FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dialiba
Postovi: 88
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dialiba » 28 apr 2008, 00:24

hehe u ovakvoj ligi bod na strani k'o trebević :D Ljudski se nadati, k'o što Simo kaže na svaku tekmu po pobjedu, bez obzira ko protivnik bio 8-)

fullvedo
Postovi: 2
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la fullvedo » 03 maj 2008, 18:55

ja govana od lige ne mozes bod odkinuti u gostima da si manchester utd

Avatar
HockeyBoy
Postovi: 2
Pridružen/a: 03 maj 2008, 19:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HockeyBoy » 03 maj 2008, 19:05

tuzno i zalosno ne samo iz razloga sto sam ja navijac Zeljeznicara vec zbog nas male jadne lige i svega oko nje da nema GROZNO !!!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 04 maj 2008, 22:53

Sta cete zeljo nije toliko lose odigrao ali penal i ......ali onakvom velezu da smo samo malo kvalitetniji trebali smo uvaliti tricu za pola sata stvarno ne mogu vjerovati da je ona los velez....
AMAR OSIM!!!

Avatar
Dialiba
Postovi: 88
Pridružen/a: 22 mar 2008, 10:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dialiba » 06 maj 2008, 23:27

kakav velež, kakvi bakrači... cccc...

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 16 maj 2008, 16:38

Sutra zeljo u travniku,po dosadasnjim iskustvima ne treba nesto ocekivati pogotovo jer travniku gori....treba zapeti kao i protiv svih i casno odigrati do kraja sezone pa ako travnik odigra bolje neka pobijedi i neka ostane ali ak ne neka ispadne i vozdra....
AMAR OSIM!!!

harun_18
Postovi: 6
Pridružen/a: 17 maj 2008, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la harun_18 » 17 maj 2008, 01:04

Baš sve ti dajemo i opet malo koliko te volimo
pobjedu nam danas daj s juga ćeš našu pjesmu ćuti uvijek znaj.
Ovdje i trebaju biti samo manijaci, mali nek idu negdje drugo.

Željo do groba.
Maglaj-TM87

senci
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 mar 2008, 00:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la senci » 23 maj 2008, 00:22

E u subotu nam dolazi taj siroki... Koji uz sarajevo jedini moze odnijeti neke bodove sa Grbavice!!! Bilo je spekulacija da ce se prodati utakmica! Al sve su to price za male bebe. Jest da se siroki bori za titulu, ali od prodaje nema nista! Ista prica kao i za modricu, pa su cetiri primili.... Sto se tice Nas Manijaka, trebali bi doci u sto vecem broju, posto je ovo zadnja tekma na Grbavici u ovoj sezoni, da na krju damo punu podrsku i pokazemo da smo No.1 u BIH!!! Nakraju sta reci osim VOLIM TE ZELJO!!!
Seepack in tha motherfucking houseeeeeeee.... Yeah that's HARDSTYLE

ANTRAX RELOADED

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 01 jun 2008, 15:33

Fina zajebancija u posusju zeljo zijanio ali sta smo drugo mogli ocekivati za kraj sezone i udaljenost odlicna brojka 50-60 ljidi nove pjesme dobro prihvacene...sve u svemu ok.
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 05 jun 2008, 22:34

Sretan Zuban dan svim navijacima Zeljeznicara danas se navrsava punih 10.god.od nama najdraze titule...
AMAR OSIM!!!

senci
Postovi: 20
Pridružen/a: 21 mar 2008, 00:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la senci » 06 jun 2008, 00:00

BAHO KRME DEBELO je napisao:
evo kontranapada... evo velike prilike... stopostotna sansa... 1:0 VODI ZELJEZNICAR!!! DEVEDESETI MINUT SUSRETA... ZELJO VODI 1:0... EKSPLODIRAO JE SADA OLIMPIJSKI STADION KOSEVO...
sretan ZUBANDAN plava nacijo.
Seepack in tha motherfucking houseeeeeeee.... Yeah that's HARDSTYLE

ANTRAX RELOADED

Avatar
Groundhopper
Postovi: 51
Pridružen/a: 11 jun 2008, 18:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Groundhopper » 18 jun 2008, 16:29

Uprava kluba F.K. Željezničar je odbila da plati troškove kadetske ekipe za završnicu prvenstva u Zvorniku.Tako da je skoro bilo otkazano učešće nada plavih,da se nije dogovorilo tj. da igrači,iz prevelike želje,ne plate sami troškove,a oni iznose 110 KM po igraču!Da bi se borili za prvaka,osvjetlili obraz kluba,moraju da plate učešće,dok je očigledno klubu priča o brizi o igračima iz omladinskog samo loš paravan!

Na sinoć održanom sastanku koji je zakazan sa ciljem da se novonastali problem riješi što brže i efikasnije,sportski direktor kluba Dželaludin Muharemović nije se pojavio,ovim gestom i naravno pokazao koliko je upravi stalo do omladinskog pogona koji je sasvim sigurno jedan od boljih u državi o čemu govore i rezultati.

Da sve ipak nije SLUČAJNO govori i podatak da su igrači na putu za Bihać iz svog džepa morali izdvojiti 40 KM po igraču,samo da bi proveli dva sata sa ručkom u jednom hotelu,da ne bi odmah nakon šest sati putovanja izašli na teren.

:oops: :oops: :oops:
Država velikih mogućnosti za male umove dubokih džepova!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 18 jun 2008, 16:34

Malo cu da provjerim pa cu da vidim sta mogu reci o ovome....
AMAR OSIM!!!

