Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Mozambik » 17 nov 2014, 01:28

mirzatele nema respekt prema najboljem bosanskohercegovackom treneru

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Ajax » 17 nov 2014, 01:28

slika

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sabinho » 17 nov 2014, 01:30

Mozambik je napisao/la:Pa od vas se nista drugo i ne ocekuje.

Podrzavali ste telecu glavusinu samo zato sto je pitar iako nam je isti unistio reprezentaciju, al vas to nije zanimalo, bitno je da je Sajo legenda Sarajeva.
Ja nisam rekao da cu ja biti u tom taboru. Ukoliko bude imao rezultate bilo koji selektor ma bio Mulalic ja cu stati uz njega. To sto sam ja podrzavao Papeta nema veze sa FKS. Zna se ko je bio od prvog dana protiv Papeta i kad smo imali igru i sve. Zato sam ovo i napisao. Amar ako misli da ima autoritet sto je najbitnije bujrum odmah sutra, repka sa ovim zvijezdama je dublji potok od Zelje.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la mirzatele » 17 nov 2014, 01:31

calcio je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Kakav Amar Osim, treba nam selektor sa autoritetom, da uvede red, Osim mladji moze traziti da se slika sa pojedinim igracima
Pa Vaha i Amar imaju autoritet. Cuj traziti da se slika, hahahahahahaha ne poznajes ga
Vaha Da, Amar mozda na Memiji, Bajicu, nad Dzekom, Spahom nikad u zivotu

@mozambik, nisam protiv njega, ali mislim da nije pravi izbor upravo zbog ovog sto sam rekao

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la no rules » 17 nov 2014, 01:32

Bajević i Halilhodžić bi bila najlogičnija odluka zbog njihovog trenerskog iskustva i autoriteta , druga najlogičnija odluka je Barbarez , iako nema nekog iskustva , Barba je pozitivno lud i vjerujem da bi igrače 10 000 X bolje motivisao od kloca papeta , što se mene tiče ja bi mu doživotno dao da vodi Reprezentaciju zbog odnosa prema državnom dresu dok je nastupao za istu i zbog toga što nije poletio za parama koje mu je nudio Hrvatski savez da igra za njih , nego je odabrao BiH ...

- ovi što omalovažavaju ime Sergeja Barbareza su vjerovatno klinci koji znaju tek za Džeku , Pjanića , Misimovića ...

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la NoName » 17 nov 2014, 01:38

Amaru ili nekom drugom selektoru sa iskustvom dati šansu na početku kvalifikacija a ne sada kada im je neuspjeh zagarantovan. Samo neko od legendi OVE reprezentacije sada dolazi u obzir.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la bandit » 17 nov 2014, 01:39

Meho Kodro ... :arrow:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la calcio » 17 nov 2014, 01:40

mirzatele je napisao/la:
calcio je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Kakav Amar Osim, treba nam selektor sa autoritetom, da uvede red, Osim mladji moze traziti da se slika sa pojedinim igracima
Pa Vaha i Amar imaju autoritet. Cuj traziti da se slika, hahahahahahaha ne poznajes ga
Vaha Da, Amar mozda na Memiji, Bajicu, nad Dzekom, Spahom nikad u zivotu

@mozambik, nisam protiv njega, ali mislim da nije pravi izbor upravo zbog ovog sto sam rekao
Daj bolan, da se kod Amara neki igrac krene kurciti ovaj bi mu podrigno u facu i poslao ga da trci oko stadiona, pa taman da igra u Barceloni.

mirzatele
Postovi: 11960
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la mirzatele » 17 nov 2014, 01:42

moze on njega poslat da trci, a ono sto bi poslije uslijedilo vjerujem da mu se nebi svidjelo

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Mozambik » 17 nov 2014, 01:44

Pa ne igraju u reprezentaciji Turkovici ili Cele Bajramovici pa da odma dobije helker u koljeno ako nekom kazes da potrci.

ZvornikBBB
Postovi: 49
Pridružen/a: 10 nov 2014, 20:41
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la ZvornikBBB » 17 nov 2014, 01:45

Samo Vahid. (TAČKA)
Operacija #RemoveSušić: Mission Accomplished
Operacija #BringVaha je počela.

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la storm_raider » 17 nov 2014, 01:45

Vaha bi nakon 2 utakmice digao nos i poceo brabonjati o pakovanju kofera, itd, itd. Barbarez moze jedino voditi ruku u pokeru.

