San Antonio Spurs

$eLLa
Postovi: 285
Pridružen/a: 14 jan 2010, 01:10
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la $eLLa » 14 jan 2010, 23:52

tako je i[gracemo finale protiv bostona i osvajamooo :lol: :lol: :lol:

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 28 feb 2010, 21:09

Vodimo u Phoenixu 4. razlike još 5 minuta do kraja na kraju će biti pobjeda
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 28 feb 2010, 22:49

LBJ MVP je napisao/la:Vodimo u Phoenixu 4. razlike još 5 minuta do kraja na kraju će biti pobjeda
Dobili smo bilo je gusto na kraju,ali dobili smo
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Kobe Bryant » 01 mar 2010, 09:06

LBJ MVP je napisao/la:Vodimo u Phoenixu 4. razlike još 5 minuta do kraja na kraju će biti pobjeda
igrali ste kod kuce ;)

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 01 mar 2010, 14:24

Kobe Bryant je napisao/la:
LBJ MVP je napisao/la:Vodimo u Phoenixu 4. razlike još 5 minuta do kraja na kraju će biti pobjeda
igrali ste kod kuce ;)
Ma znam zahebo se kad sam pisao :oops:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Neutral » 22 mar 2010, 03:48

105-105 protiv Hawksa, nevjerovatno šta prokockaše hehe, produžeci sada.


119-114 end for Hawks.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 22 mar 2010, 23:03

Hebiga,ali nema veze idemo dalje do prstena imamo sjajan tim i uz Boston i Detroit smo razočarenje sezone ne mogu nikako da shvatim kako smo tek 7. ne mislim na ovaj poraz protiv Hawksa oni su ekipa od koje nije sramota izgubit,ali Timmy mora više biti scorer pogotovo kada nema Tonya
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

$eLLa
Postovi: 285
Pridružen/a: 14 jan 2010, 01:10
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la $eLLa » 23 mar 2010, 00:09

pa sta hoces jel sinoc postigao 26 il 27

uglavnom tu negdje ,da je na kraju bit 5 odlicno bi bilo


EDIT : mislim da mozemo biti bolji od sunsa ipak 3 tekme manje al raspored ne moze bit tezi lal .cavsi ,boston ,orlando ............... :evil:

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Wolverine » 23 mar 2010, 00:12

hahaha, kako igraju, i kakav raspored imaju uspjeh im je 7.mjesto.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Neutral » 23 mar 2010, 01:08

Da su htjeli izgubiti teško bi to uradili nakon vodstva od par razlike par sekundi do kraja, a oni se još kao branili a opet zijanili. Bio sam iznenađen lol :roll:

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Neutral » 29 mar 2010, 14:10

Kakva banana Manu-a nad KG :o

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 29 mar 2010, 15:10

Neutral je napisao/la:Kakva banana Manu-a nad KG :o
Prvo Durant pa sada KG sa njim u 1. petorci smo kandidati za naslov još Parker spreman,Timmy na nivou,RJ da odigra koliko treba,Hill i Blair s klupe i još par igrača s četvrtim trenerom lige moramo proći prvi krug,a dalje ko nam bude protvnik
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la adnan24 » 29 mar 2010, 15:32

Ma Manu je kralj...San Antonio nikad nisam volio ali njega uvijek volim gledati...prvo sto je elegantan u svojoj igri,bez sekunde nekog silovanja i igranja na snagu,dribling ima odlican a u odbrani je i vise nego dobar- jos kad ga krene sut onda je prava uzivancija gledati ga...takodje njegova igra je na odlicnom niovu kada se lomi tekma...nazalost takvih igraca je sve manje u ligi...sad je sve vise ovih vjestackih zvijezda i igraca koji igraju odlicno ali daleko su od kompletnih kosarkasa

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 29 mar 2010, 17:55

adnan24 je napisao/la:Ma Manu je kralj...San Antonio nikad nisam volio ali njega uvijek volim gledati...prvo sto je elegantan u svojoj igri,bez sekunde nekog silovanja i igranja na snagu,dribling ima odlican a u odbrani je i vise nego dobar- jos kad ga krene sut onda je prava uzivancija gledati ga...takodje njegova igra je na odlicnom niovu kada se lomi tekma...nazalost takvih igraca je sve manje u ligi...sad je sve vise ovih vjestackih zvijezda i igraca koji igraju odlicno ali daleko su od kompletnih kosarkasa
Slažem se sve osim ovog crvenog Durant,Bosh,Nowitzki,Kobe,LeBron,Wade nepotpuni igrači ili Paul,Nash,Deron,Parker,KG,Duncan,Ellis,Howard,Rose itd. ja ne znam kakvi su prije bili košarkaši,ako su ovi sad loši :lol: :lol:
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Neutral » 29 mar 2010, 17:59

