FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajlija89 » 21 apr 2010, 21:32

Po obicaju igrali smo do kad smo imali snage...fizicka sprema je 0...ne mogu da vjerujem kako smo lose fizicke spreme.... :| :| kasnije jos i crveni..... :roll: :roll:

sta ja znam.......mada su se igraci trudili ocigledno nedostatak snage je kao i u svim dosadasnjim utakmicama bio glavni faktor loseg rezultata....i kad cala kaze: nama ne trebaju utakmice,mi smo uigrani :roll: :roll: :| :|

SRAMOTA..ovo smo morali dobiti....ovo je bilo vise od utakmice

i da se nadovezem za Bandovica..on je mislim rodjeni sarajlija...

Navijacka desavanja...znao sam da smo ludi al onoliko :| :| :D

Stvarno je ovaj nas fudbal i liga i sve vezano za to dno dna...zgadilo mi se sve....sigurno ce biti i 2-3 utakmice pred praznim tribinama...tako da svinjski,seljo i borac...tri derbya...vjerovatno bez gledalaca :|


izvinjavam se al shvaticete vec
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la elninho_resTO » 21 apr 2010, 21:35

[quote="goldboy"]eh ovo sada sam nasao
Sarajevo danas igra veoma bitnu utakmicu sa direktnim konkurentom za mjesta u Evropi ove godine ali i utakmicu sa največim emotivnim nabojem. Prošlo je nešto više od 6 mjeseci od velike tragedije i pogibije našeg Vedrana, momka koji je izgubio život samo zato što je krenuo u Široki brijeg da bodri svoje Sarajevo. Pozivamo sve ljude kojima je Sarajevo u srcu da danas budu na stadionu Asim Ferhatović Hase.

Igrači i stručni štab obečali su ostaviti srce na terenu ali ništa manje ni ne očekujemo jer danas je dan kada svi moramo biti kao jedan, dan kada svi moramo ostaviti srce na terenu i tribinama i pokazati da sjećanje na Vedrana nikada neće umrijeti. Danas moramo pokazati da nismo nacionalisti i huligani kao oni koji su nas dočekali 04.10.2009. Danas se moramo izdići iznad toga i pokazati koliko volimo svoje Sarajevo.

hahahhahh-danas moramo pokazat da nismo huligani---pa primitvci pravi,raazumijem to protiv uprave,al ljudi nacionalni stadion,zbog vase uprave repka nema gdje da igra,iovako mora promjenit stolice i kesirat da bi se osposobio stadion jos vasu upravu mora placat,tojest vase hirove,,,moze se protiv uprave i bez tolko huliganizma......nemam komentara
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Mr Plummer
Postovi: 863
Pridružen/a: 10 mar 2008, 16:28
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mr Plummer » 21 apr 2010, 21:50

Nemoj pitati zasto, jer znas dobro zasto!
Ordem e progresso

Za prijavu posta administraciji, pritisni trokut!

Avatar
raja_sa_sjevera
Postovi: 61
Pridružen/a: 27 mar 2010, 13:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la raja_sa_sjevera » 21 apr 2010, 21:52

one koje zanima sta je bilo sto nisu pokrenuli gzove i dosli na kosevo
nemojte molim vas prepricavati sta se desilo
SAMO TI I NIKO VISE SARAJ`VO

alibi
Postovi: 491
Pridružen/a: 25 okt 2009, 17:31

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alibi » 21 apr 2010, 21:58

UPRAVA NAPOLJE......................................Sutra novi dan nova nafaka.........................

otok
Postovi: 94
Pridružen/a: 27 feb 2010, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la otok » 21 apr 2010, 22:07

uprava bi se srusila sutra,na fin korektan i miran nacin,pravno
ali zbog ovog danas,to se nece desiti,nazalost

1337
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 mar 2010, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1337 » 21 apr 2010, 22:08

Izdali ste Vedrana, ****.

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheManiacs » 21 apr 2010, 22:09

Ma' komsije desilo se poslije utakmice tako najvjerovatnije da nece biti velika kazna jbg otjerat' ce te upravu kad tad.

