RK Krivaja Zavidovići

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la maxuz » 23 mar 2014, 11:46

divna predstava u Zavidovicima , odavno nije vidjena ljepsa predstava u sportskoj dvorani . Naime Krivajina odbrana koja nije igrana jos od Mehe Basica ponovo je bila prezentovana na tekmi sa RK Gradacac . zaista su stimale sve karike .Krivaja ponovo kao nekada odlicno vodjena sa klupe od trenera Adija Basica agresivnom odbranom i ubojitim napodom nadigrala veoma dobru i iskusnu ekipu iz gradacca. Svi igraci koji su nastupili dali su svoj maksimum ali stvarno moram istaci golmana selimbegovica koji je od ulaska u igru primio samo dva gola . Dvojica najubojitijih Avdic i mladi Haris Basic rasturili goste a mladi haris svojim asistencijama , golovima i potezima izludjivao goste a vrhunac je bio kada je dobio flasetr. Alic super covjek od petnaeste minute igrao sa dva iskljucenja a Santa kao neked razigravao a oni mladi koji su igrali bili su super .Odlicno kada se uzme u obzir da je u ekipi bilo najvise ovih golobradih djecaka a publika ponovo SUPER , sve u svemu odlicno :lol:

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la gradacac10 » 23 mar 2014, 11:48

maxuz je napisao/la:divna predstava u Zavidovicima , odavno nije vidjena ljepsa predstava u sportskoj dvorani . Naime Krivajina odbrana koja nije igrana jos od Mehe Basica ponovo je bila prezentovana na tekmi sa RK Gradacac . zaista su stimale sve karike .Krivaja ponovo kao nekada odlicno vodjena sa klupe od trenera Adija Basica agresivnom odbranom i ubojitim napodom nadigrala veoma dobru i iskusnu ekipu iz gradacca. Svi igraci koji su nastupili dali su svoj maksimum ali stvarno moram istaci golmana selimbegovica koji je od ulaska u igru primio samo dva gola . Dvojica najubojitijih Avdic i mladi Haris Basic rasturili goste a mladi haris svojim asistencijama , golovima i potezima izludjivao goste a vrhunac je bio kada je dobio flasetr. Alic super covjek od petnaeste minute igrao sa dva iskljucenja a Santa kao neked razigravao a oni mladi koji su igrali bili su super .Odlicno kada se uzme u obzir da je u ekipi bilo najvise ovih golobradih djecaka a publika ponovo SUPER , sve u svemu odlicno :lol:
Cestitam :D

century
Postovi: 41
Pridružen/a: 09 jan 2014, 16:04
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la century » 23 mar 2014, 13:02

Nisam htio otici na utakmicu jer sam bio ubjedjen da ce Krivaja izgubiti sad me sram :oops: Sram jer nisam vjerovo u ove mlade momke nakon poraza od Maglaja i prilicni lose i bezidejne igre ali drago mi je sto sam pogrjesio ali inace je tako sa mladim igracima njihove igre i forma su prepuni oscilacija u svakom slucaju cestitke i vise ne propustam tekmu

maxuz
Postovi: 33
Pridružen/a: 27 feb 2014, 11:00
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la maxuz » 27 jul 2014, 16:43

TRESLA SE GORA RODIO SE MIS. ODRZANA SKUPSTINA RK KRIVAJA koja je bila pripremljena do detalja ,samo je trebalo formalno pravno dignuti ruke da se usvoje materijali koji su pripremljeni jer sve je vec bilo pripremljeno ko cini upravu a ko je novi predsjednik. Uglavnom to su isti oni ljudi koji su nasu KRIVAJU DOVELI U OVU SITUACIJU samo sto su izrotirali svoja mjesta i tako umjesto Jukica predsjednik je AZMIN KARANOVIC KOJI JE PRIJE PAR MJESECI DAO NEOPOZIVU OSTAVKU . sVE JE VEC UNAPRIJED ODRADJENO SAMO FALI TRENER , KANDIDATA JE PUNO ADI NAPUSTIO A VELIKA VECINA NECE KAO I voliki prijatelj novog predsjednika SELEKTOR KADETA MRKONJA A PO SVIM PRILIKAMA NOVI TRENER JE FUDO FERZIC

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 11 okt 2014, 16:03

Veceras u Zavidovicima gostuje vrlo dobra Derventa . iako bez purica i jasmina koji su otisli u vogoscu i celik Krivaja bi morala veceras slaviti jer imaju mladog Basica i povratnika Zilkica, krivaja ja bare bare u odnosu na proslu sezonu al ne znam sta se desava sa ekipom kao da je u nju udario grom izgube bodove od Gracanice u dobijenoj utakmici pa bruka u tuzli a sta je sljedece.......?

