NK Čelik-transferi

Moderatori/ce: insider,Pasha

GangG
Postovi: 108
Pridružen/a: 31 okt 2013, 14:17
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la GangG » 30 jan 2015, 08:16

zenička djeca od 30 godine...
Eto na sta smo spali i kakav je nas Omladinski pogon da su nam Jusic, Heco.. jos uvijek djeca.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la zamorano » 30 jan 2015, 09:21

Opet Jusic,Salcinovic,Hasic :o Pa jeste li vi pretplaceni da igrate u Čeliku gamad glupa!!! To pojacanja! Tri majmuna koja ce pojesti 50000 km za godinu dana,a nista nece dati za ČELIK! MARŠ BAGRO GLUPA VIŠE! Zenicka djeca...ma zenicke kite! zahodi! sve se nema,dugovi,ovo ono,na skijanje se ide,auta se dobra vozaju,markirano se nosa,kladionice,pive,zivot! jedni ne smiju ne teren,kao strah ih..a nije ih strah klepiti 15000 godisnje plate! Pocrkali svi dabogda,i skupstina,i uprava, i zenicka djeca! Živio samo ČELIK I ROBIJAŠI!
::::SAMO ČELIK::::

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 30 jan 2015, 11:54

zamorano je napisao/la:Opet Jusic,Salcinovic,Hasic :o Pa jeste li vi pretplaceni da igrate u Čeliku gamad glupa!!! To pojacanja! Tri majmuna koja ce pojesti 50000 km za godinu dana,a nista nece dati za ČELIK! MARŠ BAGRO GLUPA VIŠE! Zenicka djeca...ma zenicke kite! zahodi! sve se nema,dugovi,ovo ono,na skijanje se ide,auta se dobra vozaju,markirano se nosa,kladionice,pive,zivot! jedni ne smiju ne teren,kao strah ih..a nije ih strah klepiti 15000 godisnje plate! Pocrkali svi dabogda,i skupstina,i uprava, i zenicka djeca! Živio samo ČELIK I ROBIJAŠI!
Kakav Hasic, on je u Mladosti, ma ne valja niko u Čeliku u prevodu
Limvo Likce

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Crni gavran » 30 jan 2015, 19:56

@Kemo rob,moj poštovani, Mahir Karić je tada bio mlađi,poput Alena Dedića u Vitezu i ovaj je u Olimpicu igrao solidno,tako da ga je i Sarajevo uzelo za sebe,ali tamo se nije naigrao. Ostao mi je u sječenju kada je kao junior ušao protiv Želje na Bilinom Polju i nad njim je napravljen penal u zadnjim minutama i dobili smo tad Želju iz tog penala,mnogi iz Želje su osporavali taj penal kao neopravdan,ali bilo kako bilo,Karić je tada iskazao pozitivnu drskost,hrabro išao u prodor i po meni penal je postojao. Kasnije je došao Ivo Ištuk i po njemu je Karić bio prekobrojan u timu baš kao i Dzafic,koji je sezonu kasnije u Veležu bio najbolji strijelac lige. Po meni u ovom trenutku,nedefinisan igrač,nije mi baš najjasnije na kojem bi ga mjestu u timu postavio,neka je varijanta veznog igrača, s tim da definitivno ne može biti vođa ekipe a špica nikako. Više je neka varijanta osrednjeg veznog igrača. Vrijeme će pokazati ko je i šta je, a nisam neki naročiti optimista. Slažem se sa Zamoranom,ono jedino što u Čeliku vrijedi su njegovi navijači i simpatizeri, dakle ljudi koji žive za Čelik,koji teže doživljavaju poraze i od igrača a posebno od članova uprave
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 30 jan 2015, 21:26

Eto i Haris Hećo potpisao na 2.5 godine, osigurao se sad i miran je. :roll: :roll: :roll:

Oko njega ima da gradimo ekipu, na ljeto odlaze Alen Dedić, Emir Jusić, Fenan Salčinović, Mahir Karić, Renato Gojković, Vernes Selimović, više-manje svi.

