FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
kanarinac
Postovi: 2736
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la kanarinac » 08 maj 2015, 21:39

ccc velez je jedan od klubova koji ima dusu i igra za svoje navijace ljudi su sve zeznuli na svom terenu ,pa i moje sarajevo sa kojim su kao u prijateljskim odnosima,e sada neki bolesnici kazu treba nas velez pustiti,ako cemo iskreno zasto ce vas pustiti imate bolju ekipu borite se za titulu
Tako da pobjeda zelje nije nimalo nerealna,tako da igrajte i bolji nek osvoji ovu cirkus ligi ko god osvoji ja cu im cestitati.
Samo Sarajevo

Avatar
Peterski
Postovi: 624
Pridružen/a: 28 dec 2013, 10:50
Lokacija: Breza
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Peterski » 08 maj 2015, 21:43

Velez je klub koji je politički oštećen i koji se nikada nije prodao, imaju kulturu i tradiciju i želim im puno sreće slj sezone....ove sezone nek izgube :P

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Jači od ratova, režima i partija. 1921

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 08 maj 2015, 21:43

rodjenisa je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:@terabajt, veoma je ružno to što si napisao za stadion Veleža, svi znamo šta se desilo i što ne igraju na svom stadionu, ljudi sa slicnom fašističkom ideologijom su njima uzeli stadion a zapalili su našu Grbavicu.. Postoji mnogo drugih načina kako da "isprovociraš" navijače bilo kojeg kluba a spominjanje necijih bolnih rana koje su nastale zbog prokletog rata je za mene dno dna..
:bow: :bow: hvala majstore,bas je momak morbidan post napisao
Niti jedna zayebancija ne vrijedi tih uvrada ,ma yebote ba i utakmica i sve
I ja bi bio zatecen nego poznajem šonju iz prijašnjih postova. Ovo pravi navijac Zelje nikad nebi napisao ali brato masovni egzodusi stanovnistva su naseljavali mnoge urbane sredine tako da te to ne treba cuditi. Pozdrav za pravu plavu raju onu carsijsku,radnicku isto kao sto je i nasa i bujrum trasu da se nadigravamo pa ko bolji bude. Stara pastrmka prva dolazi cestitat ako nas mlatnete. Ovdje zavrsavam na vasoj temi. Sretno i do titule ako se ukaze prilika ali preko nas vam je ne mogu pozelit. Gio Fedelta Aviami Zeljo Faraon Fico i ostali bujrum
From father to son

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Željooooo » 08 maj 2015, 21:44

terabajt je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:@terabajt, veoma je ružno to što si napisao za stadion Veleža, svi znamo šta se desilo i što ne igraju na svom stadionu, ljudi sa slicnom fašističkom ideologijom su njima uzeli stadion a zapalili su našu Grbavicu.. Postoji mnogo drugih načina kako da "isprovociraš" navijače bilo kojeg kluba a spominjanje necijih bolnih rana koje su nastale zbog prokletog rata je za mene dno dna..
On vec dva dana pise ovdje i pametuje a svi znamo sta je bilo. Jos kad se saznalo da odmaraju 5 igraca da bi nas pobijedili i uzeli pare od bas tih stoih spominjes za stadion i bas tim obezbjeduju titulu nemam rijeci. Nek se prekine rasprava o ovome ima bitnijih stvari. Pozz buraz
Ma ne mogu ni ja biti licemjer pa reci da mi je bilo svejedno kad su nas prošle godine pobijedili i izbacili skoro iz utrke za titulu, mene je više zabolilo ponašanje navijaca Veleža koji su skandirali bice Željo qrac šampion, i to ne par pojedinaca nego cijeli stadion a u borbi za titulu mi i Zrinjski bili, to ne mogu shvatiti nikako, al ljudi su nas dobili na terenu fer i sportski i treba im čestitati, jbg treba biti dostojanstven i u porazu i u pobjedi. Njihovi igraci ce sutra vjerovatno biti premirani od naših kona, Širokog, Olimpica itd i imat ce motiv više i pored samog znacenja sutrašnje utakmice, naši igraci se moraju boriti kao na prethodnim utakmicama i uvjeren sam da rezultat u tom slucaju nece izostati. Kad bi osvojili 3 boda protiv Veleža pa ih potvrdili na Grbavici protiv Mladosti, uh..
sve najbolje buraz
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

lupus
Postovi: 630
Pridružen/a: 27 feb 2014, 22:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la lupus » 08 maj 2015, 21:48

Eto bas cemo mi premirati :D

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 08 maj 2015, 21:55

Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Željooooo » 08 maj 2015, 21:59

