Stadion Banja Ilidža

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

redwhite
Postovi: 153
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:05

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la redwhite » 28 maj 2015, 14:20

Aha,ok. Ja mislio da je taj bio trener,a on odrzavao teren.
Mnogo sam toga propustio.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la reddragon001 » 28 maj 2015, 14:52

redwhite je napisao/la:Aha,ok. Ja mislio da je taj bio trener,a on odrzavao teren.
Mnogo sam toga propustio.
Eh taj je naslijedio Mustafu Pestalica bio je direktor, trener, brinuo se o svemu u klubu. Naredjivao kada se treba teren valjati itd. Al fakat ne znam kako ti uzivas da se nasladujes problemima u klubu. Providan si, cak vise i dosadan,

redwhite
Postovi: 153
Pridružen/a: 15 apr 2012, 17:05

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la redwhite » 28 maj 2015, 21:30

Nikakvo nasladjivanje,samo kad ce se vise prestati dizati ljude u nebesa prije rezultata i te iste blatiti i kriviti i za ono za sto su krivi i za sto ne. Treba naci krivca za unisteni teren u zimskoj pauzi,za onaj silni pijesak,za nedovoljno tretiranje itd itd i neka odogovara za svoje postupke.
Kod nas uvijek isto,nadji heroja pa mu dizi spomenik i kupuj kucu,a onda nadji krivca da polize sve sto je i on a masa drugih po.sra.lo.
J.ebo vas vise price ko je bivsi ko sadasnji uposlenik kluba i ko vise voli klub.mali klub mali grad a 1000 toboze struja u njemu

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la zmaj348 » 28 maj 2015, 22:14

redwhite je napisao/la:Nikakvo nasladjivanje,samo kad ce se vise prestati dizati ljude u nebesa prije rezultata i te iste blatiti i kriviti i za ono za sto su krivi i za sto ne. Treba naci krivca za unisteni teren u zimskoj pauzi,za onaj silni pijesak,za nedovoljno tretiranje itd itd i neka odogovara za svoje postupke.
Kod nas uvijek isto,nadji heroja pa mu dizi spomenik i kupuj kucu,a onda nadji krivca da polize sve sto je i on a masa drugih po.sra.lo.
J.ebo vas vise price ko je bivsi ko sadasnji uposlenik kluba i ko vise voli klub.mali klub mali grad a 1000 toboze struja u njemu
dobar post,sve se slažem sa tobom,ja sam davno pisao za ovaj pijesak i očiglednu nestručnost kod pojedinih ljudi u klubu ali eto..

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la vijestifriske » 28 maj 2015, 23:14

Ja sam pisko evo medju prvim pisao da je teren namjerno unisten... A sta ste vi pisali i ti, nije segrt bile kise itd itd, ko bi namjerno unistio teren I tako to. A ti sad opet medju prvim pljujes segrta... Moj pisko jesi obrazli.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la theboss_RD07 » 30 maj 2015, 15:27

reddragon001 je napisao/la:
redwhite je napisao/la:Aha,ok. Ja mislio da je taj bio trener,a on odrzavao teren.
Mnogo sam toga propustio.
Eh taj je naslijedio Mustafu Pestalica bio je direktor, trener, brinuo se o svemu u klubu. Naredjivao kada se treba teren valjati itd. Al fakat ne znam kako ti uzivas da se nasladujes problemima u klubu. Providan si, cak vise i dosadan,
Nije Segrt posipao teren pijeskom. Segrt ga je unistio zadnjim treningom. A neko drugi je pripremio to unistavanje

@vijestifriske ti da imas imalo mozga skonto bi da bez kisa to unistavanje terena ne bi uopste bilo moguce ;)
Ti si najzreliji za godisnji u Banovice po mom misljenju. Nikad nemas nista pametno za rec niti neku konkretnu informaciju. Tu si samo kad treba popljuvati nekog ili provocirati.

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: Stadion Banja Ilidža

Post Postao/la moranjak » 03 jun 2015, 13:03

Hocel se pocet radit pomocni taj teren sto su kao pare uplacene ili je i to bila bomba kao i do sada

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.