Harun Mahmutović

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 15 mar 2015, 17:38

Feridagic je napisao/la:
Da li si ti svjestan da smo mi na EB otisli zbog toga sto je Aco Petrovic prevaren i da mu je receno da radi za dzabe pa poslije EB-a da ce se iznaci neko rijesenje?
Da li si svjestan da se reprezentacija nasla na EB-u zahvaljujuci parama iz dzepa jednog od igraca, a nikako parama koje je pronasao sekretar kojeg toliko zdusno branis?
Da li si svjestan da upravo to sto tebe boli qrac za koliko Konakovic i Mahmutovic rade, da bi trebalo da te boli qrac jer oni imaju platu za ono sto rade, a posudjuju novac od igraca?

Imas li trun mozga da razmislis barem malo?
Rasporedio vas Enes svugdje da unistite BiH kosarku i onda on nastupa? Hahaha, Aco Petrovic radio na lijepe oci??? Idi bolan, prevazisao si i svoga finansijera, Zlovenca Enesa. Licno im skidam kapu kada igraci imaju toliko povjernja u savez da posudjuju novac savezu i to javno, transparentno, a ne kao tvoj Enes. I otkuda im te ogromne plate zar nekoliko puta nije receno a nikad demantovano da od drzava Kosarkaski savez dobije "preko dva treci". Harun je namakao sponzore, platio Acu, platio Duska, obezbjedio uslove mladjim kategorijama, stvorio jedan uredjen i organizovan savez.
Kako je platio Acu kada je govorio,Aco ne radi za platu :) to ono da on ispadne frajer,i jedina nada BIH Kosarke.
Doveo sponzore :?: koga :?: firmu Ovako :?: znas li tko je tamo medu glavnima u toj firmi :?: ne znas,evo ja cu ti reci,Harunov prijatelj Biberovic ;)Tako je i Dino doveo svog prijatelja Miska u KK Bosnu,a kraj price svi znamo.

Enes nije nista bolji od Haruna :!:

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 17:45

HarisHelic je napisao/la:Mene ne bi zacudilo da je ovaj feridagic i sam Harun licno. Sudeci po tome da je azuran na fejsu i da voli da pise dosta, moguce da se jadnik registrovao i ovdje kad je nanjusio temu o Jusufu Nurkicu i gle cuda, dobi i svoju licnu temu. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa vidis kad se pridruzio...prijavio se da brani cast svog mentora :D Jbg situacija je takva Harke i Kifla su krenuli u medijski rat protiv Juke al polako se ipak okrece protiv njih a najvise protiv Haruna jer nije ni u pola mudar ko Kifla koji jos se nije ni jednom oglasio al ovaj jbg ZMBT voli da se vidi u novinama i sad polako al sigurno ispasta...velika je greska njihova sto su krenuli da od jednog ne iskvarenog momka prave izdajicu a sebe kuju u zvijezde kao spasioce ove kosarka a jedan je suprotnost od toga i kao velike moraliste a i od toga su daleko...

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 17:55

Nesto kontam kako ovo Kifla mudro radi...samo suti i gleda a Harke borbe vodi :clap:

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Janez » 15 mar 2015, 18:19

Napokon pravi potez da o Harunu pišemo u temi predviđenoj za to, a o Jusufu i njegovim igrama nastavimo gdje smo stali prije famoznih pisama i rasprava. ;) :thumbup:

