BV Borussia Dortmund

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Semir bvb » 01 maj 2015, 21:26

:kafa:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 maj 2015, 07:19

Bez Reusa (Refke) danas protiv Hoffe
Sta je razlog njegovog ne igranja?

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 maj 2015, 07:28

Danas cemo zijaniti tekmu protiv hoffe 100%

KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la KayserSose » 02 maj 2015, 14:16

18,99€ mora pasti. Mikinator to rješava. :kafa:

:D
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 02 maj 2015, 16:17

Koliko samo izgubljenih lopti na sredini, a i gresaka u zadnjoj liniji. Klopp treba podijeliti par samara da malo dodu sebi...
Zadnja izmjena: AmirBvB, dana/u 02 maj 2015, 18:01, ukupno mijenjano 1 put.

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 maj 2015, 17:26

Ja bi onom zabaru zanranio da igra nogomet.
Hebem mu sve nesposobno , imao je cotavu ljevu stranu gola praznu on debil suta u gomana

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 02 maj 2015, 17:43

Pod hitno se rjesavati Kitarijana ...žabara..slovenca ..Ramos je i onako na tribinama ,njega isto.
Onaj slovenac mi poceo ici na onu stvar .lik veze nema i sad se pitam kao i vi isto koliko smo love bezveze prosuli plus slovenac oko 80.milki baceno uzalud!!
Drasticna rekonstrukcia se mora uraditi sada na ljeto to je neophodno.
Otarasiti se ovih nabrojanih flopova moze se tu dobra lova uzeti plus od prodaje Gunde to bi bilo sve zanedno oko 80.milki to je guta para ..namiriti jos 20 milki i za stoju (100) dovesti KVALITET mlade talentovane igrace koji ce gristi i travu na terenu ako treba.
Za tu gutu para se moze dovesti kvalitetna 4.igraca

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Hare_BvB » 02 maj 2015, 17:47

Steta. 3-4 mrtvaca promasena, SAP se bas bio naguzzio u drugoj halbi za kontri. :roll:
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
adnan24
Postovi: 7775
Pridružen/a: 20 mar 2008, 23:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la adnan24 » 02 maj 2015, 22:10

Tacno su mogli 5 komada dati...kako samo Kagawa promasi prazan gol :crazy:

S obzirom da Werder dolazi u Dortmund u zadnjem kolu i dalje je situacija ok ali Hertha se mora pobjediti u sljedecem kolu.

P.S. PEA mi je sve bolji...nadam se da ubrzo ide novi ugovor.

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 02 maj 2015, 22:17

adnan24 je napisao/la:Tacno su mogli 5 komada dati...kako samo Kagawa promasi prazan gol :crazy:

S obzirom da Werder dolazi u Dortmund u zadnjem kolu i dalje je situacija ok ali Hertha se mora pobjediti u sljedecem kolu.

P.S. PEA mi je sve bolji...nadam se da ubrzo ide novi ugovor.
danas je komentator na ES2 rekao da je izjavio kako bi želio ostati u Dortmundu no da će prije konačne odluke sjesti sa novim trenerom Tuchelom i vidjeti kakvi su mu planovi

utakmica sa previše grešaka, realizacija katastrofa, Kagawa ponovo slab, Kampl def flopina a očekivao sam puno od njega al jbg prevario sam se, Miki pa lik svaku kontru syebe nevjerojatan je :facepalm: Mats konačno malo bolje i gol je dao

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 03 maj 2015, 07:45

Gledam ponovo reprizu vecerasnje tekme,protiv hoffe i ja bi onom Schmelzer_u zabranio da vise igra za nas ..pa koji je ono idiot i amater otjerati i njega

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la AmirBvB » 03 maj 2015, 10:08

edobvb je napisao/la:Gledam ponovo reprizu vecerasnje tekme,protiv hoffe i ja bi onom Schmelzer_u zabranio da vise igra za nas ..pa koji je ono idiot i amater otjerati i njega
Iako kiksanje njemu nije strano, u zadnje vrijeme čini mi se mnogo sigurniji. A što se tiče jučerašnje greške koja je dovela do gola, vidio sam kako je imao bolne grimase na licu od nekog udarca ili ne znam ni ja čega, prije nego što je Hoffenheim izveo, ako se dobro sjećam aut i onda smo imali taj peh da slj. akcija Hoffe bude baš preko njega... tako da ga ja posebno nešto ne krivim.
Isto tako je pogriješio i Hummels, ali smo imali više sreće nego pameti, je li sad i Hummels idiot i amater i trebamo li i njega otjerati?

