Everton F.C.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Šta predviđate Evertonu u sljedećoj sezoni?

1. Borbu za evropska takmičenja
156
57%
2. Sredinu tabele (svi znamo kako loše ulaze u sezonu)
95
35%
3. Borbu za opstanak (upravo zbog lošeg starta sezone)
21
8%
 
Ukupno glasova: 272

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la xaves » 16 dec 2014, 23:03

Neko je rekao da je Mirallas jako skrt, nekako se dobije dojam da zeli bljesnuti da bi privukao paznju na sebe, i da jedva ceka da dodje neka ponuda za njega, ne znam mozda je to samo moj dojam

frenki
Postovi: 430
Pridružen/a: 23 nov 2009, 23:20
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la frenki » 20 dec 2014, 17:35

fali ovom evertonu neki kreativni veznjak, a la david silva. etto ne može to igrati.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 20 dec 2014, 18:35

Maa fala nam mnogo štošta-ovo je danas bila neka veoma umorna,nekreativna sporovozna ekipa.
Beša standardno kao pitbull terrier ganja loptu i čovjeka i odskače od tog prosjeka.
Kad nije Mirallas na terenu-"sebičnjaka" mora onda glumiti Barkley :hmmmmm: -u jednom momentu, prođe dvojicu, Bainsey mu sam s ljeva, nee, ide baja i kroz trečega i slične situacije :facepalm: .
Odbrana + Barry :oops: :oops: :sick: :damn:
Neznam ali do sljedečeg petka (26.12) kad ugoščujemo Stoke City iskreno se nadam da če Roberto sjesti i dobro pogledati i pregledati snimak ove i još neki utakmica i več jednom neke stvari sebi u glavi rasčistiti:
Distine je spor
Barry gubi sve više loptu
Baines mora imati netkog da igra s njim
Barkley je izuzetan mladi igrač ali i izuzetno sebičan,nekako nije timski čovjek
Eto'o bi trebao ulaziti sa klupe a ne započinjati utakmice
Lukakua nemora uopče niti stavljati u prvih XI samo zato što smo ga tako masno platili-stavi ga na klupu, igraj Konea par tekmi pa neka mališa "ogladni".
Howard mora dobiti kompetenciju nekog dobrog golmana koji če mu puhati za vrat a ne biti prvi golman po defaultu.
Ima još ali nisam ja ni menadžer niti me se što pita tako da ovdje prestajem trabunjati, ipak poraz a i kriminalna igra me pogodila pa zato...
Želim da Everton pronađe svoj ritam i igru, i da sam mogu nakon utakmice se dobro osječati-jednostavno, zar ne? :D
Sad više nema stajanja do kraja.
COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Goodison » 21 dec 2014, 15:46

Kakav šamar, nije nezaslužen. Tako loša igra morala se o glavu obiti.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 26 dec 2014, 17:11

Nekako nemam običaj "srat" po sudijama , ali šta nam ovaj Mason radi :puke: :x
30 sekundi prije dosviranoga penala za Stoke, tip "odhrvao" je Bainesa koji sam kreče na Begovića i ...ništa! :o da bi onda Mac C na Bojanu napravio neki dodir leptira i ovaj dramatično se "uguza" u šesnesterac i pada za penal i gica svira---dno dna. :sick: a da je prvo poluvrijeme produženo 10minuta (deset!!!) zbog baleta na travnjaku.
maa-ok, nije da sad su "drugi" krivi nam za ovaj rezultat ( Mirallas maši u 10-toj minuti produžetka "mrtvu šansu" :shock: ) ali ovo nije fudbal što sam gledao u ovih 55 miuta!! :nene:
Drugo pol. i nadam se neka povezanija igra u zadnjoj trečini, jer dragi Martinez, ovo nema smisla više. :nedam:
COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la bagrcavi » 26 dec 2014, 17:25

Mozete li zabiti gol cekam samo Everton za fine pare a imam tu 1 i X


Sent from my iPhone using Tapatalk
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 26 dec 2014, 18:36

