San Antonio Spurs

Avatar
EdoMajka
Postovi: 507
Pridružen/a: 12 dec 2014, 17:18
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la EdoMajka » 20 dec 2014, 21:11

Dany Green nocas 30+ prelazi.Vidjeti cemo na sta ce ovo liciti bez pola ekipe.
"Hard work beats talent,when talent fails to work hard "

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 02:30

rambo16 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Cisto da se zna i da ostane zapisano,sta covjek radi.Niko,NIKAD,nije bio ovako dominantan na oba kraja parketa u OVIM godinama.
Netačno
Ko je to radio u 39- oj?I uz duzno postovanje,mislim da Elias "zna" bolje od tebe plus sam siguran da kosarku pratis od sredine 2000-ih.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 02:33

LeBronfan je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Kao sto s ei ocekivalo.Pored trojcas od sinoc,nece igrati ni Tim ni Manu.Odlicna odluka Pop-a. ;)
znači Mavsi to dobivaju večeras
Sa nama se nikad ne zna,mada bi trebali... ;)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 03:36

Igras solidno,boris se i nevjerovatno da ti najbolji igrac u ekipi na ovoj tekmi(Diaw), izgleda najogre i baca lopte u jarak! :evil: :evil:

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 03:47

NEZALAGANJE je napisao/la: Ko je to radio u 39- oj?I uz duzno postovanje,mislim da Elias "zna" bolje od tebe plus sam siguran da kosarku pratis od sredine 2000-ih.
Radio je to Malone i u 40-oj

Koliko ja znam,to ne moraš da ti ocjenjuješ. Nema potrebe.
Na kraju dana,ko si ti zapravo da ocjenjuješ? Previše sebi daješ za pravo!
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 03:53

rambo16 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Ko je to radio u 39- oj?I uz duzno postovanje,mislim da Elias "zna" bolje od tebe plus sam siguran da kosarku pratis od sredine 2000-ih.
Radio je to Malone i u 40-oj

Koliko ja znam,to ne moraš da ti ocjenjuješ. Nema potrebe.
Na kraju dana,ko si ti zapravo da ocjenjuješ? Previše sebi daješ za pravo!
Da li si procitao tekst prije nego si me citirao??Malone NIKADA nije bio defanzivno dominantan kao Duncan!Nikad¸,a da si ga gledao mozda bi to i znao!Sebi dajem za pravo,koliko mi je volja!

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 04:14

Gledao sam,vjeruj mi.
Ustvari ne moraš. Jer ko si ti na kraju dana.Običan forumaš kao i ostalih x hiljada!


Malone je bio dominantan u svim svojim sezonama.
Ako nije bio dominantniji od Duncana,nije bio ni lošiji u svakom slučaju.
Koliko je defanzivno bolji ili lošiji od Duncana to bi se dalo raspravljat.

Uostalom,svi znamo koji košarkaši su punili Duncana na onoj jednoj Olimpijadi.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 04:28

rambo16 je napisao/la:Gledao sam,vjeruj mi.
Ustvari ne moraš. Jer ko si ti na kraju dana.Običan forumaš kao i ostalih x hiljada!


Malone je bio dominantan u svim svojim sezonama.
Ako nije bio dominantniji od Duncana,nije bio ni lošiji u svakom slučaju.
Koliko je defanzivno bolji ili lošiji od Duncana to bi se dalo raspravljat.

Uostalom,svi znamo koji košarkaši su punili Duncana na onoj jednoj Olimpijadi.
Hajde,molim te, procitaj tekst jos jednom,jer ispadas glup.Ja sam napisao tj.citirao da NIKO u ovim godinama nije bio dominantan kao Duncan na OBA kraja parketa,a ti kao napises nije tacno. :roll: :roll: Jeste tacno ili hoces da kazes da je Malone dominirao kao i Duncan defanzivno,a ne samo ofanzivno u tim godinama??

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 04:37

To glup samo govori o tvom odgoju i načinu na koji se ponašaš i van foruma. Aferim momčino!

Da,hoću da kažem da je bio dominantan ništa manje od Duncana.
Klao se sa Garnettom i na zalasku karijere dok je KG pucao od snage.

NIKAD ga nisu ponižavali prosječni igrači tipa Jose Ortiz ili Luis Scola. Duncana JESU!
Poslije te Olimpijade,Duncana NIKAD više nisam doživljavao kao boljeg defanzivca od Malone-a. Imam i razloga!
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 05:12

rambo16 je napisao/la:To glup samo govori o tvom odgoju i načinu na koji se ponašaš i van foruma. Aferim momčino!

Da,hoću da kažem da je bio dominantan ništa manje od Duncana.
Klao se sa Garnettom i na zalasku karijere dok je KG pucao od snage.