Samo se nadam da necete dobiti kaznu toliku da bude derbi Bez navijaca ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Avatar
kimbo
Postovi: 3402
Pridružen/a: 04 avg 2009, 16:27
Lokacija: ŽITO- MISLIĆI
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kimbo » 21 apr 2010, 22:18

Kada se sjetim ekipe koju ste imali / imate ... svih rasprodanih karata od Evropskih utakmica i svega nije normalno na kakve ste grane spali.

Jao kada se samo sjetim kada sam gledao onoga Sumana na TV-u nekoj raspravi covjek nezna usta otvoriti :D :D za njega je nas Sejo Kajtaz profesor ...

I naravno samo budale is drugih navijackih grupa mogu likovati nad ovi razvojem doogadjaja jer formula vodjenja svih nasih klubova je manje vise slicna bez obzira ne neke trenutne rezultate.
Zadnja izmjena: kimbo, dana/u 21 apr 2010, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.
To me, Pink Floyd were Aliens from another Galaxy far far away. They were our Brothers who came to Earth to heal us, help us fight to get through wars, greed, crime, corruption, loneliness, heartbreak, to warn us of the path humanity is heading,

benajon
Postovi: 238
Pridružen/a: 03 okt 2008, 00:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benajon » 21 apr 2010, 22:19

Kakva uprava i rusenje sta vam je danas basica zvao alaim kaze kad su plate oni im reko nek vam ih bordo pijatelji od sad daju.Skupljaju raju na ulici bordo prijatelji sve kokuzi ,zna se da ko god je nekad htio ulozit pare u fks on je to i uspio.

harinjo
Postovi: 431
Pridružen/a: 02 jul 2009, 02:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harinjo » 21 apr 2010, 22:51

ovo se nije trebalo desiti,jeli otvara prostor da ljudi iz širokog kažu ----e ovoko su došli i u široki i razbijali!!! i da okrive za sve navijače sarajeva!!! sada imaju temelj :!:

Avatar
Nantess
Postovi: 257
Pridružen/a: 06 avg 2008, 18:07
Lokacija: 071 SA 071
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nantess » 21 apr 2010, 23:09

harinjo je napisao/la:ovo se nije trebalo desiti,jeli otvara prostor da ljudi iz širokog kažu ----e ovoko su došli i u široki i razbijali!!! i da okrive za sve navijače sarajeva!!! sada imaju temelj :!:
epilog nereda u sarajevu
ozlijeđenih navijaca, igraca, uprave gostiju = 0
epilog nereda u sirokom
1 navijac ubijen, 4 tesko povrijedena tj ranjena, 5 lakse, naravno gostujucih
svakom pametnom dosta,
ovaj nered danas nema ama bas nikakve veze sa gostima, to iole pametan insan ce zakljuciti,
da se htjelo to, vjerovatno bi svi gostujuci igraci i uprava bili vec na Barama gore, jer nisu imali zastite nikakve
zbog toga ne poredite ovo sa 4.10.2009, molim vas, jer to je suludo
molim admine da sve postove koje nemaju veze sa fk sarajevom sankcionisu kao i ovaj moj,
.... ljubav za tebe mjere nema .... MCMXLVI ....

adis_macak
Postovi: 159
Pridružen/a: 04 okt 2008, 22:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adis_macak » 21 apr 2010, 23:10

Sramota,da mi je znat samo ko vas je sad napao pa ste se morali braniti i rusiti sve pred sobom?Jadno da jadnije ne moze biti....

Avatar
blablabla
Postovi: 258
Pridružen/a: 25 okt 2009, 00:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la blablabla » 21 apr 2010, 23:13

iako sumnjam da ce biti neka drasticna kazna...samo ne bi volio da budete suspendovani protiv mocnog zelje :)

Respektiva
Postovi: 331
Pridružen/a: 25 sep 2009, 10:18

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Respektiva » 21 apr 2010, 23:15

Jbt zao mi je sto preko drugovog profila moram komentarisat


pa ljudi moji ovo nema veze nikakve ama bas nikakve sa igracima listice i nije nas niko napao ovo smo htjeli uradit jer smo puni bjesa uprava nas je handrila i igraci nemaju veze sa fudbalom pa moja mahala bi ih pobjedila.Zato smo ovo uradili i neka smo da vide svi ko smo i sta smo!

