Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Odg: Liverpool FC

Post Postao/la LFC_YNWA » 04 nov 2014, 18:20

Ionako zadnja dva kola trazimo prolaz dalje,ali bi lijepo bilo vidjeti malo trke i pozrtvovanosti veceras.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 04 nov 2014, 18:24

YNWA je napisao/la:
Zodiac je napisao/la:A sto ste pesimisti :mrgreen: ,jesam li to ja jedini koji veceras vjeruje u pozitivan rezultat ,Liverpool je vazda bio cudan i kada je bas "otpisan" zna odigrati najbolje.
Ti nisi normalan :mrgreen:

Ako se Real ne smiluje nakon 4:0, bojim se da ode i onaj nas rekord :oops:
Ocekuj neocekivano :mrgreen: .

Avatar
peppo_owen
Postovi: 704
Pridružen/a: 05 avg 2010, 14:53
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la peppo_owen » 04 nov 2014, 18:54

Samo da se ne obrukamo vcrs.Real je trenutno miljama ispred nas.
Lijepo je vidjeti staru raju(Zodica,Ynwa itd...) na temi ponovo...

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
ko igra za raju i zanemaruje tatiku,zavrsice karijeru u nizerazrednom "Vratniku"

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Believe » 04 nov 2014, 19:21

Nekako sam uvjeren da će se Real smilovati i dobiti nas samo nekih 2:0 večeras. :thumbup:
You'll never walk alone.

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 04 nov 2014, 19:30

Corleone, taj tvoj reporter ne zna ni kako se zove Moreno. Reci mu da nije Alvaro, nego Alberto.
Definitivno nisam za otkaz. To bi ponovo uvelo nestabilnost u ovaj klub i onda ispocetka sa novim trenerom kojem trebaju drugi igraci, kojem se trenutni igraci moraju prilagoditi, a i on njima i sl. BR dosta grijesi, ali je u prosloj sezoni pokazao svoje poznavanje taktike, igrali smo u najvise formacija u toku utakmice od svih PL timova. Tako tim postaje dosta opasniji i nepredvidljiviji. Sad je dosta teze. Mene ova sezona dosta podsjeca na BR-ovu prvu sezonu u klubu kada su se igraci tek navikavali. I sada ima dosta igraca koji su tek dosli, dugo bili odsutni i sl. Ti igraci se moraju navici na taktiku, saigrace, a neki i na ligu. Osim toga i "stari" igraci se moraju na njih navici. Dobar dio tima od prosle sezone je promijenjen. U napadu, 2 od 3 igraca su nova. To dosta otezava veznim igracima prenos lopte jer ih ne poznaju dovoljno. Takodje i Sterlingu je teze jer se trenutno iglavnom oslanjamo na njega. Proslegodine je imao dvojicu sjajnih napadaca da preuzimaju pritisak na sebe. Ponajvise Suarez, koji je jako puno doprinio njegovom razvoju. Znam da je vecina golova koje je postigao bilo na asistenciju Suareza. Sada je on taj koji mora pomagati Mariu, Lambertu, Markovicu, Lallani itd. Odbrana je prica za sebe. Nisam siguran u cemu je tacno problem jer nije bitno ko je stoperski dvojac, stalno se desavaju neke amaterske pogreske, a svaki od njih je vec dokazan kao kvalitetan igrac. Neki u drugom klubu, neki u reprezentaciji. Ja sam bio za dovodjenje Sakha i Ilorija. Prvi je dokazao na Svjetskom o kakvom se stoperu radi, a drugi je jako mlad igrac sa ogromnim potencijalom. Za jednog stopera dosta brz, ima dobru tehniku i visinu. Uklapa se u stil igre, visoko postavljenu odbranu i igru kratkih pasova. Samo mi se ne svidja sto ide na posudbe po drugim klubovima. Mislim da bi se puno bolje razvio u Liverpoolu, gdje bi igrao sa svojim, ucio ono sto se trazi od njega. Pruzati mu priliku u kupovima i laksim utakmicama bi bilo pristojno za pocetak. Nisam pogovornik ovih posudbi. Ne sjecam se kad je zadnji put igrac sa posudbe napravio nesto u maticnom klubu.
Mislim da je najbolje igrati u 4-3-3 formaciji, ali staviti Maria na lijevo krilo, Sterlinga u spic i na drugu stranu Lallanu, Borinija ili Markovica. Mario na lijevo krilo jer mislim da bi mu tu bilo lakse jer ima vise slobode nego u sredini, mogao bi ulaziti u sredinu sto iovako cesto radi. Tu je i poceo karijeru ako se ne varam. Sterling u spicu jer je najslicniji Sturridgu i trenutno najbolji napadac. Moze igrati i laznu devetku, a i utrcavati iza odbrane sto bi Mario trebao raditi. S desne strane bi Lallana ili Borini pruzali dosta kretanja u napadu i rada u odbrani. Lallana je takodje i odlican kreativac.
Iza njih vezni sa Gerrardom/Canom, Hendom i Coutinhom u obrnutom trokutu. Tako bi imali distributera, trkaca i kreativca u veznom redu. Ne mislim da je destruktivac prijeko potreban ako igraci zajedno rade dobar presing.
U odbrani bih postavio Morena, Sakha, Skrtela i Manquilla. Moreno je nas najbolji bek. Sakho-Skrtel je tandem koji je odigrao dosta utakmica prosle sezone, dosta teskih utakmica i najbolje se poznaju. Manquillo mi je ispred Glena jer je dosta borben, mada cesto grijesi ima muda, pozrtvovan je, a uz to je i igrac za buducnost. Dok je Glen izgubio kvalitet u napadu, u odbrani ga nikad nije ni imao, a 90% nece biti u klubu sljedece sezone, mozda i prije.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Torres_9
Postovi: 13469
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 04 nov 2014, 19:33

