Leeds United Football Club

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 14:43

Evo dvije legendarne utakmice Leedsa u posljednjih nekoliko godina...Na prvom klipu je pobjeda protiv Southamptona 3-4 (3-0) u 2006. sezoni, a na drugom pobjeda protiv Arsenala za opstanak u Premier ligi u sezoni 2002-03.(drugi je malo duzi al ko ima volje pogledat nece se pokajat extra je :D )

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]
Side before self - every time

Avatar
Junačina
Postovi: 22
Pridružen/a: 19 apr 2010, 16:36
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la Junačina » 20 apr 2010, 15:28

mexy_whites je napisao/la:
Znaci, ne znam otkud ti ovaj zakljucak, bas si ti kompetentan da mi to govoris...Cuj "ne kazem to bezveze", de mi navedi argumente za to sto si stavio u zagradi...

I nisam raspolozen za svadju ni skim, nema potrebe za to a ti si dosao na ovu temu i prvim postom pokusao isprovocirati....

Inace Leeds je 12. najuspjesniji tim u Engleskoj svih vremena i nema potrebe da pises da su mali klub i tako to... ;)
Koliko si dugo na forumu ? Da li znaš kakvih sve je paćenika ovdje bilo sa sličnim temama pa i sa ovom koju si baš ti otvorio a koje su kasnije zatvorene i izbrisane ?
Svi dižu svoje klubove sa svojom pričom a kad smo mi bili BMW,vi ste bili fićo !

Možete nas lomiti i lomiti al' nikada slomiti.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la Devil » 20 apr 2010, 15:35

Tema opstaje ako se na njoj pise,a pogledaj ovde danas otvorena i vec dve stranice a vecina postova je vezana za Leeds.
Da se vratimo na temu,meni veoma simpaticna ekipa koju sam simpatisao u ona vremena dok su igrali Smith,Radebe,Martin i ostala ekipa.Danas pala veoma nisko ali aBd vratice se on igde zasluzuju.Od ove sadanje ekipe svidjaju mi se Beckford,onaj napadac takodje ne znam da li je jos u Leeds Tresor Kandol,zatim Neil Killkeny, golman Casper Ankergeren,stoper Rui Marques,Patrick Kisnorbo,ima tu nekolicina odlicnih fudbalera koji bi mogli i grati i u vecim klubovima.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la daffy » 20 apr 2010, 15:45

svaka ti cast mexy.. uf.. uz Napoli jedini klub koji gotivim i radujem se kada nesto uspiju.. kako sam volio ovaj klub prvenstveno radi Alana Smitha.. iako je presao u Manchester, od svih zvijezda on je cini mi se zadnji napustio Leeds.. a ostali si brze bolje otisli.. tako da nije uredu po njemu pljuvati..

super tema.. svaka cast!
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 15:47

Junačina je napisao/la:
mexy_whites je napisao/la:
Znaci, ne znam otkud ti ovaj zakljucak, bas si ti kompetentan da mi to govoris...Cuj "ne kazem to bezveze", de mi navedi argumente za to sto si stavio u zagradi...

I nisam raspolozen za svadju ni skim, nema potrebe za to a ti si dosao na ovu temu i prvim postom pokusao isprovocirati....

Inace Leeds je 12. najuspjesniji tim u Engleskoj svih vremena i nema potrebe da pises da su mali klub i tako to... ;)
Koliko si dugo na forumu ? Da li znaš kakvih sve je paćenika ovdje bilo sa sličnim temama pa i sa ovom koju si baš ti otvorio a koje su kasnije zatvorene i izbrisane ?
uredu obrazlozio si...ja cu svakodnevno postat i pokusat da te pobijem ;)
Side before self - every time

