HNK Čapljina

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
LG97DM
Postovi: 512
Pridružen/a: 06 avg 2012, 14:51
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la LG97DM » 24 feb 2015, 21:38

Zato što je klub u raspadu da tako kažem i već godinama nemaju nikakve ambicije.
Los días que tu juegas, son todo lo que soy.

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la BestijeKonjic » 24 feb 2015, 22:54

Pa dobro al opet nisu toliko losi,puno su bolji recimo od Igmana a u nas uvijek bude raje na utakmicama.A evo vidim i ostalui podgrmec orasje turbina nemaju nikakvih ambicija pa opet bude solidna posjeta.Kontam da nisu u nekom sukobu klub inavijaci al eto ako ti kazes da su ambicije razlog onda ok hvala na odgovoru

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Zoom088 » 25 feb 2015, 22:22

U kojem crnom Orasju bude solidna posjeta? :D

Bude ali kad dodju gostujuci navijaci. Inace, domacih bude 10-15 (ne ukljucujuci redare)
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la BestijeKonjic » 25 feb 2015, 23:35

Dobro eto nema Orasje ,nemoj trazit dlaku u jajetu haha

renato
Postovi: 71
Pridružen/a: 28 avg 2012, 15:01
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la renato » 26 feb 2015, 20:05

subota
HNK CAPLJINA-MLADOST DOBOJ KAKANJ
PRIJATELJSKA UTAKMICA.14 sati
nedelja
HNK CAPLJINA-TURBINA
prijateljska utakmica 15 sati

renato
Postovi: 71
Pridružen/a: 28 avg 2012, 15:01
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la renato » 09 mar 2015, 17:55

HNK ČAPLJINA-MLADOST GACKO 2-1
u zadnjoj provjeri pred pocetak proljetnog dijela prvenstva
domacini najavili dobru formu,iako su u prvoj generalnoj probi
savladali MLADOST KAKANJ 2-0 ovaj put su zbog odgode prvenstva
morali jos jednom odigrati novu generalku.

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la CashMan » 07 apr 2015, 17:25

Ako ima ko iz Čapljine, da je redovan na utakmica, molim da me kontaktira preko pp-a. Pozz
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
EroHercEro
Postovi: 166
Pridružen/a: 14 mar 2014, 11:09
Lokacija: Ljubuški
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la EroHercEro » 09 apr 2016, 10:48

Čapljinci oprezni pred gostovanje Sloge

Kao jedina neporažena momčad u proljetnom dijelu prvenstva Prve lige FBiH, nogometaši Čapljine su u Bjelavama izraziti favoriti protiv posljednjeplasirane ljubuške Sloge. Ipak Čapljinci su oprezni jer je protivnik prethodnog vikenda savladao GOŠK.
– Teško je dobiti bilo koga kući. Sloga je prethodno gostovanje u Banovićima izgubila u završnici i moramo pristupiti sasvim ozbiljno, napomenuo je Borovac.
Čapljinci će u ovom susretu biti bez stopera Tarika Isića koji ima tri žuta kartona.

Dnevni list

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 16 maj 2017, 16:24

Pozdrav, prije svega evo napravio sam ovaj akaunt da malo aktiviram postove i vijesti u vezi Čapljine i okolice.
Velež je pao što je najbitnije i ta utakmica nam je presudila ostanak koji je 99% siguran, u Novi Travnik idemo potvrditi pobjedu te nastaviti niz protiv Goražda,Sloge Simin Han i Bosne Seme.
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la HNKBranitelj » 18 maj 2017, 18:16

Djaka94 je napisao/la:Pozdrav, prije svega evo napravio sam ovaj akaunt da malo aktiviram postove i vijesti u vezi Čapljine i okolice.
Velež je pao što je najbitnije i ta utakmica nam je presudila ostanak koji je 99% siguran, u Novi Travnik idemo potvrditi pobjedu te nastaviti niz protiv Goražda,Sloge Simin Han i Bosne Seme.
Čestitke na opstanku !
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la hskzmostar » 18 maj 2017, 21:30

Djaka94 je napisao/la:Pozdrav, prije svega evo napravio sam ovaj akaunt da malo aktiviram postove i vijesti u vezi Čapljine i okolice.
Velež je pao što je najbitnije i ta utakmica nam je presudila ostanak koji je 99% siguran, u Novi Travnik idemo potvrditi pobjedu te nastaviti niz protiv Goražda,Sloge Simin Han i Bosne Seme.

