EP Francuska 2016 - Grupa B

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la uNbx » 19 jun 2015, 13:19

Znamo i ja i ti da to znaci vise od prostog 'dovidjenja' , al hajd. Mene nesto drugo bode u oci, dokad ce se Jevreji posmatrati jednodimenzionalno ovdje? Znaju li pojedinci, i prave li razliku izmedju autohtonih Jevreja (sefarda), i cionista/hazara (askenaza)?
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Mozambik » 19 jun 2015, 13:34

Znaci disciplinska komisija treba da baca grah ili gleda u kasike i nagađa sta ustvari znaci to "doviđenja", to su pretpostavke. Da li se iza toga krije Arbeit macht frei, ili pozdrav Goeringu? to niko ne moze utvrditi, a ja cisto sumnjam da ista slicno stoji iza toga.

Sigurno su iz NS naredili da se pregledaju transparenti da se ne bi desio bilo kakav antisemitski ispad na takav nacin.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Donnie Darko » 19 jun 2015, 13:38

Mozambik je napisao/la:Nisam naivan, nego je to titranje njihovih jaja preslo svaku mjeru, doslo se tako daleko da se vise ne smije ni govoriti njemacki u prisustvu zidova.

Da je bila neka poruka vezana za nacizam, ja bi prvi ovdje rekao da nas treba izbaciti momentalo, ili ne d'o Bog da je bilo nesto kao u Splitu, al da te neko kazni zato sto napises dovidjenja, e tu stvarno ne vidim nikakav smisao.

Isto tako gazenje zastave nema nikakve veze sa organizacijom utakmice, to se desilo izvan stadiona i prije utakmice, i NS nema nikakve veze sa tim.
Nisi naivan, već si ignorantan.

Šta je to moralo biti na transparentu da bi ti označio kao poruku vezan za nacizam? Svastika? Hitlerova njuška i "trebao vas je sve pobiti!" pored? Ovo je jasna provokacija vezana za holokaust. Malo suptilnije i indirektnije od ovih gore, ali je i dalje i više nego očigledna.

To je u stvari poruka mira, ali na bosanskom ne može doći baš do izražaja, nekako bezveze zvuči. Pa su ono, bacali kocku i pala im na njemački, jbg potrefilo se. Uozbiljite se. :facepalm:

Gadi mi se ova poruka, i gade mi se ljudi čija je ideja ona bila. Dno dna. Problem nije ni novčana kazna Uefe, ni eventualna utakmica pred praznim tribinama protiv Andore (do čega neće doći), pravi problem je što među navijačima i dalje imamo idiote koji svojim retardiranim postupcima idu u kost reprezentacije. Zna se ko je Izrael, ali šta ima veze, i ako nas kazne nismo mi krivi židovi su krivi. I cionisti, i iluminati, svi osim nas.

I ona standardna, nismo najgori, Hrvati i Srbi su gori od nas. :roll: Kao da to ima neke veze sa nama.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Virtu4l » 19 jun 2015, 13:43

Donnie Darko je napisao/la:I ona standardna, nismo najgori, Hrvati i Srbi su gori od nas. :roll: Kao da to ima neke veze sa nama.
To je ona koju ja potenciram, ali samo zato da dočaram šta se sve treba uraditi da bi dobio tekmu pred praznim tribinama ili oduzimanje bodova, a mi nismo ni blizu tome.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Mozambik » 19 jun 2015, 13:45

Ti mi napisi po cemu je jasna provokacija za holokaust? Da su napisali GUTEN TAG JUDEN kad su ekipe izlazile i to bi vjerovatno bilo protumaceno kao nacisticka poruka.

Postoje jasni simboli i izreke koje su koristili nacisti.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la FliX » 19 jun 2015, 15:58

Mozambik je napisao/la:Nisam naivan, nego je to titranje njihovih jaja preslo svaku mjeru, doslo se tako daleko da se vise ne smije ni govoriti njemacki u prisustvu zidova...
Ovo je istinita tvrdnja..

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la TMovac » 19 jun 2015, 18:18

isto smo pjevali kada su igrale U21 repke Njemacke i BiH (kad smo vodili) pa se niko nije bunio :) Uostalom njihovom selektoru Eliju Gutmanu je nadimak nijemac. tako da ne znam zasto se pravi tolika frka oko toga. 90% nasih igraca bolje zna njemacki nego maternji. pa mozemo se vaditi i na tu foru.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2015, 15:08

Zamisli da su Izraelci na cirilici napisali "dovidjenja balije". Odmah te asocira na sta su ciljali sa tim transparentom. Tako isto i ovo Aufwiedersehen Juden se zna na sta su ovi ne znam kako da ih nazovem, najednostavnije kreteni ciljali sa tim transparentom.

Vise mi je pun qrc ovih seljaka na tribinama, jer kad si na stadionu uzivo, tek tad vidis koja smo mi stoka, na tv-u se to ne vidi. Bh fanaticosi, vecina njih su se umislili da je ovo njihova privatna reprezentacija pa oni salju neke poruke, odluke ko fol prave neke. Vecina njih se drogira, krade, gledaju kako da naprave huliganske ispade tako sto ce nesto razbiti ili porusiti, jer ekcentricnost je vrlina seljaka.

Sad smo u nemilosti UEFA-e, umjesto da smireno razmisljamo o Belgiji moramo strepit o toj hebenoj kazni. Zahvala ide kvazi patriotama!
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Senegal » 22 jun 2015, 15:37

Sto ovi nekoga prozivaju a dalje od stolice tj. komp. se ne pomjeraju.

