Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la DragonGirl » 24 nov 2014, 23:28

Goalgetter je napisao/la:
DragonGirl je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Prosinecki preuzima Azarbejdzan.
A Slišković čini se Južnu Koreju.
Suzava se polako krug.

Mesa, Faruk ili Amar je sad samo pitanje.
Ma nijedan mi ne djeluje kao neko sjajno rješenje, ali ako bih birala, prva varijanta bi mi bio Meša. Za Amara nisam zbog ovih pitarsko-manijačkih prepucavanja i toga što je skoro cijelu trenersku karijeru proveo ovdje, a Faruk mi djeluje kao neko vrlo namazan, on mi je više za nekog političara, ne znam, možda griješim, ali takav utisak imam. U svakom slučaju, ko god od njih dođe od mene će zasigurno imati maksimalnu podršku sve dok povlači normalne poteze i svoj posao radi korektno.

dosada
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:39
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la dosada » 24 nov 2014, 23:35

Vahid Halilhodžić je novi selektor,zapamtite to. :D 24.11.2014

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la pinoglavi » 24 nov 2014, 23:50

Po čemu je to Vaha otpao? Po izjavi za Jutarnji? :lol:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 24 nov 2014, 23:52

Prosinečki uzeo Azerbejdžan???

Znači Pape opet ostao bez posla?

Onakav stručnjak?! :mrgreen:
#Salihović

dosada
Postovi: 104
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:39
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la dosada » 24 nov 2014, 23:53

pinoglavi je napisao/la:Po čemu je to Vaha otpao? Po izjavi za Jutarnji? :lol:
Ma ne kontaju oni Vahu,on nije kandidat on je selektor,novinari ga pitaju uvijek jel on kandidat.Čovjek kaže da nije ,nek ga pitaju ,jel selektor na čekanju.... :D

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la pinoglavi » 25 nov 2014, 00:18

dosada je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Po čemu je to Vaha otpao? Po izjavi za Jutarnji? :lol:
Ma ne kontaju oni Vahu,on nije kandidat on je selektor,novinari ga pitaju uvijek jel on kandidat.Čovjek kaže da nije ,nek ga pitaju ,jel selektor na čekanju.... :D
Treba se razgovor tek obavit,a mi imamo more proroka sto u kasike gledaju i znaju da Vaha nece. :lol:
On reko da ce doc na razgovor,nije odbacio mogucnost da bude selektor,savez izjavio da je Vaha opcija br.1. Ne znam sta hocete vise,mozda da se preko medija sve dogovore,jedino se izgleda to priznaje u ovoj nasoj drzavi.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Željooooo » 25 nov 2014, 00:40

Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
ammarc
Postovi: 1258
Pridružen/a: 25 jan 2009, 22:06
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la ammarc » 25 nov 2014, 00:41

Vaha je selektor 99% ;)
"If you can't support us when we lose, don't support us when we win."
VFC & MUFC

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Clutch » 25 nov 2014, 01:01

ammarc je napisao/la:Vaha je selektor 99% ;)
đes ti sine?
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Consigliere » 25 nov 2014, 02:19

DragonGirl je napisao/la: A Slišković čini se Južnu Koreju.
Yebote, ovo mi je iznenadjenje... :hmmmmm:

Joj, kad izvisimo sa Hadzibegicem na kraju :urnebes:
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la emil02in » 25 nov 2014, 02:27

Ponos Torina je napisao/la:Vaha za Klix.ba: Nisam kandidat za selektora BiH
NORMALNO DA NIJE,PA ON JE JEDINI KOJI SE NE GURA VEĆ KOJEG TRAŽE I ZATO NIJE KANDIDAT
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la skyisthelimit » 25 nov 2014, 08:58

Vaha ponovo vrti istu pricu. Tesko ce postati selektor, ali zbog para nikad ne bi odbio reprezentaciju. Dinamo ga u ovom trenutku ne zanima.
A sastanak s Begicem do kraja sedmice ili za vikend. Sad koje prirode samo njih dvojica znaju. :crazy:
15.10 - 15.06 ...

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Head » 25 nov 2014, 10:36

slika
1946

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la dubrovnik » 25 nov 2014, 10:58

Steta za Robija ako Vaha ne bude htio mislim da ostajem bez favorita. Nadam se da ce savez birati dobro i u korist nas kao navijaca. Tipove kao Hadzibegic ne bi volio vidjeti na klupi. Ucestvovali su u dovodjenju repke na niske grane u tekucim kvalifikacijama. Sutnjom su davali podrsku Susicu. Davati takvom dvolicnjaku klupu bi bilo lose bar po meni. Bazdarevic bi valjda bio najbolji izbor od trenenutno ponudjenih. Ali ono pljuvanje sudca u dresu Yu repke mu nije najbolja preporuka sto se ponasanja tice. Jednom krkan uvijek krkan. Osim, nemam pojma za njega. Mozda Osimu pridodati Bajramovica na klupu. Ili cak Barbareza. Vise stvarno pojma nemam. Pada mi i na pamet zamjene Susic-Kodro.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la samoposmatram » 25 nov 2014, 11:09

Halilhodzic moze samo izgubiti na poziciji selektora BiH. Jedna izgubljena utakmica i on je gotov sa velikim prvenstvom. Nefali mu boljih ponuda i zato pametan odbija bilo kakvu mogucnost da preuzme kormilo.