Kraj...i mučnina u stomaku. Ovako više neide-mi smo totalno "krezubi" u zadnjoj trečini...neznam šta, ali ovo je bilo kao tekma protiv kombajna-ovaj "Stoka City" ostaje stoka do kraja-ubiše djecu. :x Ali nije ovo izgovor-mi trebamo biti bolji, mi trebamo zabijati pa makar ovi sa bejzbol palicama izašli, mi moramo da nas qrc boli šta i kako drugi igraju dok god zabijamo i pobjeđujemo, ali ne, mi ni gola več u dvije utakmice nismo dali (ok, u EPl, a onda se tu "naveže" i Krasnodar u Evropa League) :puke: :facepalm:
bagrcavi je napisao/la:Mozete li zabiti gol cekam samo Everton za fine pare a imam tu 1 i X
**bi ga, ali mi nemožemo, a i kad smo i bili u šansi, neda Asmir-toliko! :oops:

Toliko od nekog sa čirom na želu'cu :shifty:
Nedelja (28.12) gostovanje kod "ranjenoga" Newcastle Utd. zahebano!!

COYB
Zadnja izmjena: obi-punk-kenobi, dana/u 26 dec 2014, 19:07, ukupno mijenjano 1 put.
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Goodison » 26 dec 2014, 18:53

Bgm i kod Njukasa ne gine poraz. Dobro je ako budemo ispod desetog mjesta.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 26 dec 2014, 19:15

Spot on...deseto kao "cilj"! :hmmmm: :facepalm: a Mr. Roberto Martinez u zabludi da bi mogli "gatecrashin' " četvrto mjesto...maa ,fakat, 10-to če nam biti "plafon" i bilo bi dobro da se "iskoristi" ostatak sezone za "uštimavanje tima i malo više djecu uvoditi"....ALi prvo ono FAMOZNO od Moyesa "pravilo" -prvo 40 boba na kontu pa se onda zahebavati-to je bio minimum da izbjegneš ispadanje u Championship. :think: ;)
A sad pomalo i izdržati do nedelje da nemoram Gastal piti :lol:
COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Goodison » 28 dec 2014, 20:17

Tegobe ove. Aj barem je Kone postigao taj gol konačno.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 29 dec 2014, 08:18

Čitam neke komentare na nekim stranicam i neki traze da Martinez napusti klub :crazy: :nene: , shvatam ja da nakon prosle sezone da mnogi ocekuju da Everton izbori LP , ja sam na pocetku ocekivao da Everton izbori LE i dalje sam uvjeren u to, a prosli sezona smo uvjek bolje igrali u drugom djelu sezone.... Za ekipu bi najbolje bilo da se okrenu LE i da to pokusaju osvojiti.. A sto se tice pojačanja pod hitno treaba dovesti najmanje jednog odbrambenog (Nastasic, Kjær,van Dijk ), svaka cast Disitinu ali on ima 36 godina to jedan ozbiljna ekipa sebi ne smije dopustiti, jednog ili dva krilna igraca jer mcgeady moze biti samo dobra rezerva, i barem jednog golman za sljedeću sezonu (ali to moze cekati ljeto). Sto se tice Lukakua mnogi ga kritiziraju a neshvataju da on ima 21 i da je ogroman pritisak na njemu..... Barry potpuno drugi igrac u odnosu na proslu sezonu .....



COYB
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

fkzeljeznicarba
Postovi: 646
Pridružen/a: 10 dec 2013, 19:46
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la fkzeljeznicarba » 29 dec 2014, 09:20

Čest je slučaj u Engleskoj, da ekipa koja nije iz velike četvorke, kad izbori Evropu da naredn usezonu podbaci.

Neki igrači su, barem s emeni tako čini, se umislili previše. Barkley, Mirallas su van forme. Lukaku također, i mislim da će mu jučeršnja klupa dobro doći. Bekovi su i dalje na dobrom nivou, stoperi loši. Mcarthy dobar, Bešić takođe, Barry ispod svog prosjeka. Ostalo tu i tamo, al inabrojani moraju nositi igru Evertona.

Ide pauza od Evrope, mislim da će Martinez podići ovu ekipu, nek igraju od tekme do tekme pa ćemo vidjeti.

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Goodison » 29 dec 2014, 17:06

Malo pauze bi godilo ekipi da se neke stvari dovedu u red. Nikakvi McClareni i slični po meni ne dolaze u obzir, nismo City a i iz poštovanja prema velikom gospodinu na našoj klupi, vjerujem u njegove kvalitete a za sada mu treba malo više podrške i vremena.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
Curry
Postovi: 779
Pridružen/a: 24 dec 2014, 02:58
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Curry » 29 dec 2014, 17:08

Teski dani za nase klubove iz Liverpula :( Nadajmo se da ce krenuti ka boljem.