slika

cirkus ziviii
Zadnja izmjena: Torres_9, dana/u 04 nov 2014, 19:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Otelo
Postovi: 33502
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 04 nov 2014, 19:34

Oj :rol: :rol: :rol: :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 04 nov 2014, 19:35

:lol: :lol: :lol:
pi.

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LFC_YNWA » 04 nov 2014, 19:35

Taman nema ublehe glena kad igra druga leiva. Nasao je veoma losu tekmu da odmara Gerrarda s obzirom da nema ko drugi motivisati ove igrace vcrs.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

Avatar
EDO299
Postovi: 751
Pridružen/a: 02 nov 2013, 09:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la EDO299 » 04 nov 2014, 19:37

ŠTA JE OVO DRUGA POSTAVA, MOLIM SVE KOJI PRATE FUDBAL DA DJECU POŠALJU U DRUGU SOBU OVO JE 18+
At the end of the storm there's a golden sky..

korisnickoime88
Postovi: 101
Pridružen/a: 27 apr 2014, 17:42
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la korisnickoime88 » 04 nov 2014, 19:38

odma poslije tekme nogu u guzicu :mrgreen:

Avatar
the scouser
Postovi: 4640
Pridružen/a: 24 apr 2009, 11:12
Lokacija: Animal farm
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la the scouser » 04 nov 2014, 19:38

Kakav trio u sredini Allen-Leiva-Can :lol: . Ne znam šta Rodgers misli sa ovim.
Do your research, I'm not a hero, I'm a high functioning sociopath !

We're ruled by effete assholes...It's a shite state of affairs to be in Tommy, and all the fresh air in the world won't make any fucking difference !

Avatar
Otelo
Postovi: 33502
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Otelo » 04 nov 2014, 19:39

Uvijek sam govorio: "Gdje prestaje razum, tu pocinje Bosna i Hercegovina" no sad sam uvidio da sam u krivu :rol:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
muamerc
Postovi: 6766
Pridružen/a: 27 avg 2009, 14:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la muamerc » 04 nov 2014, 19:39

Zasto se predao prije tekme, tako se ne radi u LP?

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la shzna » 04 nov 2014, 19:41

Rodgers je na bobiiiiiiiiiii nananananana :njanjanja:

Gledati Juve večeras, bar imaju više šansi za prolazak dalje :bih:
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
LFC_YNWA
Postovi: 987
Pridružen/a: 17 jul 2011, 15:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LFC_YNWA » 04 nov 2014, 19:42

Tek sad skontao da je i hendo na klupi,mogao bi ovo biti najtezi poraz u zadnjih 10 godina.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
Na lijevoj ruci traka suvereno leži,desnom nogom projektile on lansira ka mreži

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Carlo » 04 nov 2014, 19:44

Wow
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
Paradajz
Postovi: 4555
Pridružen/a: 12 feb 2013, 20:28
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Paradajz » 04 nov 2014, 19:44

muamerc je napisao/la:Zasto se predao prije tekme, tako se ne radi u LP?
Bitnija utakmica sledi za vikend, tako da je ovo razumljiv potez. Nekako imam utisak da cemo cak i dobro proci. :)

Nydalen
Postovi: 824
Pridružen/a: 16 avg 2014, 08:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Nydalen » 04 nov 2014, 19:44

De nemojte samo kukat toliko, rezultat zavisi od raspolozenja igraca Reala, izveli vi 1, 2 ili 5 postavu ;)

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Belmin6 » 04 nov 2014, 19:44

U buraz, pa veoma hrabar ovaj Rodgers.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.