Po meni je jako teško presuditi čije su veće zasluge za uspjeh reprezentacija da li je to do igrača, Saveza na čelu sa Harunom ili možda je to zajednički uspjeh. Ali ako se mora gledati učinak i procijeniti rad Sekretara, onda je Harun pao po meni na najvažnijem ispitu i ključnom za budućnost ove zemlje, a to je domaće prvenstvo i klubovi. Liga nikada slabija, klubovi se gase ili su pred gašenjem ( nekima je fuzija bila jedino izlaz iz situacije KK Sloboda Dita i KK Bosna). Ženska košarkaška liga je za posebne analize, odavno nemamo glavnog sponzora liga ( ne vidim šta bi falilo da se zove M/Ž Košarkaška Liga Bingo BiH npr.). Nije bitno da li će to biti Bingo, Konzum, Modriča Maxima ili nešto treće, ali se moralo i mora posvetiti domaćem prvenstvu više pažnje. Kao što nam se i u fudbalu dešava da klubovi iz Njemačke, Hrvatske, Belgije neće više proizvoditi reprezentativce i da sami se moramo izboriti tako će uskoro i sa košarkom biti jer neće uvijek biti tipa profesora Seleskovića da otkrije Jusufa i radi sa njim ili možda nekog trenera košarke u Bijeljini da vidi da neki Mladen ima potencijal da postane vrhunski košarkaš jer će se svakim danom gasiti škole košarke, klubovi su pred gašenjem i sve to u globalu utiče na budućnost košarke u BiH. Raja u Sarajevu zna kakve je potencijale imala KK Bosna pogotovo kad je jednu komplet generaciju trener Rusmir Halilović iz svoje škole košarke Rin Action prebacio u omladinski pogon Bosne i danas ne znam da li je par momaka uspjelo da naprave neke karijere i ostvare zapaženije rezultate. Isto važi i za Sparse bez pomoći Saveza neće ni oni uvijek moći da se izbore sa hiljadu problema i izbace nove mlade nade i buduće igrače kao što su Buza ili Vrabac, pa mali Musa iz Bihaća itd. Bojim se da će mu jedna od mrlja u karijeri Sekretara biti da je za vrijeme njegovog mandata KK Bosna šampion Evrope skoro ugašen i došlo je do fuzije. Za njegovog prijatelja ( neki kažu i kuma) ne treba trošiti riječi za raju koja je pratila i navijala za Bosnu zna ko je i šta je Konaković i da će on ostati mnogima u sjećanju i pamćenju kao jedan od krivaca za konačni propast KK Bosne i džaba mu sva politička karijera i mogući uspjeh ili popravljanje imidža kao novi Premijer KS. Ali ako sudite Harunu sudite mu za njegov rad i zalaganje, a ne kao druga od Konakovića, jer je Dino priča za sebe. Nije ga Harun postavio na to mjesto sam i svojom željom nego ga je izabrao UO KS BiH znači da je "krivica" na 9 članova UO. ;)

Za ovo vezano za Enesa i zadnje optužbe mora se priznati da je napokon iznio konkretan dokaz i tražio da objasni Harun kako je Preldžić postao reprezentativac Turske ako nije imao pravno uporište. Ako se pokaže i dokaže da je Harun malo rukama dirao kolač zvani "300.000 eura" onda će mu biti bolje da odmah podnese ostavku i vrati se u Hayat Production ili gdje je već planirao da ode nakon epizode u KS BiH uz nadu da neće biti procesuiran za mogući kriminal ako se ustanovi u međuvremenu.

Čitam navedeni dvojac @Mirza1990 & @HarisHelic ko da čitam banovanog korisnika @neno4 samo su zamijenjene strane samo kontra i to je to. De odmorite momci preskočite koji post popustite malo pustite da i drugi malo dođu do izražaja da se pročita-čuje i druga-drugačija mišljenja. :roll:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 15 mar 2015, 18:42

Lotus je napisao/la:@nermin

Evo da ja tebe pitam,kako bi ti nagovorio tu djecu da igraju za nas?
Znas i sam kad krenes od Sarajeva prema Mostaru pa dalje prema Neumu da je to druga drzava,zastave Hrvatskei Hrvatski jezik.Ista situacija kad odes na Pale,Bijeljinu samo Srbija i Srpski jezik itd,itd..Tu djecu(vecinu) uce da Bosna i Hercegovina nije njihova drzava i sta mi tu imamo dalje pricati..Postujem te kao starijeg forumasa,ali stvarno neke stvari pricas a i sam znas da je to nemoguca misija.I ako smatras da ce se desit neki Bum u glavama ljudi kad ako ode Harun i da ce svi igrati za nas,evo ja sam prvi onda da ode..
Mislis da je slucajno ove optuzbe protiv Haruna i napadi bas u godini kada postojecem rukodstvu saveza istice mandat i bira se novi sekretar i ostali uposlenici?Sve je ovo igra na visem nivou i nadam se da nece ovaj rad propasti u nadolazecim godinama.Da opet ne bude deset dana pred prvenstvo da se ne ide i da se djeca vracaju kuci,e onda i Bosnjaci ce razmisliti dvaput hoce li igrati za takvu reprezentaciju.
Ja nisam rekao da je to lako, ali ovdje se piše da je Harun to zaustavio, a ja sam samo replicirao da nije nego da i dan danas postoji odlijev i Bošnjaka
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Odg: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 15 mar 2015, 18:48

