FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

no limit
Postovi: 136
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la no limit » 22 apr 2010, 03:13

ARSLA nemoj da pises nebuloze ti znas koliko je bilo specijalaca,zato nemoj da pises gluposti covjece prvo se raspitaj,jer belaj nije bio samo na stadionu!

dr_arsla
Postovi: 124
Pridružen/a: 15 apr 2008, 01:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr_arsla » 22 apr 2010, 03:18

no limit je napisao/la:ARSLA nemoj da pises nebuloze ti znas koliko je bilo specijalaca,zato nemoj da pises gluposti covjece prvo se raspitaj,jer belaj nije bio samo na stadionu!

Nisam ja,bolan nebio, govorio to za sinocna desavanja, ili za navijace uopste, nego za princip '**** cemo policiji mater, i ubi drota, jer to i kad bi bilo ispravno ne pije vode, jer se kad tad dovede pod kontrolu i onda imas 500 privedeni i jedno 250 povrijedjeni na obje strane, a jarane ako se ne bi dovelo pod kontrolu, ako bi stvarno doslo do pravog obracuna civilnog drustva i policije...onda je to gradjanski rat...a ako nam uz svu tugu i mizeriju i to jos treba e pa onda bujrum

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 03:27

I šta kažu uložit če Hastor 14 miliona HAHAHAHAHA
Nije on budala da ulaže u klub u kojoj uličari vode politiku kluba.
Pošaljite članove uprave kod nijaza na menadžersku obuku
prof.Dr.Mr.Nijaz Brković

no limit
Postovi: 136
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la no limit » 22 apr 2010, 03:28

dr_arsla je napisao/la:
no limit je napisao/la:ARSLA nemoj da pises nebuloze ti znas koliko je bilo specijalaca,zato nemoj da pises gluposti covjece prvo se raspitaj,jer belaj nije bio samo na stadionu!

Nisam ja,bolan nebio, govorio to za sinocna desavanja, ili za navijace uopste, nego za princip '**** cemo policiji mater, i ubi drota, jer to i kad bi bilo ispravno ne pije vode, jer se kad tad dovede pod kontrolu i onda imas 500 privedeni i jedno 250 povrijedjeni na obje strane, a jarane ako se ne bi dovelo pod kontrolu, ako bi stvarno doslo do pravog obracuna civilnog drustva i policije...onda je to gradjanski rat...a ako nam uz svu tugu i mizeriju i to jos treba e pa onda bujrum
Ma bolje da tuku ljude koji su branili drzavu i invalide,da tuku navijace a da oni kradu od invalidnina,penzija itd.al mi smo takav narod mi samo sjedimo kuci i piskaramo dok se u Francuskoj ustanu na noge pa zapale cijeli grad! Dok kriminalci pucaju po gradu,ubijaju ljude normalno setaju gradom,tebi policija napise kaznu jer si pjesacki presao na crveno a njima nesmije kaznu kad voze motorom 200 na sat vec im se likovi u oci smiju,o cemu mi pricamo kad nam drzavu vodi go lopov,u drzavi gdje je korumpirano sve od fakulteta,zdravstva,policije i ta ista policija je go seljak koji bi te zbog nicega odvalio od batina sto sam vidio vise puta dok mafijoze nesmiju da pipnu!

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 03:36

Ove horde zla su sramota ovog grada,nema utakmice da ne ucestvuju u nekom sranju i uvijek je neko drugi kriv.
Samo lošu sliku šalju u svijet.
apelaciona komisija treba suspendovati stadion do kraja prvenstva.

BHGazija
Postovi: 67
Pridružen/a: 13 okt 2008, 12:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BHGazija » 22 apr 2010, 03:44

Navijač sam Sarajeva, al me stid ovih danas. Oni su sramota svog kluba, obrukali su danas sve nas, svoj klub, pa ako hoćete i Vedrana Puljića. Ovim su napravili alibi svima da ih smatraju huliganima i svaki naredni belaj će bit pripisan navijačima Sarajeva bez obzira ko ga bude započeo, a provokacija će biti, sigurno je to.

