Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 nov 2014, 18:41

Mitrović gol, Ljajić gol.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 19:53

Srbiji, vec godinama,fali kvalitetan centarfor i kvalitetan play maker, da sve to poveze.
Nisu to dzaba dvije najcjenjenije i najvaznije pozicije u svakom timu, nikakva celicna odbrana to ne moze nadoknaditi. Narocito kod nas , s mentalitetom koji ne krasi neka pretjerana takticka disciplina.
Sto se tice ostalog, defanzive , bocnih pozicija,poluspiceva, sirine kadra i cjelokupnog potencija ,prilicno ste jaki.
Vjerovatno ima i do selektora ali je simptomaticno da ni Pizon, ni Mihajlovic, ni Advokat, nisu uspjeli da izvuku rezultat.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Tribalian » 25 nov 2014, 20:14

SjeverniVjetar je napisao/la:Srbiji, vec godinama,fali kvalitetan centarfor i kvalitetan play maker, da sve to poveze.
Od kvalitetnog playmakera mozda nesto i bude u skorije vreme, sa centarforovima tesko. Mozda ako ovaj Jovic iz Zvezde postane igracina neka. Da sam selektor meni bi u napadu igrao Zigic, da je u najgoroj formi opet bi igrao, on je za ove iz " navale" izmislio fudbal.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 nov 2014, 20:46

NeshaFCB je napisao/la:Đuričić je jedno nezahvalno derište koje nikada nije ni trebalo obući dres reprezentacije, slično Ljajiću. Nikada ništa nisu uradili dobro u dresu Srbije.
Sta je sad s njim?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la SjeverniVjetar » 25 nov 2014, 20:47

Tribalian je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Srbiji, vec godinama,fali kvalitetan centarfor i kvalitetan play maker, da sve to poveze.
Od kvalitetnog playmakera mozda nesto i bude u skorije vreme, sa centarforovima tesko. Mozda ako ovaj Jovic iz Zvezde postane igracina neka. Da sam selektor meni bi u napadu igrao Zigic, da je u najgoroj formi opet bi igrao, on je za ove iz " navale" izmislio fudbal.
Ovaj Mitrovic, ako malo poreda stvari u glavi, mogao bi biti opasan, tek mu je 20.
Sto se play-a tice, ja bas i ne vidim nekoga, meni je, koliko sam mogao upratiti, Matic najkreativniji i najpotentniji u veznom redu , iako je defanzivac. Djuricic,Jojic...mi ne izgledaju kao potencijal za kvalitetnog play-a.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 25 nov 2014, 20:53

SjeverniVjetar je napisao/la: Ovaj Mitrovic, ako malo poreda stvari u glavi, mogao bi biti opasan, tek mu je 20.
Sto se play-a tice, ja bas i ne vidim nekoga, meni je, koliko sam mogao upratiti, Matic najkreativniji i najpotentniji u veznom redu , iako je defanzivac. Djuricic,Jojic...mi ne izgledaju kao potencijal za kvalitetnog play-a.
Mozemo mi imat i Pirla, Fabregasa, Costu, Messia, Ronalda....ali dok je ovakva situacija u srpskom fudbalu i samom FSS, mi necemo biti ozbiljna reprezentacija i to nema veze ni sa igracima ni sa selektorom!!!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 25 nov 2014, 21:18

Tribalian je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Srbiji, vec godinama,fali kvalitetan centarfor i kvalitetan play maker, da sve to poveze.
Od kvalitetnog playmakera mozda nesto i bude u skorije vreme, sa centarforovima tesko. Mozda ako ovaj Jovic iz Zvezde postane igracina neka. Da sam selektor meni bi u napadu igrao Zigic, da je u najgoroj formi opet bi igrao, on je za ove iz " navale" izmislio fudbal.
ti bi raspalog žigića stavio ispred mitrovića?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6173
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 25 nov 2014, 22:06

Zigic i Pantelic su po meni bili dosta podcijenjeni od strane Srba, dok su igrali u reprezentaciji.. A kada pogledas njihove karijere, bile su stvarno dobre. Gdje god da su igrali nadavali su se golova.

Ali naravno, to je proslost.. Ja bih definitivno gurao Mitrovica i ispred Djordjevica. Mitar je buducnost ove reprezentacije i igrac koji bi 10+ godina mogao biti standardan napadac. On ako se nastavi razvijati, a ovako igra sa 20 godina, bice jedan od najboljih u Evropi. Samo da ne poleti i prerano ode u neki bas veliki klub.. Anderleht je bio idealna opcija za njega pri odlasku iz Partizana, valjda ce dobro birati i pri odlasku iz Anderlehta.

Ovo je mozda i subjektivno, ali ja smatram da Rajkovic vec sada mora na gol reprezentacije. Momak je ubjedljivo najbolji igrac Zvezde ove sezone.. nije vise ni talenat, sada je odlican golman, koji isto kao i Mitrovic.. ako se bude pravilno razvijao samo nebo je granica.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 25 nov 2014, 22:27

Rajković već sad definitivno jeste kalibar za reprezentaciju, ali za prvog golmana nije. Ne može ispred Stojkovića, još uvijek. Od Brkića sam očekivao mnogo više.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 27 nov 2014, 10:27

Pitanje je veliko koliko će srpski fudbal čekati na novog Miloševića....
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 29 nov 2014, 23:34

Dva gola Gudelja :clap: . Doduše jedan iz penala. :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 30 nov 2014, 18:04

Bliži se kraj godine, nažalost još jedna fudbalski tužna godina.... bez obzira na raspoloživi kvalitet i potencijal u kadru, rezultati očajni...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 02 dec 2014, 18:04

alan_kardec je napisao/la:Dva gola Gudelja :clap: . Doduše jedan iz penala. :mrgreen:
Lazović jedan protiv Novog Pazara i to ne iz penala... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 05 dec 2014, 19:05

Tošić odličan u Ruskoj ligi.
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 07 dec 2014, 13:38

Čelzi bez Matića u ekipi poražen prvi put ove sezone u PL.
Lazar ušao umjesto Kutinja za Liverpul.
Ljajić dvostruki strijelac za Romu.
Đurđić strijelac za Augsburg.
Anderleht se obrukao bez Mitrovića u ekipi.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 dec 2014, 00:36

Gledam pregled LŠ, Mitrović k'o Drogba! Skoro svaka visoka lopta je njegova, kad se zagradi Subotić i Ginter nemocni... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 10 dec 2014, 09:37

Jedini ozbiljan napadač kog reprezentacija ima, samo što zaslužuje mjesto startera, a ne poslednjih 10 minuta...

Lazar dobio crveni i bojim se završio sa Liverpulom. :oops:
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 dec 2014, 11:25

Mitar pi.kolizac :mrgreen:

http://www.moz.zartsport.com/vesti/mitr ... ideo/91722" onclick="window.open(this.href);return false;
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 10 dec 2014, 16:04

Ne mogu, a da ne primjetim koliko je onaj Marković nesrećan. :? Za šta je on sinoć crveni dobio :facepalm:
Sjetite se prošle sezone kako je u Torinu dobio crveni i kasnije propustio finale Lige Evrope.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 10 dec 2014, 16:24

Daa, bas je maler... :facepalm:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.