lumani je napisao/la:
Feridagic je napisao/la:
JoseMourinho je napisao/la:Ja opet kažem kad može pisat po fb-u ko kakav skolarac nek postavi i selfi tih papira ko ga yebe kad je valjda poaten, čist? Ili ipak nije? ;)
Ne bi me zacudilo da ih i nema zato sto je ljigavac tada radio sa lopovima iz saveza pa je bilo zataskivanja na sve strane. E toga nema kod Haruna i to je ono sto smeta, a vi sa mali koeficijentom ste samo njegovo pokretacko gorivo.

Harun je inace jako posten covjek :)A konakovic je najposteniji :) ehhh,djeco,djeco..Jedan gradi vile,a drugi kupuje Objekte po gradu.
Harun ne gradi vile, harun je izgradio kompleks zgrada u pionirskoj
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Lotus » 15 mar 2015, 18:57

nerminh74 je napisao/la:
Lotus je napisao/la:@nermin

Evo da ja tebe pitam,kako bi ti nagovorio tu djecu da igraju za nas?
Znas i sam kad krenes od Sarajeva prema Mostaru pa dalje prema Neumu da je to druga drzava,zastave Hrvatskei Hrvatski jezik.Ista situacija kad odes na Pale,Bijeljinu samo Srbija i Srpski jezik itd,itd..Tu djecu(vecinu) uce da Bosna i Hercegovina nije njihova drzava i sta mi tu imamo dalje pricati..Postujem te kao starijeg forumasa,ali stvarno neke stvari pricas a i sam znas da je to nemoguca misija.I ako smatras da ce se desit neki Bum u glavama ljudi kad ako ode Harun i da ce svi igrati za nas,evo ja sam prvi onda da ode..
Mislis da je slucajno ove optuzbe protiv Haruna i napadi bas u godini kada postojecem rukodstvu saveza istice mandat i bira se novi sekretar i ostali uposlenici?Sve je ovo igra na visem nivou i nadam se da nece ovaj rad propasti u nadolazecim godinama.Da opet ne bude deset dana pred prvenstvo da se ne ide i da se djeca vracaju kuci,e onda i Bosnjaci ce razmisliti dvaput hoce li igrati za takvu reprezentaciju.
Ja nisam rekao da je to lako, ali ovdje se piše da je Harun to zaustavio, a ja sam samo replicirao da nije nego da i dan danas postoji odlijev i Bošnjaka
Ja kako znam nijedan kvalitetan Bosnjak od ovih mladih igraca generacija 94-99 otkako je Harun doso nije zaigrao za drugu zemlju?Sad ces ti meni rec Keric i Meho.Keric nije uopste kvalitet mozda jest bio u pionirima,ali sa visinom oko 180 on nece nikad igrat ozbiljnu kosarku plus tu je ga menadzer obrlatio kao sto ce i ovog momka sto je u Olimpiju otiso.Meho-Katar,sjecam se ko sad da se pisalo ovdje da je obicno drvo i da nije prosao na probi ni u Sparsu ni u Kosu,a ovdje se sad prica ko da je Hakeem-jos nesto ovaj nema nijedan zvanicni nastup za Katar i nacekace se da zaigra za njih.
Samo si mi odgovorio na 10% mog posta i volio bi da odgovoris i na ostalo,plus zamolio bih te da tamo pisemo gdje sam i post postavio,jer necu da se mijesam u rasprave na ovoj.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la legenda reala » 15 mar 2015, 19:04

Sad će Enes ispasti spasitelj bh košarke :lol: :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 19:06

Nece Enes ali nece boga mi ni osobe kao sto su Dino i Harun a svi su oni isti nivo nema tu dobrog koliko god vi pokusavali da napravite da je tako ;)

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 19:16

Janez je napisao/la:
Čitam navedeni dvojac @Mirza1990 & @HarisHelic ko da čitam banovanog korisnika @neno4 samo su zamijenjene strane samo kontra i to je to. De odmorite momci preskočite koji post popustite malo pustite da i drugi malo dođu do izražaja da se pročita-čuje i druga-drugačija mišljenja. :roll:
Ne razumijem zasto ti ja smetam da izneses svoje misljenje?

