Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 18 maj 2015, 19:22

Principatus je napisao/la:Boxbosna prvi komentar i odmah dobar. Nebi bilo lose pogledati i Milicevica i Suljica. Srecom i Hajrovic se polako vraca u formu, ali od viska glava ne boli. Mislim da je Mesa stupio u kontakt sa Milicevicem ili ne?
To smo bas jucer diskutovali. Mesa ga je spominjao u par navrata, navodno i gledao. Milicevic je izjavljivao , jos u januaru, da je voljan igrati za nas i da ima drzavljnstvo, samo treba produziti Bh pasos...Dakle u pitanju je promjena sportskog drzavljanstva , ako je sve to sto se pisalo tacno, i moze igrati za nas. Vidjecemo, bilo je vremena da se stvar sredi, mozda nas Mesa iznenadi.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 18 maj 2015, 21:07

Mahmutovic je danas postao prvak Ceske. Bilo bi lijepo da se i njemu pruzi sansa u reprezentaciji.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Batko » 18 maj 2015, 21:39

Pivopija je napisao/la:Mahmutovic je danas postao prvak Ceske. Bilo bi lijepo da se i njemu pruzi sansa u reprezentaciji.
Star, sjedi na klupi, malo golova, miki maus liga... No Thanks


Sent from Angelina's bed

boxbosna
Postovi: 13
Pridružen/a: 11 maj 2015, 17:22
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la boxbosna » 18 maj 2015, 21:45

Principatus je napisao/la:Boxbosna prvi komentar i odmah dobar. Nebi bilo lose pogledati i Milicevica i Suljica. Srecom i Hajrovic se polako vraca u formu, ali od viska glava ne boli. Mislim da je Mesa stupio u kontakt sa Milicevicem ili ne?
Hvala, inace citam samo ali me briga oko trenutnog stanja u repki povukla da napisem koju recenicu. Bilo je price da ga prati i poznaje, ali je ustanovljeno da mora uci u proceduru promjene sportskog drzavljanstva, koja opet traje izvjesno vrijeme (primjer Vrancica kod kojeg to traje vec dobrih nekoliko mjeseci). A kazem, Milicevic nam treba protiv Izraela, puca od samopouzdanja trenutno.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 maj 2015, 22:01

Cestitke Mahmutovicu ali kako imam informaciju da ga Mesa nema u planovima. Sad mozda je suplja a mozda Aidinu nije bilo do price.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Interista
Postovi: 2760
Pridružen/a: 05 jul 2010, 19:16
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Interista » 18 maj 2015, 22:06

Zadnje tri je ulazio sa klupe jel u pitanju povreda il je ispao iz postave ?

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 18 maj 2015, 22:18

Interista je napisao/la:Zadnje tri je ulazio sa klupe jel u pitanju povreda il je ispao iz postave ?
Ispao je, bio je standardan na pocetku, ali nije bas zabijao.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pivopija » 18 maj 2015, 22:32

Batko je napisao/la:
Pivopija je napisao/la:Mahmutovic je danas postao prvak Ceske. Bilo bi lijepo da se i njemu pruzi sansa u reprezentaciji.
Star, sjedi na klupi, malo golova, miki maus liga... No Thanks


Sent from Angelina's bed
Svaka reprezenatcija treba da ima minimalno 3-4 napadaca u opticaju. Poziv Mahmutovicu zavisi od konkurencije, a ona je sve slabija. Sta ce biti s Vedom koji je vec u godinama ne znamo, ali nije dobro, Djuric ce vjerovatno igrati u drugoj ligi, ostaje nam samo Dzeko. Tako da se Mahmutovic moze povezivati u nekim kombinacijama sa reprezentacijom. Zec je vise krilni napadac, a Tankovic jos uvijek nije siguran, Handzic iz Ufe nije nista posebno, jedino nam ostaju ove mlade nade, Hodzic, Bajic, Prevljak, ali daleko su oni jos od A reprezentacije. Imas li mozda neko bolje rjesenje za napadaca? Ili mozda da igramo samo sa Dzekom, a u slucaju njegove povrede pozovemo Ibricica kao laznu devetku?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 19 maj 2015, 08:11

Asmir Suljic u idealnoj momcadi madjarske lige.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 11:42

Bravo Suljic, jedini stranac u timu sezone, to je pravi nacin da se nametne selektoru. :thumbup:

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zizu1991 » 19 maj 2015, 12:38

Bravo Asmire momčino! Još jače!
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 16:04

Henriqueza neću hvaliti, on se sam hvali onim što pokazuje na terenu. No ostat ćete u čudu, ali tvrdim da Armin Hodžić nije slabiji od Angela. I on je imao dugu pauzu, vraća se i vidjet ćete da će biti borba za napadačke pozicije, no sad još mora raditi i čekati", rekao je prvi čovjek Dinama nakon utakmice u kojoj je Dinamo deklasirao Hajduk s 4:0 u svojoj izjavi za Večernji list.