rodjenisa je napisao/la:
Željooooo je napisao/la:@terabajt, veoma je ružno to što si napisao za stadion Veleža, svi znamo šta se desilo i što ne igraju na svom stadionu, ljudi sa slicnom fašističkom ideologijom su njima uzeli stadion a zapalili su našu Grbavicu.. Postoji mnogo drugih načina kako da "isprovociraš" navijače bilo kojeg kluba a spominjanje necijih bolnih rana koje su nastale zbog prokletog rata je za mene dno dna..
:bow: :bow: hvala majstore,bas je momak morbidan post napisao
Niti jedna zayebancija ne vrijedi tih uvrada ,ma yebote ba i utakmica i sve
Ne shvatam druže na cemu mi se zahvaljuješ, to bi valjda trebalo biti normalno neko razmišljanje a ne da mi neko mora zahvaljivati na tome što sam napisao. Terabajt je fin momak, ne znam ga licno, al je na forumu veoma korektan momak,mislim da je i on nakon što je napisao vidio kakvu je glupost napisao. Problem je dublje prirode a mi u globalu kao narod smo veoma glupi i zatucani, vidio si onog ramiza zmaja(sjeme mu se zatrlo) kako ismijava Srebrenicu, mi ne poštujemo uopšte ono što je naše, ja još nisam vidio da Srbijanci prave neke zajebancije na racun svojih stradanja ili Hrvati na racun svojih, a mi vjecito to radimo :facepalm: Postoji mnogo drugih nacina kako da zajebavamo jedni druge, znači postoji milijardu nacina kako da se šalimo bez spominjanja nekih bolnih stvari koje su nastale ponavljam zbog prokletog rata..
Sve najbolje i da izgubite sutra ako Bog da :mrgreen:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la pile87 » 08 maj 2015, 22:22

Evander je napisao/la:Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)
Tebi je problem i do dva brojati :urnebes:
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Željooooo » 08 maj 2015, 22:29

pile87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)
Tebi je problem i do dva brojati :urnebes:
:rol: :rol:
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 08 maj 2015, 22:32

pile87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)
Tebi je problem i do dva brojati :urnebes:
Zaista vas ne smatram toliko zaostalim da mislim da medju bitne igrace ubrajate momka koji jedva tri utakmice da je odigrao za vas.
Memiji svaka cast, odlican igrac i velika nada, ali hajmo biti realni za ostalo ;)
Kako god, samosamaranje ste ponovo sami sebi priredili.

BijeliLuk
Postovi: 159
Pridružen/a: 25 apr 2015, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la BijeliLuk » 08 maj 2015, 22:36

Nemas ti mozga da bi se upustalo s tobom u diskusiju.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 08 maj 2015, 22:47

Tri igrača su bila u pitanju, savez je izašao u susret za Hadžiahmetovića.

Npr. Radovac je igrao protiv Slavije, a nije igrao za mlade zbog navodne povrede. Naravno, Željo je pustio svoje igrače na tu utakmicu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 08 maj 2015, 22:51

Virtu4l je napisao/la:Tri igrača su bila u pitanju, savez je izašao u susret za Hadžiahmetovića.

Npr. Radovac je igrao protiv Slavije, a nije igrao za mlade zbog navodne povrede. Naravno, Željo je pustio svoje igrače na tu utakmicu.
To ti je Begic licno javio?

Radi cega je tesko priznati da ste opet pojeli g....?

BijeliLuk
Postovi: 159
Pridružen/a: 25 apr 2015, 23:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la BijeliLuk » 08 maj 2015, 22:59

Nisi ti sav svoj.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61414
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Virtu4l » 08 maj 2015, 23:02

Šta mi ima ko javljati, Hadžiahmetović je član U19 reprezentacije.

Evo, npr ovdje vidimo sastav reprezentacije protiv USA,
BiH: Karačić, Memija, Čivić, Hairlahović, Mihojević, Oršolić, Burović, Gojak, Beganović, Modić, Kuzmanović. Igrali su još: Anđušić, Halilović, Lončar, Suljić, Hadžiahmetović, Redžić, Hajrić, Čolak, Menalo. Selektor: Toni Karačić.
Ne vidim Radovca, koji je par dana kasnije igrao u Lukavici :shh:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la ennis » 08 maj 2015, 23:05

pile87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)
Tebi je problem i do dva brojati :urnebes:
Al pazi ovo sudu u Straburu :urnebes: oplakah
Jadnik nekad cuo za Strazbur,nit zna cime se taj sud bavi nit napisat ime grada kako treba.
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Zip » 08 maj 2015, 23:05

Virtu4l je napisao/la:Tri igrača su bila u pitanju, savez je izašao u susret za Hadžiahmetovića.

Npr. Radovac je igrao protiv Slavije, a nije igrao za mlade zbog navodne povrede. Naravno, Željo je pustio svoje igrače na tu utakmicu.
Bas bi ga vi pustili da ima neku vaznu ulogu u ekipi...
Nemojte lagati sami sebee..
Lazes ljude momak, pricas im bajku...

Pricas o nekoj djeci, a na kraju dobijes dokaz da komsija ima vise igraca u repki pd vas...
Glupostt..
Dok je ovaca bit ce i vune


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 08 maj 2015, 23:06

ennis je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Evander je napisao/la:Vidim ni A o spisku juniorske reprezentacije i o odgodi derbija. Kakvo samosamaranje ste sebi priredili i brukanje pricom o odgodi :)

Citav jedan igrac vam nece igrati. Pisite zalbu UEFI i sudu u Straburu :)
Tebi je problem i do dva brojati :urnebes:
Al pazi ovo sudu u Straburu :urnebes: oplakah
Jadnik nekad cuo za Strazbur,nit zna cime se taj sud bavi nit napisat ime grada kako treba.
Strucnjak, znas li recimo sta znaci SXB?


P.S. Podrzavam zahtjev Zeljeznicara. Odgodite derbi, citav jedan igrac iz prvih 11 im nece igrati. Strasna nepravda!!!
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 08 maj 2015, 23:08, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la ennis » 08 maj 2015, 23:07

Nemoj vise svega ti :urnebes: :urnebes: :urnebes:
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
Evander
Postovi: 14445
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Evander » 08 maj 2015, 23:09

Da odgodimo derbi ako vam neko dobije zute kartone ili se povrijedi? :)

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”