FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 11 mar 2015, 23:32

Idem malo na off ali jako dobar i poucan intervju sa Ivicom.


IVICA OSIM "AS EXKLUZIV" SA MUHAMEDOM BIKIĆEM: " onclick="window.open(this.href);return false;



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 11 mar 2015, 23:34

slika
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 12 mar 2015, 00:23

bagrcavi je napisao/la:slika
Opšta mobilizacija :opaopa:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MuhamedTM » 12 mar 2015, 03:24

Treba klepit po letilicama ovaj Siroki( mislim da su solidna ekipa),mozda da im bahnemo I na brzinu uvalimo golcic .Dok oni budu sokirani onda jos jedan I vozdra :D 3 boda I PLBiH kaze "haj sad" :shh:
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
katakomba
Postovi: 634
Pridružen/a: 09 jan 2015, 14:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la katakomba » 12 mar 2015, 07:45

Možemo im pomutiti planove tamo, samo pametnom igrom. A to Oda može. Zato vjerujmo Odi i nadajmo se najboljem !
Željezničar živimo !

neroazzuro
Postovi: 1772
Pridružen/a: 06 apr 2011, 11:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la neroazzuro » 12 mar 2015, 08:11

Uzimamo ih dole aBd...
Dževad Hamzić, Sabahudin Delalić, Asim Medić, Safet Alibašić, Adnan Manko, Ismet Godinjak, Mirzet Duran, Adnan Kešmer, Ejub Mehmedović, Ermin Jusufović, Nizam Čančar i Beniz Kadrić

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AsharaK » 12 mar 2015, 09:13

Imam dobar osjecaj pred Siroki, yebeno dobar osjecaj. :salut:
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
Southboy
Postovi: 938
Pridružen/a: 20 apr 2013, 12:53
Lokacija: Dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Southboy » 12 mar 2015, 12:45

Uplate za Široki ce se vršiti u terminu danas i sutra(petak) od 17.00-20.00 u prostoriji udruzenja na sjevernoj tribini.Cijena puta je 20 km,prilikom uplate treba ponijeti i 5km za kartu koja ce se dijeliti pri polasku iz Sarajeva.
Za ovo gostovanje u Hercegovini vaze uvijek ista pravila,svi moraju imati lične a maloljetnici moraju ličnu ili pasoš(neki dokemt sa slikom).Osobe koje budu u alkoholiziranom stanju bice udaljene od mjesta okupljanja jer se nece dozvoliti da grupa ispasta zbog par pojedinaca jer ce u Hercegovini biti alkotest.

Okuplanje je u nedelju u 11.30 a polazak u 12.00
Pratite upute momaka koji su zaduzeni za ovo goatovanje a dobit ce te i pravilnik ponasanja koji ce se dijeliti pred polazak!

SVI U ŠIROKI!!

edit. solo angažman autima i kombijima nipošto..
Zadnja izmjena: Southboy, dana/u 12 mar 2015, 13:12, ukupno mijenjano 1 put.
19TM87

ŠAMPIONI:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
KUP BiH:2000,2001,2003,2011,2012
SUPER KUP:1998,2000,2001

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 12 mar 2015, 13:12

katakomba je napisao/la:Možemo im pomutiti planove tamo, samo pametnom igrom. A to Oda može. Zato vjerujmo Odi i nadajmo se najboljem !
To je to, trener može odlučiti ovakve utakmice.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 12 mar 2015, 13:15

FaraonTM je napisao/la:
katakomba je napisao/la:Možemo im pomutiti planove tamo, samo pametnom igrom. A to Oda može. Zato vjerujmo Odi i nadajmo se najboljem !
To je to, trener može odlučiti ovakve utakmice.
Ja bih ostavio isti sastav, samo bih umjesto Bajica ubacio Enisa Sadikovica da pojaca sredinu terena.I onda pokusavati brzim kontrama preko Djelmica, Memije i Kokota.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 12 mar 2015, 13:27

Nije loše, samo sumnjam da će se Oda grčevito braniti protiv bilo koje ekipe u ovoj ligi, jednostavno to nije njegov stil. Lično bih stavio Turkovića gore umjesto Baje, u ovakvim utakmicama takvi napadači dobro dođu, može dobro u kontrama otvarati prostor za Đelmića i Kokota koji se ne razmišljaju puno da li da opale loptu i van kaznenog za razliku od svih Željinih igrača u zadnjih par godina ama baš svi žele ući sa loptom u gol.