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 30 dec 2014, 10:32

Roberto Martinez: "Tim Howard will be out between five and six weeks with a calf injury."
:x
e jbg sad nam je potreban i golman, jer Joel nije neka zamjena za Bradu.
Spominje se da Man Utd daje oko 25 mil.funti za Colemana
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

zeljocity
Postovi: 2298
Pridružen/a: 19 dec 2010, 21:18
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la zeljocity » 31 dec 2014, 12:56

Ne ide pa ne ide ali vjerujem da ce ekipa proradit. Newcastle ce po mom misljenju sada kako im je otisao trener pasti na tabeli, znaci jedan konkurent manje.
Zeljo je beton i to armirani beton.
Who is your čampion??
Domination of blue nation.

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 31 dec 2014, 17:52

Koji period, koji qrc od sezone ovo do sada,ali, ALI, odlično mi je to što su se neke stvari malo i "profiltrirale"-mislim prvenstveno na potrebu igranja "starog dobrog Evertonovog stila" -ono tipično engleski sa fizičkom snagom, trkom, dugim loptama, presing na "čovjeka", "čiščenjem" pred svojim šensnestercem i bez one tiki-take i vračanja lopte nazad i napada iz svoga boxa-...a i da neki igrači su se malo uspavali (nabrajati ih neču-več svi znamo koji su mi "na zubu") pa malo klupe im dobro če doči za trežnjenje.
Martinez out!!....koja glupost, pa on nam je najbolja opcija koju možemo u ovom momentu sebi priuštiti, a i duže-samo trebaju IGRAČI pogurati i željeti.Oni igraju, ne Roberto, ti, ja, neki dido sa Maine Standa, pa momčine, hajmo malo zapeti, srca dati...
U redu...da nebih sad upao u neki "traktat o..." kako znam :crazy: :urnebes: samo ču nam, BiH Evertoniensima prvenstveno :bih: , poželjeti zdravu, sretnu i beričatnu Novu 2015 i da ste svi dobro...a klubu koji volimo, cjenimo i navijamo jedno trežnjenje, novog golmana i krilnog svetske klase, objektivno i fer suđenje, manje povreda (pa pola prvoga tima je trenutno van stroja) novi pristup igri i finale FA Cupa kao i Europa League, u kojima čemo uzeti tu dugoočekivanu srebrninu :njanjanja: :kralj:
ufff, toliko, a sad pivkanu otvoriti, sjesti pojesti nešto konkretno i u ponoč sve ovo gore ponovo od srca poželjeti i u nebo te želje poslati...kao i sad svima koji ovo čitate. :wave:
Sve najbolje i sretnu i kraljevsko plavu 2015. godinu želim. :thumbup:
COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
obi-punk-kenobi
Postovi: 689
Pridružen/a: 09 mar 2011, 18:32
Lokacija: uvjek prisutan
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la obi-punk-kenobi » 01 jan 2015, 18:05

Očajno! :sick: :puke: bilo je tuga i čemer gledati Everton danas.
Nema ništa gore nego ovako započeti novu godinu i još sa ovakvom utakmicom se "otresti" mahmurluka od sinoč.
još jednom očajno.
COYB
It's A GrandOldTeam To Support
********COYB**********Everton FC********

Avatar
Goodison
Postovi: 1277
Pridružen/a: 02 jan 2013, 14:07
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la Goodison » 01 jan 2015, 19:42

Sretno ljudi u 2015-oj. Što se tiče plavih, loše smo počeli. Nadam se da ćemo se havizati na vrijeme da se ne dovedemo u nezgodnu situaciju a mjesta za Evropu sam već halalio.

Sisaj ga Nikica, gdje ćeš na svoje.
1922 & 1878

'' Everton are bigger club than Liverpool. Everywhere you go on Merseyside you bump into Everton supporters. ''
Ex- Liverpool player Graeme Souness.

RŠD VELEŽ MOSTAR !!!

Avatar
BKwizard
Postovi: 319
Pridružen/a: 21 jan 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Everton F.C.

Post Postao/la BKwizard » 03 jan 2015, 19:29

slika
NK Bratstvo Bosanska Krupa
Nottingham Forest FC

"Gudison Park jе njihova tvrđava, njihov dom. Nе trеba im vеći, jеr imaju ono što su nеki olako ispustili – osеćaj pripadnosti nеčеmu što trajе 122 godine. Trajaćе i daljе."

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.