Kad vidim Vesu u upravi kluba sto je duzan i Bogu i narodu a o sportu zna kao moja pokojna baba onda nije niti cudo sto se borite za opstanak.
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 20 maj 2017, 12:44

HNKBranitelj je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Pozdrav, prije svega evo napravio sam ovaj akaunt da malo aktiviram postove i vijesti u vezi Čapljine i okolice.
Velež je pao što je najbitnije i ta utakmica nam je presudila ostanak koji je 99% siguran, u Novi Travnik idemo potvrditi pobjedu te nastaviti niz protiv Goražda,Sloge Simin Han i Bosne Seme.
Čestitke na opstanku !
:tokralju: :tokralju: :) Ima još dugo do ostanka !
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la HNKBranitelj » 22 maj 2017, 11:49

Djaka94 je napisao/la:
HNKBranitelj je napisao/la:
Djaka94 je napisao/la:Pozdrav, prije svega evo napravio sam ovaj akaunt da malo aktiviram postove i vijesti u vezi Čapljine i okolice.
Velež je pao što je najbitnije i ta utakmica nam je presudila ostanak koji je 99% siguran, u Novi Travnik idemo potvrditi pobjedu te nastaviti niz protiv Goražda,Sloge Simin Han i Bosne Seme.
Čestitke na opstanku !
:tokralju: :tokralju: :) Ima još dugo do ostanka !
Zna se već,vjeruj mi :D
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 maj 2017, 19:38

slika
slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 25 maj 2017, 19:51

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:slika
slika
Jest nas htio Sabrija naguziti da se X završi da se mi i vi koljemo za ostanak ovako oboje dobijemo vi zadnju dođete na izlet u gabelu puste vam i to je to nek se goražde i jedinstvo dogovaraju, ionako Goražde je vakat u 5 ligu a ne u 3 jer su im svlačionice ko torovi za ovce je bo ih svak
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 01 jun 2017, 04:37

Nedavno je Bosna dobila Orašje 3:0, a Novi Travnik 7:0, protiv Bratstva promašili penal u 80. minuti pa primili gol u 90. Dakle radi se o kvalitetnijoj ekipi nego što to ljestvica ukazuje, upozorio je trener Čapljinaca Damir Beća

U vrlo specifičnoj poziciji, kakvu može proizvesti samo Prva liga FBiH, su nogometaši Čapljine jer kolo prije kraja prvenstva zauzimaju 6. mjesto na ljestvici, a ipak mogu izgubiti status prvoligaša.

Za to bi se trebalo dogoditi da sve ekipe ispod Čapljinaca do 12. mjesta, osim Veleža koji nije upitan (jer ima bolji međusobni omjer s Goraždem), pobijede u posljednjem kolu (subota, 17.30 sati), a Čapljina izgubi u Sarajevu od Bosne Sema. Tako bi u ligi ostalo Goražde koje ima bolji međusobni skor od Čapljine.

