Koga nakon Sušića?

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Jeste li zadovoljni izborom novog selektora?

Da
60
73%
Ne
22
27%
 
Ukupno glasova: 82

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Sheyi » 05 dec 2014, 15:13

Vidjecemo hocel bit šta ld Fejze, svi bi voljeli da to bide on, osim ponekih navijača Želje. To sto je stranac ne vidim da je neki problem. Neki misle da on ne bi isao po nase igrave u dijaspori, kad mu stavis u ugovoru sta je njegov posao, pa i da ganja igrace, to ce da rad, profesionalac je, a uz to i Švabo :thumbup:

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 05 dec 2014, 15:14

Juce sastanak sa Misketom, a danas idu kod Magatha.... :hmmmmm:

Sta li im je Miske rekao o njemu

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 05 dec 2014, 15:15

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Juce sastanak sa Misketom, a danas idu kod Magatha.... :hmmmmm:

Sta li im je Miske rekao o njemu
slika

Dovoljno ga je pogledati tada... Kost i koza. :D

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 05 dec 2014, 15:22

Pa nadam se da Magath ima i neki drugi plan, jer kako ja znam njegove se ekipe odvajaju fizickom spremom i trcanjem. To od nasih igraca i u reprezentaciji nece dobit jer nema dovoljo vremena sa igracima. Mi imamo samo Lulica koji bi mogo zadovoljit fizickim stanjem koji Magath trazi....

Da li on moze adaptirati svoju taktiku na igrace koji nisu trkaci i spremni 90 minuta trcati, nego odvajaju se vise na tehniku...

Avatar
nnoo88
Postovi: 457
Pridružen/a: 19 maj 2014, 21:31
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la nnoo88 » 05 dec 2014, 15:42

Treba referendum napraviti pa nek raja glasa.

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la plavipatriota » 05 dec 2014, 16:12

ma ja sam isto za Magatha, drugo je šta priča njegova agencija, njih i interesuju samo pare..

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Elegant » 05 dec 2014, 16:13

Cartman je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Cartman je napisao/la:Licno se nadam da ce neko od ovih kandidata biti i asistent u novom trenerskom timu. Trebaju nam strucnjaci kao asistenti.
Na koga mislis da bude asistent ?

Selektor bi po pravilu sam trebao da bira saradnike, ali nama to politika radi. Koliko znam Tolic, Nikic su vec na tom kontu, ne znam za druge.
Na primjer Sliskovic. Recimo ako Magath preuzme, trebali bi mu nasi saradnici i mislim da bi Sliskovic prihvatio da radi pod takvim strucnjakom. Neka se pokaze ko ima volju da pomogne, a ko stavlja svog ego ispred drzave i misli da je ispod njegove vrijednosti da bude asistent.
Ja ne vjerujem da je Magat uopste opcija za nas, tesko je to ljudima objaniti. Ima mnogo stvari koje se ne poklapaju, sem toga tesko da ce njemu saradnik biti nas covjek. Pogotovo ovi sto zele da to bude Barbarez, da ide na praksu kod njega, mislim smjesno. Slikovic ima znanje i dobro objasni stvari, autoritet tu i tamo ali opet dugo nije radio pa je to upitno.

A sto se tice Hadzibegica, Bazdarevica, Osima, Rajevca - nesto sumnjam da bi pristali da budu pomocni saradnici.

Vidjet cemo jos malo se treba strpiti.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u 05 dec 2014, 16:14, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 05 dec 2014, 16:14

Ima li gdje Live-Update sastanka sa Magathom iz minute u minutu? :think:

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Head » 05 dec 2014, 16:16

Poslesajte intervju Hadzibegica na s.o.u.r.c.e :salut:
1946

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Virtu4l » 05 dec 2014, 16:25

Dajte ljudi koji Slišković, čovjek koji je otvoreno tražio pare igračima za nastup, čovjek zbog kojeg Rahimić godinama nije igrao za nas, zbog kojeg smo izgubili Topića.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
FliX
Postovi: 4708
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la FliX » 05 dec 2014, 16:36

Goalgetter je napisao/la:A gdje to pola drzave mrzi Osima? To ova manjina sto ga pljuje na osnovu nekih licnih ili klupskih prepucavanja je pola drzave? Ko god bio selektor, pa i Amar, dobice podrsku od vecine drzave. Ja takodjer, nemam nista protiv da to Amar bude, ukoliko vidim da je Faruk glavni kandidat, a sumnjam da se iko usudi reci da je Amar losiji od njega.

