Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Aktuelna dešavanja na domaćoj i međunarodnoj sportskoj sceni.

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2015, 16:50

MaGiCa je napisao/la:Isto ili slichno se odnosi i na Hrvate i na Boshnjake. Samo ekstremno neobjektivan chovek mozhe da kazhe da , recimo, vashi nisu divljali po Pazaru i Tutinu kad je repka BiH otishla na SP u Brazilu.
Slavili su, naravno, plasman se poklopio sa Bajramom koji je upotpunio feštu, bez incidenata, paljenja srpske zastave ili antisrpskog navijanja (ispravi me ako griješim, ne sjećam se baš najbolje). Isto tako ne vidim da su organizovali doček Kolašincu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la alan_kardec » 01 jul 2015, 16:55

Greivis je napisao/la:Sve nebitna takmicenja koja niko ne gleda.

Zato su takmičenja u boćanju i sjedećoj odbojci jako bitna i gledana :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la MaGiCa » 01 jul 2015, 16:58

Virtu4l je napisao/la: Slavili su, naravno, plasman se poklopio sa Bajramom koji je upotpunio feštu, bez incidenata, paljenja srpske zastave ili antisrpskog navijanja (ispravi me ako griješim, ne sjećam se baš najbolje). Isto tako ne vidim da su organizovali doček Kolašincu.
To su varijacije na temu.

Bash kao shto su varijacije na temu i slavlje nakon poraza Srbije od Turske u famoznom 1/2 polufinalu SP u kosharci 2010. ili slavlje uz incidente nakon poraza Hrvatske od Turske u 1/4 finalu EP u fudbalu 2008. Mnogo neopterecen treba da budesh da bi slavio tudji poraz, zar ne :?:

BTW, shuplja ti je pricha koju valjash. Srba jednostavno ima najvishe, otuda je i najvishe incidenata i shabanluka koje dotichni prave. Nema tu nikakvih realnih civilizacijskih otklona izmedju Srba i ostalih, koji bi vecinu Srba pokazali balkanskim primitivcima a ostale - gospodom iz Severne ili Zapadne Evrope. ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2015, 16:58

Vidiš, i pored činjenice da je Greivis provokator, činjenice koju svi znamo, ovi iznad se trude da mu odgovore omalovažavanjem bh sporta, posebno sjedeće odbojke. Nakon čega će se alan_kardec žaliti kako je ugrožen, a ima alarm koji se pali kad se ove teme spomenu. Niti jedna slična diskusija ne može proći bez njega.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2015, 17:04

MaGiCa je napisao/la:BTW, shuplja ti je pricha koju valjash. Srba jednostavno ima najvishe, otuda je i najvishe incidenata i shabanluka koje dotichni prave. Nema tu nikakvih realnih civilizacijskih otklona izmedju Srba i ostalih, koji bi vecinu Srba pokazali balkanskim primitivcima a ostale - gospodom iz Severne ili Zapadne Evrope. ;)
Samo ću još na ovo boldovano replicirati. Ja sam davno naučio da pravim razliku između Srba iz Srbije i ovih 'drugih' (znamo koji su) koji su izvor svih problema, sve zbog dokazivanja. Oni su pravili probleme na Marakani, pravili su ih i u HN, i svugdje gdje im se pružila prilika za to.

Otišli smo u off, ja ne idem dalje.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Sabinho » 01 jul 2015, 17:06

Iskreno receno, na onakav komentar se ne moze drugacije ni uzvratiti.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61397
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Virtu4l » 01 jul 2015, 17:08

Sabinho je napisao/la:Iskreno receno, na onakav komentar se ne moze drugacije ni uzvratiti.
Znači da bi odgovorio jednom provokatoru, uvrijedićeš stotine drugih koji su čestitali i to baš iskreno, pa čak i navijali za njih u ovim finalima i uspjesima?
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la alan_kardec » 01 jul 2015, 17:10

Virtu4l je napisao/la:Vidiš, i pored činjenice da je Greivis provokator, činjenice koju svi znamo, ovi iznad se trude da mu odgovore omalovažavanjem bh sporta, posebno sjedeće odbojke. Nakon čega će se alan_kardec žaliti kako je ugrožen, a ima alarm koji se pali kad se ove teme spomenu. Niti jedna slična diskusija ne može proći bez njega.


