Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Pegi10 » 30 nov 2014, 01:16

A gdje dokaz da je on za taj portal to izjavio mislim na brata njegovog isto tako taj je portal pisao da ce nas preuzeti isto kao i svi ostali kad su vidjeli da nece odmah iskocio njegov brat i dao tu izjavu.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
AsmirBegovic
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 jul 2014, 12:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la AsmirBegovic » 30 nov 2014, 01:20

HarisHelic je napisao/la: Ne znam, druga je stvar kada novinari isforsiraju neku situaciju koja nije bila ni priblizna njihovim insinuacijama i jos se raja napali na to sve. Nasem narodu malo fali za takvo nesto... dovoljno je samo par lijepih recenica i u pravom vremenu plasiranih.

A Vaha nije niti jednom rekao da bi mogao da preuzme niti da razmislja o preuzimanju repke. Naprotiv, stalno je govorio kako on nije kandidat.

Sve zavisi kako je ko dakle posmatrao razvoj dogadjaja. Neko sa vise zara, a neko sa rezervom i malo mozganja. :kafa:
U pravu si, vecina nas je slusala srce a ne mozak. Nadali smo se da ce se probuditi ljubav prema domovini u srcu covjeka koji osjeca ljubav samo za novcem. :facepalm:
A vidjecemo u ponedeljak da cak sve ovo sa vahom mozda nije bila dobro izrezirana predstava i tal njega i saveza kojom su mudro prikrivene neke druge krajnje namjere. Eto, znate, mi smo bili sve karte bacili na Vahu, on je bio prvi izbor, to je sad propalo, rok za izbor kandidata je 01.12. nemamo vise vremena za duge pregovore, nas prijedlog za selektora je... :o

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la HarisHelic » 30 nov 2014, 01:25

I taj rok za izbor kandidata ko je odredio? Savez. Nije to cini mi se neki rok koji UEFA daje nekoj od reprezentacija da sebi nadje zamjenika u slucaju da neko dobije otkaz. Ima i drugih koji su jos uvijek bez selektora. Mozda grijesim, ali ima tu svega.
Najgore je to sto to nije transparentno pa da se zna ko, sta, kako, zasto, zbog cega ovo ili ono.

Al' ne treba zaboraviti ni to da je covjek bio ranjen, popaljeno mu sve, jedva zivu glavu izvukao. I sad treba da radi sa budalama tipa Iljo Dominkovic i anamo oni.

Avatar
Babayaro
Postovi: 984
Pridružen/a: 28 jun 2009, 22:57
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Babayaro » 30 nov 2014, 01:26

Sretno Vahide, zaslužio si da te zaboravimo kao što si ti Bosnu.
Ko izgubi dobitak, dobije gubitak.

Avatar
adisice
Postovi: 1960
Pridružen/a: 02 jun 2010, 13:17
Lokacija: Soba
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la adisice » 30 nov 2014, 01:27

Jadničak on je jedini patio :bih:
http://www.youtube.com/watch?v=Pk9A-6_O6QA

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la terabajt » 30 nov 2014, 01:28

para je jedini razlog siguran sam u to.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SamoZeljo » 30 nov 2014, 01:30

theboss_RD07 je napisao/la:Strumfovima bi trebalo zabranit da glasaju ovdje :yawn:
Sto? Da pustimo da manjina odlucuje? :) Taman posla.

Meni bi, iskreno, bilo zao da izgubimo Amara. Zeljo bez Amara?? Mogla bi to biti tuga golema.
Sa druge strane zelim to zbog repke jer je Amar sigurno bolje rjesenje od ostalih (koji su ostali).


P.S. Kao sto rekoh, Vaha ima pravo da nas odbije i mi to moramo prihvatiti bez psovki i uvreda, ali isto tako, ono sto je Muamer Tanakovic kao igrac, to je Vaha kao trener, znaci, za nas Bosance i Hercegovce prekrizen.
Vozdra Vaha, od danas me ne zanimas ni ti ni tvoje reprezentacije koje vodis, taman prvenstvo osvojio.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Pegi10 » 30 nov 2014, 01:30

adisice je napisao/la:Jadničak on je jedini patio :bih:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sabinho » 30 nov 2014, 01:31

Ne znam zasto onda recimo Ibisevic igra za BIH i to pod okriljem NS kojeg cine ti ljudi. Kakva razmisljanja :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :zzz:

Vaha sramoto, Susicu se zamjera sto je cekao jak igracki kadar da preuzme repku i sto je odbijao ranije a sta je onda reci za tebe? Sta ti cekas Vahide? Mozda da imamo 20m u kasi. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
mighty_reds
Postovi: 855
Pridružen/a: 28 dec 2009, 01:23
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la mighty_reds » 30 nov 2014, 01:31

Mislim da pare nisu bile problem, nego je čovjek htio svoje pomoćnike što ovdje se smatra luksuzom. To sam pročitao iz izjave one vezane za Egipat, gdje je naglašeno koliko para traži i šta mu je još uvjet.