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 15:59

Devil je napisao/la:Tema opstaje ako se na njoj pise,a pogledaj ovde danas otvorena i vec dve stranice a vecina postova je vezana za Leeds.
Da se vratimo na temu,meni veoma simpaticna ekipa koju sam simpatisao u ona vremena dok su igrali Smith,Radebe,Martin i ostala ekipa.Danas pala veoma nisko ali aBd vratice se on igde zasluzuju.Od ove sadanje ekipe svidjaju mi se Beckford,onaj napadac takodje ne znam da li je jos u Leeds Tresor Kandol,zatim Neil Killkeny, golman Casper Ankergeren,stoper Rui Marques,Patrick Kisnorbo,ima tu nekolicina odlicnih fudbalera koji bi mogli i grati i u vecim klubovima.
Beckford ce otici na kraju sezone mozda u Everton jer sam citao da je s njima potpisao predugovor...Licno mislim da se ne bi proslavio u Evertonu jer imaju oni i boljih napadaca od njega mada nikad se nezna...STo se tice ostalih koje si naveo svi su u Leedsu, pogotovo je dobar Kisnorbo koji se povrijedio protiv Millwalla i zbog toga nece igrat na SP za Australiju. Killkeny je standardan dok Kandol i Marques griju klupu ili zbog povreda ili zbog konkurencije. Ankergren je branio veci dio ove sezone i to zbog povrede Higgsa koji brani u posljednje vrijeme jer se oporavio. Inace mislim da imamo solidan tim najmanje za top10 Championshipa al veoma tesko je izaci iz ove 3. lige gdje klubovi grizu ko ludi kad igraju protiv Leedsa.
daffy je napisao/la:svaka ti cast mexy.. uf.. uz Napoli jedini klub koji gotivim i radujem se kada nesto uspiju.. kako sam volio ovaj klub prvenstveno radi Alana Smitha.. iako je presao u Manchester, od svih zvijezda on je cini mi se zadnji napustio Leeds.. a ostali si brze bolje otisli.. tako da nije uredu po njemu pljuvati..


super tema.. svaka cast!
Jeste Smith je zadnji otisao al nije morao u Manchester United :D Inace meni je do tada bio omiljeni igrac, osoba koja je ginula za tim svaku tekmu....

No vratimo se u realnost, treca smo liga jbga, nadam se pobjedama u zadnja 3. kola i povratku u Championship gdje je sve moguce. (Lester se tek plasirao iz 3 lige a otici ce u plej of)
Side before self - every time

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la harishp » 20 apr 2010, 16:02

Nema potrebe da se teme brisu ako tu postoji ijedan ''fanatik''koji ce da gura tu temu.
@steve-o su na pocetku neki gnjavili na temi Milwalla da je i meni dodijalo a kamoli njemu.Ali medjutim sta se desilo.
Kroz teme i pisanja o tom klubu vidis da 15.000 ili vise navijaca svaku tekmu ne ide uzalud na te tekme.
Iakoo je relativno jako tesko pratiti te klubove.
Mene je vazda iz tena izbacivalo ovi ''siftasi''koji se mijenajju na ''velike''klubove u zavisnosti ko osvoji titulu LS ili tako nesto.
Ja recimo ne navijam za Hoffenhaim ali mi je bilo draze ih pratiti i to bas preko svih glasila i streamova u trecoj i drugoj ligi dok su to stvarali i igrali super za oka.Nego sad kad im je igra ofalila iako su u BL.
Vecinom su se smjeskali i cudili koji se ja klinac zanimam toliko za treceligasa.i onda kad su napravili bum svi poletili da se navija. :roll:
Leeds,Nothingam Forest meni jako draga ekipa,sad i Milwall kad se covijek malo vise upozna o tom klubu su klubovi koje se fino i sa zanimacijom moze pratiti.
Inace imam alergiju od premier lige zbog onog njihovog ''kick and run '' :roll: :lol: :mrgreen: ali mozese to opet ukonponovati
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la daffy » 20 apr 2010, 16:24

kako neko moze sebe nazivati navijacem ako je ikada u zivotu promjenio klub za koji navija. u skoli imam par jarana koja do 2006 navijali za Juventus, a sada navijaju za Chelsea.. smijesno :lol:

