Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
Otelo
Postovi: 33495
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Otelo » 25 okt 2014, 17:36

Pa ljudi imaju bolje emisije za LoL i DOTU nego sto ima Sky za finale CL.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Unofficialpage » 26 okt 2014, 19:26

Hoće li ko igrat farming simulator 2015? Gledajući gameplay na YT izgleda odlično. Prvo da bi igrao tu igru, treba školu završit, da znaš za šta se koja mašina koristi. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 26 okt 2014, 23:54

Na kraju EG osvojio turnir. U finalu su pobijedili Secret Team sa 3:2, odmah je Secret Team imao vodstvo od 1:0 jer su se direktno plasirali u finale, vodili su i 2:1, ali na kraju izgubiše. Arteezy ih owno sa Lycan, nevjerovano da ga nisu banovali, velika greška. EG napokon nije eternal second, :)

Žao mi je C9, koji je u polufinalu izgubio od EG sa 2:1, umor je učinio svoje.

$105,291 Evil Geniuses
$46,796 Secret Team
$32,757 Cloud 9
$18,718 Alliance
$9,359 Natus Vincere
$9,359 Team Tinker
$5,850 Execration
$5,850 Virtus.pro

Šteta što Kineza nije bilo, bilo bi sigurno u top 3, ako ne i u finalu (oba tima). Nisu došli u Kijev radi sigurnosnih razloga, tako da su Virtus Pro i C9 dobili wild card.

Vrijeme je malo za pub dotu ili ti ga USA.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 27 okt 2014, 23:47

Football Manager 2015 Beta out na nosteam.ro ;)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Belmin6 » 28 okt 2014, 00:25

miki_92 je napisao/la:Football Manager 2015 Beta out na nosteam.ro ;)
Daj link, ne mogu naci nikako. :crazy:

edit: eo našao sam neki torrent, nosteam, 1.3 GB :?:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 28 okt 2014, 00:39

to je to :thumbup:

poslacu ti i na pp link od nosteam stranice, imas jos neki fix za skinuti ;)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."


Avatar
topnik1
Postovi: 15141
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la topnik1 » 30 okt 2014, 21:07

[youtube][/youtube]

:wtf:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 30 okt 2014, 21:11

dobri stari sergeant reznov, klasicno oruzje i wwii tematika.. ako mi nesto nije drago to je onda ovaj sci-fi stil

Avatar
Ljiljani87
Postovi: 1511
Pridružen/a: 14 jun 2014, 23:10
Lokacija: Puerto Vallarta
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Ljiljani87 » 30 okt 2014, 21:19

E hoću da skinem opet cod 2 , jer je jedan od najboljih :D , pa me zanima evo na guglu nasao da ne radi na w7 možel se kako to riješit il jedino na xp radi :crazy:
1921 !
05.06.1998

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la KEC » 30 okt 2014, 21:20

slika
Dok vozim ovu stazu po ovim zavojima kao da vozim pored mosta na Šićkom
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 01 nov 2014, 07:41

Da je deset milijardi pro igrača na svijetu i četiri retarda, idiota, hajvana, mene bi u tim zapala. Ne mogu vjerovati kako sam izgubio radi retarda, uzme prokletog carry, kupi arcane, :facepalm:

Šteta, pa nisam snimao da odu u wtf moments, bio bi to najgledaniji video na youtube (games).

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la miki_92 » 04 nov 2014, 18:35

CS : GO na X-Games Aspen

slika
MLG and ESPN Bringing eSports to X Games Aspen

MLG X Games Aspen Counter-Strike: Global Offensive Invitational to Take Place January 23-25, 2015 with Top Teams Competing for X Games Medals

NEW YORK (November 4, 2014) – MLG, the global leader in eSports, and ESPN X Games are teaming up to bring eSports to X Games Aspen for the first time. The MLG X Games Aspen Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) Invitational will take place in Aspen, Colorado, from January 23-25, 2015 and will be broadcast on MLG.tv with highlights during X Games telecasts airing on ESPN and ABC, and on X Games digital and social platforms.

Following the sold-out debut at X Games Austin in June 2014, MLG will bring a new crop of elite competitive gamers to the X Games stage as the top CS:GO teams from around the globe battle for X Games medals. MLG’s premier competition will be showcased amongst the best in action sports as hundreds of the world’s best winter athletes compete in Skiing, Snowboarding and Snowmobile.