WTF? :urnebes:

PS:boli me briga hoces li ti ili neko drugi pisati. Ja pisem kad ja hocu i necu stat pisat zato da bi neko drugi napisao svoj post. Ima opcija odgovori, napises post i kliknes posalji. Post se pojavi na temi i Bog te veselio. Ne razumijem ovako glupe opaske.

Ispade da ne dam nekome pisat. Kakva glupost..... :damn:
Zadnja izmjena: HarisHelic, dana/u 15 mar 2015, 19:32, ukupno mijenjano 1 put.

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 19:23

Svi su znali da jako riskira nastavkom treninga, a čak je Alen Abaz, trener U-20, molio da ga oslobode obaveza u seniorskoj reprezentaciji. Kad se stanje pogoršalo Jusuf je nazvao svog liječnika u Zagrebu i on ga je pozvao na hitan pregled i magnetnu rezonancu. Već tada mu je liječnik rekao da su simptomi jako ozbiljni i da će vjerovatno morati prekinuti treninge, ali da će pravo stanje sa sigurnošću moći utvrditi tek poslije magnetne rezonance.

Dan prije objave onog „čuvenog“ pisma KSBiH čelni ljudi Saveza su bili obaviješteni da je stigao nalaz MR i da je jako loš, te da će tokom idućeg dana liječnik napisati konačan nalaz.

Šta se poslije desilo, zbog čega je Nurkić ogorčen na KSBiH?

- Iako su znali koliko je nastavak treninga opasan za njegovo zdravlje, ucjenjivali su ga na stvarno ružan način. Obojici su nam rekli da je Jusuf sada heroj, ali da će ga, koristeći svoju moć u medijima, ako ne nastavi sa treninzima, proglasiti izdajnikom i potpuno mu narušiti ugled kod običnih ljudi u BiH!....


I taj medijski rat se i dalje nastavlja izgleda po raznim forumima,****,fejsbuku itd...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la nerminh74 » 15 mar 2015, 19:30

Također je činjenica da bez Nurkića, Buze, Vrabca, Glogovca i Zahiragića barem 2 reprezentacije nebi ušle u A divizije, a Harun se posvađao i sa Jusufom i Sparsima koji su iznijeli ove igrače
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 19:41

Ocito je da su neki neupuceni, a neki Boga mi i zlonamjerni. Po ko zna koji put ponavljam da Harun nema sta da pokazuje papire jednom "covjeku" koji je najbolji BiH potencijal odveo da igraju za druge reprezentacije. A sve i da ima, kako bolan vam jednom ne dopre do mozga da ti papiri kojih se lazljivac i prevarant uhvatio, nemaju veze sa Harunom vec sa BIVSIM ljudima. Kakvih onda 300000, kakav kolac, o cemu vi pricate. Oni momci sto su napisali pismo, Jedan MIRZA TELETOVIC, svi su oni ludi, samo taj probisvijet i kradljivac talenata od BiH su u pravu. Iskreno, ne vjerujem da mozete toliko da budete ludi, da ne vidite gdje smo bili, a gdje smo sada. Zato mislim da namjerno siriete smutnju i dezinformacije. Kako neko rece Harun je sagradio vile i dvore, to je pametan i poslovan covjek, vjerujem da je u BiH koasarku ulozio mnogo vise nego sto je dobio nazad. Ona drugu mu spominje da je doveo svoje prijatelje koje imaju velike kompanije :clap: :clap: :clap: i to mu onda jos stavlja kao negativnu stvar :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Pa nece doves uslje bez prebijene pare koji klevecu po forumima :rol: :rol: Juka, ako hoce nek igra za BiH, za raju, ako nece nek se j sa Gasolom, Faradom i Saki o Nilom, neka slusa Baju Knindju i neka uziva u navijanju grobara.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

HarisHelic
Postovi: 296
Pridružen/a: 16 nov 2014, 21:43
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la HarisHelic » 15 mar 2015, 19:48

