Forum

Kako koristiti portal SportSport.ba i sve njegove dijelove?
Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Admir_Sa » 31 jan 2009, 00:27

Koliko je ovo sad vremena potrebno da prodje izmedju dva posta?

Mislim da je previshe
nema potpisa

Avatar
3r0
Postovi: 120
Pridružen/a: 21 jan 2009, 13:43
Lokacija: pod Bijelim brijegom !
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la 3r0 » 31 jan 2009, 11:57

Admir_Sa je napisao/la:Koliko je ovo sad vremena potrebno da prodje izmedju dva posta?

Mislim da je previshe
Slažem se !
...za svoj klub,za svoj grad ako treba i život dat'...

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 31 jan 2009, 13:13

3r0 je napisao/la:
Admir_Sa je napisao/la:Koliko je ovo sad vremena potrebno da prodje izmedju dva posta?

Mislim da je previshe
Slažem se !
5 minuta je razmak.

Dobili smo veliki broj žalbi na spamere kojima je cilj da ostave što više poruka u što kraćem vremenu.
Ostavićemo pauzu od 5 minuta još par dana pa da vidimo kako ide.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Admir_Sa » 31 jan 2009, 14:23

Da, da, ima spamera koliko hoces. Po meni je optimalno 3min
nema potpisa

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la obannon » 31 jan 2009, 15:08

5 min. je mnogo(forum će se uništiti)
3 min.taman
- " $...

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Lovac » 01 feb 2009, 23:54

obannon je napisao/la:5 min. je mnogo(forum će se uništiti)
3 min.taman
Istina je za spamere da ih ima mnogo, ipak 5 min je previse mozda ne bi bilo lose 3 min ko sto rece obannon
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Neutral
Postovi: 37807
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 02 feb 2009, 01:16

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 20 avg 2013, 16:11, ukupno mijenjano 1 put.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 02 feb 2009, 10:07

vidite iz posta iznad da ima ljudi kojima je do kvantiteta, a ne do kvaliteta. tesko se boriti sa takvim...

Avatar
Mont0
Postovi: 2657
Pridružen/a: 16 dec 2008, 00:49
Lokacija: Delta Quadrant
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Mont0 » 02 feb 2009, 14:51

Mislim da bi najbolje za forum bilo kada bi se, recimo za svaki podforum odredio po jedan moderator, ali u pravom smisli te rijeci. Dakle, neka Admin i njegovi prvi saradnici izaberu par ljudi kojima mogu vjerovati, i da se zna neki red. Primjetio sam na podforumu "Kosarka" jednu disciplinu, da tako nazovemo, koja nije prisutna niti na jednom drugom podforumu ovoga foruma. Banovi sijevaju na sve strane, i uvrede nisu dopustene, niti na jednoj osnovi. Stoga ne cudi cinjenica da i sami forumasi ponekad napisu da tu imaju najkvalitetniju diskusiju, sto je upotpunosti tacno, i ja sam najradije citam te teme. Dok, sa druge strane, imamo "Fudbal/Nogomet" i u svakoj temi se primjeti u najmanju ruku omalovazavanje jednih clanova od strane drugih, da ne spominjemo psovke i ponekad, ne uvijek, prisutne "diskusije" tipa nacionalna netrpeljivost i slicno, sto se kosi sa pravilima foruma, je li?

Dakle, moj prijedlog bi bio da se malo vise obrati paznja na ban, pa kada ne bude imao pristup site-u sedam, cetrnaest ili nevazno koliko dana, (sto mi se samom desilo, a da direktno nisam uticao na takvo nesto) onda se mozda malo smiri i razmisli dva puta sta ce napisati. Moj neki pogled na sve, i nacin na koji bih pokusao podignuti kvalitet diskusija na mnogo veci nivo. Respect!
Support Velez, It's logical! ★

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Lovac » 02 feb 2009, 15:34

admin je napisao/la:vidite iz posta iznad da ima ljudi kojima je do kvantiteta, a ne do kvaliteta. tesko se boriti sa takvim...
Istina, nek ostane 5 minuta i zavrseno..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
obannon
Postovi: 1655
Pridružen/a: 23 jun 2008, 11:20
Lokacija: "
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la obannon » 02 feb 2009, 21:01

Ma neka ostane 5 min. nemam nista protiv
...mada u ova dva-tri dana kako je uvedeno forum umire polako
- " $...