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 18 jun 2008, 16:49

Nazalost ovo je tacno.....nemamm rijeci sramota... :oops: :oops: :oops:
AMAR OSIM!!!

anonimus
Postovi: 189
Pridružen/a: 18 jun 2008, 12:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimus » 18 jun 2008, 18:52

Cestitam vam 6 godinu neizlaska u evropu :D

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 18 jun 2008, 21:34

Groundhopper je napisao/la:Uprava kluba F.K. Željezničar je odbila da plati troškove kadetske ekipe za završnicu prvenstva u Zvorniku.Tako da je skoro bilo otkazano učešće nada plavih,da se nije dogovorilo tj. da igrači,iz prevelike želje,ne plate sami troškove,a oni iznose 110 KM po igraču!Da bi se borili za prvaka,osvjetlili obraz kluba,moraju da plate učešće,dok je očigledno klubu priča o brizi o igračima iz omladinskog samo loš paravan!

Na sinoć održanom sastanku koji je zakazan sa ciljem da se novonastali problem riješi što brže i efikasnije,sportski direktor kluba Dželaludin Muharemović nije se pojavio,ovim gestom i naravno pokazao koliko je upravi stalo do omladinskog pogona koji je sasvim sigurno jedan od boljih u državi o čemu govore i rezultati.

Da sve ipak nije SLUČAJNO govori i podatak da su igrači na putu za Bihać iz svog džepa morali izdvojiti 40 KM po igraču,samo da bi proveli dva sata sa ručkom u jednom hotelu,da ne bi odmah nakon šest sati putovanja izašli na teren.

:oops: :oops: :oops:
Pa sta se cudite,zar vam do sada nisu neke stvari jasne,sve su to lesinari koji sjede u upravi jer gledaju samo svoj licni interes?! Koliko su god krivi ti iz uprave,krivi su i navijaci koji to dozvole,treba se njima najebati mamice i izvrsiti pritisak na njih!!!!! Pa sve je jasno koliko oni "vode racuna" o mladjim selekcijama kada pogledate na kojoj sljaci ta djeca treniraju-sada bi trebali napokon dobiti teren sa vjestackom travom i to ne bi dobili da nije najveca zasluga za to Ministarstva kulture i sporta KS,jos jedan primjer koliko uprava vodi brige o igracima i klubu je prodaja-Stilic Semir unosi nemir-mislim da su ga dali za bijedne pare,oni bi prodali svoju mater za saku para,pa sta je bilo sa Dzekom i koji je to bio promasaj,drugi zaradise milione na njemu,i da je on jedini to bi bilo super,ali koliko ce jos biti "slucaja" Dzeko i Stilic itd itd.....pa vidite kada se digla ova frka u vezi saveza i domace lige,sve uprave klubova sute ko zaliveni jer svi oni imaju oraha u dzepovima,zato navijaci Zelje,Veleza,Slobode,Celika,Sarajeva-trebaju udariti po svojim upravama i izvrsiti pritisak na njih,ali to je prica za neku drugu temu.........

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 24 jun 2008, 17:40

Zeljo krenuo s propremama losiji za stilica,otisao i dudo-ne veliki gubitak ali je najzaljivije sto nema niko novi,mislim bar jedno provjereno ime znao sam od ranije da se nista nije desilo,ali nisam nista zelio pisati dok ne bude zvanicno,ali tako je kako je za nadati se da ce stvari krenuti na bolje jer treba nam 4-5 igraca ako ista zelimo uraditi buba je ostao to je pozitivna stvar,jos sam saznao da je zeljo uzeo vrlo dobro obestecenje i da je puno vece od 150 000 eura kako se govorilo.
AMAR OSIM!!!

lopta je okrugla
Postovi: 512
Pridružen/a: 15 jun 2008, 06:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lopta je okrugla » 25 jun 2008, 02:45

csh je napisao/la:Zeljo krenuo s propremama losiji za stilica,otisao i dudo-ne veliki gubitak ali je najzaljivije sto nema niko novi,mislim bar jedno provjereno ime znao sam od ranije da se nista nije desilo,ali nisam nista zelio pisati dok ne bude zvanicno,ali tako je kako je za nadati se da ce stvari krenuti na bolje jer treba nam 4-5 igraca ako ista zelimo uraditi buba je ostao to je pozitivna stvar,jos sam saznao da je zeljo uzeo vrlo dobro obestecenje i da je puno vece od 150 000 eura kako se govorilo.
Bojim se da grijesis kada kazes da je obestecenje za Stilu vece od 150 000 eura,pa iz uprave su priznali da je to 150 000 eura,a oni kada nesto priznaju ja to odmah pola odbijem,nista ja njima ne vjerujem,pa sramota je dati takvog igracinu ispod milion eura,pa zdravko mamic tarabe od igraca prodaje za par miliona eura,koji uopste nisu standardni prvotimci hrvatske reprezentacije!!!! Sta npr.da je mamic imao Stilu?!Eto,dosao je Bucan,ne znam sta mislis o njemu,ali ja mislim da je to jos jedno u nizu od mnogobrojnih mazanja ociju navijaca tj.jos jedno jalovo pojacanje itd itd......

Avatar
csh
Moderator
Postovi: 1734
Pridružen/a: 21 mar 2008, 17:16
Lokacija: Uvijek gdje treba!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la csh » 25 jun 2008, 14:26

Bucan nam nije trebao,prije svega nije pojacanje neko,a druga i puno vaznija stvar mogli su vratiti malog besliju da su htjrli jer mali nije nista losiji od seje jos ovaj je pitar po meni ne potreban potez strucnog staba...
AMAR OSIM!!!

Avatar
jasmin93
Postovi: 138
Pridružen/a: 12 apr 2008, 15:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jasmin93 » 25 jun 2008, 15:54

niste svjesni kakvo ste pojacanje dobili. Bucan je klasa za nasu ligu

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.