Druga stvar, možda i najvažnija je stoper. Gurnuti Uzelca, vratiti Zeljkovića na stopera znači raditi bilo šta samo izbaciti Bogdanovića iz prvih 11. On je solidan u skok igri dok je u igri "na zemlji" katastrofa a znamo da Široki rijetko kada panično nabija lopte prema naprijed, ljudi uvijek igraju organizovan i smiren napad bez puno visokih lopti u kazneni, a i u slučaju neke greške veznog reda i kontre Širokog to može biti pogubno za nas ukoliko bude igrao Bogdanović.
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 12 mar 2015, 13:30

FaraonTM je napisao/la:Nije loše, samo sumnjam da će se Oda grčevito braniti protiv bilo koje ekipe u ovoj ligi, jednostavno to nije njegov stil. Lično bih stavio Turkovića gore umjesto Baje, u ovakvim utakmicama takvi napadači dobro dođu, može dobro u kontrama otvarati prostor za Đelmića i Kokota koji se ne razmišljaju puno da li da opale loptu i van kaznenog za razliku od svih Željinih igrača u zadnjih par godina ama baš svi žele ući sa loptom u gol.

Druga stvar, možda i najvažnija je stoper. Gurnuti Uzelca, vratiti Zeljkovića na stopera znači raditi bilo šta samo izbaciti Bogdanovića iz prvih 11. On je solidan u skok igri dok je u igri "na zemlji" katastrofa a znamo da Široki rijetko kada panično nabija lopte prema naprijed, ljudi uvijek igraju organizovan i smiren napad bez puno visokih lopti u kazneni, a i u slučaju neke greške veznog reda i kontre Širokog to može biti pogubno za nas ukoliko bude igrao Bogdanović.
Slažem se sa tvojim post-om, osim jedne stvari. Nikako ne vračati Zeljkovića na stopera, jer nećemo ništa postići. Rotacija Uzelac i Bogdanović je ok po meni.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FaraonTM » 12 mar 2015, 13:32

tm8782 je napisao/la:
FaraonTM je napisao/la:Nije loše, samo sumnjam da će se Oda grčevito braniti protiv bilo koje ekipe u ovoj ligi, jednostavno to nije njegov stil. Lično bih stavio Turkovića gore umjesto Baje, u ovakvim utakmicama takvi napadači dobro dođu, može dobro u kontrama otvarati prostor za Đelmića i Kokota koji se ne razmišljaju puno da li da opale loptu i van kaznenog za razliku od svih Željinih igrača u zadnjih par godina ama baš svi žele ući sa loptom u gol.

Druga stvar, možda i najvažnija je stoper. Gurnuti Uzelca, vratiti Zeljkovića na stopera znači raditi bilo šta samo izbaciti Bogdanovića iz prvih 11. On je solidan u skok igri dok je u igri "na zemlji" katastrofa a znamo da Široki rijetko kada panično nabija lopte prema naprijed, ljudi uvijek igraju organizovan i smiren napad bez puno visokih lopti u kazneni, a i u slučaju neke greške veznog reda i kontre Širokog to može biti pogubno za nas ukoliko bude igrao Bogdanović.
Slažem se sa tvojim post-om, osim jedne stvari. Nikako ne vračati Zeljkovića na stopera, jer nećemo ništa postići. Rotacija Uzelac i Bogdanović je ok po meni.
Znam znam da Mladen igra puno bolje na beku nego na stoperu al' sam eto naveo primjer :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 12 mar 2015, 13:33

Bogdanović protiv Olimpica odigrao bez greške i vi ga sad izbacujete iz ekipe. Interesantno.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

FKZ1921
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 avg 2013, 16:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FKZ1921 » 12 mar 2015, 13:33

Sa optimizmom očekujem utakmicu protiv Širokog. Očekujem da se odigra,prije svega,hrabro! Smatram da to ova ekipa može i zna.
Umjesto Baje očekujem Dadu.To je po meni dobra opcija za ovu utakmicu.
Ekipa sutra ide u Hercegovinu. Sutra i u subotu će se dole pripremati za utakmicu.
Očekujem značajnu podršku navijača. Vidim da je organizacija putovanja krenula na vrijeme,i da se poduzimaju sve mjere da se dole bude od pomoći a ne da se pravi šteta.
Trebamo biti pozitivni...
Oni koji nisu članovi kluba,trebaju to postati čim prije.
"MI SMO ZELJINI, ŽELJO JE NAŠ "!