Čovjek je u velikom naletu. Opet najbolji, zaista odličan igrač. Demolirali su Boston.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la adnan24 » 29 mar 2010, 20:10

LBJ MVP je napisao/la:
adnan24 je napisao/la:Ma Manu je kralj...San Antonio nikad nisam volio ali njega uvijek volim gledati...prvo sto je elegantan u svojoj igri,bez sekunde nekog silovanja i igranja na snagu,dribling ima odlican a u odbrani je i vise nego dobar- jos kad ga krene sut onda je prava uzivancija gledati ga...takodje njegova igra je na odlicnom niovu kada se lomi tekma...nazalost takvih igraca je sve manje u ligi...sad je sve vise ovih vjestackih zvijezda i igraca koji igraju odlicno ali daleko su od kompletnih kosarkasa
Slažem se sve osim ovog crvenog Durant,Bosh,Nowitzki,Kobe,LeBron,Wade nepotpuni igrači ili Paul,Nash,Deron,Parker,KG,Duncan,Ellis,Howard,Rose itd. ja ne znam kakvi su prije bili košarkaši,ako su ovi sad loši :lol: :lol:


Kobe,Nowitzki,Duncan,Garnett,Nash pa i Parker su po meni stara skola,ipak su oni vec 10+ godina u ligi (Parker je cini mi se 9). Naravno ima tu i novih igraca koji igraju fino ali pogledaj Dwight-a Howarda...pa taj momak ima ocajnu ledjnu tehniku a najbolji je centar u ligi...to je meni preglupo za jednog centra...
Pogledaj Jamesa i njegovu gradju...na stranu sto je on ekstra u svim drugim pogledima ali on ne mora napraviti ni jedan jedini dribling a moze proci svih 5 odbrambenih igraca...
Cak se i sad i rijetko vidi neko zakucavanje koje je majstorija vec je sva sustina u tome ko ce vise skociti...i sve je vise igraca koji ne mogu pogoditi obruc sa udaljenosti vecoj od 4 metra a daju 15 ili 20 poena po mecu...
To je moje misljenje a sad vjerovatno ne vide svi tako

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Neutral » 30 mar 2010, 03:43

Jao, +3 za Netse , 3 minute do kraja . Odoh spavati, ne mogu gledati do kraja. Osjeti se nedostatak Manua.

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 30 mar 2010, 15:25

Neutral je napisao/la:Jao, +3 za Netse , 3 minute do kraja . Odoh spavati, ne mogu gledati do kraja. Osjeti se nedostatak Manua.
Sramota i pored ovog crvenog,ali idemo dalje Denver će nam najvjerovatnije u playoffu doći njih bz Carla možemo dobiti,a druga ekipa koju bi mogli dobit je Utah to bi bila pravo dobra serija dvojica sjajnih trenera iskusne ekipe i gdje bi nadam se mi prošli
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Avatar
D1n0
Postovi: 906
Pridružen/a: 03 feb 2010, 01:49
Lokacija: Metković
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la D1n0 » 12 apr 2010, 02:58

Hehe, ima ipak samo jedan bosanac u sportsport forum sto navija za "The Team of the Decade" - OVAJ TOPIC NIJE AKTIVAN!!!!

Biti ce interesantno gledati Lakers/Mavs/Nuggets - Spurs u 1.runde Playoff.. Ja mislim da ce se igrati 7 utaknice u tu seriju :D
DIRK NOWITZKI!!!

NBA Champion
NBA Finals MVP
NBA Regular Season MVP
10 x All Star
4 x NBA All-First team
FIBA World Championship MVP
Eurobasket MVP

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la LBJ MVP » 12 apr 2010, 16:40

D1n0 je napisao/la:Hehe, ima ipak samo jedan bosanac u sportsport forum sto navija za "The Team of the Decade" - OVAJ TOPIC NIJE AKTIVAN!!!!

Biti ce interesantno gledati Lakers/Mavs/Nuggets - Spurs u 1.runde Playoff.. Ja mislim da ce se igrati 7 utaknice u tu seriju :D
Ma sigurno ja bi volio na Denvera njih bi i u 6 mogli dobit
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.