Ali zato tebe nikad nema u ovakvim diskusijama. :salut:
Ja ću se žaliti da sam ugrožen? Kome da se žalim? :lol:

Odavno sam na forumu i sa nekim stvarim ovdje sam davno poravnio, između ostalog i sa tim da sam po mnogo čemu, prije svega po stavovima, manjina na forumu. A da sam se osjetio ugroženim, vjerovatno bih do sad otišao sa foruma.

Što se tiče dijela o omalovažavanju bh sporta, slažem se sa tim da je@greivis provokator, to je činjenica, ali je isto tako činjenica da dva sporta koja sam ja naveo, nisu ni u top 10 popularnosti u većini svijeta. Ti smatraš da jesu?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Sabinho » 01 jul 2015, 17:12

Virtu4l je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Iskreno receno, na onakav komentar se ne moze drugacije ni uzvratiti.
Znači da bi odgovorio jednom provokatoru, uvrijedićeš stotine drugih koji su čestitali i to baš iskreno, pa čak i navijali za njih u ovim finalima i uspjesima?
Pa ovaj je provokatorski nastupio i pogodio bas u zivac. Uvrijedio je apsolutno sve koji su se znojili uz te silne utakmice i kojima je Srbija u srcu. ;) Na prvu covjek kad vidi jednostavno 80% ljudi ce tako reagovati. Sto bi rek'o Sasa Vugdalic: "Ti mene ja tebe , nema faula!". :)
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

filip13
Postovi: 37999
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la filip13 » 01 jul 2015, 18:06

ode tema u klinac

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Ahonen » 01 jul 2015, 18:17

ovdje vidimo da @alan zbog jednog covjeka ili eto par ljudi sasvim nebitno omalozava bh sport i drzavu koju kako on sam rece voli i navija za nju milion razloga. bas zrelo za jednog 29-godisnjaka. :clap:

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la newton_heath_lyr » 01 jul 2015, 18:27

1.Srbija
2.Hrvatska
3.Slovenija
4.Crna Gora
5.Bosna i Hercegovina
6.Makedonija
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Sabinho » 01 jul 2015, 18:31

newton_heath_lyr je napisao/la:1.Srbija
2.Hrvatska
3.Slovenija
4.Crna Gora
5.Bosna i Hercegovina
6.Makedonija
+1
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

ulinsky
Postovi: 141
Pridružen/a: 05 apr 2009, 12:43
Lokacija: 987654321
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la ulinsky » 01 jul 2015, 18:33

Prva naravno Srbija, pa Hrvatska.

Ostali neka se redaju kako hoće. Nije potrebno objašnjavati jer brojevi, medalje, titule sve govore. A i siguran sam da se već neko bacio u dublju analizu, i opet došao do istog zaključka.

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Tribalian » 01 jul 2015, 18:33

Ahonen je napisao/la:ovdje vidimo da @alan zbog jednog covjeka ili eto par ljudi sasvim nebitno omalozava bh sport i drzavu koju kako on sam rece voli i navija za nju milion razloga. bas zrelo za jednog 29-godisnjaka. :clap:
Vidis, druze, ne svidja se ni meni to sto je @ Alan napisao, ali ga sa druge strane razumem jer od moderacije niko nista ne preduzima povodom ovog isfrustriranog deristeta, ocigledno u mrznji odgojenog kome neverovatno tesko padaju sportski uspesi Srbije.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la alan_kardec » 01 jul 2015, 18:46

omalovažavam bh sport i čak državu :oops: time što sam iznio činjenicu?
post uopšte nije ni bio usmjeren na bh sport kao takav niti na omalovažavanje bilo koje medalje, pričamo o (ne)popularnosti i (ne)gledanosti određenih sportova. Na provokaciju sam odgovorio provokacijom koja je u suštini činjenica.
To što nekoga činjenice bole i što zbog toga taj neko perfidno spušta diskusiju na lični nivo, njegov problem.
I da, navijao sam za BiH i u Brazilu i u Kataru, i u baražima protiv Portugala, i za košarkaše... i prije toga, i navijaću uvijek, zbog čega, nije bitno, sigurno ne zbog toga da bih se nekome dopao.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Ahonen
Postovi: 439
Pridružen/a: 30 dec 2013, 18:36
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Ahonen » 01 jul 2015, 18:54