Ni ja te njegove titule u PL ne bi rangirao nesto preveliko, ali itekako mislim da je bolji od nekih kandidata sto se ovdje spominju. Ima i potrebnu karizmu za selektora, i vjerujem da bi mu i skauting igaca, sto je jedna od najvaznijih stvari, da bi i to koliko toliko dobro odradjivao...
U Bosni i vise od pola (jedni ga mrze + drugi ga ne vole jer je neuredan i antipatican). Kakvu ce podrsku dobit? Dobit ce znas kakvu, kao i svake godine na Bilinom sto je dobivao. Bice i onih sto bi ga podrzavali ako postane selektor, ali i oni sto to nebi. Uglavnom situacija bi se naelektrisala. Ne vidim nista pozitivno sto bi on donio i zato sto dalje to bolje.
P.S Ne znam sto ga babo ne ugura u Sturm :?

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la DragonGirl » 05 dec 2014, 16:38

Goalgetter je napisao/la:Ima li gdje Live-Update sastanka sa Magathom iz minute u minutu? :think:
Zar nismo tebe poslali da izvidiš situaciju na tom sastanku? :D

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Goalgetter » 05 dec 2014, 16:39

DragonGirl je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ima li gdje Live-Update sastanka sa Magathom iz minute u minutu? :think:
Zar nismo tebe poslali da izvidiš situaciju na tom sastanku? :D
Javili su se ovi drugi momci iz Beca, da ja dzaba ne putujem. :P

Dado
Postovi: 1848
Pridružen/a: 08 sep 2008, 20:28
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Dado » 05 dec 2014, 16:45

DragonGirl je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Ima li gdje Live-Update sastanka sa Magathom iz minute u minutu? :think:
Zar nismo tebe poslali da izvidiš situaciju na tom sastanku? :D

Koliko trazi para i koliko sira ;)

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 05 dec 2014, 17:32

Nešto razmišljam, kakva glupost je da nekakvi nebitni i nesposobni likovi sjede u Savezu, kradu pare, prave loše ugovore i sve nas prave budalama. Zar ne bi bilo normalno i prirodno da su u Savezu ljudi poput Barbareza?
#Salihović

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la bordobijeli » 05 dec 2014, 17:39

BozePetra je napisao/la:Nešto razmišljam, kakva glupost je da nekakvi nebitni i nesposobni likovi sjede u Savezu, kradu pare, prave loše ugovore i sve nas prave budalama. Zar ne bi bilo normalno i prirodno da su u Savezu ljudi poput Barbareza?
ljude u savezu biraju kantonalni savezi odnosno entitetski i to treba shvatiti jednom za sva vremena ,nazalost ali tako je .da bi savezu bili ljudi iz nogometa ili fudbala ti ljudi trebaju da se kandiduju da se bore za svoje mjesto niko njih nece zvati sto su legende da postane seklretar saveza ili presjednikik

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 05 dec 2014, 17:43

bordobijeli je napisao/la:
BozePetra je napisao/la:Nešto razmišljam, kakva glupost je da nekakvi nebitni i nesposobni likovi sjede u Savezu, kradu pare, prave loše ugovore i sve nas prave budalama. Zar ne bi bilo normalno i prirodno da su u Savezu ljudi poput Barbareza?
ljude u savezu biraju kantonalni savezi odnosno entitetski i to treba shvatiti jednom za sva vremena ,nazalost ali tako je .da bi savezu bili ljudi iz nogometa ili fudbala ti ljudi trebaju da se kandiduju da se bore za svoje mjesto niko njih nece zvati sto su legende da postane seklretar saveza ili presjednikik

Nisam rekla da ne znam pravila izbora nego tugujem zato što je tako.
Nenormalno i nakaradno.
#Salihović

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Ajax » 05 dec 2014, 17:58

Sta je ovo u zadnje vrijeme sve vise zena na forumu. Zene dominisu :D :D

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la Principatus » 05 dec 2014, 18:03

Dajte nam Ciru i Portugal u barazu, pa da vidimo cija majka crnu vunu... :urnebes:
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
BozePetra
Postovi: 824
Pridružen/a: 23 nov 2014, 20:47
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koga nakon Sušića?

Post Postao/la BozePetra » 05 dec 2014, 18:09

Ajax je napisao/la:Sta je ovo u zadnje vrijeme sve vise zena na forumu. Zene dominisu :D :D
Napravila profil kad me više niko od mojih nije htio slušat kako psujem Sušiću, trebalo mi neko mjesto za ispuhat se :mrgreen:
#Salihović

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza i 20 gostiju.