Ako iko zaslužuje da se kritikuje i krivi što nismo pobijedili, onda je to Kagawa koji je fulio čisti gol, a i osim toga odigrao veoma slabu partiju i naravno opet Miki koji je uspio zas.rati svaku moguću kontru i akciju u kojoj je učestvovao...

Avatar
Borusse00
Postovi: 371
Pridružen/a: 13 feb 2015, 00:34
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Borusse00 » 03 maj 2015, 16:33

edobvb je napisao/la:Pod hitno se rjesavati Kitarijana ...žabara..slovenca ..Ramos je i onako na tribinama ,njega isto.
Onaj slovenac mi poceo ici na onu stvar .lik veze nema i sad se pitam kao i vi isto koliko smo love bezveze prosuli plus slovenac oko 80.milki baceno uzalud!!
Drasticna rekonstrukcia se mora uraditi sada na ljeto to je neophodno.
Otarasiti se ovih nabrojanih flopova moze se tu dobra lova uzeti plus od prodaje Gunde to bi bilo sve zanedno oko 80.milki to je guta para ..namiriti jos 20 milki i za stoju (100) dovesti KVALITET mlade talentovane igrace koji ce gristi i travu na terenu ako treba.
Za tu gutu para se moze dovesti kvalitetna 4.igraca

Nažalost imamo puno istrošenih igrača i limitiranih poluproizvoda..... Puno je posla pred TT-om i nadam se da će pojedincima biti urućena šut karta ali u jednom smjeru,nikako povratna kao što je bio slučaj do sada :facepalm:

opel
Postovi: 924
Pridružen/a: 22 dec 2013, 17:22
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la opel » 04 maj 2015, 07:33

Borusse00 je napisao/la:
edobvb je napisao/la:Pod hitno se rjesavati Kitarijana ...žabara..slovenca ..Ramos je i onako na tribinama ,njega isto.
Onaj slovenac mi poceo ici na onu stvar .lik veze nema i sad se pitam kao i vi isto koliko smo love bezveze prosuli plus slovenac oko 80.milki baceno uzalud!!
Drasticna rekonstrukcia se mora uraditi sada na ljeto to je neophodno.
Otarasiti se ovih nabrojanih flopova moze se tu dobra lova uzeti plus od prodaje Gunde to bi bilo sve zanedno oko 80.milki to je guta para ..namiriti jos 20 milki i za stoju (100) dovesti KVALITET mlade talentovane igrace koji ce gristi i travu na terenu ako treba.
Za tu gutu para se moze dovesti kvalitetna 4.igraca

Nažalost imamo puno istrošenih igrača i limitiranih poluproizvoda..... Puno je posla pred TT-om i nadam se da će pojedincima biti urućena šut karta ali u jednom smjeru,nikako povratna kao što je bio slučaj do sada :facepalm:
Nisu meni problem ni Šmelcer ni Kuba ni svi oni koji su svojevremeno žarili i palili po BL i LP, nego ovi uljezi koje dovedoše u zadnje dvije godine sem Sokratisa i Aube, katastrofa od pojačanja, nisu uopšte nivo prosječnog BL tima. I ovo se slažem za odlaske sa povratnom kartom, zar je klub u jeku najvećih uspjeha spao na to da uzima nazad ljude koji su propali u Realu i MU koji su tada kao timovi bili dosta slabiji nego sada. NIsu ni tamošnji treneri budale da drže na klupi i na tribinama igrače koji nešto vrijede. I sad se za Gundogana govori da je đubre od čovjeka, isto tako za Lewata i Gecea, a povratku Šahina i Kagawe se radovalo kao nekakvim spasiteljima i oni su po nečemu bolji kao ljudi.

edobvb
Postovi: 699
Pridružen/a: 29 maj 2013, 20:04
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la edobvb » 05 maj 2015, 04:04

Ma ne mogu da izdrzim ,a da onom turskom cigi jos jednom hebem sve po spisku!!
Šupak nije htio produziti,malo mu 6.5 milki godisnje.
Dzubre od covjeka kada mu je u pitanju bila karijera i pitanje da li ce vise moci normalno hodati,a kamo li igrati nogomet i uprava i klub i navijaci svi smo stali uz njega.
A gofno nam ovamo vratio,dabogda obe noge polomio to mu od srca zelim..jer sta drugo pozeljeti takvom covjeku.
Prodana hinjska dusa

