Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

Enemy00
Postovi: 865
Pridružen/a: 26 dec 2014, 12:07
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Enemy00 » 29 apr 2015, 13:01

Danas kup BiH nece biti dva keca, neko ce kiksati

pravnik87
Postovi: 174
Pridružen/a: 17 mar 2015, 13:55
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la pravnik87 » 29 apr 2015, 13:06

ša je s ovom pereirom, svugdje rezučtat zaledjen a na drugim se terenima igra

Avatar
diplomatija
Postovi: 2153
Pridružen/a: 24 nov 2011, 16:54
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la diplomatija » 29 apr 2015, 13:28

Velika uplata nije bas neki garant za profit na kladionici, a veliko je nerviranje kad se puno ulozi, ono kad hoce ono prodje i na 5, 10 se finih para moze dobiti, ja sam sinoć ubo na cenera 400KM, a onaj kao sigurica neka na 50 sve sam fulio

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la krmpotich » 29 apr 2015, 13:31

DoeTz je napisao/la: Pa igrao bi da imam buraz jedno 40 za uplatu al s obzirom da sam student ja mogu 2-3 marke odvojit max za ovo..
Buraz ne treba ti 100eura za single. Krenes sa 1,20 km-pay out 2,35. Sibas do 40, ostavis cvaju s ostatkom igras dalje. Malo zivaca treba za odabir para i ne treba bii pohlepan :nene:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gaston » 29 apr 2015, 13:46

Tako je Urawa..yebi malu Kofu :rol:
Joj pa koja je bolest ova kladionica, uhvatio sam se da odigram na tiketu japansku ligu i kazahstanski kup :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la DoeTz » 29 apr 2015, 13:47

krmpotich je napisao/la:
DoeTz je napisao/la: Pa igrao bi da imam buraz jedno 40 za uplatu al s obzirom da sam student ja mogu 2-3 marke odvojit max za ovo..
Buraz ne treba ti 100eura za single. Krenes sa 1,20 km-pay out 2,35. Sibas do 40, ostavis cvaju s ostatkom igras dalje. Malo zivaca treba za odabir para i ne treba bii pohlepan :nene:
Dosta zivaca i dosta dana bgm :crazy:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la krmpotich » 29 apr 2015, 13:57

DoeTz je napisao/la: Dosta zivaca i dosta dana bgm :crazy:
E **** ga ti bi izi mani :thumbup: Nema preko noci gengi bez lopate :kafa: Salim se. Mozes i na markicu uzeti neku finu svotu ali ti treba jbg. srece da pogodis 7-8 parova. Ja sam sinoc na markicu pao samo Bayerna za 80km. Ispunio onako uz kafu :facepalm: Ti parovi bi prije 10 godina samo tako lako dosli a sada trebas trudove dobiti da ti se poklopi 3,4 para :bow:

Avatar
breskva
Postovi: 1363
Pridružen/a: 04 feb 2015, 09:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la breskva » 29 apr 2015, 14:00

Ili evo kako meni padaju sada pare, ne odigram kladionicu, odem ujutro u 8 na poso' (označavanje šume) svakih 20-30 min duhanska pauza, do 1 imam 20 kerma u džepu i yebo kladionicu.

Traži posao tu su pare uvijek ležale i uvijek će ležati.

Avatar
BlueBosnian
Postovi: 1391
Pridružen/a: 16 sep 2014, 13:14
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la BlueBosnian » 29 apr 2015, 14:11

gaston je napisao/la:Tako je Urawa..yebi malu Kofu :rol:
Joj pa koja je bolest ova kladionica, uhvatio sam se da odigram na tiketu japansku ligu i kazahstanski kup :mrgreen:
Ma Urawa je beton..
Ja sam na osjećaj ubacio i Kashimu, fina kvota bila.. :mrgreen:
I hope you're with me
I hope you're with me when it's over
You won't be lonely
You won't be lonely when it's over

It's over..

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la GazijaKalesija » 29 apr 2015, 14:15

Hajde Pliskova, nemoj mi .... živce na početku dana odmah. :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la gaston » 29 apr 2015, 14:17

BlueBosnian je napisao/la:
gaston je napisao/la:Tako je Urawa..yebi malu Kofu :rol:
Joj pa koja je bolest ova kladionica, uhvatio sam se da odigram na tiketu japansku ligu i kazahstanski kup :mrgreen:
Ma Urawa je beton..
Ja sam na osjećaj ubacio i Kashimu, fina kvota bila.. :mrgreen:
Imam ja i Estrellu..evo 3 break lopte ne iskoristi :|
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bojler » 29 apr 2015, 14:28

breskva je napisao/la:Ili evo kako meni padaju sada pare, ne odigram kladionicu, odem ujutro u 8 na poso' (označavanje šume) svakih 20-30 min duhanska pauza, do 1 imam 20 kerma u džepu i yebo kladionicu.

Traži posao tu su pare uvijek ležale i uvijek će ležati.
Brate koji je to poso kako mislis

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la ennis » 29 apr 2015, 14:30

breskva je napisao/la:Ili evo kako meni padaju sada pare, ne odigram kladionicu, odem ujutro u 8 na poso' (označavanje šume) svakih 20-30 min duhanska pauza, do 1 imam 20 kerma u džepu i yebo kladionicu.