NIKAD ga nisu ponižavali prosječni igrači tipa Jose Ortiz ili Luis Scola. Duncana JESU!
Poslije te Olimpijade,Duncana NIKAD više nisam doživljavao kao boljeg defanzivca od Malone-a. Imam i razloga!
Ponasam se onako kako provokatori poput tebe zasluzuju.Kad budes pisao konstruktivnije, citao postove i ne pravio se pametan tako da repliciras jednom rijecju,imaces tretman kakav zasluzujes.Da,da to "hrvanje" dokazuje i Maloneova def.statistika i 0,4 bloka po utakmici kao PF u 39-oj! Ko ga je ponizavao,Scola?To ti Edin Avdic rekao? :lol: :lol: :lol: Uzmi pa pregledaj tu tekmu,nikad smijesniji faulovi nisu sudjeni,covjek skoro da i nije bio na parketu,a kad je bio USA vodio zahvaljujuci NJEGOVOJ dominaciji. Toliko o tome od kad pratis.Uostalom, ko te pita kako ti nekog dozvljavas,tu su brojevi,tu su brojni dokazi,a kao sto rekoh, Elias ne grijesi.Strasne komplekse djecacicu imas od SAS,strasne.Vidi se i po pisanju na temi za sezonu.Ohladi malo,z.guzi sta,baci drkicu. ;)
On topic,steta za vecerasnju predstavu,jako blizu pobjede,ali je opet nedostajlao i srece... :shifty:

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 05:40

Ti pričaš o faulovima iako se ove sezone svaki oštar pogled prema Duncanu svira kao faul?
Na temi za sezonu samo napisao 3 posta koja se tiču SAS-a. Ni više ni manje!
Edin Avdić mi ne može ništa reći jer se ne znamo lično. Taj yebeni genije zna zanat!


OFF:
Neodgojeni liČe,prevaspitaj svoje ponašanje. Posebno u komunikaciji prema nekom ko ima kontra stavove!
A uostalom,odgoj se uči. Ti si očigledno još u procesu! IMaš vremena!
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 05:55

rambo16 je napisao/la:Ti pričaš o faulovima iako se ove sezone svaki oštar pogled prema Duncanu svira kao faul?
Na temi za sezonu samo napisao 3 posta koja se tiču SAS-a. Ni više ni manje!
Edin Avdić mi ne može ništa reći jer se ne znamo lično. Taj yebeni genije zna zanat!


OFF:
Neodgojeni liČe,prevaspitaj svoje ponašanje. Posebno u komunikaciji prema nekom ko ima kontra stavove!
A uostalom,odgoj se uči. Ti si očigledno još u procesu! IMaš vremena!
Da,da 3 o ekipi,a more provokatorskih.Toliko o tvojoj konstruktivnosti Opet Duncan u ustima i faulovi koji mu se sviraju.Kompleks i dalje zivi. :clap: :clap: Btw. ' taj yebeni genije' zna zanat,ali samo kad SAS nisu u pitanju,jer ima isti takav kompleks kao i ti.Usutio se kao k.urvica nakon zadnje titule,a do tada je bio redovni 'pljuvac'.Sto se tice mog ponasanja,imaces tretman kakav zasluzujes kad ne budes provokator i ne budes se pravio pametan,prije nego sto procitas cijeli post.Do tada,razguli,lijepo vaspitani djecacicu. Dosta je vise vas koji komentarisete nesto jednom recenicom ili jos gore rijecju.To je,moj prijatelju,nekultura i nepostivanja necijih stavova.Pola kvalitetnih forumasa je tako rastjerano... :oops: :oops:

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 06:07

Koji lik jbte. Pa samo sam se nadovezao za faulove i kriterij po kom se sviraju.
Nemam komplekse u životu ni prema kome. Nekog volim manje,nekog više ali sve u granicama.
Spurse ne volim,ali nemam komplekse jer imam milion drugih stvari o kojim moram mislit.

Nije istina da pišem provokatorske postove. LAŽEŠ!
Nijedan post na bilo kom pdf-u (vezanom za košarku) nisam napisao u cilju provociranja.
Ako nađeš ijedan,nikad me više nećeš vidjet na forumu.
Monta vas je večeras ubio i odao sam mu priznanje. Kao što odajem bilo kom igraču svake noći.

I da završimo,ja nisam dječačić,ja sam odrastao vaspitan čovjek.
To ti može potvrdit i par forumaša koji znaju malo bolje moju starosnu dob i obrasce mog ponašanja
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 06:24

rambo16 je napisao/la:Koji lik jbte. Pa samo sam se nadovezao za faulove i kriterij po kom se sviraju.
Nemam komplekse u životu ni prema kome. Nekog volim manje,nekog više ali sve u granicama.
Spurse ne volim,ali nemam komplekse jer imam milion drugih stvari o kojim moram mislit.