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la biskitt » 02 feb 2009, 22:36

obannon je napisao/la:Ma neka ostane 5 min. nemam nista protiv
...mada u ova dva-tri dana kako je uvedeno forum umire polako
nije ovo chat, za normalan komentar je potrebno oko dvije minute. Jos se podrazumjeva da ces procitati par komentara prije nego postas svoj i to ti je nekih tri-cetiri minute. Druga je stvar sto ovdje mnogi pisu napamet komentare ne obaziruci se na ostale diskutante, ili pisu one kratke komentarcice koje samo srozavaju doskusiju, i koje bih ja licno sve redom brisao.
Po meni je forum sada puno raznovrsniji jer ima vise razlicitih tema o kojima se raspravlja. Do sada se desavalo da neki neizivljeni tinejdzer diktira koje teme ce biti na naslovnoj tako sto se natovari svakih pola sata i spuca desetak komentara ne deset tema. Naravno to je i dalje moguce, ali ce morati izdvojiti malo vise vremena nego prije. Pa kad se mi patimo da citamo te bedastoce, neka se takvi napate i da ih napisu. ;)

Neutral
Postovi: 37807
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Neutral » 02 feb 2009, 22:40

Editovao, razlog je nebitan.
Zadnja izmjena: Neutral, dana/u 20 avg 2013, 16:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kevin » 09 feb 2009, 12:08

kakvo je ovo sranje: Ne mozes postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la, tako nesto..
sta je to? daj sklonite to sranje, to ima samo na ovom forumu i iritira stvarno..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kevin » 09 feb 2009, 12:36

biskitt je napisao/la:
obannon je napisao/la:Ma neka ostane 5 min. nemam nista protiv
...mada u ova dva-tri dana kako je uvedeno forum umire polako
nije ovo chat, za normalan komentar je potrebno oko dvije minute. Jos se podrazumjeva da ces procitati par komentara prije nego postas svoj i to ti je nekih tri-cetiri minute. Druga je stvar sto ovdje mnogi pisu napamet komentare ne obaziruci se na ostale diskutante, ili pisu one kratke komentarcice koje samo srozavaju doskusiju, i koje bih ja licno sve redom brisao.
Po meni je forum sada puno raznovrsniji jer ima vise razlicitih tema o kojima se raspravlja. Do sada se desavalo da neki neizivljeni tinejdzer diktira koje teme ce biti na naslovnoj tako sto se natovari svakih pola sata i spuca desetak komentara ne deset tema. Naravno to je i dalje moguce, ali ce morati izdvojiti malo vise vremena nego prije. Pa kad se mi patimo da citamo te bedastoce, neka se takvi napate i da ih napisu. ;)
pa je li fora da se na forumu pise ili ne pise...recimo dođeš komentras nesto i odes na drugu temu nesto bi postao i moras cekat...iritira i pola puta izađem ne pišem nista...glupo...cilj je valjda da se pise... :roll:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 09 feb 2009, 13:42

moramo malo zaustiviti spamere. za sad idemo sa obaveznim čekanjem između dva posta.

trenutno nam je cilj da podignemo kvalitet foruma, a ne da nabijemo što više klikova, postova i komentara (što prividno stvara dojam veće posjećenosti na forumu, pa onda većina vlasnika foruma odobrava 60 postova u minuti koji su uglavnom "slažem se" ili "hehe").

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Kevin » 09 feb 2009, 14:24

admin je napisao/la:moramo malo zaustiviti spamere. za sad idemo sa obaveznim čekanjem između dva posta.

trenutno nam je cilj da podignemo kvalitet foruma, a ne da nabijemo što više klikova, postova i komentara (što prividno stvara dojam veće posjećenosti na forumu, pa onda većina vlasnika foruma odobrava 60 postova u minuti koji su uglavnom "slažem se" ili "hehe").
da ali ja napisem post..i onda hocu pm da posaljem dođe mi opet ono nemozete slati...to mi je glupo..skinite barem sa pm da se moze..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la admin » 09 feb 2009, 14:48

na žalost, to se ne može razdvojiti.

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Lovac » 09 feb 2009, 15:11

Ma hajde razmak je 5 minuta, po meni to nije toliko strasno sad za sad barem..
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Forum

Post Postao/la Josip321 » 24 feb 2009, 22:34

stvarno, što je se tako namjestilo da se ne može odmah slati novi post?
ovako odmah vidim gdje mislim odgovoriti i onda ići a ne mogu to nego moram čekati.

dobro bi bilo kada bi se to barem skratilo :roll:
Momče Hercegovče

Odgovori

Natrag na “Help”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.