Avatar
Pauk
Postovi: 1945
Pridružen/a: 21 mar 2009, 12:53
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Pauk » 22 jun 2015, 16:24

Jedno je biti protiv Izraela a drugo protiv Jevreja..ima i sasvim cool Jevreja koji nisu zionisti..koji su protiv izraelske politike itd.
-------------------Begović------------------
-Mujdža---Bičakčić---Šunjić--Kolašinac-
-----------Medunjanin--Salihović---------
-----Hajrović------Pjanić--------Lulić-----
-------------------Ibišević------------------

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la majestic24 » 22 jun 2015, 17:01

Senegal je napisao/la:Sto ovi nekoga prozivaju a dalje od stolice tj. komp. se ne pomjeraju.
Jesu li ovi sto sjede ispred racunara i sto miruju losiji navijaci od onih sto idu na utakmice i divljaju???
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Senegal » 22 jun 2015, 23:29

Navijaci su na tribini.
Ovi sto sjede kraj racunara su pljuvackapisci evo tokom utakmice npr. sjedi i pise na forumu psuje, komentarise evo sanse haha pa dzeku proziva kloc ako fula sansu itd... to navijaci :urnebes: ok je kad dodjes na forum posle i das komentar o tekmi ali kad ovakvi nesto pametuje o navijacima a oni su kao... :think:

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la BIHfan » 22 jun 2015, 23:35

Senegal je napisao/la:Navijaci su na tribini.
Ovi sto sjede kraj racunara su pljuvackapisci npr. prilika sansa sjedi i pise na forumu psuje, dzeku proziva kloc ako fula sansu itd... to navijaci :urnebes: ok je kad dodjes na forum posle i das komentar o tekmi ali kad ovakvi nesto pametuje o navijacima a oni su kao... :think:
Eto ti znas da li ja idem na utakmice reprezentacije ili ne. Prije ce biti da si ti taj koji tipka za tastaturom, jer ja za razliku od tebe imam posao i zivot, radim, a ti i sad ides u skolu vjerovatno. :wave:

Ne pisem puno po ovom podforumu zadnjih godina bas zbog padobranaca i lose diskusije. Inace ne pljujem niti pametujem ovdje nekom. Trenutno haos na temi Ognjen Vranjes je razlog da ovaj dio podforuma preskocim lagano, procitam i nastavim dalje.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Senegal » 22 jun 2015, 23:43

Pa vidim odma si se upalio isto me boli briga sta ti mislis ti si svoje rekao... cuj ja imam posao i zivot :oops: :urnebes: svrstao si navijace pokraj nekih pojedinaca. Pa fino pred stadion iduci put nije ti tesko pojedince naci pa se snjima a ne ovdje preko foruma si nasao da prozivas navijace BIH.

Samo da se nadovezem navijaci su bili u Belgiji, Slovackoj, Litvaniji, Francuskoj, Latviji, Grckoj itd..
Sram te bilo.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la invincible1921 » 23 jun 2015, 01:32

Mozambik je napisao/la:Nisam naivan, nego je to titranje njihovih jaja preslo svaku mjeru, doslo se tako daleko da se vise ne smije ni govoriti njemacki u prisustvu zidova.

Da je bila neka poruka vezana za nacizam, ja bi prvi ovdje rekao da nas treba izbaciti momentalo, ili ne d'o Bog da je bilo nesto kao u Splitu, al da te neko kazni zato sto napises dovidjenja, e tu stvarno ne vidim nikakav smisao.

Isto tako gazenje zastave nema nikakve veze sa organizacijom utakmice, to se desilo izvan stadiona i prije utakmice, i NS nema nikakve veze sa tim.
A grb srbije predstavlja 4C vitamina ....daj molim te znamo svi sta su mislili i sto je bas bio njemacki jezik
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la gazijabih » 23 jun 2015, 08:53

Evo jedan INFO:
Prema informacijama koje sam dobio, vrlo je izgledno da ćemo kvalifikacije završiti pred praznim tribinama zbog dešavanja prije i za vrijeme utakmice protiv Izraela.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61442
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Virtu4l » 23 jun 2015, 09:03

To bi bila još jedna u nizu epskih nepravdi UEFA-e.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la Goalgetter » 23 jun 2015, 09:07

Kao i sto sam naslutio, sto se tice antisemitizma tu su rigorozni, ovo bi bila pravo pretjerana kazna. Mogu zamisliti tek kakve Hrvate kazna ocekuje.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la FliX » 23 jun 2015, 11:22

gazijabih je napisao/la:Evo jedan INFO:
Prema informacijama koje sam dobio, vrlo je izgledno da ćemo kvalifikacije završiti pred praznim tribinama zbog dešavanja prije i za vrijeme utakmice protiv Izraela.
Prenosi.. rekla-kazala.. :D

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: EP Francuska 2016 - Grupa B

Post Postao/la gazijabih » 23 jun 2015, 11:59

FliX je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:Evo jedan INFO:
Prema informacijama koje sam dobio, vrlo je izgledno da ćemo kvalifikacije završiti pred praznim tribinama zbog dešavanja prije i za vrijeme utakmice protiv Izraela.
Prenosi.. rekla-kazala.. :D
Prenosim ja.
Rekao-kazao Prune Rocipron s kojim sam razgovarao juče na izvleačenju grupa klupskih Eurotakmičenja.
Uzeli su oštriji kurs prema Balkanu. Hrvatima možda čak i bodove oduzmu.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DaVinci i 38 gostiju.