Feridagic je napisao/la:Ocito je da su neki neupuceni, a neki Boga mi i zlonamjerni. Po ko zna koji put ponavljam da Harun nema sta da pokazuje papire jednom "covjeku" koji je najbolji BiH potencijal odveo da igraju za druge reprezentacije. A sve i da ima, kako bolan vam jednom ne dopre do mozga da ti papiri kojih se lazljivac i prevarant uhvatio, nemaju veze sa Harunom vec sa BIVSIM ljudima. Kakvih onda 300000, kakav kolac, o cemu vi pricate. Oni momci sto su napisali pismo, Jedan MIRZA TELETOVIC, svi su oni ludi, samo taj probisvijet i kradljivac talenata od BiH su u pravu. Iskreno, ne vjerujem da mozete toliko da budete ludi, da ne vidite gdje smo bili, a gdje smo sada. Zato mislim da namjerno siriete smutnju i dezinformacije. Kako neko rece Harun je sagradio vile i dvore, to je pametan i poslovan covjek, vjerujem da je u BiH koasarku ulozio mnogo vise nego sto je dobio nazad. Ona drugu mu spominje da je doveo svoje prijatelje koje imaju velike kompanije :clap: :clap: :clap: i to mu onda jos stavlja kao negativnu stvar :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Pa nece doves uslje bez prebijene pare koji klevecu po forumima :rol: :rol: Juka, ako hoce nek igra za BiH, za raju, ako nece nek se j sa Gasolom, Faradom i Saki o Nilom, neka slusa Baju Knindju i neka uziva u navijanju grobara.
E moj Harune :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 19:49

Mirza1990 je napisao/la:Svi su znali da jako riskira nastavkom treninga, a čak je Alen Abaz, trener U-20, molio da ga oslobode obaveza u seniorskoj reprezentaciji. Kad se stanje pogoršalo Jusuf je nazvao svog liječnika u Zagrebu i on ga je pozvao na hitan pregled i magnetnu rezonancu. Već tada mu je liječnik rekao da su simptomi jako ozbiljni i da će vjerovatno morati prekinuti treninge, ali da će pravo stanje sa sigurnošću moći utvrditi tek poslije magnetne rezonance.

Dan prije objave onog „čuvenog“ pisma KSBiH čelni ljudi Saveza su bili obaviješteni da je stigao nalaz MR i da je jako loš, te da će tokom idućeg dana liječnik napisati konačan nalaz.

Šta se poslije desilo, zbog čega je Nurkić ogorčen na KSBiH?

- Iako su znali koliko je nastavak treninga opasan za njegovo zdravlje, ucjenjivali su ga na stvarno ružan način. Obojici su nam rekli da je Jusuf sada heroj, ali da će ga, koristeći svoju moć u medijima, ako ne nastavi sa treninzima, proglasiti izdajnikom i potpuno mu narušiti ugled kod običnih ljudi u BiH!....


I taj medijski rat se i dalje nastavlja izgleda po raznim forumima,****,fejsbuku itd...
Zna se postupak kako jedan igrac napusta reprezentaciju, samo kod nas razne ale i muljatori nastoje opravdati kada igrac bez ijedne rijeci napusti pripreme i javi se iz druge drzave, te najavi da ce propustiti sledece reprezentativne akcije. Jasno je da nije dovoljno pametan da sam to smisli i jasno je da je sve dio vec odavno brizljivo pripremljenog plana da se ponovo ovlada BiH kosarkom, odnosno da se pokupi kajmak bez obzira sto ce reprezentacija i savez doci na rub opstanka kao sto su uoastalom i bili svo ovo vrijeme dok se stvari nisu promjenile tj. profesionalizovale da razni mesetari mogu da ga dudlaju i sve sto im ostaje je da masu o nekakvim papirima iz proslog vremena. Yebote ljudi od Enesa lopine napravise najeceg patriotu i najsvjetliju tacku BiH kosarke :lol: :lol: :lol:
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 19:50