Avatar
Semir bvb
Postovi: 2946
Pridružen/a: 21 maj 2011, 22:02
Lokacija: Silver City
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Semir bvb » 06 maj 2015, 20:28

Mali Passlack nastavlja da dere guzove... Tako je kao kapiten predvodio U17 tim Njemačke do pobjede protiv vršnjaka iz Belgije uz gol i asistenciju. :opaopa:
Nadam se da će mu Tuchel dati dovoljno prostora i u A timu, jer momak je vanserijski igrač kojem će loptanje s prvotimcima sigurno pomoći u daljem profesionalnom razvoju. :thumbup:
Und wenn du, das spiel gewinnst, ganz oben stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia Borussia bvb!
Und wenn du, das spiel verlierst, ganz unten stehst, dann stehen wir hier und singen Borussia, Borussia bvb!

Avatar
Damir_BvB
Postovi: 1582
Pridružen/a: 22 avg 2010, 00:36
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Damir_BvB » 06 maj 2015, 22:57

Semir bvb je napisao/la:Mali Passlack nastavlja da dere guzove... Tako je kao kapiten predvodio U17 tim Njemačke do pobjede protiv vršnjaka iz Belgije uz gol i asistenciju. :opaopa:
Nadam se da će mu Tuchel dati dovoljno prostora i u A timu, jer momak je vanserijski igrač kojem će loptanje s prvotimcima sigurno pomoći u daljem profesionalnom razvoju. :thumbup:
:thumbup: :salut:

Upravo tako Sema moj i ja sam vidjeo momak je cini mi se jaci talenat od Gotzea skoro pa sam siguran da je tako ... Tako da imamo novi Jahrhundert Talent i Goldenboya i Fritzwalter Medalja i ostale ku.rcobolije :) ... Samo valjda sad nasi volovi budu pametni pa ne naprave gresku kao sa Gotzeom i daju momku Ugovor bez klauzula i ostalih belaja ... Skoro je on produzio ugovor do 2018 kao i ona trojica Burnic, Pusilic ...

A njegov skor ove godine je u 21 utakmici 16 GOLOVA I 16 ASISTENCIJA :) a samo da napomenomo momak nije NAPADAC vec desno krilo i po potrebi bek :) ... Nadam se da ce bit prekomandovan u prvi tim iako je Zorc najavio da ne planira s tom pomenutom cetvrokom za sledecu sezonu u prvom timu, ali ovaj momak jednostavno MORA i MORA bit u prvom timu i za koji dan ce da napuni punih 17 godina :) .... Tako da imamo svoj rasadnik nadajmo se da ce ovi momci probit i pokazat onoliko koliko mogu samo da ih povrede zaobidju, pogotov ovaj malac Passlack je sigurno 100 godisnji talenat ;) ... Mislim da je jaci i od Draxlera i Gotzea ...
BvB Echte Liebe !!!

Hare_BvB
Postovi: 3697
Pridružen/a: 31 mar 2010, 00:55
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Hare_BvB » 07 maj 2015, 00:40

TT je odlicno radio s omladincima i u Mainzu. Paslonja ce sigurno dobiti sansu vec naredne sezone.
Der Mann für die entscheidenden Tore.

Avatar
Damir_BvB
Postovi: 1582
Pridružen/a: 22 avg 2010, 00:36
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la Damir_BvB » 07 maj 2015, 00:54

P.E. Aubameyang momak koji je ove sezone zabio zabio 22 gola i ubiljezio 11 asistencija, a treba napomenut da nije citavu sezonu igrao u napadu nego da je i na krilu igrao, ako hocete precizno punih 19 utkmica je odigrao na krilu :)

Dosta je diskutuje o nasem novom napadacu koji nam nije uopste tako prijeko potreban . ZASTO ? Evo razloga u brojkama momak je zabio vise od sledecih napadaca : Rondon, Welbeck, Giroud, Sanchez, Benteke, Diego Costa, Jovetic, Bony, Dzeko, Soldado, Adebayor, Lukaku, Falcao, Rooney, Van Perise, Morata, Llorente, Totti, Destro, Doumbia, Palacio. Podolski, Menez, Pazzini, M Gomez, Dybala, Klose, Toni, Mandzukic,Benzema, Bale, Torres, Paco Alcácer, Negredo,Kévin Gameiro , Luciano Vietto, Gignac, Robben, Muller , Kießling, Drmic, Huntelaar, Heung-Min Son, Kruse, Schürrle, Hulk,Luiz Adriano ..