S obzirom na navike u ovom rangu natjecanja i to da protivnicima spomenutih ekipa bodovi rezultatski ne znače puno, rasplet u kojem će svi ti klubovi ostvariti pobjedu nije baš nerealna opcija. Ali isto tako ni da će Čapljina iskoristiti svoju šansu jer im treba samo jedan bod u Sarajevu…

– Nama je najbitnije da sad ovisimo sami o sebi i utakmici s Bosnom Sema. A liga stvarno jeste dosta teška, ozbiljna, praktički najzahtjevnija, govori trener Čapljinaca Damir Beća koji ističe ozbiljnost protivnika s kojim se Čapljinci susreću:

– Bosna Sema je sastavljena od igrača Sarajeva, Željezničara i ostalih klubova oko Sarajeva tako da odlično poznaju igru, vole se nadigravati, a radi se o kvalitetnim nogometašima. Moramo ih ozbiljno shvatiti.

Bosna Sema je neporažena u četiri od posljednjih šest utakmica iako su odavno svjesni da su ostali bez prvoligaškog statusa.

– Nedavno su dobili Orašje 3:0, a Novi Travnik 7:0, protiv Bratstva promašili penal u 80. minuti pa primili gol u 90. Dakle radi se o kvalitetnijoj ekipi nego što to ljestvica ukazuje, upozorava Beća koji ih kao sarajevski trener dobro poznaje.

– Poznajem dosta tih igrača i protivniku ćemo se suprotstaviti s respektom. Čitavo proljeće sam isticao da nam je svaka sljedeća utakmica najbitnija, stalno smo bili pod pritiskom pa je tako i pred završno kolo, napominje trener Čapljine.

Bosna Sema je bez problema s kadrom dok tri igrača Čapljine imaju po tri žuta kartona: Gabrijel Zubac, Miloš Bratić i Ivan Bondža.

– Problem jeste, ali koga nema bez njega se može i mora. Nećemo kukati zbog izostanaka, imamo u pogonu 18 igrača tako da ćemo prema onome što imamo na raspolaganju odrediti najbolji mogući tim, zaključio je Damir Beća.

Goražde dosad bez boda u gostima
Čapljina može opstati i ukoliko se ne poklope svi rezultati Goraždu, a gdje je važan i onaj iz Gabele. U slučaju da se formira mini tabela tri ekipe s 43 boda (Velež, Čapljina, Goražde), najslabija momčad su Goraždani.

– Važno nam je i da je GOŠK favorit protiv Veleža, a isto tako i Bosna protiv Goražda. Visočane dosad nitko nije pobijedio na njihovom terenu. S druge strane Goražde na proljeće u gostima nije osvojilo nijedan bod. To je što je na papiru, u druge stvari ne ulazim, prokomentirao je Beća.

O svom statusu po okončanju prvenstva
Od preuzimanja ekipa poslije 16. kola Damir Beća je napravio dobar posao. Čapljina je osvojila 26 bodova i po tome je 4. tim Prve lige FBiH.

– Ne bih ulazio u ovo što su uradili moji prethodnici Damir Borovac i Tomislav Raguž, mislim da su i oni radili najbolje što su mogli, ali otkad sam tu mislim da smo jedna od najuspješnijih ekipa lige, kaže Beća koji nije htio govoriti o svojoj budućnosti na klupi Čapljine.

– Svi smo sad okrenuti meču u Sarajevu, sve ostalo je u drugom planu. Razgovarat će se poslije ove utakmice pa ćemo vidjeti što će biti dalje. Sad se samo nadamo da ćemo konačno izboriti taj ostanak.

Drugoligaši razigravaju za dva mjesta?
U petnaest sezona Prve lige FBiH nekoliko se puta dogodilo da ligu napušta pet klubova i to su uvijek bile najteže sezone gdje je za ostanak strahovalo barem dvije trećine klubova. Sljedeće sezone bi moglo biti nešto lakše jer postoje nagovještaji da bi četiri pobjednika četiri skupine Druge lige FBiH u lipnju 2018. mogli razigravati za dva mjesta u Prvoj ligi FBiH. Ovo je još uvijek samo prijedlog za Propozicije natjecanja.
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 03 jun 2017, 02:08