@mexy pa Leeds u to vrijeme je bio tamo negdje sredina.. oslabili pravo.. i za momka koji je imao mnogo problema u karijeri dodje ponuda od Manchestera.. mislim da je niko ne bi odbio.. tesko se takva ponuda odbija.. a Manchester je nesto najbolje sto mu se desilo.. sjecam se prije Smitha ( razlog radi cega sam ga i zavolio :mrgreen: ) u sezoni skupi 19 tekmi i 19 crvenih :lol:
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 16:30

harishp je napisao/la:Nema potrebe da se teme brisu ako tu postoji ijedan ''fanatik''koji ce da gura tu temu.
@steve-o su na pocetku neki gnjavili na temi Milwalla da je i meni dodijalo a kamoli njemu.Ali medjutim sta se desilo.
Kroz teme i pisanja o tom klubu vidis da 15.000 ili vise navijaca svaku tekmu ne ide uzalud na te tekme.
Iakoo je relativno jako tesko pratiti te klubove.
Mene je vazda iz tena izbacivalo ovi ''siftasi''koji se mijenajju na ''velike''klubove u zavisnosti ko osvoji titulu LS ili tako nesto.
Ja recimo ne navijam za Hoffenhaim ali mi je bilo draze ih pratiti i to bas preko svih glasila i streamova u trecoj i drugoj ligi dok su to stvarali i igrali super za oka.Nego sad kad im je igra ofalila iako su u BL.
Vecinom su se smjeskali i cudili koji se ja klinac zanimam toliko za treceligasa.i onda kad su napravili bum svi poletili da se navija. :roll:
Leeds,Nothingam Forest meni jako draga ekipa,sad i Milwall kad se covijek malo vise upozna o tom klubu su klubovi koje se fino i sa zanimacijom moze pratiti.
Inace imam alergiju od premier lige zbog onog njihovog ''kick and run '' :roll: :lol: :mrgreen: ali mozese to opet ukonponovati
pogledaj ovaj klip na vrhu, Arsenal - Leeds 2-3(lids obezbijedio opstanak, a donio man utdu titulu) kako je EPL nekako bolje izgledala, gust za oci a ne ko sad, samo pare, pare i pare :D
Side before self - every time

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 16:33

daffy je napisao/la:kako neko moze sebe nazivati navijacem ako je ikada u zivotu promjenio klub za koji navija. u skoli imam par jarana koja do 2006 navijali za Juventus, a sada navijaju za Chelsea.. smijesno :lol:

@mexy pa Leeds u to vrijeme je bio tamo negdje sredina.. oslabili pravo.. i za momka koji je imao mnogo problema u karijeri dodje ponuda od Manchestera.. mislim da je niko ne bi odbio.. tesko se takva ponuda odbija.. a Manchester je nesto najbolje sto mu se desilo.. sjecam se prije Smitha ( razlog radi cega sam ga i zavolio :mrgreen: ) u sezoni skupi 19 tekmi i 19 crvenih :lol:
razumijem ja sve to ali mi kao navijaci leedsa mrzimo najvise manchester united i to nam nije smio uraditi :)
A crvene je dobivao ko lud, zbog toga je bio krOlj :D
Side before self - every time

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la daffy » 20 apr 2010, 16:36

aha.. ako je tako onda razumijem.. i ja bi ga mrzio u tom slucaju.. isto kao sto mrzim Ibrahimovica, Vieru, Zambrottu, Thurama i ostale p*dere izdajice..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 16:41

daffy je napisao/la:aha.. ako je tako onda razumijem.. i ja bi ga mrzio u tom slucaju.. isto kao sto mrzim Ibrahimovica, Vieru, Zambrottu, Thurama i ostale p*dere izdajice..
i ja njih mrzim zbog toga sto su picke ispali jer su otisli kad je juve ispao....ma to je tako uvijek neko mora da se mrzi :)
Side before self - every time

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la daffy » 20 apr 2010, 16:43

ali na takvim situacijama se vidi ko je ljudina a ko je seljacina.. ne znam ko je ostao u Leedsu, ali ako je iko ostao nakon ispadanja taj ima status legende 100% kao sto to danas imaju Del Piero, Buffon i Trezeguet kod nas.. kao i Nedved..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 16:50

Ostao je Gery Kelly do kraja karijere i Lucas Radebe al oni su se oprostili prije par sezona....Sto se tice trenutne situacije imamo par svoje djece(Howson, White), al nisu sad neka extra kvaliteta mada nadam se da nece napustiti klub jer mogu lagano igrati u Championshipu.
Mene najvise boli sto stvorimo igraca koji prodje nasu akademiju i kad treba da potpise profesionalni ugovor, on ode u PL. Leeds dobije veoma malu kompenzaciju za takve igrace sto je zalosno :cry:
Tako su u posljednje vrijeme otisli Aaron Lennon i Danny Rose u Tottenham, Tom Taiwo i Michael Woods u Celsi, Luke Garbutt u Everton itd....Sve su to igraci koji bi mogli igrati u repki u bliskoj buducnosti...
Side before self - every time