On kao i Bajevic zeli pomoci savjetima, jer fudbal u zemlji jos nije dorastao taj profesionalni nivo.

Ljudi misle da ce on iz ljubavi preuzeti reprezentaciju, pa da se poslije pisaju po njemu. To mu sigurno netreba.

Problem je najveci sto su ocekivanja jos ogromna za plasman. Takvu reprezentaciju ce preuzeti samo onaj bez posla. Zato najbolje dovrsiti Ove kvalifikacije sa domacim kadrom iz Premier lige.

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Batko » 25 nov 2014, 11:16

dubrovnik je napisao/la:Steta za Robija ako Vaha ne bude htio mislim da ostajem bez favorita. Nadam se da ce savez birati dobro i u korist nas kao navijaca. Tipove kao Hadzibegic ne bi volio vidjeti na klupi. Ucestvovali su u dovodjenju repke na niske grane u tekucim kvalifikacijama. Sutnjom su davali podrsku Susicu. Davati takvom dvolicnjaku klupu bi bilo lose bar po meni. Bazdarevic bi valjda bio najbolji izbor od trenenutno ponudjenih. Ali ono pljuvanje sudca u dresu Yu repke mu nije najbolja preporuka sto se ponasanja tice. Jednom krkan uvijek krkan. Osim, nemam pojma za njega. Mozda Osimu pridodati Bajramovica na klupu. Ili cak Barbareza. Vise stvarno pojma nemam. Pada mi i na pamet zamjene Susic-Kodro.
I ja nisam za Bazdarevica, bas zbog toga, a da krkan ostaje krkan potvrdjuje i njegova izjava gdje je popljuvao protukandidate to jest bivse suigrace i sadasnje kolege..... Pljuvati druga da bi sebe uzdigao, nooot good... :silent:

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 11:23

Batko je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Steta za Robija ako Vaha ne bude htio mislim da ostajem bez favorita. Nadam se da ce savez birati dobro i u korist nas kao navijaca. Tipove kao Hadzibegic ne bi volio vidjeti na klupi. Ucestvovali su u dovodjenju repke na niske grane u tekucim kvalifikacijama. Sutnjom su davali podrsku Susicu. Davati takvom dvolicnjaku klupu bi bilo lose bar po meni. Bazdarevic bi valjda bio najbolji izbor od trenenutno ponudjenih. Ali ono pljuvanje sudca u dresu Yu repke mu nije najbolja preporuka sto se ponasanja tice. Jednom krkan uvijek krkan. Osim, nemam pojma za njega. Mozda Osimu pridodati Bajramovica na klupu. Ili cak Barbareza. Vise stvarno pojma nemam. Pada mi i na pamet zamjene Susic-Kodro.
I ja nisam za Bazdarevica, bas zbog toga, a da krkan ostaje krkan potvrdjuje i njegova izjava gdje je popljuvao protukandidate to jest bivse suigrace i sadasnje kolege..... Pljuvati druga da bi sebe uzdigao, nooot good... :silent:
Ma dobro, bolje i to nego neki slatkorijecivi ili mutavi ublehasi... Nesto se ne sjecam da su Mesu pratili skandali u trenerskoj karijeri !? To pljuvanje je bilo , malte ne, uobicajeno ponasanje, narocito na nasim terenima, ( a i vani Rajkard-Feler i sl), nije sada to nesto radi cega treba stvarrati predrasude... Meni je on , od ovoga sto je ostalo, ako vaha odbije, najbolji izbor.

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la anel81m » 25 nov 2014, 11:37

emil02in je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Vaha za Klix.ba: Nisam kandidat za selektora BiH
NORMALNO DA NIJE,PA ON JE JEDINI KOJI SE NE GURA VEĆ KOJEG TRAŽE I ZATO NIJE KANDIDAT
Nemožeš pojedincima objasniti neke stvari kad im je inteligencija na nivou jedne bukve.A novinari izvuku nešto iz kontesta i ov ko muhe na ****.
Vaha je isključivo to izjavio jer se nije kandidirao, dok su svi ostali podnjeli kandidaturu.Vahu traže iz saveza i ubjeđen sam da će Vahini zahtjevi biti da mu se niko ne mješa u posao, a da pare nisu bitne!Ja mislim da će naš trenutno daleko najbolji trener preuzeti repku, samo ako ovi pristanu na to!
Ovi Baždarevići, Osimi, Hadžibegići i ostali su obični ljudski šljam tipa Safet Sušić i slični!!!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la bordobijeli » 25 nov 2014, 11:41

kakvi ovdje samo mozgova ima i fudbalski strucnjaka to je cudo nevidjeno .ljudi popljuvali safeta sad za bazdarevica ,osima ,hadzibegica prosineckog itd pisu da su nesposobni ,nestrucni,loši ljudi itd :oops: :oops: :oops:

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 12:20

Bez obzira ko bude selektor, treba dati podrsku. Dali smo je i onom nesretniku Susicu, zasluzuje je i svako drugi.
Ne mozemo odmah, na suho, opaliti po novom selektoru.
Naravno, Vaha ili neki renomirani selektor ce imati puno vise kredita i sanse da radi bez pritiska, izaberu li nekog Susicevog klona, brzo cemo se vratiti u stanje od prije par mjeseci.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 37 gostiju.