Pozivam ljude da dođe i napune stadion jer je ovo susret najboljih ekipa lige. Veležu želim sve najbolje, da sljedeće sezone izbore Premijer ligu, ali mi ćemo odigrati i za Čapljinu jer s našom pobjedom oni ne mogu ispasti iz lige, najavio je Mirsad Ramić

Iza gabelskog GOŠK-a je jako uspješna sezona u kojoj su izborili Premijer ligu, pred njima već ogroman posao pripreme za elitni rang bh. nogometa, ali prije toga će u sklopu subotnjeg okršaja s Veležom, koji je najmanje bitan za same aktere, a puno više za ostale timove lige koji su u utrci za ostanak, imati i popratno slavlje titule na stadionu Pero Pavlović.

Jak kolektiv je donio gabelskom GOŠK-u titulu, ali se unutar ovog sastava ipak nekoliko pojedinaca znalo istaknuti. Među njima je svakako i Mirsad Ramić, prvi strijelac sa 17 golova.

– Mislim da smo zasluženo osvojili ligu iako je bilo malo oscilacija kao protiv Radničkog. Ali činjenica da smo dobijali i te utakmice govori nešto u korist naše kvalitete, priča Ramić napominjući da su ipak najveće kikseve Gabeljani napravili u jesenskom dijelu.

– Izgubili smo dvije utakmice kući, Sloga nam je napravila preokret u zadnjih 10 minuta sa 2:1 na 2:3, podsjetio je na poraze kakve GOŠK dosad nije doživio u Prvoj ligi FBiH (prvi put su izgubili dva domaća meča u jesenskoj polusezoni).

– Nitko od ekipa u vrhu nas nije nadigrao, a to je najbolji pokazatelj kako smo odigrali ligu.

GOŠK ima i daleko najbolju gol razliku (49:26), a tome je uvelike pridonio upravo Ramić.

– Zadovoljan sam svojom formom, kad sam tek stigao vukao sam ozljedu koju sam uspio sanirati i onda odigrati svoju najbolju sezonu u seniorskom nogometu. Sad sam zreliji, a poklopilo se i sve drugo, šef Darko Vojvodić je sve dobro posložio na proljeće, a velika je stvar imati iza leđa igrače poput Miljenka Bošnjaka koji može igrati bilo gdje u BiH, potom Nedima Mekića, najbolji stoperski par lige, Darka Đajića i Mateja Senića i druge. Sve dobro što smo radili vratilo nam se s titulom, smatra Ramić.

Ostao je još susret s Veležom koji će donijeti nadigravanje dvije od tri najuspješnije ekipe proljeća (Velež je osvojio 30 bodova, Sloga 29, GOŠK 28).

– Želimo ozbiljno pristupiti utakmici, odigrati i pobijediti da bi onda proslavili kako dolikuje prvaku. Pozivam ljude da dođu i napune stadion jer je ovo susret najboljih ekipa lige. Veležu želim sve najbolje, da sljedeće sezone izbore Premijer ligu, ali mi ćemo odigrati i za Čapljinu jer s našom pobjedom oni ne mogu ispasti iz lige, najavio je Mirsad Ramić.

Nadam se tituli prvog strijelca
Zajedno s Mirnesom Salihovićem (Radnički) i Sabahudinom Jusufbašićem (Travnik) Ramić drži vrh liste strijelaca Prve lige FBiH s po 17 postignutih golova.

– Nadam se da protiv Veleža mogu postići koji gol i izboriti se za titulu najboljeg strijelca lige.

U PL se nećemo bojati nikoga
Već prije okončanja prvenstva se počelo pričati da bi Ramić mogao napustiti Gabelu.

– Ima dosta kombinacija, odnosno ponuda, pa čak i iz inozemstva. Želim odigrati posljednje kolo pa odmoriti par dana, razmisliti i odlučiti što dalje. Očito vrijedim kad dobijam toliko poziva. Ostaje opcija i da ostanem u Gabeli, ali samo uz bolji ugovor.