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 12 mar 2015, 13:35

FKZ1921 je napisao/la:Sa optimizmom očekujem utakmicu protiv Širokog. Očekujem da se odigra,prije svega,hrabro! Smatram da to ova ekipa može i zna.
Umjesto Baje očekujem Dadu.To je po meni dobra opcija za ovu utakmicu.
Ekipa sutra ide u Hercegovinu. Sutra i u subotu će se dole pripremati za utakmicu.
Očekujem značajnu podršku navijača. Vidim da je organizacija putovanja krenula na vrijeme,i da se poduzimaju sve mjere da se dole bude od pomoći a ne da se pravi šteta.
Trebamo biti pozitivni...Oni koji nisu članovi kluba,trebaju to postati čim prije.
"MI SMO ZELJINI, ŽELJO JE NAŠ "!
Provalio sam te, ti si Muhamed Konjić :D
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la shzna » 12 mar 2015, 13:42

U što većem broju u Široki. Idemo pomoći našim momcima, puno bi nam značila pobijeda dole iako smo daleko od nje, ali, što bi svi rekli u ovom slučaju, lopta je okrugla. Samo hrabro!
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 12 mar 2015, 13:45

vrbanjusa je napisao/la:Bogdanović protiv Olimpica odigrao bez greške i vi ga sad izbacujete iz ekipe. Interesantno.
Prijatelju ako sagledaš veznu liniju i napad Širokog onda nema potrebe za dva zadnja visoka igrača, jer realno Bogi je loš u igri "na zemlji", svi njihovi igrači su brzi okretni. Evo samo im pogledaj sve redom igrače i sve će ti biti jasno:
http://www.nk-sirokibrijeg.com/index.ph ... cad/igraci" onclick="window.open(this.href);return false;
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
Schwarz
Postovi: 1430
Pridružen/a: 31 jan 2011, 16:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Schwarz » 12 mar 2015, 13:49

FKZ1921 je napisao/la:Sa optimizmom očekujem utakmicu protiv Širokog. Očekujem da se odigra,prije svega,hrabro! Smatram da to ova ekipa može i zna.
Umjesto Baje očekujem Dadu.To je po meni dobra opcija za ovu utakmicu.
Ekipa sutra ide u Hercegovinu. Sutra i u subotu će se dole pripremati za utakmicu.
Očekujem značajnu podršku navijača. Vidim da je organizacija putovanja krenula na vrijeme,i da se poduzimaju sve mjere da se dole bude od pomoći a ne da se pravi šteta.
Trebamo biti pozitivni...
Oni koji nisu članovi kluba,trebaju to postati čim prije.
"MI SMO ZELJINI, ŽELJO JE NAŠ "!
Ovo mi je posebno drago, jer se ide izgleda s ciljem da se ostvari pozitivan rezultat.Dva nocenja u Medjugorju za cijelu ekipu, izgleda da se namaklo negdje para :D
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."

Avatar
vrbanjusa
Postovi: 706
Pridružen/a: 18 jun 2014, 13:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la vrbanjusa » 12 mar 2015, 13:50

tm8782 je napisao/la:
vrbanjusa je napisao/la:Bogdanović protiv Olimpica odigrao bez greške i vi ga sad izbacujete iz ekipe. Interesantno.
Prijatelju ako sagledaš veznu liniju i napad Širokog onda nema potrebe za dva zadnja visoka igrača, jer realno Bogi je loš u igri "na zemlji", svi njihovi igrači su brzi okretni. Evo samo im pogledaj sve redom igrače i sve će ti biti jasno:
http://www.nk-sirokibrijeg.com/index.ph ... cad/igraci" onclick="window.open(this.href);return false;
Iskreno ni Zeljković nije ništa brži od Bogdanovića a Uzelca smo gledali 15 minuta protiv Bratstva iz Gračanice. Mislim da nema potrebe da se mjenja Bogdanović bez obzira ko je protivnik. Dečko je konačno uhvatio utakmicu bez greške i treba da napravi kontinuitet. Ako se vrati na stare navike onda ga mjenjati.
Ja sam ga čitavo 2 poluvrijeme pratio i stvarno je odlično odigrao i vidjelo se koliko mu je značilo par aplauza sa tribina.
VAŽNO JE BITI ČLAN!
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ!
http://fkzeljeznicar.ba/

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.