make
Postovi: 380
Pridružen/a: 01 avg 2009, 20:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la make » 21 apr 2010, 23:16

Nantess je napisao/la:
harinjo je napisao/la:ovo se nije trebalo desiti,jeli otvara prostor da ljudi iz širokog kažu ----e ovoko su došli i u široki i razbijali!!! i da okrive za sve navijače sarajeva!!! sada imaju temelj :!:
epilog nereda u sarajevu
ozlijeđenih navijaca, igraca, uprave gostiju = 0
epilog nereda u sirokom
1 navijac ubijen, 4 tesko povrijedena tj ranjena, 5 lakse, naravno gostujucih
svakom pametnom dosta,
ovaj nered danas nema ama bas nikakve veze sa gostima, to iole pametan insan ce zakljuciti,
da se htjelo to, vjerovatno bi svi gostujuci igraci i uprava bili vec na Barama gore, jer nisu imali zastite nikakve
zbog toga ne poredite ovo sa 4.10.2009, molim vas, jer to je suludo
molim admine da sve postove koje nemaju veze sa fk sarajevom sankcionisu kao i ovaj moj,

cuj nema veze s gostima :o :o :o

pa niste valjda po terenu htjeli ganjati svoje igrace, sreca je pa ste sa sjevera uletili, a da su prvo s istoka :o :o :o :o

u svakom slucaju veoma glupo... rusiti stadion na kojem igrate...
moras bas biti mozak :roll: :? :?
Por que ? Por que somos los mejores...

LiMvOtElJoZe
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 feb 2010, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la LiMvOtElJoZe » 21 apr 2010, 23:17

Nedo bog derbi na praznim tribinama :(

Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 apr 2010, 23:18

Sutrasnje sjednice nema jel je otkazana,ako cemo vjerovati nekim natpisima ...novi datum ce biti nakndadno odredjen...
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

1337
Postovi: 14
Pridružen/a: 02 mar 2010, 11:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1337 » 21 apr 2010, 23:21

make je napisao/la:
Nantess je napisao/la:
harinjo je napisao/la:ovo se nije trebalo desiti,jeli otvara prostor da ljudi iz širokog kažu ----e ovoko su došli i u široki i razbijali!!! i da okrive za sve navijače sarajeva!!! sada imaju temelj :!:
epilog nereda u sarajevu
ozlijeđenih navijaca, igraca, uprave gostiju = 0
epilog nereda u sirokom
1 navijac ubijen, 4 tesko povrijedena tj ranjena, 5 lakse, naravno gostujucih
svakom pametnom dosta,
ovaj nered danas nema ama bas nikakve veze sa gostima, to iole pametan insan ce zakljuciti,
da se htjelo to, vjerovatno bi svi gostujuci igraci i uprava bili vec na Barama gore, jer nisu imali zastite nikakve
zbog toga ne poredite ovo sa 4.10.2009, molim vas, jer to je suludo
molim admine da sve postove koje nemaju veze sa fk sarajevom sankcionisu kao i ovaj moj,

cuj nema veze s gostima :o :o :o

pa niste valjda po terenu htjeli ganjati svoje igrace, sreca je pa ste sa sjevera uletili, a da su prvo s istoka :o :o :o :o

u svakom slucaju veoma glupo... rusiti stadion na kojem igrate...
moras bas biti mozak :roll: :? :?
nije se ulazilo na teren zbog igraca listice sigurno.. ;)

Avatar
-A-
Postovi: 548
Pridružen/a: 17 nov 2009, 15:22
Lokacija: Samo Saraj'vo!!!
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la -A- » 21 apr 2010, 23:23

Pa odakle ti uopste pomisao (bio si na stadionu??) da su u teren uletilo radi igraca Sirokog??
Igracima Sirokog apsolutno se nema sta reci,posteno su uzeli bod sa Koseva i tu se zavrsava svaka prica upucena prema njima.

Ovo je bio bunt navijaca spram situacij u i oko kluba,ne siri glupe price i dezinformacije da je povod uletanja u teren bili igraci Sirokoga :o :shock: :evil:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 35 gostiju.