AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Champion1
Postovi: 610
Pridružen/a: 28 feb 2015, 22:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Champion1 » 03 maj 2015, 22:24

Ugasio nakon prvog gola :) kao sto gore neko napisa bilo bi nezasluzeno da smo bod izvukli.
FORZA MILAN!

Tu sei tutta la mia vita!

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AgentttB » 03 maj 2015, 22:31

Još malo braćo,još par utakmica do kraja i onda očekujmo mnogo toga.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 maj 2015, 22:45

Kojo je ovo po redu los rezultat? :rol:



Ajde, jos i dobro ispade na kraju kako sam ocekivao (da ne pricam sta sam tek pomislio poslije crvenog), samo su nas vile i Lopez pronosali da ne bude katastrofa. Igru ponovo ne zelim da komentarisem, ovdje nema ni gram pozitivnog i pohvalnog da se pomene.
Defanzivno smo ok stajali sve dok grande nije usao, nije proslo ni 10 minuta primamo gol njegovom greskom :rol:



al' koje promjene, grande i pazzini... vadi jednog sidrasa za drugog, a mi ne mozemo cestito ni centra proci :rol:
i ovosezonska misterija, ZASTO HONDA I DALJE IGRA? :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Champion1
Postovi: 610
Pridružen/a: 28 feb 2015, 22:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Champion1 » 03 maj 2015, 23:05

slika :lol:
FORZA MILAN!

Tu sei tutta la mia vita!

Avatar
meskalin
Postovi: 2502
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meskalin » 03 maj 2015, 23:07

Nepotrebno je Pippa osuđivati, kada ti kloc onako nesto uradi u 44''....jos na to sve nema ekipe da se suprostavi Napoliju i tupan ti ono napravi, kakva prevara od igraca, ajde za Anttoninia se znalo da lik nema dvije čiste od fudbala i to je se postovalo, ali kad mi ovog tupavca stavi u kontekst da ga Real traži :kafa: na kraju svega doce bolji dani za Milan u to sma siguran, ali smo na jako glup način potrošili jos jednu legendu ( pored Seedorfa)

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AgentttB » 03 maj 2015, 23:10

Nema potrebe krivit Pippa niti ga tjerati prije kraja sezone.On je i onako bivši i sljedeće sezone neće biti u Milanu.A zajedno sa njim putuje i veći dio ekipe.Nadam se da je i Boneri konačno došao kraj.

Mr.Bee,we are waiting...
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 03 maj 2015, 23:14

Stoji to da nam je onaj crveni poremetio prvobitne planove (ako ih je uopste bilo :rol: ), ali fasovali bi mi i bez toga.
Ova igra bez igre koju mi forsiramo je ocaj, cudi me da Pippo poslije toliko godina provedenih kod vrsnih trenera nije usvojio apsolutno nista. Ali necu da ga krivim ni da se uopste uzbudjujem radi ovoga, sacekati kraj sezone i dovidjenja, pocinju neka bolja vremena za nas. :thumbup:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 03 maj 2015, 23:24

Sve ste rekli i sve se vec zna,tako da,nema potrebe da se sikiramo. Sacekati kraj ove katastrofe i vidjeti sta ce se onda desiti. Jos jednu suplju pricu im ne bih mogao oprostiti. Dolaze bolji dani :thumbup:

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 03 maj 2015, 23:34

Sve je davno bilo rečeno ali oni to nikako da čuju.

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AgentttB » 03 maj 2015, 23:57

Kažu da su se Zaccardo i Cerci na kraju meča šprdali,smijali i zezali.Jeste da sam davno prežalio ovu sezonu,ali ovako nepoštivanje dresa kojeg nose je za zatvora.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 maj 2015, 00:39

Ista stvar i sa Destrom kad su ga zamjenili, vristi na Tasotija, mase rukama i nesto mu psuje, pa halo decko dozovi se malo. Ajde ok, meni prvom idu na ku.rac svi (Tasoti pogotovo), ali takvo ponasanje nekakvog isprdka sa pozajmnice mi je bas odvratno. Tim vise jer nema razlog za to. :facepalm:



To za Zakarda i Cercija nisam cuo, ali s obzirom da se i jedan Pippo sprda s ovim klubom (prije svega mislim na to sto vec mjesecima ne zeli svojevoljno otici iako vodi klub u ponor i onaj poziv Muntarija koji se lijepo posrao po svima), pa kako onda ocekivati od drugih da postuju?
Doduse, puko bi i ja da mi forsira mrtvog Hondu naspram mene, ono meni nije normalno da me yebes. Zgadi mi covjeka, ni krivog ni duznog... jos kad mu vidim ona zinuta usta aaaaaaa. :puke:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AgentttB » 04 maj 2015, 12:45

Mr.Bee u najnovijoj izjavi tvrdi da ga ne zanima ništa drugo osim sami vrh,kako u Italiji tako i u Evropi.To mu je jedini cilj,te je dodao da je veliki zaljubljenik u Calcio još od 90-ih godina.To jeste od zlatnog doba Serie A.