Tribalian je napisao/la:
Ahonen je napisao/la:ovdje vidimo da @alan zbog jednog covjeka ili eto par ljudi sasvim nebitno omalozava bh sport i drzavu koju kako on sam rece voli i navija za nju milion razloga. bas zrelo za jednog 29-godisnjaka. :clap:
Vidis, druze, ne svidja se ni meni to sto je @ Alan napisao, ali ga sa druge strane razumem jer od moderacije niko nista ne preduzima povodom ovog isfrustriranog deristeta, ocigledno u mrznji odgojenog kome neverovatno tesko padaju sportski uspesi Srbije.
nije lijepo prije svega jer se momak deklarise kao navijac obe reprezentacije. da je ovo napisao neki drugi navijac Srbije kojeg boli neka stvar za BiH vjeruj mi da bi izbjegao ovu temu.
uostalom kao sto @virtual rece, nije lijepo jer je dobar broj bh navijaca bio uz srbiju, a mislim da ima barem pet puta vise onih kojih su iskreno cestitali od ovih koji vrijedjaju.
a to za moderaciju se slazem.
alan_kardec je napisao/la:omalovažavam bh sport i čak državu :oops: time što sam iznio činjenicu?
post uopšte nije ni bio usmjeren na bh sport kao takav niti na omalovažavanje bilo koje medalje, pričamo o (ne)popularnosti i (ne)gledanosti određenih sportova. Na provokaciju sam odgovorio provokacijom koja je u suštini činjenica.
To što nekoga činjenice bole i što zbog toga taj neko perfidno spušta diskusiju na lični nivo, njegov problem.
I da, navijao sam za BiH i u Brazilu i u Kataru, i u baražima protiv Portugala, i za košarkaše... i prije toga, i navijaću uvijek, zbog čega, nije bitno, sigurno ne zbog toga da bih se nekome dopao.
pazi druze, neoboriva cinjenica je ' haha Srbija je osvojila, BiH nije ni ucestvovala' kao i ' haha Bih je igrala zadnje svjetsko u Brazilu, Srbije nigdje'
ali znamo da se to pise iskljucivo u cilju podrugivanja drugoj drzavi.
no dobro, ne zamjeri. meni malo cudno i to je to...

Avatar
NYKnicks Fan
Postovi: 6106
Pridružen/a: 05 jan 2011, 12:17
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la NYKnicks Fan » 01 jul 2015, 19:01

Srbija
Hrvatska
Slovenija
Crna Gora
BiH
Makedonija.

;)

Avatar
Tribalian
Postovi: 10759
Pridružen/a: 18 apr 2011, 02:35
Lokacija: Sever Marakane
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la Tribalian » 01 jul 2015, 19:07

Ahonen je napisao/la: nije lijepo prije svega jer se momak deklarise kao navijac obe reprezentacije. da je ovo napisao neki drugi navijac Srbije kojeg boli neka stvar za BiH vjeruj mi da bi izbjegao ovu temu.
uostalom kao sto @virtual rece, nije lijepo jer je dobar broj bh navijaca bio uz srbiju, a mislim da ima barem pet puta vise onih kojih su iskreno cestitali od ovih koji vrijedjaju.
a to za moderaciju se slazem.
Ja to znam, zato se i trudim da spustim loptu kad god mogu.
.... nekad bol, nikad strah, nekad muk.....

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Koja je najuspješnija država regiona u sportu?

Post Postao/la marconato » 01 jul 2015, 19:15

Sve bi bilo ok da nema upada pojedinaca sa politikom, njihovim vidjenjem i pogledima na navijace (u ovom slucaju Srbije) itd...sto nema veze sa temom.

Ovde kao i na vecini tema na forumu fali konstruktivnosti, pise se sta kome padne na pamet, skrece se sa teme, ide se uokolo i nasiroko..i sve se to tolerise... :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Odgovori

Natrag na “Aktuelne teme”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.