Više mi je svejedno ko će da bude, ko god dođe dobit će šansu kod navijača u to sam siguran.
The status of being a Liverpool player keeps our players motivated.'
- Bill Shankly

R.I.P. Haris Arapović (hary_ynwa) You'll never walk alone

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la HarisHelic » 30 nov 2014, 01:32

Pegi10 je napisao/la:A gdje dokaz da je on za taj portal to izjavio mislim na brata njegovog isto tako taj je portal pisao da ce nas preuzeti isto kao i svi ostali kad su vidjeli da nece odmah iskocio njegov brat i dao tu izjavu.
Gdje je dokaz za Sinanove spinovanja pa opet raja povjeruje u gluposti!?

Novinari su kod nas dno dna i vecina ih radi za internet portale koji zive od citanosti tj. zaradu za isti skupljaju putem klikova i glupih reklama. Tu ne treba puno biti pametan da vidis da je to polupismen covjek iza tastaure koji zna dobro da slaze, zajebe i prejebe obicnog citaoca kako bi ovaj samo kliknuo na bombastican naslov. Krajni rezultat onoga ko popusi pricu zna se: yebem Ti Vahide od a do z. A da Vaha pri tome nije mozda kriv niti sekunde jedne.

Eto necu ja vise, nemam potrebe da nekom dokazujem da je kod nas novinarstvo ka.rina zesca.

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SamoZeljo » 30 nov 2014, 01:36

mighty_reds je napisao/la:Mislim da pare nisu bile problem, nego je čovjek htio svoje pomoćnike što ovdje se smatra luksuzom. To sam pročitao iz izjave one vezane za Egipat, gdje je naglašeno koliko para traži i šta mu je još uvjet.

Više mi je svejedno ko će da bude, ko god dođe dobit će šansu kod navijača u to sam siguran.
To nije istina nego samo IZGOVOR!
Mnogima se nametnu pomocnici. Eno je "veliki" van Gaal prihvatio nametnutog Giggsa u Unitedu. Pa sta?
Vidio si u Alziru ko je bio pomocnik Vahi? Sve neki njihovi!! Mislis da ih je poznavao prije nego sto je dobio posao kod njih? NIJE! Nego su mu nametnuti da ih poducava.

COVJEK HOCE PARE i ima pravo na to, ali nek nas ne laze i ne zavlaci.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Pegi10 » 30 nov 2014, 01:36

HarisHelic je napisao/la:
Pegi10 je napisao/la:A gdje dokaz da je on za taj portal to izjavio mislim na brata njegovog isto tako taj je portal pisao da ce nas preuzeti isto kao i svi ostali kad su vidjeli da nece odmah iskocio njegov brat i dao tu izjavu.
Gdje je dokaz za Sinanove spinovanja pa opet raja povjeruje u gluposti!?

Novinari su kod nas dno dna i vecina ih radi za internet portale koji zive od citanosti tj. zaradu za isti skupljaju putem klikova i glupih reklama. Tu ne treba puno biti pametan da vidis da je to polupismen covjek iza tastaure koji zna dobro da slaze, zajebe i prejebe obicnog citaoca kako bi ovaj samo kliknuo na bombastican naslov. Krajni rezultat onoga ko popusi pricu zna se: yebem Ti Vahide od a do z. A da Vaha pri tome nije mozda kriv niti sekunde jedne.

Eto necu ja vise, nemam potrebe da nekom dokazujem da je kod nas novinarstvo ka.rina zesca.
Da se razumijemo ne branim ni Sinanovica ni ijednog drugog novinara bilo kojeg portala samo kazem da je taj portal (ne znam smijem li imenovati pa za to ni necu) isto tako imao slicne naslove i sad kad je javnost znala sta se desava oni iskoce sa tim intervjem.Ne zelim se raspravljati sa tobom nije mi to bila namjera.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la HarisHelic » 30 nov 2014, 01:36

Sabinho je napisao/la:Ne znam zasto onda recimo Ibisevic igra za BIH i to pod okriljem NS kojeg cine ti ljudi. Kakva razmisljanja :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :zzz:
Neko predje preko necega, a neko ne. Nismo svi isti.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Pegi10 » 30 nov 2014, 01:39

SamoZeljo je napisao/la:
mighty_reds je napisao/la:Mislim da pare nisu bile problem, nego je čovjek htio svoje pomoćnike što ovdje se smatra luksuzom. To sam pročitao iz izjave one vezane za Egipat, gdje je naglašeno koliko para traži i šta mu je još uvjet.

Više mi je svejedno ko će da bude, ko god dođe dobit će šansu kod navijača u to sam siguran.
To nije istina nego samo IZGOVOR!
Mnogima se nametnu pomocnici. Eno je "veliki" van Gaal prihvatio nametnutog Giggsa u Unitedu. Pa sta?
Vidio si u Alziru ko je bio pomocnik Vahi? Sve neki njihovi!! Mislis da ih je poznavao prije nego sto je dobio posao kod njih? NIJE! Nego su mu nametnuti da ih poducava.

