FK Sarajevo - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Evander
Postovi: 14360
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Evander » 13 feb 2015, 19:29

Stvorila se fama da je Okic Kodrin igrac i da ima zagarantovano mjesto u ekipi. Ja se ne slazem sa takvom konstatacijom. Kod Mehe ce igrati oni koji to zasluzuju trenutnom formom, ne imena.

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la kimbo » 13 feb 2015, 19:45

druze nije sto je kodrin igrac nego sto je daleko najbrzi igrac tima za evrope veoma bitno. otvara sve odbrane...
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Buba00 » 16 feb 2015, 09:52

Zanima me jedna stvar nadam se da ce se ukljucit svi dobro namjerni navijaci.. Necu se raspravljati zanima me samo. Gledam ovaj Ivkovic nije zadovoljio u Bratstvu Gradacac , Kouadio ide po posudbama , Kostic i Mitrevski nisu posteno minute odigrali otkud takvi transferi?? Ajd ok kostic je igrao u olimpiji pa donekle, kouadio crnac jaka motoricka sposobnost ocekivalo se vise mozda dok nauci jezik i uklopi se bude bolje. Al sad kako ste financijski jaki zasto se Ivkovic dovodi a ne moze u Bratstvu branit , i pored Plakala koji je mladji i bolji on se dovodi?!? Ili mitrevski za kojeg svi i cak makedonci kazu da je ocajan. Bar sad kad imate para nema potrebe za tim po mom misljenju ... Ajd ok Bekic doveden da pojaca konkurenciju u napadu , al ima par transfera koje mi nikako nisu jasni kako se moze vidjeti potencijal u frajeru koji ne moze branit u Bratstvu !? to me konkretno zanima. Imate scouting sluzbu jedini u BIH :?

Avatar
pitarlOOk
Postovi: 527
Pridružen/a: 11 feb 2015, 09:04
Lokacija: Hasetov hram fudbala
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la pitarlOOk » 16 feb 2015, 10:02

[quote="Buba00"]Zanima me jedna stvar nadam se da ce se ukljucit svi dobro namjerni navijaci.. Necu se raspravljati zanima me samo. Gledam ovaj Ivkovic nije zadovoljio u Bratstvu Gradacac , Kouassi ide po posudbama , Kostic i Mitrevski nisu posteno minute odigrali otkud takvi transferi?? Ajd ok kostic je igrao u olimpiji pa donekle, kouassi crnac jaka motoricka sposobnost ocekivalo se vise mozda dok nauci jezik i uklopi se bude bolje. Al sad kako ste financijski jaki zasto se Ivkovic dovodi a ne moze u Bratstvu branit , i pored Plakala koji je mladji i bolji on se dovodi?!? Ili mitrevski za kojeg svi i cak makedonci kazu da je ocajan. Bar sad kad imate para nema potrebe za tim po mom misljenju ... Ajd ok Bekic doveden da pojaca konkurenciju u napadu , al ima par transfera koje mi nikako nisu jasni kako se moze vidjeti potencijal u frajeru koji ne moze branit u Bratstvu !? to me konkretno zanima. Imate scouting sluzbu jedini u BIH :?[/quot
Taj golman Ivkić štoga spominješ je potpisao jednogodišnji amaterski ugovor sa Sarajevom i to ti je otprilike da onako trenira pa šta bude, ako se slučajno šta nametne. Druga stvar postoje i promašeni transferi kao ovi npr.http://****.ba/vijesti/najveci-trans ... itya/87697" onclick="window.open(this.href);return false; , ali postoje manje stabilni igraći koji igraju sjajno u manjim sredinama, a kad dođu u veći klub ne mogu da se izbore sa pritiskom i slično, uvijek će ti biti takvih slučajeva. Ja računam noviju istoriju kluba u zadnjih 13 mjeseci, do tada je sve bilo polu profesinalno, pa su se tek od ljeta i u ovm prelaznom roku počeli dovoditi namjeski igrači na pozicijama koje škripe, za nadati se da će ubuduće biti manje ovih promašaja :njanjanja:
Mosa RajvoSa

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Buba00 » 16 feb 2015, 10:12

Aha na godinu amaterski pa mi nije jasno bilo sta ga posudjuju .. Ma znam al ti veliki tipa city ili to razumijem toliki milioni oni uzmu 20 igraca samo pa ako jedan uspije oni zadovoljni isto kao i chelsea... Ma da razumijem sta hoces reci. Hvala na informacijama ;) :thumbup:

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la koalem » 16 feb 2015, 10:38

Kakve bolan milione? Svi misle Amidža došao i upumpao 10 miliona u klub. Jes al' u kurcu.
4.10.2009.