Kako vas nije stid uopšte udarati na policiju? Kakve veze ima onaj policajac što sarajevo nije moglo da dadne dva gola Širokom Brijegu? Jeste li vi svjesni uopšte da i onaj policajac što dođe na utakmicu ima svoju porodicu, ženu, dijete? Možda je baš vaš komšija? Možda je otac nekoga od vas koji je stajao pokraj vas na tribinama?

Pa šta bi bilo kada bi svi redom tako ulijetali u stadion i udarali kad god im baš i ne ide u prvenstvu? De bogati ukucajte riječ "sport" na google ili potražite u enciklopediji pa skontajte šta to znači.

Kod nas na stadione bi trebalo puštati samo sa specijalnim vizama, koje bi bile rigoroznije za dobiti od šengenskih. Psihotest bi morao biti obavezan. I nikako ih ne izdavati na dulje od mjesec dana, barem dok se ne vidi da je insan normalan i da razumije šta je sport, šta fudbal, zbog čega se dolazi gledati neka utakmica, zbog čega se navija za nekoga, itd... Obično to znaju i djeca u osnovnoj školi, ali ne i kod nas...

no limit
Postovi: 136
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la no limit » 22 apr 2010, 03:44

ibrakadabra je napisao/la:Ove horde zla su sramota ovog grada,nema utakmice da ne ucestvuju u nekom sranju i uvijek je neko drugi kriv.
Samo lošu sliku šalju u svijet.
apelaciona komisija treba suspendovati stadion do kraja prvenstva.
To si dosao na nasu temu da kazes hahaha e nek si nam reko!

dr_arsla
Postovi: 124
Pridružen/a: 15 apr 2008, 01:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dr_arsla » 22 apr 2010, 03:50

no limit je napisao/la:
dr_arsla je napisao/la:
no limit je napisao/la:ARSLA nemoj da pises nebuloze ti znas koliko je bilo specijalaca,zato nemoj da pises gluposti covjece prvo se raspitaj,jer belaj nije bio samo na stadionu!

Nisam ja,bolan nebio, govorio to za sinocna desavanja, ili za navijace uopste, nego za princip '**** cemo policiji mater, i ubi drota, jer to i kad bi bilo ispravno ne pije vode, jer se kad tad dovede pod kontrolu i onda imas 500 privedeni i jedno 250 povrijedjeni na obje strane, a jarane ako se ne bi dovelo pod kontrolu, ako bi stvarno doslo do pravog obracuna civilnog drustva i policije...onda je to gradjanski rat...a ako nam uz svu tugu i mizeriju i to jos treba e pa onda bujrum
Ma bolje da tuku ljude koji su branili drzavu i invalide,da tuku navijace a da oni kradu od invalidnina,penzija itd.al mi smo takav narod mi samo sjedimo kuci i piskaramo dok se u Francuskoj ustanu na noge pa zapale cijeli grad! Dok kriminalci pucaju po gradu,ubijaju ljude normalno setaju gradom,tebi policija napise kaznu jer si pjesacki presao na crveno a njima nesmije kaznu kad voze motorom 200 na sat vec im se likovi u oci smiju,o cemu mi pricamo kad nam drzavu vodi go lopov,u drzavi gdje je korumpirano sve od fakulteta,zdravstva,policije i ta ista policija je go seljak koji bi te zbog nicega odvalio od batina sto sam vidio vise puta dok mafijoze nesmiju da pipnu!

Apsolutno nista netacno nisi rekao, policija diskretno zaobilazi zestoke face, drustvo je korumpirano u svakom svom segmentu, i jesu francuzi palili svoje banlieu... i nek si bas spomenuo taj primjer...da li znas sta su poslijedice njihovog paljenja i zarenja?? razlog ili motiv pobune je bio novi prijedlog za zakon je ipak prosao malo prepravljen ali bazicno isto sranje drugo pakovanje, ovi sto su se ko digli svi su po 2 mjeseca odlezali, status quo, hocu reci nisu nista napravili osim materijalne stete i to najvise nevinim civilima...

ja se itekako slazem da se treba boriti protiv nepravednsoti i svega gore navedenog ali ne na ovakav nacin...ne sto nije moralan, ne sto nije posten, vec sto je neefikasan.