Gabeljani po okončanju prvenstva neće imati puno odmora jer vrlo brzo trebaju krenuti pripreme za Premijer ligu.

– Ako ostanem, sigurno je da se uz par pojačanja ova ekipa neće bojati nikoga, poručio je Ramić.
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 03 jun 2017, 19:39

Pobjedom protiv FK Bosna Sema naša ekipa ostvarila je odličan plasman.
Na kraju sezone naša ekipa je zauzela 5 mjesto na tablici.
Ekipe koje su napustile ovaj rang takmičenja su: Goražde,Budućnost,Radnički,Bosna Sema i Novi Travnik.
Klubovi koji će iduće sezone igrati Prvu ligu Federacije su: Slaven,TOŠK,Mettaleghe,Olimpik i Igman:
Naša ekipa uz čitavu upravu čestita našim gradskim rivalima GOŠK-u na ulasku u Premier ligu.

slika
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Avatar
Djaka94
Postovi: 47
Pridružen/a: 13 maj 2017, 14:36
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Djaka94 » 13 jun 2017, 16:24

slika

DAMIR BEĆA OSTAO TRENER NAŠE EKIPE

Moramo se pojačati u svim linijama, ali sve to ovisi o financijskoj situaciji u klubu, ali i tome tko će eventualno otići. Nastojat ćemo prvo dovesti igrače iz okoline Čapljine, pa tek onda posegnuti za onim daljim, rekao je trener Damir Beća
Uprava Čapljine je načelno dogovorila suradnju za sljedeću sezonu s trenerom Damirom Bećom koji je preuzeo ekipu pred 17. kolo Prve lige FBiH i utakmicu sa Zvijezdom u Gradačcu.

Iako je Čapljina do posljednjeg trenutka natjecanja u Prvoj ligi FBiH strijepila za ostanak, ekipa je pod vodstvom Beće bila jedna od najuspješnijih u proljetnom dijelu prvenstva osvojivši 29 bodova (9 pobjeda, 2 remija, 3 poraza na klupi s novim trenerom). Bilo je to na kraju dovoljno za diobu četvrtog do šestog mjesta sa ukupno 46 bodova i osiguranje statusa prvoligaša u vrlo stresnoj sezoni.

– Dogovorili smo s Bećom daljnju suradnju, a o detaljima ćemo u sljedećem tjednu. Ekipa je poslije nastupa u Stocu tek od danas na odmoru, kazao je jučer direktor Čapljine Damir Obad.

U nekompletnom sastavu i bez svojih najboljih igrača, Čapljinci su u Stocu izgubili od domaćina Stoca sa 2:1, a dobili metkovačku Neretvu u borbi za 3. mjesto poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca (5:4). Ekipa će pripreme za sljedeću sezonu početi krajem ovog ili početkom sljedećeg mjeseca. Već ranije su u klubu najavili da će igrački kadar proći dosta promjena. Damir Beća sad ima mogućnost složiti sastav po svom ukusu i u okviru onoga što klub može osigurati.

– Sigurno će biti odlazaka i dolazaka. Moramo se pojačati u svim linijama, ali sve to ovisi o financijskoj situaciji u klubu, ali i tome tko će eventualno otići. Nastojat ćemo prvo dovesti igrače iz okoline Čapljine, pa tek onda posegnuti za onim daljim. U svakom slučaju ćemo pokušati biti jači nego u prošloj sezoni, govori Beća čija momčad je imala vrlo stabilnu obranu u proljetnom dijelu.

– Ali smo imali samo dva stopera i zato moramo pronaći još jedno rješenje. Osim toga moramo razmišljati i o još jednom golmanu, zaključio je trener Čapljinaca.

Dnevni-List
Iznad svih Čapljina ! Đaka City !

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HNK Čapljina

Post Postao/la Hum94 » 14 jun 2017, 15:47

Djaka de mi reci malo o Jazvinu,na terenu,van njega,jel dostojan dresa najboljeg kluba drzave?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.