Ko će nam ostati? Pa Adilovići naravno, Heće i slični.

nanche
Postovi: 16
Pridružen/a: 08 avg 2012, 22:27

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la nanche » 30 jan 2015, 21:41

ovo je dno dna , pa ovaj idiot HECO odigra sezonu cijelu i upise 3 asistencije da jedan ili ni jedan go i u njeg ase ulaze nesto i ocekuje nesto,,
UHLJEBIO SE DVIJE I PO GODINE i vise mi je puna kita seljakljuka i seljenja ovih tzv. zenickih klinaca koji jedino kad nemaju nigdje onda se Preko svojih spodoba oko kluba uhljebe ..
sve svo vise klub nalik maldosti iz obarske i slicnih seoskih organizacija,, fuj

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la FanVitez » 30 jan 2015, 21:50

E kako mi je drago sto smo se ovog Heće rijesilii :mrgreen: vase budale od uprave nisu svjesni kakvog polovnjaka vracaju ocito :D od 15 utakmica ,3 je odigrao na nivouu,ostalo gluma i zajebancija... veoma arogantan i neomiljen kod navijaca :) da smo bar vratili Anela Dedica,kod nas je mali zvijer bio,imao zelju da se vrati :) uglavnom kako stvari stoje,mi smo doveli provjerena imena,a vi polovnjake.zanimljivo ce biti na otvaranju druge polusezonee :njanjanja:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

nanche
Postovi: 16
Pridružen/a: 08 avg 2012, 22:27

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la nanche » 30 jan 2015, 22:20

trenutno u veznom redu heco simic alen dedic su igraci od kojig su brzi svi oni sto igraju saha na kamberovicu ,

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Convicts1988 » 30 jan 2015, 22:27

Sta reci nego, jad i bijeda ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6038
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Pasha » 30 jan 2015, 22:41

eh, moj Borise Paviću!

pa ne mogu da vjerujem da nisi znao gdje dolaziš.

ako prihvataš da ti se dovede jedan ovakav polovnjak(Hećo), definitivno znači da si isti kao i oni.

još pozivaš Robijaše i sve ostale navijače kroz novine da se vrate. :puke:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

nanche
Postovi: 16
Pridružen/a: 08 avg 2012, 22:27

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la nanche » 30 jan 2015, 22:46

predsjednik javno kaze da je pavic izabran samo zato sto nije trazio kes ni veliku platu a to sto lik nije vodio ekipu na skolskom turniru osnovaca to nikom nista i on se pita ko EKA koga ce dovesti i ko ce igrati..
svi iole kvalitetni trreneri nas zaobilaze jer su nam predsjednik i direktor retardi sa kojima se raja treha gdje god se spomenu

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la AllGunsBlazing » 30 jan 2015, 23:03

Ako nista ovaj Heco ce bar biti drag medju nekim navijacima. :mrgreen:

I onda mi neko kaze Mumi nije kao oni? Ne kazem da je samo on za ovo odgovoran, ali da se nista ne pita? Necemo se lagati. Porca za njeg ono sto je Ferrari za Stojadina.

Covjek kad konta da ne moze gore vidi da je Celik dao Heci ugovor na 2.5 godine. I onda ja trebam davati 2-6 KM da gledam tog znalca? Pa bolji igraci igraju na onom betonskom terenu ljeti oko 7-8(oni bivsi malonogometasi).
Celik!3,2,2.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la avenija » 30 jan 2015, 23:14

Odlazak Vlade Jagodica je pocetak kraja bio iako sam i ja protiv njega glasno bio , tek sada vidim da nisam upravu.
Covjek je imao solidne rezultate ,dobar tim okupio ,karizmu, kulturne izjave , licili smo na nesto , sve dok nije poceo bojkot igraca da ga otjeraju , pogotovo nase zenicke djece na sto smo svi nasjeli .
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la AllGunsBlazing » 30 jan 2015, 23:19

avenija je napisao/la:Odlazak Vlade Jagodica je pocetak kraja bio iako sam i ja protiv njega glasno bio , tek sada vidim da nisam upravu.
Covjek je imao solidne rezultate ,dobar tim okupio ,karizmu, kulturne izjave , licili smo na nesto , sve dok nije poceo bojkot igraca da ga otjeraju , pogotovo nase zenicke djece na sto smo svi nasjeli .
Ma dobro, nije tu samo Vlado. Mora se priznati da je i tadasnja uprava bila realno bolja. Sve je to nekako radilo, posebno prvu tu sezonu.