Ako ne moze Bajevic, onda Amar Osim, covjek koji je Dzeki prvi da priliku u Zelji, trener bez pardona prema ikome. Princ sa Neretve naravno prvi izbor.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
Aragon
Postovi: 1002
Pridružen/a: 11 avg 2014, 20:39
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Aragon » 17 nov 2014, 01:50

Niti jedan trener nece imati autoritet kod igraca, ako mu savez ne stane iza ledja.
"Znaš kako ti je to - rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju"

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sabinho » 17 nov 2014, 02:15

Aragon je napisao/la:Niti jedan trener nece imati autoritet kod igraca, ako mu savez ne stane iza ledja.
Isto vrijedi i za dovodjenje igraca iz drugih reprezentacija.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Mozambik » 17 nov 2014, 02:30

Pa kud ces boljeg stajanja iza leđa od milionskog ugovora i potpune podrske IO nakon blamaze protiv Kipra.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la FaraonTM » 17 nov 2014, 02:34

Mislim da autoritet nije problem. Recimo, uzet ću primjer Igora Štimca, znamo da je on vodio Hrvatsku i znate da je imao problema sa autoritetom kod njih, ako se sjećate one neke pripreme u Hercegovini, opijanje igrača (dokazano) itd...

E naša reprezentacija nema tih problema, bar to nije najveći, problem je što mi od Nigerije igramo sa slabijim sastavom nego što zapravo imamo i čim raspolažemo. Hrvatska sa Štimcem nije imala nikakve igre, a igrali su im najbolji igrači, iako je on uzimao igrače od Mamića ali nije ih direktno gurao u prvi tim ala Pape što gura Tinu, Vrška, Hadžića... Hrvatska je stvarno igrala veoma loš fudbal, nedostajalo im je motivacije i želje. Naši momci i pored čudnih taktika i izbora igrača opet stvaraju određene prilike, večeras da su Lulić, Hajrović ili Medunjanin zabili golove mi bi možda sada slavili povratak u igru za Francusku, ali nisu i Bože moj. Glavni problem je što je večeras tim mogao izgledati kud i kamo bolje nego što jeste, Zukanović na beku, Đurić/Mahmutović u napadu i Hajrović na krilu. I tako i u prethodnim utakmicama, nema to veze sa autoritetom nego sa znanjem odnosno neznanjem selektora.

Nama jednostavno treba selektor koji ili je dobar motivator kao Ćiro ili da je dobar taktičar kao Vaha recimo, Pape nije ni jedno ni drugo, i to je glavni problem. Reći ću da je Barba dobar motivator a Bajević i Vaha dobri taktičari, pa šta god bude sumnjam da može biti gore nego što je trenutno.

Što se tiče talova u savezu, vjerujem da postoje ali ne u tolikoj mjeri koliko se to potencira. Sumnjam da je savez u talu sa Papetom i Germanijom, šta je to savez dobio od igrača iz Germanije? Ništa, samo bruku i sramotu i možda još odlazak u minus, u plusu nisu sigurno. Savez krade od nagrada i donacija Fife, prodatih karata i tako dalje, sumnjam da oni imaju veze sa izborom igrača, kako god da skontam više bi im se isplatilo da su u reprezentaciji Zukanović i Štilić nego Hadžić i Vršajević. Što opet govori da je jedini i isključivi krivac za ovo Safet!
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sveti » 17 nov 2014, 02:35

ko god, bolji je od teleta.
naprijed rejal

Avatar
adal
Postovi: 1283
Pridružen/a: 09 nov 2011, 16:56
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la adal » 17 nov 2014, 10:28

Prosinecki je vec odavno izabran iako ne stoji na listi nasih zzelja!!!
Prvo sam reko Zeljo pa tek onda Mati !!!!

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Principatus » 17 nov 2014, 10:36

adal je napisao/la:Prosinecki je vec odavno izabran iako ne stoji na listi nasih zzelja!!!
:?:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
nuerta
Postovi: 269
Pridružen/a: 09 mar 2014, 19:50
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la nuerta » 17 nov 2014, 10:38

storm_raider je napisao/la:Vaha bi nakon 2 utakmice digao nos i poceo brabonjati o pakovanju kofera, itd, itd. Barbarez moze jedino voditi ruku u pokeru.

Ako ne moze Bajevic, onda Amar Osim, covjek koji je Dzeki prvi da priliku u Zelji, trener bez pardona prema ikome. Princ sa Neretve naravno prvi izbor.
Ziva istina. Sa donjim dio recenice se apsolutno ne slazem.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 15 gostiju.