Također da je Milanu uz pravilno ulaganje samo nebo granica i da on tu vidi veliki potencijal za jačanje brenda i popularizacije kluba širom svijeta.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la FaraonTM » 04 maj 2015, 12:55

Raja ne pišem često ali vas čitam redovno :D

Jel' prodaja kluba gotova stvar?

I još nešto me zanima, kako je Šiljkan uspio dobiti crveni i napraviti penal u 44-oj sekundi? :crazy: :lol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 maj 2015, 14:28

Da znaš da si bezobrazan što ne dolaziš, nedostajao si mi. :plac:



skoro pa gotovo. amin. :mrgreen:



Ma kreten, ja ne znam šta se s tim djetetom dešava. Još bi sam čin bio blaži da je ispravljao tuđu pogrešku, ali njemu samom pobježe igrač iza leđa, ovaj ukliza, pa promašio je loptu za jedno najmanje metar. :facepalm: Ko ima gram mozga u glavi pustio bi igrača jer je već bio dosta pobjegao i ondje bi rijetko ko uspio startati na loptu, a ovaj naš dragulj ukliza ko sivonja.

Al' ajde, izgubili bi i bez njega :mrgreen: ali nije ni bitan karton koliko i to što mi je ustvari stvarno žao što se desilo s njim. nije ni šaravi puno bolji što je najžalosnije, al' ovaj je u daleko goroj poziciji.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AgentttB
Postovi: 1495
Pridružen/a: 03 avg 2014, 13:12
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AgentttB » 04 maj 2015, 17:17

Di Stefano(radi za Sky),tvrdi da je Silvio tražio od Bee-a da mu garantuje sljedeće tri stvari:
1.Ostanak Barbare i Gallianija
2.Povratak GRANDE MILANA
3.Jačanje Milanovog brenda u Aziji


Također tvrdi da je Maj mjesec velikih promjena u Milanu.Bez obzira kako dionice budu raspoređene.
@francobaresi


-Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane. Islam je savršen, muslimani nisu.

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Batva » 04 maj 2015, 17:50

I I dalje traju pregovori oko ulaska inostranog kapitala u Milan. Silvio Berluskoni pažljivo vaga i čini se da i dalje sedi na dve stolice. Jedno vreme je izgledalo kao sigurno da će tajlandski biznismen Bi Tajčaobol preuzeti većinski paket akcija u klubu, potom je u igri bila opcija da kupi 49 odsto deonica, a kineski konzorcijum koji predstavlja Ričard Li i dalje ne odsutaje od trke.

Ipak, čini se da je Tajlanđanin bliži kupovini Milana od Kineza i da je spreman da uloži 500.000.000 evra u 49 odsto akcija kluba. Iza njega stoje Državna banka Kine, arapski investitori i kontroverzni fond “Dojen sports” u vlasništvu Nelija Lukasa i Žorža Mendeša dvojice najmoćnijih fudbalskih agenata sveta.

Jasno je da Tajlanđanin sa ozbiljnim kapitalom i podrškom ulazi u avanturu zvanu Milan. Klub sa San Sira je dosada bio imun na Lukasove i Mendešove pokušaje da ostvare neku konkretniju saradnju sa njim. Prepreka je bio Galijani koji je sve sam završavao nije želeo da plaća posrednicima.

Ipak, neminovne promene u vlasničkoj strukturi zahtevaju i promene u načinu poslovanja Milanovih čelnih ljudi. Berluskoni će zbog upliva kapitala morati da poštuje tuđe odluke, dok će Galijani u sportskom sektoru morati da sarađuje sa “Dojenom” i Mendešom. Tako je pre dve večeri organizovan prvi sastanak Galijanija i Nelija Lukasa na kojem su dvojica transfer gurua razgovarali o planovima Rosonera za fudbalsku pijacu

Prvo će biti rešeno pitanje trenera, a “Dojen” je Galijaniju ponudio Žorža Žezusa iz Benfika i Unaja Emerija iz Sevilje. Ponude su saopštene Berluskoniju kojem se više dopada ideja o Špancu iz Sevilje, a prvi kontkati će biti uspostavljeni kada Emeri bude doputovao sa ekipom na meč protiv Fiorentine u polufinalu Lige Evrope. S obzirom na ogroman uticaj pomenutog fonda u Sevilji, klub iz Andaluzije se neće mnogo pitati oko sudbine svog trenera.