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 03:56

no limit je napisao/la:
ibrakadabra je napisao/la:Ove horde zla su sramota ovog grada,nema utakmice da ne ucestvuju u nekom sranju i uvijek je neko drugi kriv.
Samo lošu sliku šalju u svijet.
apelaciona komisija treba suspendovati stadion do kraja prvenstva.
To si dosao na nasu temu da kazes hahaha e nek si nam reko!
Nisam ni mislio da ces shvatiti poruku.Nekima prije ulazi u guzicu nego u glavu.Vi ste bruka ovog grada,samo blatite ime kluba koji su vrhunski sportisti godinama gradili.
P.S. ustani HASE da vidis sta ti rade od kluba

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 03:58

BHGazija je napisao/la:Navijač sam Sarajeva, al me stid ovih danas. Oni su sramota svog kluba, obrukali su danas sve nas, svoj klub, pa ako hoćete i Vedrana Puljića. Ovim su napravili alibi svima da ih smatraju huliganima i svaki naredni belaj će bit pripisan navijačima Sarajeva bez obzira ko ga bude započeo, a provokacija će biti, sigurno je to.

Kako vas nije stid uopšte udarati na policiju? Kakve veze ima onaj policajac što sarajevo nije moglo da dadne dva gola Širokom Brijegu? Jeste li vi svjesni uopšte da i onaj policajac što dođe na utakmicu ima svoju porodicu, ženu, dijete? Možda je baš vaš komšija? Možda je otac nekoga od vas koji je stajao pokraj vas na tribinama?

Pa šta bi bilo kada bi svi redom tako ulijetali u stadion i udarali kad god im baš i ne ide u prvenstvu? De bogati ukucajte riječ "sport" na google ili potražite u enciklopediji pa skontajte šta to znači.

Kod nas na stadione bi trebalo puštati samo sa specijalnim vizama, koje bi bile rigoroznije za dobiti od šengenskih. Psihotest bi morao biti obavezan. I nikako ih ne izdavati na dulje od mjesec dana, barem dok se ne vidi da je insan normalan i da razumije šta je sport, šta fudbal, zbog čega se dolazi gledati neka utakmica, zbog čega se navija za nekoga, itd... Obično to znaju i djeca u osnovnoj školi, ali ne i kod nas...
Nisu ni oni krivi,nemozes nekoga uciti redu u pubertetu.To roditelji rade od malih nogu.A normalni roditelji sigurno ne pustaju djecu na ovakve manifestacije

no limit
Postovi: 136
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la no limit » 22 apr 2010, 04:01

Ibrakadabra stvarno si zestoki bolid!

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 04:09

no limit je napisao/la:Ibrakadabra stvarno si zestoki bolid!
takve kao ti mogu samo da žalim,nista gore kad bog čovijeku oduzme pamet.STRŠNO

no limit
Postovi: 136
Pridružen/a: 28 feb 2010, 01:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la no limit » 22 apr 2010, 04:13

ibrakadabra je napisao/la:
no limit je napisao/la:Ibrakadabra stvarno si zestoki bolid!
takve kao ti mogu samo da žalim,nista gore kad bog čovijeku oduzme pamet.STRŠNO
I to sto kazes STRSNO! Ovo u cemu zelis da pises bolje ti je nemoj da se brukas jer pojma nemas,niti si upucen al vazno je napisati ispasti cool na forumu! Od kad je navijaca ovog je bilo u svim mogucim zemljama!

Avatar
ibrakadabra
Postovi: 1399
Pridružen/a: 30 mar 2009, 22:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ibrakadabra » 22 apr 2010, 04:19

no limit je napisao/la:
ibrakadabra je napisao/la:
no limit je napisao/la:Ibrakadabra stvarno si zestoki bolid!
takve kao ti mogu samo da žalim,nista gore kad bog čovijeku oduzme pamet.STRŠNO
I to sto kazes STRSNO! Ovo u cemu zelis da pises bolje ti je nemoj da se brukas jer pojma nemas,niti si upucen al vazno je napisati ispasti cool na forumu! Od kad je navijaca ovog je bilo u svim mogucim zemljama!
Ti svima pokušavaš da objsniš da je ovo što ste uradili ispravno.Glavni ti je argument "to se dešava u svim zemljama"
Otjerali ste i ono malo pravih navijača sa stadiona.