Buba00
Postovi: 320
Pridružen/a: 17 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Buba00 » 16 feb 2015, 11:20

koalem je napisao/la:Kakve bolan milione? Svi misle Amidža došao i upumpao 10 miliona u klub. Jes al' u kurcu.
nisu 10 miliona al nije ispod 2-3 miliona sa dugovima sto je za nase uslove super!!

Avatar
koalem
Postovi: 1522
Pridružen/a: 15 okt 2011, 00:28
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la koalem » 16 feb 2015, 21:16

Buba00 je napisao/la:
koalem je napisao/la:Kakve bolan milione? Svi misle Amidža došao i upumpao 10 miliona u klub. Jes al' u kurcu.
nisu 10 miliona al nije ispod 2-3 miliona sa dugovima sto je za nase uslove super!!
Ok. Upravu si, tako je.
4.10.2009.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2015, 21:48

Ma cinjenica je da mi sve sami placamo..on nas je pogurao za neke dugove i akademiju i sto placa Benku,nista spektakularno :cool:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Desole » 17 feb 2015, 22:12

Jos kad bi skontali da su te price oko Benke glupostinja. Sta dođe inspekcija, a Dino kaze Benko je prijavljen na platnom spisku Cardiffa ili je licno vlasnistvo Tan-a. :urnebes:

Leon kao prvo nema platu 12.000 eura, i placa ga klub u kojem je prijavljen, a to je FK SARAJEVO. Prestanite vjerovati tariguzu :kafa:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MortemHz » 17 feb 2015, 22:14

Pa normalno da nije prijavljen na platni spisak Cardiffa :urnebes: jesi ikad cuo za transakciju :kafa: , nisam ni znao da je tariguz to napis'o dok mi nisi rekao sad
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

matej187
Postovi: 29
Pridružen/a: 19 feb 2015, 00:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la matej187 » 19 feb 2015, 11:37

MortemHz je napisao/la:Pa normalno da nije prijavljen na platni spisak Cardiffa :urnebes: jesi ikad cuo za transakciju :kafa: , nisam ni znao da je tariguz to napis'o dok mi nisi rekao sad
hahaha dobar

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la franklampard8 » 19 feb 2015, 12:14

Da sumiramo:

Dosli:
Rustemovic (Drina)
Benko (dobio papire konacno)
Alispahic (Rijeka)
Ostrakovic (Olimpic)

Otisli:
Mitrevski (posudba)
Kostic (posudba)
Dupovac (Sheriff, oko 250.000 Eura i 10% od sljedeceg transfera)
Ivkic (posudba)
Kouadio (posudba)
Todorovic (Zrinjski)

Ako sam nekoga zaboravio, dodajte ga. Ocekujemo golmana, nadam se da ce to biti Matej Delac.
Zadnja izmjena: franklampard8, dana/u 24 feb 2015, 16:34, ukupno mijenjano 3 puta.
1946

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MortemHz » 19 feb 2015, 13:02

Ivkic je isto posudba koliko ja znam
Aganspahic ---> Osijek
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
franklampard8
Postovi: 2967
Pridružen/a: 09 jan 2012, 22:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la franklampard8 » 20 feb 2015, 09:43

MortemHz je napisao/la:Ivkic je isto posudba koliko ja znam
Aganspahic ---> Osijek
Znam, znam. Zeznuo se, hvala. :)
1946

Avatar
Ex1t
Postovi: 232
Pridružen/a: 27 nov 2014, 03:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Ex1t » 21 feb 2015, 00:27

Branio je Ivkic za Bratstvo danas protiv zelje prvo poluvrijeme i cini mi se primio 2 gola. :urnebes:
Citam ovaj interviju, Bratstvo ko najveci favorit za PL.
Numquam Desistemus!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MortemHz » 21 feb 2015, 00:31

Kazu katastrofa samo takva,ne moze meda :x
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
simon
Postovi: 1662
Pridružen/a: 14 jul 2013, 12:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la simon » 25 feb 2015, 01:32

Dosli :

-Edin Rustemovic (Drina Zvornik)
-Mehmed Alispahic (NK Rijeka)
-Senedin Ostrakovic (FK Olimpic)


Otisli :

-Amer Dupovac (FC Sheriff)
-Ognjen Todorovic (Zrinjski)
-Almir Aganspahic (NK Osijek)


Posudba :

-Risto Mitrevski (Donji Srem)
-Miroljub Kostic (Novi Pazar)
-Marko Ivkic (Bratstvo)
-Germain Kouadio (Bosna Visoko)
Ti si opet šampion !

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54024
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la MortemHz » 26 feb 2015, 17:50

Fino izgleda :clap:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo: Igrački kadar i transferi

Post Postao/la paulus » 09 jun 2015, 10:24

Vidim Vrsajevic slobodan iz Hajduka , Lopata jest za repku al Sarajevu bi bio pojacanje
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], benko21, Dave, Hajdeee, Uvijeknapravojstrani i 30 gostiju.