I onda drugu sezonu umjesto da nastavimo(a prepun jug i stadion protiv Borca) mi sve useremo. Nisu problem zenicka djeca, problem su pojedina zenicka djeca koja se ponavljaju iz godine u godinu, te malo odu, pa se vrate, a uz to su veoma podlozni lokalnim kabadahijama.

Recimo Salcinovic je ok igrac. Cak i ovako nespreman i poluprofesionalan je dobar igrac.

I od nasih igraca jedino bi se opet trebala dati sansa recimo Avdiji, Buricu, Mahmutovicu(naravno ukoliko bi se ovi kroz nekoliko godina htjeli i vratiti) Zahirovicu, Horicu. A ove sto su imali jednu i vise sansi da se dokazu i svaku usrali treba nabit iz drzave.
Celik!3,2,2.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Convicts1988 » 30 jan 2015, 23:33

Hoćemo i Smriku golgetera, neka bude full, nije fer, svi se vratili a on ne :cry: :cry: :cry:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Steelman
Postovi: 2023
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Steelman » 31 jan 2015, 13:19

avenija je napisao/la:Odlazak Vlade Jagodica je pocetak kraja bio iako sam i ja protiv njega glasno bio , tek sada vidim da nisam upravu.
Covjek je imao solidne rezultate ,dobar tim okupio ,karizmu, kulturne izjave , licili smo na nesto , sve dok nije poceo bojkot igraca da ga otjeraju , pogotovo nase zenicke djece na sto smo svi nasjeli .
I tad se ovo moglo primjetiti, ali bilo i prošlo. U tom periodu Vlado je usmjerio klupski sistem da bude uredan, a poslije je počelo polako padati. Sa odlaskom Porče odnosno više postavljanjem ovog mlađeg Islamovića je baš srozan klub. Porča se mogao zamijeniti stručnom osobom, jer on je posao obavljao uredno, ali bilo je tu još dosta prostora da to bude bolje. Sad su na tu famoznu poziciju vd direktora izabrali podobnu osobu, a cilj za ovu polusezonu im je povratak ljudi na tribine! :facepalm: Za cilj postaviti sređivanje situacije u klubu, vraćanje dugova je izgleda utopija.

Najbitnija stvar za klub je da ko god bude u klubu, sistem mora funkcionisati. Trenutno, sve zavisi od tih par ljudi koji dođu i u kojem će smjeru oni povesti klub i čim dođe do smjene i postavljanja novih ljudi, klub ide u drugom smjeru itd. Ipak, ni ljudi sa dobrim namjerama i ozbiljnim pristupom ne mogu ovakav sistem dovesti u red, jer mi nemamo sistema, ustvari imamo, ali je zatvoren, podobni i nestručni vrte, bez ciljeva, lutamo, preživljavamo i takav "sistem" odbija kvalitetne ljude da se uopšte spominju u istoj rečenici s klubom. Šta mislite da je Nestorović tek tako dig'o sidro, a nije ni došao, evo njega navodim kao frišak primjer iako nije ni on sad neki poseban stručnjak. Vjerujem da se malo raspitao, neko ga posavjetovao da mu to nije pametno, jer "naš" loš glas se daleko čuje.

Stavljam nekakvu definiciju sa wikipedie, čisto otprilike da se vidi šta nama treba, da to ne zavisi mnogo od pojedinaca već od onog šta svi želimo.