Nije istina da pišem provokatorske postove. LAŽEŠ!
Nijedan post na bilo kom pdf-u (vezanom za košarku) nisam napisao u cilju provociranja.
Ako nađeš ijedan,nikad me više nećeš vidjet na forumu.
Monta vas je večeras ubio i odao sam mu priznanje. Kao što odajem bilo kom igraču svake noći.

I da završimo,ja nisam dječačić,ja sam odrastao vaspitan čovjek.
To ti može potvrdit i par forumaša koji znaju malo bolje moju starosnu dob i obrasce mog ponašanja
E vidis da se moze pisati normalno ,kad se potrudis! Zasto onda repliciras moj post i napises samo 'netacno',bez ikakvog objasnjenja i iznosenja svojih argumenata i stavova!?To je,za mene,nepostovanje prijatelju,zato sam ti pisao kako sam pisao.To za Montu veceras,znas i sam da je bilo provokatorski,jer 'nemoj ih vise',za mene nije odavanje pocasti,vec podsmijavanje i to i sam znas.Imas izvinjenje za djecacic. ;)

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la KK_Bosna » 21 dec 2014, 14:50

NEZALAGANJE je napisao/la:Sto se tice mog ponasanja,imaces tretman kakav zasluzujes
jesi li siguran da ces vrijedjati ljude i dalje?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la rambo16 » 21 dec 2014, 15:05

Tu jednu rijec sam napisao zato sto sam s nekim vec pretreseo pricu o Maloneu i Duncanu
Malonea sam zapamtio kao izuzetnog dominatora na obe strane parketa i na zalasku karijere u 40im

Ali nikad nisam pisao provokatorske postove niti sam na bilo koji nacin uvrijedilo bilo koga

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
A.F.C. Bournemouth!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 15:14

rambo16 je napisao/la:Tu jednu rijec sam napisao zato sto sam s nekim vec pretreseo pricu o Maloneu i Duncanu
Malonea sam zapamtio kao izuzetnog dominatora na obe strane parketa i na zalasku karijere u 40im

Ali nikad nisam pisao provokatorske postove niti sam na bilo koji nacin uvrijedilo bilo koga

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ti si dobio moje izvinjenje,S druge strane,nisi tu pricu pretresao samnom.I sam ponovim po nekoliko puta istu pricu,jer uvijek uskoci neki novi lik i to je neminovnost ovdje.S druge strane,morate,kad diskutujete,da naucite uvazavati argumente.To sto imas svoje vidjenje ti,peti,deseti,ne znaci da je ono tacno,ako nema podlogu.Ja cu ga postovati,ali ne mora biti tacno.Ti si zapamtio Malonea kao dominatora na oba kraja parketa i u 40-im,ali brojevi,ali Boga mi i vizuelno,to nije izgledalo tako u defanzivi.Uostalom,da podvucem,Duncan u 39-oj ima DD u prosjeku plus su mu blokada i uopste odbrana per 36min u najvecem procentu u karijeri!! :o Malone to nije imao,uz duzno postovanje prema toj igracini!

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 21 dec 2014, 16:28

- Svaka cast momcima, odlicno smo se drzali u Dallasu sinoc...

- NEZALAGANJE, ti znas da se svake godine pojavi jedan ovakav lik. Izgubices zdravlje diskutujuci svaki put s njima...

- Rambo16, mojne nas vise...

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la BernardBarnjak » 21 dec 2014, 17:37

rambo16 je napisao/la:To glup samo govori o tvom odgoju i načinu na koji se ponašaš i van foruma. Aferim momčino!

Da,hoću da kažem da je bio dominantan ništa manje od Duncana.
Klao se sa Garnettom i na zalasku karijere dok je KG pucao od snage.

NIKAD ga nisu ponižavali prosječni igrači tipa Jose Ortiz ili Luis Scola. Duncana JESU!
Poslije te Olimpijade,Duncana NIKAD više nisam doživljavao kao boljeg defanzivca od Malone-a. Imam i razloga!

<Tako je rambo...!
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 21 dec 2014, 19:01

YaSSaL je napisao/la:- Svaka cast momcima, odlicno smo se drzali u Dallasu sinoc...

- NEZALAGANJE, ti znas da se svake godine pojavi jedan ovakav lik. Izgubices zdravlje diskutujuci svaki put s njima...

- Rambo16, mojne nas vise...
Ma upravu si,ali me samo zanima dokle vise tako?Izneses argumentovano misljenje koje se ne slaze se vecinom i onda oni misle da te ubijede da si u krivu samo zato sto 'coporativno' djeluju.Kod nekih to mozda moze proci,kod mene ne!Najgore do svega sto ti se na kraju jos pojavi i mod. ,koji nije ni procitao pravilnik i opominje tebe! :roll: :roll:

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.