Mendeš je spreman da u naredne dve godine dovodi igrače u Milan bez provizije, a Milan neće morati da plaća procente nad ugovorima koji su u vlasništvu Mendeša i “Dojena”. U prevodu, može da dovede Radamela Falkaa, a da ne plati onih 55 odsto Falkaovog ugovora koji su u vlasništvu Mendeša. Uzpravo se Kolumvijac pominje kao moguće rešenje, a Nelio Lukas je Galijaniju već po bagatelnoj ceni ponudio: Jasina Braimija iz Porta, Žofrija Kondogbiju iz Monaka, Karlosa Baku iz Sevilje, Džošuu Gilavogija iz Volfzburga, Leandra Damijaa iz Santosa. Poseban džekpot bi mogao da bude Gabrijel Barbosa iz Santosa, brazilski tinejdžer kojeg porede sa Nejmarom.

To su samo igrači na koje Milan ne bi morao da troši veliki novac s obzirom na veliki udeo “Dojena” i Mendeša u vlasništvu na njihovim ugovorima. Predviđa se da će novi vlasnici uložiti oko 100.000.000 evra. Sa tim parama, Galijani i Mendeš mogu da izazovu zemljotres na fudbalskoj pijaci. Galijanijeva velika želja je Paulo Dibala koji je do sada bio preskup za Rosonere...

Ni to nije sve. Danas mediji na Apeninima pišu o senzacionalnom povratku Zlatana Ibrahimovića koji je kontaktirao Galijanija sa željom da se vrati na San Siro. Navodno su se Milanov direktor i Zlatan o takom nečemu dogovorili još kada je Šveđanin prelazio u PSŽ.

Čeka se da Berluskoni i zvanično proda Tajlanđninu deonice i da Milan posle dugo vremena sa torbama punim novca izađe na pijacu i potpuno rekonstruiše tim iz kojeg se veliki broj igrača neće zadržati na San Siru i naredne sezone.
Hahaha nije se dugo cekalo sa esejima i pretpostavkama. Opaaa
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Alen Škoro » 04 maj 2015, 18:09

Ne mogu vam opisati koliko mi je drago pročitati ove pozitivne vijesti vezane za Milan nakon toliko godina...
NON MOLLARE MAI

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la IlProfessore » 04 maj 2015, 18:33

Bože samo na hajr i na dobro. Da ne bude ona klasična: tresla se gora, rodio se miš. A i sumnjam da će se sve moći preokrenuti preko noći, vjerovatno će proći jedna sezona prilagođavanja i uigravanja...
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la FaraonTM » 04 maj 2015, 19:40

rope11 je napisao/la:Da znaš da si bezobrazan što ne dolaziš, nedostajao si mi. :plac:



skoro pa gotovo. amin. :mrgreen:



Ma kreten, ja ne znam šta se s tim djetetom dešava. Još bi sam čin bio blaži da je ispravljao tuđu pogrešku, ali njemu samom pobježe igrač iza leđa, ovaj ukliza, pa promašio je loptu za jedno najmanje metar. :facepalm: Ko ima gram mozga u glavi pustio bi igrača jer je već bio dosta pobjegao i ondje bi rijetko ko uspio startati na loptu, a ovaj naš dragulj ukliza ko sivonja.

Al' ajde, izgubili bi i bez njega :mrgreen: ali nije ni bitan karton koliko i to što mi je ustvari stvarno žao što se desilo s njim. nije ni šaravi puno bolji što je najžalosnije, al' ovaj je u daleko goroj poziciji.
Ma fakultet pritisnuo, nemam toliko vremena :mrgreen:

Da hoće više, ne bih mogao podnijeti još jednu sezonu u kojoj unaprijed znam da neće biti ništa dobro :)

Ja sinoć na kafi i hajde reko bezveze da vidim koliko je rezultat kad vidim na rezultatima imamo crveni, uđem vidim Šiljkan dobio u prvoj minuti, gledam i ne vjerujem :lol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
rope11
Postovi: 17642
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 04 maj 2015, 23:55

Nije ti to nikakvo opravdanje, imam i ja velikih obaveza oko fakulteta pa svejedno redovno posvećujem svoju drugu fameliju. :P



Priča se da bi Menez put Monaca, a mi bi to iskoristilo da dovedemo Kondogbiu. Vjerujem da ima par nas ovdje koji pozdravljaju ovaj potez, pogotovo odlazak Meneza :P Navodno ni on ne bi imao ništa protiv da se vrati u Francusku.
Eh, tad bi se mogao dovesti onaj Brahimi, lik ionako može igrati na obe strane.


https://pbs.twimg.com/media/CEMA_3yUsAAae0S.jpg:large" onclick="window.open(this.href);return false;

evo veznjaci koje žele... Witzel i Kondogbia što se mene tiče, Baselli i Valdifiori kao back up igrači. Ovaj drugi je igrač sa najviše ključnih pasova u sezoni, odmah iza njega je Pjanić tako da bi nam dobro došao kad zagusti.



Emeri glavni kandidat za klupu, a to navodno ni ne bi trebao biti veliki problem jer je haman i on nekako povezan sa onom kompanijom.
Drugi izbor je Anćeloti, ali to će već malo teže ići.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: koraj i 10 gostiju.