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 23 okt 2014, 11:11

bez obzira sto je kup takmicenje u kojem malo ko zeli da igra ne moze se tek tako rusiti vec u ovoj sezoni naruseni ugled kluba . Krivaja ja razocarala vec sve navijace sem roditelja koji guraju svoju djecu a trener izgubljen do bola . Pod hitno otjerati ove grobara KRIVAJE jer su je vec poceli sahranjivati. RK GORAŽDE - RK KRIVAJA 35:18 fuj fuj fuj :guz:

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 02 apr 2015, 11:53

Nakon odlične partije i možda nezasluženog poraza u Vogošći, sinoć konačno sigurna pobjeda nad Bosnom S. koja ostavlja kakve takve šanse za opstanak u društvu najboljih. Evidentno je da je promjena na klupi godila ekipi i tek sada ostaje žal što se to mnogo ranije nije desilo jer bi u tom slučaju sada definitivno bili u sredini tabele. No bez obzira na to, ovo već na nešto liči, samo se nadati da nije prekasno. To se dalo naslutiti već u prošlom kolu kada smo do 50. minute konstantno imali prednost protiv Vogošćana i do 5 razlike, međutim neiskustvo, pa možda i strah od trijumfa rezultirali su porazom. Posebno treba istaknuti dobre poteze novog trenera koji je primjera radi u Vogošći prvih 30. minuta Čičkušića držao na klupi kao i indisponiranog Bašića. Iako se najavljivao kao veliko pojačanje, prema mom mišljenju Čičkušić je apsolutno podbacio i čini se da s njim još uvijek na psihološkoj bazi nije sve kako treba. Također, mora se pohvaliti mladi Smajilbegović koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje, solidan je i Petrušić koji je u Vogošći odigrao utakmicu sezone. O Šabanoviću ne treba trošiti riječi. Na golmanskoj poziciji smo najbolje pokriveni jer i drugi golman koji je prošlu polusezonu branio fantastično sa prosjekom preko 16 odbrana uvijek možda da doprinese ekipi,šteta je što negdje drugo ne brani
Ipak, u narednom kolu je možda i utakmica sezone na uvijek vrućem parketu u Gradačcu te vjerujem da će nakon toga biti poznati putnici u niži rang. Nakon toga dolazi Čelik koji bi mogao biti savladan jer za prvo mjesto više nemaju šanse. Ako i nakon te utakmice budemo u borbi za opstanak, u Prijedoru bi se nešto moglo "uraditi". Sve u svemu biće neizvjesno....
Međutim, kako god završilo, od naredne sezone vratiti Jaškića, Divkovića, Omerovića i Purića što prema nekim izvorima nije nerealno, i krenuti tamo gdje nam je i mjesto, ka samom vrhu tabele ;)
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la kanarinac » 02 apr 2015, 12:00