Avatar
daffy
Postovi: 2643
Pridružen/a: 29 okt 2009, 09:31
Lokacija: Bratislava
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la daffy » 20 apr 2010, 16:55

uh.. znam Gery Kellya i Radebea.. bek i stoper bili zajedno sa Ferdinandom i Heartom.. Radebe je prije bio jako dobar i jedan od boljih stopera u PL.. to su igraci, malo zaborave na pare i igranje u najelitnijem takmicenju i postanu ljudi koje ce svi u tom gradu postovati.. kada bi Leedsa neko kupio sa planovima da ga vrati gdje mu je mjesto mislim da ti klinci ne bi isli iz kluba, ali ovako u trecoj ligi ne igra se svakome.. Beckford je jako dobar igrac, ali strah me da on na kraju sezone ne ode..

Ferdinand, Radebe, Kelly, Heart, Boyer, Kewel, Smith, Viduka, Keane.. kakav tim covjece..
Football Identity. Izaberite da li cete biti Manager, Igrac ili Novinar.

Nema botova, trenira vas onaj sto je manager, a manager kupuje vas igrace. BiH liga tek pocela.

Vise info na http://sportsport.ba/forum/viewtopic.php?f=44&t=2700

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la mexy_whites » 20 apr 2010, 17:01

http://www.leedsunited.com/news/2010042 ... 85_2029797

Povreda Delpha do kraja godine. To je trenutno igrac Aston Ville koja ga je kupila od Leedsa prosle sezone za 8 miliona funti. Inace jos jedan produkt lidsove akademije.

Skoro se Leeds povezivao sa jednim milijarderom iz Australije al to je demantirano...Trenutni predsjednik nas je izvukao iz dugova al ne ulaze posebno u igracki kadar, stoga bi volio da ode.
A Beckfordu istice ugovor na kraju sezone tako da ce otici free, jedino ako se Leeds plasira u 2. ligu pa mozda i razmisli o produzenju ugovora.
Side before self - every time

Avatar
Junačina
Postovi: 22
Pridružen/a: 19 apr 2010, 16:36
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la Junačina » 20 apr 2010, 18:07

daffy je napisao/la:kako neko moze sebe nazivati navijacem ako je ikada u zivotu promjenio klub za koji navija. u skoli imam par jarana koja do 2006 navijali za Juventus, a sada navijaju za Chelsea.. smijesno :lol:
Glupo ti poređenje braca.
Svi dižu svoje klubove sa svojom pričom a kad smo mi bili BMW,vi ste bili fićo !

Možete nas lomiti i lomiti al' nikada slomiti.

Avatar
sin3x
Postovi: 489
Pridružen/a: 25 okt 2009, 17:12
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la sin3x » 20 apr 2010, 18:16

e mexy ako ti aktivno pratis leeds kako igra sanchez watt?? i jel igra puno ili ??? nekako mi kratak ovaj opis na arsenalovoj stranici ...
It's not easy being Arsenal fan... but it's hard not to love this team

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la Devil » 20 apr 2010, 18:20

Znas koga sam zaboravio u Leeds-u jedan od ludjih igraca koje sam ja gledao Paul Dickov nekada igrac Arsenala,Manchester Citya,Blacnourna,ali ostraio je i on vise 39 godina ja mislim tako da ne igra neku zapazenu ulogu u Leedsu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
semafresh
Postovi: 331
Pridružen/a: 31 mar 2010, 20:53
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:

Re: Leeds United Football Club

Post Postao/la semafresh » 20 apr 2010, 18:23

Koliko je samo bio popularan Leeds prije par godina kad je pokazo da i u Evropi zna igrat kako treba, sad treća liga, al drago mi je da se vraća polako prema Premierligi, kao i Newcastle gdje im je i mjesto!
Naš je Željo prvi ponovo... THE MANIACS 1987

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.