Feridagic je napisao/la:Ocito je da su neki neupuceni, a neki Boga mi i zlonamjerni. Po ko zna koji put ponavljam da Harun nema sta da pokazuje papire jednom "covjeku" koji je najbolji BiH potencijal odveo da igraju za druge reprezentacije. A sve i da ima, kako bolan vam jednom ne dopre do mozga da ti papiri kojih se lazljivac i prevarant uhvatio, nemaju veze sa Harunom vec sa BIVSIM ljudima. Kakvih onda 300000, kakav kolac, o cemu vi pricate. Oni momci sto su napisali pismo, Jedan MIRZA TELETOVIC, svi su oni ludi, samo taj probisvijet i kradljivac talenata od BiH su u pravu. Iskreno, ne vjerujem da mozete toliko da budete ludi, da ne vidite gdje smo bili, a gdje smo sada. Zato mislim da namjerno siriete smutnju i dezinformacije. Kako neko rece Harun je sagradio vile i dvore, to je pametan i poslovan covjek, vjerujem da je u BiH koasarku ulozio mnogo vise nego sto je dobio nazad. Ona drugu mu spominje da je doveo svoje prijatelje koje imaju velike kompanije :clap: :clap: :clap: i to mu onda jos stavlja kao negativnu stvar :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Pa nece doves uslje bez prebijene pare koji klevecu po forumima :rol: :rol: Juka, ako hoce nek igra za BiH, za raju, ako nece nek se j sa Gasolom, Faradom i Saki o Nilom, neka slusa Baju Knindju i neka uziva u navijanju grobara.
Hahahahahaha momci napisali pismo?Mirza Teletovic napisao pismo??? pa daj koji si ti lik strasnoooo.Jel ti ne znas sta spaja Dinu,Haruna i momke koji su potpisani na tom pismu ili se samo pravis lud?....pa gdje smo sada?cijom zaslugom? sta pricas?hocemo samo gledati dobro sto se napravilo a stetu ignorisati?jednog covjeka spasio desetoricu ubio i sad si dobar? Harunovo je rekla-kazala a Trnovcevic koliko god mi mrzak bio je mnogo jasniji u svojim optuzbama i polako mjenjam misljenje o njemu...ako nema sta da pokazuje papire jednom covjeku ima javnosti da pokaze da vidimo mi jer javnost ima pravo da zna ili nemamo ni mi pravo i moramo da mu vjerujemo na rijec?

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 19:56

HarisHelic je napisao/la:
Feridagic je napisao/la:Ocito je da su neki neupuceni, a neki Boga mi i zlonamjerni. Po ko zna koji put ponavljam da Harun nema sta da pokazuje papire jednom "covjeku" koji je najbolji BiH potencijal odveo da igraju za druge reprezentacije. A sve i da ima, kako bolan vam jednom ne dopre do mozga da ti papiri kojih se lazljivac i prevarant uhvatio, nemaju veze sa Harunom vec sa BIVSIM ljudima. Kakvih onda 300000, kakav kolac, o cemu vi pricate. Oni momci sto su napisali pismo, Jedan MIRZA TELETOVIC, svi su oni ludi, samo taj probisvijet i kradljivac talenata od BiH su u pravu. Iskreno, ne vjerujem da mozete toliko da budete ludi, da ne vidite gdje smo bili, a gdje smo sada. Zato mislim da namjerno siriete smutnju i dezinformacije. Kako neko rece Harun je sagradio vile i dvore, to je pametan i poslovan covjek, vjerujem da je u BiH koasarku ulozio mnogo vise nego sto je dobio nazad. Ona drugu mu spominje da je doveo svoje prijatelje koje imaju velike kompanije :clap: :clap: :clap: i to mu onda jos stavlja kao negativnu stvar :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Pa nece doves uslje bez prebijene pare koji klevecu po forumima :rol: :rol: Juka, ako hoce nek igra za BiH, za raju, ako nece nek se j sa Gasolom, Faradom i Saki o Nilom, neka slusa Baju Knindju i neka uziva u navijanju grobara.
E moj Harune :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahaha, da sam Bogdo Harun, odnosno da sam tako uspjesan covjek. Ne "jarane", ja sam samo navijac BiH reprezentacije u svim sportovima i mastam da jednog dana svi savezi budu organizovani kao kosarkaski, da sve reprezentacije pocev od pionira budu u prvim divizijama, redovni ucesnici svjetskih i evropskih prvenstava, a da se ljudi kao taj Zlovenac Enes, nekakav Juka i slicni muljatori drze sto dalje od reprezentacije.
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 20:01