krivajaš je napisao/la:Nakon odlične partije i možda nezasluženog poraza u Vogošći, sinoć konačno sigurna pobjeda nad Bosnom S. koja ostavlja kakve takve šanse za opstanak u društvu najboljih. Evidentno je da je promjena na klupi godila ekipi i tek sada ostaje žal što se to mnogo ranije nije desilo jer bi u tom slučaju sada definitivno bili u sredini tabele. No bez obzira na to, ovo već na nešto liči, samo se nadati da nije prekasno. To se dalo naslutiti već u prošlom kolu kada smo do 50. minute konstantno imali prednost protiv Vogošćana i do 5 razlike, međutim neiskustvo, pa možda i strah od trijumfa rezultirali su porazom. Posebno treba istaknuti dobre poteze novog trenera koji je primjera radi u Vogošći prvih 30. minuta Čičkušića držao na klupi kao i indisponiranog Bašića. Iako se najavljivao kao veliko pojačanje, prema mom mišljenju Čičkušić je apsolutno podbacio i čini se da s njim još uvijek na psihološkoj bazi nije sve kako treba. Također, mora se pohvaliti mladi Smajilbegović koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje, solidan je i Petrušić koji je u Vogošći odigrao utakmicu sezone. O Šabanoviću ne treba trošiti riječi. Na golmanskoj poziciji smo najbolje pokriveni jer i drugi golman koji je prošlu polusezonu branio fantastično sa prosjekom preko 16 odbrana uvijek možda da doprinese ekipi,šteta je što negdje drugo ne brani
Ipak, u narednom kolu je možda i utakmica sezone na uvijek vrućem parketu u Gradačcu te vjerujem da će nakon toga biti poznati putnici u niži rang. Nakon toga dolazi Čelik koji bi mogao biti savladan jer za prvo mjesto više nemaju šanse. Ako i nakon te utakmice budemo u borbi za opstanak, u Prijedoru bi se nešto moglo "uraditi". Sve u svemu biće neizvjesno....
Međutim, kako god završilo, od naredne sezone vratiti Jaškića, Divkovića, Omerovića i Purića što prema nekim izvorima nije nerealno, i krenuti tamo gdje nam je i mjesto, ka samom vrhu tabele ;)
imate zaista extra mlade momke u mladjim kategorijama nadam se da necete ispasti a i ako ispanete brzo cete se vratiti uz pametno ulaganje u svoju djecu jer vi po meni uz izvidjac imate najacu skolu pioniri su vam u rangu necijih kadeta,jos kada bi uspjeli vratiti nabrojane igrace i pridodati im te mlade snage uz sabanovica na golu mislim da bi se mogli i za titulu boriti.Sada kakvi su prohtjevi Sabanovica,Divkovica ja nezz dali mozete ispuniti znam da ja Jaskic u Zivinicama imao oko 1300 km platu njega mozete valjda ispotovati :D
Samo Sarajevo

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 02 apr 2015, 12:32

kanarinac je napisao/la:
krivajaš je napisao/la:Nakon odlične partije i možda nezasluženog poraza u Vogošći, sinoć konačno sigurna pobjeda nad Bosnom S. koja ostavlja kakve takve šanse za opstanak u društvu najboljih. Evidentno je da je promjena na klupi godila ekipi i tek sada ostaje žal što se to mnogo ranije nije desilo jer bi u tom slučaju sada definitivno bili u sredini tabele. No bez obzira na to, ovo već na nešto liči, samo se nadati da nije prekasno. To se dalo naslutiti već u prošlom kolu kada smo do 50. minute konstantno imali prednost protiv Vogošćana i do 5 razlike, međutim neiskustvo, pa možda i strah od trijumfa rezultirali su porazom. Posebno treba istaknuti dobre poteze novog trenera koji je primjera radi u Vogošći prvih 30. minuta Čičkušića držao na klupi kao i indisponiranog Bašića. Iako se najavljivao kao veliko pojačanje, prema mom mišljenju Čičkušić je apsolutno podbacio i čini se da s njim još uvijek na psihološkoj bazi nije sve kako treba. Također, mora se pohvaliti mladi Smajilbegović koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje, solidan je i Petrušić koji je u Vogošći odigrao utakmicu sezone. O Šabanoviću ne treba trošiti riječi. Na golmanskoj poziciji smo najbolje pokriveni jer i drugi golman koji je prošlu polusezonu branio fantastično sa prosjekom preko 16 odbrana uvijek možda da doprinese ekipi,šteta je što negdje drugo ne brani
Ipak, u narednom kolu je možda i utakmica sezone na uvijek vrućem parketu u Gradačcu te vjerujem da će nakon toga biti poznati putnici u niži rang. Nakon toga dolazi Čelik koji bi mogao biti savladan jer za prvo mjesto više nemaju šanse. Ako i nakon te utakmice budemo u borbi za opstanak, u Prijedoru bi se nešto moglo "uraditi". Sve u svemu biće neizvjesno....
Međutim, kako god završilo, od naredne sezone vratiti Jaškića, Divkovića, Omerovića i Purića što prema nekim izvorima nije nerealno, i krenuti tamo gdje nam je i mjesto, ka samom vrhu tabele ;)
imate zaista extra mlade momke u mladjim kategorijama nadam se da necete ispasti a i ako ispanete brzo cete se vratiti uz pametno ulaganje u svoju djecu jer vi po meni uz izvidjac imate najacu skolu pioniri su vam u rangu necijih kadeta,jos kada bi uspjeli vratiti nabrojane igrace i pridodati im te mlade snage uz sabanovica na golu mislim da bi se mogli i za titulu boriti.Sada kakvi su prohtjevi Sabanovica,Divkovica ja nezz dali mozete ispuniti znam da ja Jaskic u Zivinicama imao oko 1300 km platu njega mozete valjda ispotovati :D
Ima tu još onih koji bi se mogli vratiti, ali to su već fantazije. Ovo je otprilike sasvim realno.Što se tiče Šabanovića, on će gotovo pa sigurno karijeru da završi ovdje, siguran sam da bi i ostali igrači radije igrali u svom klubu nego u jednoj Vogošći, Čeliku ili nekom drugom(uz dužno poštovanje navedenim klubovima) možda čak za koju stoju manje. Eh sad, za to treba dosta stvari da se poklopi ali uglavnom krenulo se sa mrtve tačke tako da nije ništa nemoguće. Na kraju krajeva i ako se ispadne nije kraj svijeta. Prošli put kada smo ispali 2000. godine, vratili smo se ekspresno i u naredne dvije godine igrali dva finala KUP-a, a znamo koliko je tada liga bila jača. Sreća su te mlade snage kojih na svu sreću ne nedostaje, tako da zime u narednom periodu nebi trebalo biti, samo ih treba zadržati. Prvu ekipu unazadio je prethodni trener ali šta je tu je.
pozdrav
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la Dex » 02 apr 2015, 23:45

