po lijevoj strani. Kod ostalih nisam vidio ništa specijalno, ali nema sumnje da su dobri kao ekipa - istakao je Sušić.
kakve je on to kasete gledao?

tal (a ne talal :urnebes: ) ben haim (1982. godiste) koji igra za charlton je nekada bio u chelseau i covjek igra stopera...

igrac istog imena i prezimena (ali je 1989. godiste) igra krilne pozicije za maccabi tel aviv...

dakle: stoper charltona:

slika

krilo maccabija:

slika
Veselo nam je. :opaopa:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7947
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la *p!p!t@* » 03 nov 2014, 16:34

BaDa12 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:jos jedna pljuska :clap:
Misimović: Ne bih se odazvao Sušiću

Desetak godina je Zvjezdan Misimović bio uz Emira Spahića glavni igrač BiH, jedan od najzaslužnijih za plasman Zmajeva na svjetsko prvenstvo u Brazil.

Po povratku s Mundijala Miske se odlučio na oproštaj. Nakon dvije sezone igranja u Kini izvjestan je i povratak u Evropu.

U razgovoru za „Sport“ pitali smo ga je li njegov oproštaj od dresa BiH definitivan.

- Nema povratka nazad. I kada bi me selektor zvao, ne bih promjenio odluku. Ja sam tako odlučio. Imponuje mi što me navijači cijene. Znači da sam nešto ostavio iza sebe. Značila mi je podrška navijača dok sam igrao, a i sada još više. Odlazili su Hibić, Konjić, Baljić, Braco, Sergej, Spaha, Ibro, ja.. Odlazit će i drugi, ali reprezentacija će uvjek imati najbolje navijače. Oni će uvjek biti uz reprezentaciju – kaže Misimović.

Intervju sa bivšim reprezentativcem pročitajte u novom broju „Sporta.
Ne bih ja ovo nazvala pljuskom nikome. Ovo je jednostavno Zvjezdan Misimović. On je uvijek bio u službi reprezentacije, nikad nije bio glumac, rekao je da odlazi kad bude mislio da je vrijeme i to je to. Taman kad bi sad na klupu sjeli njegovi omiljeni treneri, on se neće vratiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
MA rafal po klupi i psovka dovoljno su pokazali šta Miske misli o Telcu. ;) A što je i realno stanje. ;)
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Safet Sušić - Pape

Post Postao/la Virtu4l » 03 nov 2014, 16:36

De MoR ne lupaj vise, ja se bakcem neistinom, kad neko laze da bi dokazao nesto digne mi se kosa na glavi. Ludilo ste vi konstruisali sa glupostima tipa je li Tal ili Talal.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.