Traži posao tu su pare uvijek ležale i uvijek će ležati.
Pazi da ne zapalis šumu :lol: ybt cigara, sta ces onda oznacavat
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SteveHeighway » 29 apr 2015, 14:30

Sta mislite ocel Juve dobit jes da im ne treba al ova kvota me privlaci ...
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

pravnik87
Postovi: 174
Pridružen/a: 17 mar 2015, 13:55
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la pravnik87 » 29 apr 2015, 14:35

bravo Pereira droljo glupa sto ne izgubi 0-2 nego da skaces po zivcima malo... I ja se nakacim na enski tenis uvijek

Avatar
breskva
Postovi: 1363
Pridružen/a: 04 feb 2015, 09:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la breskva » 29 apr 2015, 14:41

bojler je napisao/la:
breskva je napisao/la:Ili evo kako meni padaju sada pare, ne odigram kladionicu, odem ujutro u 8 na poso' (označavanje šume) svakih 20-30 min duhanska pauza, do 1 imam 20 kerma u džepu i yebo kladionicu.

Traži posao tu su pare uvijek ležale i uvijek će ležati.
Brate koji je to poso kako mislis
U nas mjesto kod Travnika ima šumadija gdje rade šumari naravno xd i svake godine se vrši označavanje šume za sjeću i svaki šumar uzima sebi 2 radnika, 1 radnik nosi sjekiru i prati njeg i on mu kaže to drvo on ga zasijeće na dva mjesta.

Ovaj drugi radnik tj. u ovom slučaju ja, uzimam čekić koji sa jedne stranu je kao štembilj u farbu (koja bude u pašteti argeti XD) i lupim na ta dva mjesta i na korijen gdje je to drugo mjesto sa drugom stranom čekića udarim oznaku tj. broj i govorim šumaru.

Radim od 8 do 1, 200 stabala sa ovim šumarom koji je najlakši na rejonu ovom, svi ostali rade po 300 stabala ali ovaj ovisan o cigarama i svako malo duhanska i njegove zgode kako je išao po BiH i tako.

Na kraju dana cvaja u džep, čak možda se i staž uplačuje jer plata ide na banku, šumadija bi trebala biti državna firma valjda.

Kad je kiša ne radiš, subota i nedelja su neradne i glat para.

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bojler » 29 apr 2015, 14:45

breskva je napisao/la:
bojler je napisao/la:
breskva je napisao/la:Ili evo kako meni padaju sada pare, ne odigram kladionicu, odem ujutro u 8 na poso' (označavanje šume) svakih 20-30 min duhanska pauza, do 1 imam 20 kerma u džepu i yebo kladionicu.

Traži posao tu su pare uvijek ležale i uvijek će ležati.
Brate koji je to poso kako mislis
U nas mjesto kod Travnika ima šumadija gdje rade šumari naravno xd i svake godine se vrši označavanje šume za sjeću i svaki šumar uzima sebi 2 radnika, 1 radnik nosi sjekiru i prati njeg i on mu kaže to drvo on ga zasijeće na dva mjesta.

Ovaj drugi radnik tj. u ovom slučaju ja, uzimam čekić koji sa jedne stranu je kao štembilj u farbu (koja bude u pašteti argeti XD) i lupim na ta dva mjesta i na korijen gdje je to drugo mjesto sa drugom stranom čekića udarim oznaku tj. broj i govorim šumaru.

Radim od 8 do 1, 200 stabala sa ovim šumarom koji je najlakši na rejonu ovom, svi ostali rade po 300 stabala ali ovaj ovisan o cigarama i svako malo duhanska i njegove zgode kako je išao po BiH i tako.

Na kraju dana cvaja u džep, čak možda se i staž uplačuje jer plata ide na banku, šumadija bi trebala biti državna firma valjda.

Kad je kiša ne radiš, subota i nedelja su neradne i glat para.
Jebote dobro to a kolko radis mislim ono 15,20 dana i kraj posla jel tako ?

Avatar
breskva
Postovi: 1363
Pridružen/a: 04 feb 2015, 09:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la breskva » 29 apr 2015, 14:53

Radiš do kad hoćeš, ne znam tačno do kada je sezona, ali evo mogu sada raditi preko ovog raspusta minimalno 3 mjeseca, 5ti, 6ti, 7mi nek radim po 10 dana u mjesecu to je 6 stoja, ali će se raditi više ako bude fino vrijeme.

Avatar
bojler
Postovi: 2704
Pridružen/a: 01 dec 2014, 15:09
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bojler » 29 apr 2015, 14:54

breskva je napisao/la:Radiš do kad hoćeš, ne znam tačno do kada je sezona, ali evo mogu sada raditi preko ovog raspusta minimalno 3 mjeseca, 5ti, 6ti, 7mi nek radim po 10 dana u mjesecu to je 6 stoja, ali će se raditi više ako bude fino vrijeme.
Dobro ti je to pravo jebote imal ko da bi sjeko sta po Sarajvu

Avatar
breskva
Postovi: 1363
Pridružen/a: 04 feb 2015, 09:32
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la breskva » 29 apr 2015, 14:55

bojler je napisao/la:
breskva je napisao/la:Radiš do kad hoćeš, ne znam tačno do kada je sezona, ali evo mogu sada raditi preko ovog raspusta minimalno 3 mjeseca, 5ti, 6ti, 7mi nek radim po 10 dana u mjesecu to je 6 stoja, ali će se raditi više ako bude fino vrijeme.
Dobro ti je to pravo jebote imal ko da bi sjeko sta po Sarajvu
Ne znam ahahah otiđi do neke šumadije i pitaj :lol:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.