Svi ovi pomenuti igraci su zabili manje golova nego nas P.E.A, a napadac se mjeri po GOLOVIMA :D ...

Dok recimo taj jedan Edison Cavani dao je 25 golova i siromasne 2 asistencije ubiljezio koji vrijedi 50 mio i ko je zelja svakog veliko kluba dakle samo 3 gola vise nego nas P.E.A i 9 asistencija manje ;) .... Ili uzmimo primjer Griezmann dao je takodje 25 dakle samo 3 vise nego Auba i samo 6 asistencija a taj decko se spominje kao pojacanje Chelsea, Bayerna i kostat ce 50 mio NAJMANJE .... Ili Pipita Higuain dao je samo 5 golova vise nego Auba ... Ili Kun Aguero koji je takodje zabio samo 6 vise a vrijedi 70 mio Eura itd itd ....

Slag na tortu slijedi tek sad Robert Lewandowski je u 45 utakmica dakle u 3 utakmice vise nego Auaba zabio samo 1 gol vise i 1 asistenciju vise ;) ...

Tako da dragi moji Befaubeovci ne kukajte dzaba nije nama los nas Auba kad se sve ovo stavi na papir i pogleda koliko je momak zabio golova a od 43 utakmice 19 je odigrao na KRILU ... Mislim da mu je ova konkurencija Immobile, Ramos godila i da je dosta napredovao u tom segmentu Zavrsnica a do kraja ima jos 4 utakmice pa valjda zatrese jos koji put mrezu :) ... I nema plakanja za Lewom, ko to garantuje da bi s njim ova sezona bila bolja i zasto bi bila bolja ? To bi on nadoknadio sve ostale igrace koji su van forme eto taj isti Lewa profula veceras mrtvi zicer protiv Barce, i zabio je samo 1 gol vise nego Auba ...

Pustite i tu igru ledjima i to je.bo ti nasu igru ako ce se svodit na tom Nabij napadacu on nek ledjima gradi ceka ostatak ekipe itd ... Jednostavno ova sezona nije losa sto nemamo dobrog napadaca nego zbog nekih drugih razloga ... Neka nama naseg Aube i trebamo se samo nadat da on produzi a ja garantujem da je on sledece sezone nas prvi napadac i trebamo bit sretni sto ga takvog imamo ;) ... Dzaba eto Lewy, Benzemi i ostalima sto znaju bolje igrat fudbala gradit loptu odigrat dupli spremit sansu kad eto ni oni ne daju puno vise nego Auba nit asistiraju ... Da me neko krivo ne shvati ne kazem ja da je Auba bolji od tih WC napadaca nego samo zelim malo ljudima oci otvorit da ni ti WC napadaci nisu toliko efikasni ni dobri koliko se to sve napucava i dize ....ž

P.s. Castro i Geis 99% nasa nova pojacanja i zamjene za Kehla i Gundogana ... Castro se odlucio za BvB i vec je obilazio trening centre :) ...
BvB Echte Liebe !!!

Avatar
zgmiky
Postovi: 10726
Pridružen/a: 11 jan 2013, 15:25
Kontakt:

Re: BV Borussia Dortmund

Post Postao/la zgmiky » 07 maj 2015, 09:11

Damire ne možeš u sezonu ući bez pravog napadača, bilo bi neozbiljno da Auba bude prvi špic, svaka njemu čast i drag je momak i naš najbolji igrač ove sezone ali nitko ne garantira da će on i iduće sezone imati takav učinak, naravno nitko ne garantira ni da će eventualni novi prvi špic spremati to kao na traci ali opet treba pokušati, klub koji ima ambicije da igra LP i ganja titule ne može se zadovoljiti ovakvim pojačanjima, jedino ako nemamo takvih ambicija pa šta bude, mene kao navijača BVB-a ne zadovoljavaju takva imena kakva se sa nama povezuju i ako se ne napravi neki boom transfer nemam nikakvih očekivanja ne samo za sljedeću već njih par u nizu, mi navijači zaslužili smo jedno veliko ime

Odgovori

Natrag na “BV Borussia Dortmund”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.