“2014 was a breakout year for eSports with the first ever MLG tournament at X Games Austin, millions watching competition on MLG.tv, and more than 71 million people competing in or watching eSports events around the globe,” said Sundance DiGiovanni, co-founder and CEO, MLG. “Our X Games debut was such a success we knew we had to continue the tradition. The MLG X Games Aspen Invitational will further elevate eSports placing our top competitors amongst the best winter athletes in the world and continues to solidify MLG.tv as the leading destination for premium eSports programming.”

The MLG X Games Aspen Invitational will feature the top eight CS: GO teams from North America and Europe competing in a three-day tournament for X Games gold. The action will kick off Friday, January 23 and continue through the gold medal match on Sunday, January 25. Leading up to the event, MLG will host online qualifiers via MLG.tv to determine the competing teams.

Premium passes are the only way to watch the action in person and include reserved seating, a behind-the-scenes tour, a gift bag including MLG merchandise, and more. Fans can purchase an exclusive premium pass now at http://www.mlg.tv/store" onclick="window.open(this.href);return false;. For more information about X Games Aspen visit http://www.XGames.com" onclick="window.open(this.href);return false;.

About Major League Gaming (MLG):

MLG is the leader in eSports delivering premium gaming content to viewers through its streaming platform – MLG.tv and promoting eSports globally through premier competition. MLG.tv is one of the fastest growing broadcast networks worldwide reaching 20 million highly-engaged fans each month via web, mobile, connected TVs, gaming consoles and social media. MLG pioneered the eSports industry as the longest-running competitive gaming league in North America and through Gamebattles, the largest cross platform online gaming tournament system with 9 million registered users. For more information: http://www.mlg.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

About Counter-Strike: Global Offensive:

CS:GO is the latest installment in the Counter-Strike series. Since it was launched in August of 1999, Counter-Strike has become one the most played online games of all time, and the series has sold over 25 million copies. In the past year, CS:GO’s player numbers have increased by more than 250%, and over $3.5 mil have been paid to community content creators making and selling new items and levels for the games.
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 04 nov 2014, 21:45

AjsKjub je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Poceo sam biljeziti stalne pobjede u LoLu ... shvatio.sam dosta toga. Najbolje mi ide sa Dravenom od onih sampiona koje imam ponudjene.
Reci da se salis da to igras :crazy: :lolno:
Aj' malo obrazloži ovaj post, pls.
Pa sta da kazem, dva puta skidao i oba puta mnogo brze obrisao nego instalirao, igirca je Boze sacuvaj i sakloni... Ides ko kakav hajvan s nekakvim hablecinama i lupas po desnom kliku :D

Al' eto, mozda ima neko ko to zna igrati i pritom mu se svidja, meni je to iskreno nezamislivo :crazy: Najgluplja igrica koju sam pokrenuo u zivotu ja mislim.
1946

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4295
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la AjsKjub » 05 nov 2014, 00:52

Očekivao sam bolji odgovor. Ovako si samo pokazao pristrano mišljenje uz duplu dozu plača.

Već kad smo na LoLu
slika
:tokralju:
Unico amore sei!
❤️🖤

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la gojzerica » 05 nov 2014, 01:59

ma yebo LoL

Avatar
delko
Postovi: 3566
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la delko » 05 nov 2014, 03:38

Ljiljani87 je napisao/la:E hoću da skinem opet cod 2 , jer je jedan od najboljih :D , pa me zanima evo na guglu nasao da ne radi na w7 možel se kako to riješit il jedino na xp radi :crazy:
+1 za mene je jos uvijek najbolji :D

ja sam ga igrao na win7 tako da nebi trebao imati problema :)
skini, instaliraj pa vidi u svakom slucaju, nije mnogo tezak :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la barca_87 » 05 nov 2014, 10:03

[youtube][/youtube]
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Neutral » 05 nov 2014, 18:29

[youtube][/youtube]

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la SPY » 06 nov 2014, 18:35

nabavio sam konzolu ps2(čipovana) za 50 KM sa đojsticima :lol: :lol: Sad malo ganjo pesa i crasha sa jaranom i opuca me neka nostalgija.. :oops: sad mi treba igrica koje mogu u dvoje.. bilo jedan protiv drugog ili co-op nebitno je skroz.. :D ev skidam twisted metal, crash nitro, army men i metal slug.. ima li još štagod dobro i zarazno :think: :think:

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, Marsal, Surreal i 55 gostiju.