Evo Mamic izgleda vjeruje da ce se Hodzic dokazati, nadamo se i mi. :salut:

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cartman » 19 maj 2015, 16:44

SjeverniVjetar je napisao/la:Henriqueza neću hvaliti, on se sam hvali onim što pokazuje na terenu. No ostat ćete u čudu, ali tvrdim da Armin Hodžić nije slabiji od Angela. I on je imao dugu pauzu, vraća se i vidjet ćete da će biti borba za napadačke pozicije, no sad još mora raditi i čekati", rekao je prvi čovjek Dinama nakon utakmice u kojoj je Dinamo deklasirao Hajduk s 4:0 u svojoj izjavi za Večernji list.

Evo Mamic izgleda vjeruje da ce se Hodzic dokazati, nadamo se i mi. :salut:
Mnogo cijeni i njega i Gojaka.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sajo10 » 19 maj 2015, 16:49

Pa nije lud. Zna kakve "milioncice" ima u timu i kako moze na njima masno da zaradi ako se uspiju probiti u prvom timu. ;) Zna Maminho sta radi ;)
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 16:58

Ja sam (bio) itekako skeptican, nadam se da cu pogrijesiti.
Cinjenica je da nasim igracima treba barem 2 godine inostranstva, normalnog treninga, ishrane, sportskog zivota...normalnog rada, da pokazu da nesto vrijede, evo i Suljic je napravio iskorak.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 17:08

Burnic u prvih 11 kod Svaba protiv Rusa, polufinale SP U17.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la FaraonTM » 19 maj 2015, 17:21

SjeverniVjetar je napisao/la:Burnic u prvih 11 kod Svaba protiv Rusa, polufinale SP U17.
Gledao sam ga protiv Španije zadnjih pola sata kada je ušao, ne znam šta bih rekao dobar je brz i ima solidnu tehniku al' je nekakav mlitav u duelu, mora poraditi na malo na sebi :crazy:

Vidjet ćemo ga danas :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Cartman » 19 maj 2015, 17:37

SjeverniVjetar je napisao/la:Ja sam (bio) itekako skeptican, nadam se da cu pogrijesiti.
Cinjenica je da nasim igracima treba barem 2 godine inostranstva, normalnog treninga, ishrane, sportskog zivota...normalnog rada, da pokazu da nesto vrijede, evo i Suljic je napravio iskorak.
Sa druge strane je tuzno da je Stevanovic sada iza Suljica. A gledaj gdje su bili prije 2-3 godine. :facepalm:

Iskreno mislim da Suljic tesko nesto moze napravit u ozbiljnom fudbalu, jednostavno je fizicki kao dijete. Ali svaka mu cast ako ipak uspije.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SjeverniVjetar » 19 maj 2015, 17:47

Cartman je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Ja sam (bio) itekako skeptican, nadam se da cu pogrijesiti.
Cinjenica je da nasim igracima treba barem 2 godine inostranstva, normalnog treninga, ishrane, sportskog zivota...normalnog rada, da pokazu da nesto vrijede, evo i Suljic je napravio iskorak.
Sa druge strane je tuzno da je Stevanovic sada iza Suljica. A gledaj gdje su bili prije 2-3 godine. :facepalm:

Iskreno mislim da Suljic tesko nesto moze napravit u ozbiljnom fudbalu, jednostavno je fizicki kao dijete. Ali svaka mu cast ako ipak uspije.
Mislim da je to problem prevelikog skoka. Ipak je Stevanovic stasao u PL, trebao je ici korak po korak, puno je bilo iz Vojvodine direktno u Sevillu. Sagorio je , a i Srbi su majstori za mlade igrace, cim su ga nama pustili, vjerovatno su vidjeli da nema puno materijala.
Sto se Suljica tice, on bi sada trebao u Belgiju, Holandiju, mozda Svicarsku , pa jedno dvije sezone.Ta fizika i nije neki preveliki hendikep, moze se to poboljsati, bitno je da je brz, dobar tehnicar, a i sut mu je dobar.

Poskok
Postovi: 71
Pridružen/a: 16 maj 2015, 19:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Poskok » 19 maj 2015, 20:18

Problem u nasih igraca je da previse brzo odustaju dok prvi problemi pocnu.u malom klubu si zvijezda i kad se popnes koju stepenicu vise moras ponovo da se dokazujes pogotova ako odes u inostranstvo i sa tim mnogi imaju problem.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 40 gostiju.