"Sistem predstavlja skup elemenata, realnih ili apstraktnih, predstavljenih kao cjelina gdje svi elementi međusobno interreaguju i povezani su sa bar jednim drugim elementom, te svi zajedno služe zajedničkoj svrsi."

Sistem, zajednička svrha!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 31 jan 2015, 18:16

:D :D :D Danas pobjeda 3:1 protiv Rudara i odlicna igra, u prvih 11 cak 9 igraca iz Zenice, strijelci Alen Dedic, Salcinovic i Radulovic iz penala
Limvo Likce

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 31 jan 2015, 18:49

Evo dosadašnjeg učinka Čelikovih vedeta, odbjegle i nikad neprežaljene djece. :roll:

Haris Hećo - 3 sezone, 32 nastupa/1 gol
Emir Jusić - 6 sezona, 102 nastupa/3 gola
Mahir Karić - 4 sezone, 43 nastupa/0 golova
Fenan Salčinović - 6 sezona, 82 nastupa/6 golova

bagra
Postovi: 551
Pridružen/a: 18 jul 2011, 14:13
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la bagra » 31 jan 2015, 18:58

[quote="Eborg"]Evo dosadašnjeg učinka Čelikovih vedeta, odbjegle i nikad neprežaljene djece. :roll:

Haris Hećo - 3 sezone, 32 nastupa/1 gol
Emir Jusić - 6 sezona, 102 nastupa/3 gola
Mahir Karić - 4 sezone, 43 nastupa/0 golova
Fenan Salčinović - 6 sezona, 82 nastupa/6 golova[/quote

Jedino Heco ovdje nije neki kvalitet, Karic nije odigrao 43 utakmice za Čelik bezveze lupas, gdje si iskopao taj podatak da mi je znati. Jusic je korektno odigrao vecinu utakmica, posljednje tri sezone uz Horica najbolji stoper kojeg smo imali
Limvo Likce

Avatar
Eborg
Postovi: 1031
Pridružen/a: 09 jun 2012, 03:24
Kontakt:

Re: NK Čelik: Igrački kadar, transferi i špekulacije

Post Postao/la Eborg » 31 jan 2015, 19:35

Sve iz provjerene arhive. ;)

Mahir Karić (43/0)

2009/10 Čelik 9/0
2008/09 Rudar Kakanj
2007/08 Čelik 25/0
2006/07 Čelik 7/0
2006/07 Čelik 1945
2005/06 Čelik 2/0

Glede igrača osim Heće - ništa posebno. Jusić je prosječan premijerligaški stoper u nivou Kazazića, Čovića i tako tih levata, igrao jer nismo imali boljeg. Salčinović da sastavi 2 sezone u karijeri bio bi nam najbolji igrač, ali nažalost radi od sebe šta radi. Karić je svojevremeno bio u odličnoj formi u Travniku ali čini se da je to ipak bio samo bljesak.

Priznajem, bio sam jedan od onih koji je smatrao da smo trebali dovesti Karića iz Travnika, a on otišao u Sarajevo. I mislio sam tada da bi nas spasio u napadu. Ko zna, možda i bi, ali čovjek evo već godinama ne može da uhvati tu formu. A ni prije nje nije bio nešto.

Da smo pametni k'o što nismo, pa da smo ciljano ulagali u igrače zadnjih par sezona i imali neki plan mogli smo se boriti i za Evropu. Ali kad pristaješ kao papak na sve, dopuštaš da te igrači cimaju i onda te nema.

Ako izuzmemo Bašića, Purića, Jakupovića i Gojkovića - ova ekipa je bila u borbi za Evropu do zadnjeg kola. Ali eto, bolje potpisati ugovor na 6 mjeseci pa ćemo onda u junu da vidimo šta ćemo dalje. :roll:


-------------Kajkut---Mešanović----------
---------------------------------------------
----Salčinović---Dedić---Purić-----------
---------------------------------------------
-------------------Horić--------------------
---------------------------------------------
---Bašić---Gojković---Jakupović---Mišić
---------------------------------------------
-----------------Adilović--------------------

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 23 gosta.