krivajaš je napisao/la:
Ima tu još onih koji bi se mogli vratiti, ali to su već fantazije. Ovo je otprilike sasvim realno.Što se tiče Šabanovića, on će gotovo pa sigurno karijeru da završi ovdje, siguran sam da bi i ostali igrači radije igrali u svom klubu nego u jednoj Vogošći, Čeliku ili nekom drugom(uz dužno poštovanje navedenim klubovima) možda čak za koju stoju manje. Eh sad, za to treba dosta stvari da se poklopi ali uglavnom krenulo se sa mrtve tačke tako da nije ništa nemoguće. Na kraju krajeva i ako se ispadne nije kraj svijeta. Prošli put kada smo ispali 2000. godine, vratili smo se ekspresno i u naredne dvije godine igrali dva finala KUP-a, a znamo koliko je tada liga bila jača. Sreća su te mlade snage kojih na svu sreću ne nedostaje, tako da zime u narednom periodu nebi trebalo biti, samo ih treba zadržati. Prvu ekipu unazadio je prethodni trener ali šta je tu je.
pozdrav
Za koju stoju manje.Ne živi se od ljubavi prema klubu :yawn: U Krivaji mogu za kikiriki igrat, znaš i sam kakav im je budžet godišnji :wtf:
Mogu vratit jednog u vrh glave.Ako ispadnu odoše i Petrušić, i Čičkušić, tako da ekipa ostaje na djeci, Šabanoviću i velikom Zilkiću :tokralju:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

furnirnica
Postovi: 24
Pridružen/a: 31 jan 2014, 14:19
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la furnirnica » 03 apr 2015, 12:04

drug ne igea se u Zavidovicima za kikiriki CICKUSIC SABANOVIC imaju samo od CIVIDALA po 400EURICA plus klub i plus troskovi prevoza MAGLAJ-ZDICI a PETRUSIC ih dodje sa hranom istanom 1200km a neka nasi igraju za 100 200 i 300 km to nije kikiriki a od vracanje ovih krivajasa nema nista dok se u klubu nesto ne promeni . utakmicu iz vogosce svi smo gledali i vidilo se da Divkovic pokazuje gdje ce sutirati jedini krivac je moj JASMIN jer je imao sut 10 (3) i eto on zajeba stvar a ove sve pobjede Krivaja bi osvarila i bez pojacanja sem Sabanovica a mali Haris je na hladjenju zbog svog amidje a valjda mu ne valja ni prezime Ljetos djeca bili viceprvaci BIH 96 god izgubili od sadasnjeg prvaka Izvidjaca a gdje je ta ekipa ako se uzme da u Izvidjacu igra 96 god i par stariji a mi se borimo za optanak a IZVIDJAC prvak . Ovaj gore gospodin kaze indisponirani Basic a evo u mladoj repki najbolje odigro i zabi 9 komada al valjda indisponirano S Č

