FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lazar » 07 jun 2015, 19:32

Odakle tj da se ne ide ?

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 07 jun 2015, 19:34

Elegant je napisao/la:Sto se to ne ide u Medjugorje ? Nama fakat kriza u klubu po pitanju para ?
Mi dole mozemo otici i 5 puta na veresiju da hocemo tako da ako je uopce istina da necemo dole ne vjerujem da je zbog novca.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 07 jun 2015, 19:35

Ne znam ali ne djeluje mi kao da je OK.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

pile87
Postovi: 7471
Pridružen/a: 14 nov 2009, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la pile87 » 07 jun 2015, 19:37

Elegant je napisao/la:Ne znam ali ne djeluje mi kao da je OK.
Sto ne bi bilo ja odavno prizeljkujem da odemo na planinu na pripreme.
FORZA LAZIO !!!!! AVANTI RAGAZZI DI BUDAPEST !!!!!

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lazar » 07 jun 2015, 19:41

Ma do 13. na odmoru, a za 20 dana imaju utakmicu. Ne znam sta može u Medjugorju, a da ne može na Bjelašnici. Nasi će se okrenuti napokon fizickoj spremi, samo još da povedu adekvatnu osobu.

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 07 jun 2015, 19:44

Po meni bi bilo idealno da kondicioni dio priprema odradimo na Bjelašnici, a taktički dio i uigravanje ekipe u Međugorju..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
brile
Postovi: 1596
Pridružen/a: 17 jan 2015, 01:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la brile » 07 jun 2015, 20:02

To bi nam bilo najbolje pojacanje, kada bi fizicku spremu i kondiciju adekvatno spremili
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI !

SPARTANS FC

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 07 jun 2015, 20:10

Ne znam što ljudi ovoliko žale za Hasanovićem, pa nemamo zabranu transfera ko Barcelona pa da ne možemo dovesti igrača na njegovu poziciju. Gori vala od njega ne može biti.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
tm8782
Postovi: 1803
Pridružen/a: 30 sep 2009, 20:09
Lokacija: Preko puta DOLINE CUPOVA
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tm8782 » 07 jun 2015, 20:27

Ljudi mislim da nije nase.da komentarisemo kako cemo se pripremati i sl. Ove godine su nam obecali evropu i ispunili su. Premasili su.moja ocekivanja.
Željo, jedna riječ, jedno ime koje puno znači...

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 07 jun 2015, 20:33

Ma ne treba ni podcjenjivat Hasanovica samo jer ide sad. Po meni je bio i zavaljen na poziciji zadnjeg veznog. Mislim da je prema naprijed mogao ponuditi vise nego sto je uradio defanzivno, ali struka odlucuje. Kad je falio igrac na stoperu i tu se odlicno snasao. Hvala njemu za sve sto je pokazao u plavom dresu, a to nije bas malo, samo mi brzo zaboravljamo. Evo nek ove sezone nije bio na najvisem nivou, opet je dao go i pitarima i zrinjskom. Ista stvar i sa Zeljkovicem, za nasu ligu odlican igrac, izuzetno zahvalan na svim pozicijama. Cak je i Kvesu mijenjao na lijevom beku kad je trebalo, a tad mi se cinio i sigurniji od Josipa, bar defanzivno. Uprava se odrekla dva standardna igraca radi hiljadu-dvije mjesecno. Ipak, ako dovedu dva bolja sve im je oprosteno, a da li ce uspjeti vidjet cemo.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4149
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la deno_TM87 » 07 jun 2015, 20:44

Igračka križaljka na Grbavici: Mnogo odlazak ali i dolazaka ?

Ekipa Željezničara će najvjerovatnije u novu sezonu ući sa dosta izmjenjenim sastavom.

Naime nakon Hasanovića, Zeljkovića i Varee, još nekoliko igrača će prema sadašnjim informacijama koje dolaze sa Grbavice napustiti ekipu.

Srđan Stanić je u dogovoru sa čelnicima kluba odlučio da ne produži ugovor te će sigurno napustiti Grbavicu. Benjamin Čolić i Sead Bučan kojima su također istekli ugovori bliže su odlasku nego ostanku u Zvorničkoj.

Od igrača koji imaju ugovor sa Željezničarom, Grbavicu bi mogli napustiti Anes Nuspahić i Marijan Antolović za čiji eventualni odlazak Željezničar ima alternativu u mladom i supertalentovanom Vedranu Kjosevskom. Također postoji mogućnost da će i Riad Bajić koji je ove sezone bio najbolji strijelac Premijer lige BiH uz adekvatno obeštećenje napustiti Grbavicu.