Ma tebi je sve jasno al onako kako ti godi i ne nisi ti Harun ti si onaj treci Danijel kako se vec zove mora i on svoju platu zaraditi hahah :thumbup: .....
Dan prije objave onog „čuvenog“ pisma KSBiH čelni ljudi Saveza su bili obaviješteni da je stigao nalaz MR i da je jako loš, te da će tokom idućeg dana liječnik napisati konačan nalaz. ZNACI DOBILI SU NALAZE ali su ipak krenuli u napad kao sto su i prijetili da ce uradit a naravno najveci motiv svega toga je sto zlatna koka Nurkic ima lojalnost prema svom menadzeru i ne zeli da mu okrene ledja da bi presao u Beobasket...od tad prestaje jaranstvo njihovo sa Nurkicem i nastupa medijski rat i to je poenta svega ovoga sto se desava..

Feridagic
Postovi: 276
Pridružen/a: 28 feb 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Feridagic » 15 mar 2015, 20:11

Hahahahahaha momci napisali pismo?Mirza Teletovic napisao pismo??? pa daj koji si ti lik strasnoooo.
Jok ba, Enes je napiso pismo :tokralju On samo Juki pise sta ce da kaze i kada
Jel ti ne znas sta spaja Dinu,Haruna i momke koji su potpisani na tom pismu ili se samo pravis lud?....
Znam, ljubav prema reprezentaciji
pa gdje smo sada?cijom zaslugom? sta pricas?
Sada smo ucesnici velikih takmicenja, sve reprezentacije su u prvim divizijama, vjerovatno Enesovom zaslugom :rol:
hocemo samo gledati dobro sto se napravilo a stetu ignorisati?jednog covjeka spasio desetoricu ubio i sad si dobar?
Koju stetu? To sto Enes ne smije ni prismrditi reprezentaciji? Znao sam da ga dizete u nebesa ali da ga racunate kao desetoricu, e to je vec malo veca matematika
Harunovo je rekla-kazala a Trnovcevic koliko god mi mrzak bio je mnogo jasniji u svojim optuzbama
Harunovo je uredjen kosarkaski savez, Aca Petrovic i Dusko Ivanovic selektori, pobjede na velikom takmicenju, sve mladje kategorije u prvim ligama, a Enesovo je Omic koji igra za Sloveniju, Rizvic koji igra za Sloveiju, Preldzic koji igra za Tursku, takozvani Markota koji igra za Hrvatsku.
i polako mjenjam misljenje o njemu...
vidim: od simpatijal, obozavanja, sada samo sto nisi kleko
ako nema sta da pokazuje papire jednom covjeku ima javnosti da pokaze da vidimo mi jer javnost ima pravo da zna ili nemamo ni mi pravo i moramo da mu vjerujemo na rijec?
Harun ima da pokaze papire ali samo one koji su u vezi njega, boli ga k.....a za papire iz vremena prije njega. Jesi li toliko ogranicen da ne kontas da ti nemas sa svojom firmom nista prije nego si je preuzeo i samim tim preuzeo odgovornost. Sto bi ti odgovarao za necije druge propuste. Je li vas Enes istrenirao i imate li plan B, ovo je totalno propalo?
Sta je forum rekao: Ko je po vama najuspješniji selektor fudbalske reprezentacije BiH ikada?
1. Safet Sušić Pape
2. Miroslav Ćiro Blažević
3. Blaž Baka Slišković

Mirza1990
Postovi: 270
Pridružen/a: 17 jan 2015, 18:29
Kontakt:

Re: Harun Mahmutović

Post Postao/la Mirza1990 » 15 mar 2015, 20:20

Hahahah ma nije totalno propalo i nemam ja nikakav plan al to sto si ti kleknuo svojim mentorima to je tvoja stvar ;) samo nastavi nek ti je sa srecom...ocigledno si od onih likova koji ignorisu dokaze i cinjenice i skreces paznju ljudima na jednu stvar u nadi da nece vidjeti ono sto ne bi trebali.Ima ovde mnogo strucnijih ljudi nego sto sam ja sto se tice ovog slucaja uglavnom Harke i Dino morate znati Juka je mnogo bitni nego vi..budi pozdravljen nemam vremena vise za ovo nekom drugom prilikom cemo nastaviti ipak ja ne primam platu za ovo ;)

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.