Avatar
mak_033
Postovi: 575
Pridružen/a: 25 nov 2009, 00:06
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mak_033 » 22 apr 2010, 04:57

ibrakadabra je napisao/la:Ti svima pokušavaš da objsniš da je ovo što ste uradili ispravno.Glavni ti je argument "to se dešava u svim zemljama"
Otjerali ste i ono malo pravih navijača sa stadiona.
ibrakadabra je 100% upravu.. ovo nikako ne moze biti normalno, pa i da se to desi u svakoj zemlji na svjetu (licno ne znam da se nesta ovako slicno desilo u evropi u posljednih nekoliko godina)

da nemamo ovakve debile, nasi stadioni bi bili puni
I zato ja navijam za Želju jer Željo jeste sve ono što oni nisu i Željo nije i nikad neće biti ono što su oni uvijek bili.

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 22 apr 2010, 09:18

HVALA ''NAVIJACIMA'' KOJI SU JUCER OMOGUCILI DA SARAJEVO UTAKMICE
PROTIV ZRINJSKOG, ZELJE I BORCA
IGRA PRED PRAZNIM KOSEVOM
HVALA VAM PUNO

Avatar
TheManiacs
Postovi: 1855
Pridružen/a: 19 avg 2009, 18:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheManiacs » 22 apr 2010, 09:23

hilmo je napisao/la:HVALA ''NAVIJACIMA'' KOJI SU JUCER OMOGUCILI DA SARAJEVO UTAKMICE
PROTIV ZRINJSKOG, ZELJE I BORCA
IGRA PRED PRAZNIM KOSEVOM
HVALA VAM PUNO


Ma' gledao sam vam raspored derbi je tek 4 utakmica,ne mislim da ce te dobiti vise od 3 utakmice kazne ;)
Na vjernost ti se kunem !
THE MANIACS 1987

Megaloman
Postovi: 273
Pridružen/a: 30 jun 2009, 11:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Megaloman » 22 apr 2010, 09:25

hilmo je napisao/la:HVALA ''NAVIJACIMA'' KOJI SU JUCER OMOGUCILI DA SARAJEVO UTAKMICE
PROTIV ZRINJSKOG, ZELJE I BORCA
IGRA PRED PRAZNIM KOSEVOM
HVALA VAM PUNO
Nema na cemu. I drugi put.
Dvorac u polju il´naziv zanata, vise se voli grad od sindikata
Mjesto gdje zivis, mjesto rodjenja - vise se voli od zaposlenja

Avatar
Stole iz Bora
Postovi: 3575
Pridružen/a: 05 avg 2009, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stole iz Bora » 22 apr 2010, 09:25

TheManiacs je napisao/la:
hilmo je napisao/la:HVALA ''NAVIJACIMA'' KOJI SU JUCER OMOGUCILI DA SARAJEVO UTAKMICE
PROTIV ZRINJSKOG, ZELJE I BORCA
IGRA PRED PRAZNIM KOSEVOM
HVALA VAM PUNO
Ma' gledao sam vam raspored derbi je tek 4 utakmica,ne mislim da ce te dobiti vise od 3 utakmice kazne ;)
Kazna vrijedi za domace utakmice, sto je logicno. Znaci ako ih kojim slucajem (nadam se da nece) kazne sa 2 utakmice bez publike u te dvije ulazi i derbi.
AMAR OSIM

1921 - JAČI OD RATOVA, REŽIMA I PARTIJA!

demir44
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 dec 2009, 14:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la demir44 » 22 apr 2010, 09:25

Zar je se bas na utakmici sa Sirokim morao dogoditi onakav huliganizam,imate li makar malo obraza i stida,u znak postovanja prema Vedranu Puljicu ste trebali da napravite fenomenalnu atmosferu,a ne da divljate na koga god stignete.Ne govorim ovo sto sam navijac Zelje,i da je neko od manijaka nesto slicno uradio,opet bi ga osudio...
Rotor Volgograd...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.