Kada su u pitanju dolasci na Grbavicu dogovoren je dolazak Dejana Jankovića iz Veleža, a njegovim stopama bi mogao i Amir Zolj. Kako sada stvari stoje jedan od najboljih igrača Zvijezde u prethodnoj sezoni Amer Ordagić blizu je dolaska na Grbavicu.

Prema još uvijek nezvaničnim informacijama blizu Plavog dresa je i Joco Stokić dosadašnji napadač i najbolji igrač Borca koji je od prije nekoliko dana slobodan igrač. Sa kakvim igračkim kadrom Željezničar ulazi u narednu sezonu biće poznato 13. juna kada je Odović zakazao prozivku na Grbavici.
Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Avatar
anonimni
Postovi: 10102
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 07 jun 2015, 20:47

Opet se Stokic veze sa nama, koji je ovo prelazni rok da se spominje ? :lol: :lol:

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Merhaba » 07 jun 2015, 20:48

Veznjak , Meksikanac Jonathan Espericueta u Zeljznicaru
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bagrcavi » 07 jun 2015, 20:49

Jjebeš prelazni rok dok se Kajkut ne spomene.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Željooooo » 07 jun 2015, 20:50

deno_TM87 je napisao/la:Igračka križaljka na Grbavici: Mnogo odlazak ali i dolazaka ?

Ekipa Željezničara će najvjerovatnije u novu sezonu ući sa dosta izmjenjenim sastavom.

Naime nakon Hasanovića, Zeljkovića i Varee, još nekoliko igrača će prema sadašnjim informacijama koje dolaze sa Grbavice napustiti ekipu.

Srđan Stanić je u dogovoru sa čelnicima kluba odlučio da ne produži ugovor te će sigurno napustiti Grbavicu. Benjamin Čolić i Sead Bučan kojima su također istekli ugovori bliže su odlasku nego ostanku u Zvorničkoj.

Od igrača koji imaju ugovor sa Željezničarom, Grbavicu bi mogli napustiti Anes Nuspahić i Marijan Antolović za čiji eventualni odlazak Željezničar ima alternativu u mladom i supertalentovanom Vedranu Kjosevskom. Također postoji mogućnost da će i Riad Bajić koji je ove sezone bio najbolji strijelac Premijer lige BiH uz adekvatno obeštećenje napustiti Grbavicu.

Kada su u pitanju dolasci na Grbavicu dogovoren je dolazak Dejana Jankovića iz Veleža, a njegovim stopama bi mogao i Amir Zolj. Kako sada stvari stoje jedan od najboljih igrača Zvijezde u prethodnoj sezoni Amer Ordagić blizu je dolaska na Grbavicu.

Prema još uvijek nezvaničnim informacijama blizu Plavog dresa je i Joco Stokić dosadašnji napadač i najbolji igrač Borca koji je od prije nekoliko dana slobodan igrač. Sa kakvim igračkim kadrom Željezničar ulazi u narednu sezonu biće poznato 13. juna kada je Odović zakazao prozivku na Grbavici.
Covjek koji je pisao ovaj tekst samo je pogledao forum ovog portala, vidio šta raja piše i tako i on napisao, cudi me da nije stavio i Kajkuta kao pojacanje koje treba doći..
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
deno_TM87
Postovi: 4149
Pridružen/a: 03 jun 2011, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la deno_TM87 » 07 jun 2015, 20:50

anonimni je napisao/la:Opet se Stokic veze sa nama, koji je ovo prelazni rok da se spominje ? :lol: :lol:

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Možda napokon i dođe :D
Željezničar über alles!

DIRTY LEEDS UTD!

Slava Ukraïni!

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Format » 07 jun 2015, 20:50

Ja sam za Stanica rekao ovo jos prije par dana,sramota
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ceze » 07 jun 2015, 20:53

bagrcavi je napisao/la:Jjebeš prelazni rok dok se Kajkut ne spomene.
Kajkut, Bekrić i bageri na istoku. :mrgreen:
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 07 jun 2015, 21:02

Merhaba je napisao/la:Veznjak , Meksikanac Jonathan Espericueta u Zeljznicaru
O cemu ti, ko ti je taj :urnebes:
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

lazar
Postovi: 1078
Pridružen/a: 27 okt 2014, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lazar » 07 jun 2015, 21:04

Stanić će sam sebe ukopati sa neproduživanje ugovora.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: knoa, MojaMalenkost, us1997 i 52 gosta.