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 03 apr 2015, 12:46

furnirnica je napisao/la:drug ne igea se u Zavidovicima za kikiriki CICKUSIC SABANOVIC imaju samo od CIVIDALA po 400EURICA plus klub i plus troskovi prevoza MAGLAJ-ZDICI a PETRUSIC ih dodje sa hranom istanom 1200km a neka nasi igraju za 100 200 i 300 km to nije kikiriki a od vracanje ovih krivajasa nema nista dok se u klubu nesto ne promeni . utakmicu iz vogosce svi smo gledali i vidilo se da Divkovic pokazuje gdje ce sutirati jedini krivac je moj JASMIN jer je imao sut 10 (3) i eto on zajeba stvar a ove sve pobjede Krivaja bi osvarila i bez pojacanja sem Sabanovica a mali Haris je na hladjenju zbog svog amidje a valjda mu ne valja ni prezime Ljetos djeca bili viceprvaci BIH 96 god izgubili od sadasnjeg prvaka Izvidjaca a gdje je ta ekipa ako se uzme da u Izvidjacu igra 96 god i par stariji a mi se borimo za optanak a IZVIDJAC prvak . Ovaj gore gospodin kaze indisponirani Basic a evo u mladoj repki najbolje odigro i zabi 9 komada al valjda indisponirano S Č
Pa da si gledao Bašića protiv Vogošće vidio bi da li je bio indisponiran ili nije. Loše je odigrao i to sad kao ne treba spomenuti, on možda nešto zaštićen??
Niko ne spori njegove sposobnosti ali je u Vogošći podbacio, to što je za repku odigrao to je odlično i drago mi je zbog toga.
Kada sam govorio o drugom golmanu, nisam mislio na Harisa koji je prošle polusezone odigrao nešto sitno, nego na Selimbegovića koji nam je donio i ono malo bodova što smo osvojili, uz to nas je spasio blamaža u Sarajevu i Zenici..
S onim igračkim kadrom, osim Bosne V. mi nijednu utakmicu nebi pobjedili, džaba ti i 100 Šabanovića kad nema ekipe. Da nije bilo starih znanaca Beširevića i Dautbašića iz Cazina, mislim na sudijski par, Konjuh bi nas hladno dobio.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la Raul_64 » 03 apr 2015, 12:53

Daleko je Basic od zasticenog.
Pogotovo kad se svakakvi "graškovi" vrte oko kluba , u Čeliku bi komotno mogao igrati pola sata al bi zlobnici rekli nepotizam :think:

Ova dva dana najbolje odigra uz Loncara.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 03 apr 2015, 14:45

Raul_64 je napisao/la:Daleko je Basic od zasticenog.
Pogotovo kad se svakakvi "graškovi" vrte oko kluba , u Čeliku bi komotno mogao igrati pola sata al bi zlobnici rekli nepotizam :think:

Ova dva dana najbolje odigra uz Loncara.
Slažem se s tim ali samo kažem za utakmicu sa Vogošćom. Ma generalno, ja mislim da je na pogrešnoj poziiji forsiran. S obzirom na njegove predispozicije, visinu, skočnost teško da on može uspjeti na beku, kad kažem uspjeti tu mislim na neki vrhunski uspjeh u karijeri. Da je kojim slučajem nastavio na krilu gdje je pokazao da je majstor i što se tiče brzine, čitanja igre ali izuzetno kvalitetnog šuta iz zgloba siguran sam da mu nebi bilo kraja, ali, mlad je još uvijek i vjerujem da može napraviti solidnu karijeru.
O Grašku i inima mi se nešto ne troše riječi, sve ti je jasno.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la Dex » 04 apr 2015, 18:28

Mali nije zaštićen, nit' mu se spori da je talenat.Mora imat oscilacije u igri, leda mu 18 godina ima. Al ionako s vremena na vrijeme dođe k'o Baloteli Liverpoolu, sa svojim clutch šutevima :damn:

Grašak je vrhunski stručnjak, inače valjam svaki put od smijeha, kad se sjetim kako je trenir'o onu djecu u teratani :lol:
Pazi @Raula što brani komšiju :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 15 apr 2015, 21:24

Krivaja - Celik 32-32 (13:14)

Bod koji u borbi za opstanak ne znaci nista ali je velika satisfakcija i dokaz da borba,htijenje protiv lopovluka i ciganluka. Nikada od Celika kluba,onakav odron od igraca,fuj,ponasanje tesko objasniti,ma fuj.. Sudjenje uzasno,konstantan pritisak na svaku sudijsku odluku od strane gostiju konstantna iskljucenja,ali dzaba. I ovaj odron od Jaskica treba da se stidi,a za ove placenike iz Zivinica i okolnih mjesta nemam rijeci. Uglavnom,ne moze se na silu i preko noci nista,nikada od Celika kluba. Ovo pisem u revoltu i vruce glave,to nije vidjelo rukometa.
P.S. ocekujem saopstenje Skrbica kako je Celik ugrozen...
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

krivajaš
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 maj 2009, 11:42
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la krivajaš » 15 apr 2015, 23:22

Jedan info za ove sto posu, Cickusic nije dao gol za izjednacenje sa sedam metara,nego je Celik iz nepostojeceg penala 9 sekundi prije kraja pogodio,da bi potom Cickusic izjednacio udarcem sa 10-12 metara.
" I kad nam muške uzmete živote, grobovi naši borit će se s vama"

pep3
Postovi: 213
Pridružen/a: 12 dec 2011, 18:57
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la pep3 » 16 apr 2015, 17:18

krivajaš je napisao/la:Krivaja - Celik 32-32 (13:14)

Bod koji u borbi za opstanak ne znaci nista ali je velika satisfakcija i dokaz da borba,htijenje protiv lopovluka i ciganluka. Nikada od Celika kluba,onakav odron od igraca,fuj,ponasanje tesko objasniti,ma fuj.. Sudjenje uzasno,konstantan pritisak na svaku sudijsku odluku od strane gostiju konstantna iskljucenja,ali dzaba. I ovaj odron od Jaskica treba da se stidi,a za ove placenike iz Zivinica i okolnih mjesta nemam rijeci. Uglavnom,ne moze se na silu i preko noci nista,nikada od Celika kluba. Ovo pisem u revoltu i vruce glave,to nije vidjelo rukometa.
P.S. ocekujem saopstenje Skrbica kako je Celik ugrozen...
Druze nisi realan nikako..Prvo za sve sto se na terenu desavalo su iskljucivo krive sudije, sa odlukama koje nikom nisu bile jasne..i na jednoj i na drugoj strani..Mogao si vidjet sinoc na utakmici da su se sudile neke stvari koje veze sa zivotom nemaju, zato i jest ispao cirkus..Sto je najzalosnije te sudije su dobile ocjenu 75 a realno za ono sudjenje sinoc trebali bi bit neocijenjeni..Dokaz tome je Kadic, momak koji nikad za ovo vrijeme sto igra nije protestovao na odluke sudaca, sinoc je i on izgubio zivce..Celiku da je pobjeda trebala dobio bi sigurno, jer su oni svoje prokockali prije ove utakmice a za bod se konkretno trebate zahvalit Japi koji je skinuo 4 udarca na gol a primio one golove koje nikad ne prima, te tom Jaskicu sto ga prozivas sto je osutao dva puta po golu za cijelu utakmicu a svi znamo koliki je on potrosac lopti..Slazem se u potpunosti da onaj penal nije postojao na kraju, i zato je pravda zadovoljena Benjinim golom..
RZ88!

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la brzi » 16 apr 2015, 18:15

Jel Krivaja ovim x ispala ili još ima nade?

zavidovicanin
Postovi: 23
Pridružen/a: 31 jan 2014, 12:55
Kontakt:

Re: RK Krivaja Zavidovići

Post Postao/la zavidovicanin » 17 apr 2015, 21:50

brzi je napisao/la:Jel Krivaja ovim x ispala ili još ima nade?
nazalost jest nade vise nema

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.