COVJEK HOCE PARE i ima pravo na to, ali nek nas ne laze i ne zavlaci.
Kad toliko zeli svoje pomocnike koje on bira zasto nikad nije povukao nekog naseg pa naucio ga zanatu kao sto rade mnogi treneri nego su mu svugdje nametani pomocnici i sad ovdje nasao prodavati muda pod bubrege.
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sabinho » 30 nov 2014, 01:40

HarisHelic je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Ne znam zasto onda recimo Ibisevic igra za BIH i to pod okriljem NS kojeg cine ti ljudi. Kakva razmisljanja :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :zzz:
Neko predje preko necega, a neko ne. Nismo svi isti.
Nismo, neko voli a neko ne. :salut:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
AsmirBegovic
Postovi: 76
Pridružen/a: 15 jul 2014, 12:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la AsmirBegovic » 30 nov 2014, 01:47

HarisHelic je napisao/la: Novinari su kod nas dno dna i vecina ih radi za internet portale koji zive od citanosti tj. zaradu za isti skupljaju putem klikova i glupih reklama. Tu ne treba puno biti pametan da vidis da je to polupismen covjek iza tastaure koji zna dobro da slaze, zajebe i prejebe obicnog citaoca kako bi ovaj samo kliknuo na bombastican naslov. Krajni rezultat onoga ko popusi pricu zna se: yebem Ti Vahide od a do z. A da Vaha pri tome nije mozda kriv niti sekunde jedne.
Za ovo stanje u sportu su po meni podjednako krivi novinari, politicari i nase nazovi legende. Novinari i politicari zato sto su nesposobnjakovici, placenici, lazljivci i uhljebi, a nase legende zato sto vecina njih prstom nije mrdnula da popravi ovo stanje u zemlji. Svi smo vidjeli kolika je moc jedne legende u trenutku kada je Ivica Osim spasio savez od gasenja. A sta su uradili ostali za svoje klubove i domovinu u zadnjih dvadesetak godina? Zasto prvi taj Vaha, kojem su u svakom intervjuu puna usta Veleza i Mostara, nije ulozio svoje milione u Velez? Lik lafo voli Velez, ali je lovu ulozio u kupovinu vile u Dubrovniku. Puna su mu usta BiH, domovine, patriotizma, pa zasto onda ne preuzme tu reprezentaciju i svoj Velez? :puke: I svi ostali, da ih ne nabrajam. Sarajevo ima toliko legendi, ali ga je kupio neki tamo Tan. Zeljo ima milion nekih legendi, a stadion kluba je obicna rusevina. :thumbdown:

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la plavipatriota » 30 nov 2014, 02:03

Vahidu očito pare nisu problem, neće da mu niko ne mora diktirati kako i šta.. I to je potpuno upravu, takva je država i sve.. Ali mislim da on nije adekvatna osoba koja može to reći jer se zna ko je Mamić u Dinamu, a bio je kod njega, ovaj mu i majke yebavao.. Istina da je otišao, al slušao sam mu izjavu gdje kaže da mu tamo uopšte nije bilo loše..
Sljedeća stvar koja mi nije jasna jest ta da mi, ovakvi kakvi smo, smo uređeniji od svih afričkih plemena koje je on vodao svuda, gdje pleme jednog igrača puca na pleme njegovog saigrača, i njemu je to sve odgovaralo..

Znači, ok eto, izaberi pomoćnike, ali nekako mi ne ide u glavu da su mu svi uslovi svuda odgovarali, pa da nas ovoliko ocrni.. Kako može biti bolje organizovano u Obali Slonovače gdje ga je predsjednik države otjerao nakon plasmana, pa doveo nekog svog.. Mislim da je mogao dogovoriti uslove da ima ikako patriotizma kod njega, al nešto sam se razočarao u to. Al poštujem njegovu odluku!

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la SamoZeljo » 30 nov 2014, 02:17

Ne valja da se ponavljamo previse ali ipak nekad moras nekom nesto i ponoviti.

Evo VAHINIH POMOCNIKA u Alziru:

slika

Bas ih je on izabrao?? Sve se bojim.
Upoznao se sa njima kad je dobio posao tamo. Drugi mu ih odredili a nama nesto glumi!

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la harishp » 30 nov 2014, 02:23

AsmirBegovic je napisao/la:
HarisHelic je napisao/la: Nije to isto kao sa nama i u nasem slucaju. Mi mu ne mozemo ponuditi lovu koju je zaradjivao u Alziru. Jedino smo mu sigurno nudili da skine gace pa da ga jos i yebemo.
Pa ne ide....

:kafa:
Malo si pogrijesio, on je svima nama skinuo gace i dobro nas natezao punih deset dana.
Aferim momciluko :mrgreen: Inace nastavlja se..
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aldin-8, InatSilniBosanski, kobac, mercurial, samoposmatram, Skojevska, theKuPuS i 46 gostiju.