Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Pauleta
Postovi: 667
Pridružen/a: 10 apr 2012, 07:40
Lokacija: Bosanska Posavina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Pauleta » 02 jul 2015, 16:24

emir79 je napisao/la:
Pauleta je napisao/la:
Pajdo Zrinjski je rođen 1905., a to je dobar broj godina prije 1923. ili koje je već osnovan Velež. To je klub sa tradicijom i imenom. Uvijek je bio trn u oku i zato je krvavo ugušen.
Znamo kad je Zrinjski osnovan, a znamo zasto je i ukinut. Sta mu vrijedi sto je osnovan 1905-te kada nije djelovao 100 godina. Mogao je biti osnovan i 1800-te ne mjenja cinjenicu da je poceo djelovati 90-tih.

Nema taj klub nikakvu tradiciju vrijednu pomena, i daleko od toga da se Zrinjski moze stavljati u isti kos sa Velezom. Nije tradicija to sto je neki klub osnovan prije, nego sta je ostvario u svojoj historiji.
Bosna je bila kraljevina u srednjem vijeku i onda stoljećima bez ikakve državnosti. Da li to umanjuje njezino postojanje? Da li turska agresija i kulturocid mogu izbrisati činjecu da je država postojala i da je u krvi ugušena? Nemoj biti smiješan. Zrinjski je imao 40 godina rada i onda je zbog svog imena i simbolike zabranjen. Nisu svi klečavci i jugoslavenčine, a simbol toga je Velež.
Begović, Burić, Stanković
Mujdža, Martić, O.Vranješ, Bičakčić, Bunoza, Šunjić, Zukanović, Kolašinac,
Hajrović, S.Vranješ, M.Vrančić, Miličević, Bešić, Medunjanin, Pjanić, Grahovac, Lulić, Salihović
Džeko, Ibišević, Hodžić, Đurić

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 02 jul 2015, 17:54

Pauleta je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:Ne mogu ja da navijam za njih kad im na grbu stoji sahovnica, a tribine im pune hrvatskih zastava i sahovnica, a ja strastveni navijac fudbalske repke BiH i samo nje, niti jednog ni domaceg ni stranog kluba...onda sam ja nacionalista i slobodno me proglasite istim, necu se buniti, ali nisam jedini koji ovako razmislja...dapace...jedino zbog tog nacionalnog koeficijenta im mogu reci "bravo" za eventualni dobar rezultat, a sve ostalo ne :)
Sahovnica je sluzbeni grb drzave u kojoj sam se ja rodio i u kojoj zivim. Sahovnica je znak RH i ja nemam nista protiv nje dapace. Ne smeta mi niti sto se Hrvati iz BiH kao nacionalnost vezu uz sahovnicu. Nema u tom nista lose dok ljudi postuju drzavu u kojoj su rodjeni. Ja sam sam slican slucaj ali sa druge strane. Zrinjski ima losu simboliku i sam je simbol neceg loseg. Pokusan je ubiti drugi klub i grad kakav je bio kroz stoljeca da bi se Zrinjski rodio. I to je lose. Ipak se rodio i kao takav predstavlja BiH u Evropi i kada igra i pobjedjuje donosi bolji koeficijent drzavnom nogometu. U njemu igraju sve nacionalnosti a cak je i ta koja mu je u imenu u zadnje vrijeme vrlo rijetka. :D :D :D Bolji koeficijent je jedini razlog zasto u Evropi i ja za njih navijam.
Pajdo Zrinjski je rođen 1905., a to je dobar broj godina prije 1923. ili koje je već osnovan Velež. To je klub sa tradicijom i imenom. Uvijek je bio trn u oku i zato je krvavo ugušen.
Pauleta, nisam ja govorio o tome rodjenju i nadam se da ti je to jasno. U stvari znam da ti je jasno. Ako hoces mozemo reci i ponovnom rodjenju. Vise necu jer nije mjesto da pisem o ovome. Lijepi pozdrav.

luksss
Postovi: 63
Pridružen/a: 30 dec 2014, 01:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la luksss » 02 jul 2015, 18:24

http://88.85.111.83/

Ako ko hoce Hodzica gledat, Dinamo-Vardar

Avatar
SasaKajkut
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 apr 2013, 17:59
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SasaKajkut » 02 jul 2015, 19:35

Jos malo pa buduci reprezentativac Kenan Horic pocinje svoj mec.
Sretno Horic,ti si nas novi spahic :ljepota: ;)

Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ajax » 02 jul 2015, 19:36

Jedan je Spaha :kafa:


Avatar
Ajax
Postovi: 9572
Pridružen/a: 19 mar 2014, 01:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ajax » 02 jul 2015, 19:40

Ma dobar je momak samo nije novi Spaha. On je Horic :thumbup:
Sretno mu danas :bih: :bih:

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la guillermo » 02 jul 2015, 20:21

Gojak strijelac za 3 gol Dinama sa nekih 16m,inace sjajno igra nevjerovatan talenat.Ukoliko nastavi ovako sigurno ce imati ozbiljne minute ove sezone.Hodzic nikako da proradi,a vrijeme leti.Skroz sam skeptican u vezi nejga.

Avatar
HamburgCity
Postovi: 77
Pridružen/a: 23 maj 2014, 09:10
Lokacija: Hamburg
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HamburgCity » 02 jul 2015, 20:44

Odakle je ovaj College Europa FC i jeli ovaj Aaron Akrapović sin Brune Akrapovića??


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
Using Tapatalk

Avatar
HariTz
Postovi: 2531
Pridružen/a: 12 sep 2012, 18:10
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HariTz » 02 jul 2015, 20:46

HamburgCity je napisao/la:Odakle je ovaj College Europa FC i jeli ovaj Aaron Akrapović sin Brune Akrapovića??


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
Mislim da su iz Gibraltara, i da jeste, sin mu je.

Avatar
HamburgCity
Postovi: 77
Pridružen/a: 23 maj 2014, 09:10
Lokacija: Hamburg
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la HamburgCity » 02 jul 2015, 20:51

Auuu a igro za U19 Italije :-(


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
Using Tapatalk

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Senegal » 03 jul 2015, 01:46

guillermo je napisao/la:Gojak strijelac za 3 gol Dinama sa nekih 16m,inace sjajno igra nevjerovatan talenat.Ukoliko nastavi ovako sigurno ce imati ozbiljne minute ove sezone.Hodzic nikako da proradi,a vrijeme leti.Skroz sam skeptican u vezi nejga.
Izvikan malo vise a godine lete kao sto kazes..

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TMovac » 03 jul 2015, 09:59

HamburgCity je napisao/la:Auuu a igro za U19 Italije :-(


Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
momak je bio suspendovan godinu dana.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 03 jul 2015, 15:09

Kenan Piric na pragu prelaska u Club Brugge. Odlicna stvar ako se pos'o privede kraju.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 03 jul 2015, 16:07

Sabinho je napisao/la:Kenan Piric na pragu prelaska u Club Brugge. Odlicna stvar ako se pos'o privede kraju.
Da Sabinho ali mislim da ste vi sa ovim momkom pogrijesili. Nema sto nije radio da dodje u vas a dosta vasih navijaca se izrugivalo sa njim. :D
Stvarno mi je zao jer vam uprava radi izvanredan posao mogli ste dignut milioncek na njemu jer vi ste sada prvi klub u BiH koji ne mora skakati na svaku ponudu preko 200000 Eura i to stranci znaju. Velika greska. Sada se molite bogu da se Delac vrati a niko ne zna sta ce biti sa njim. Vise vjere u BiH potencijale jer vam jedan takav upravo pribraja preko milion Eura na racun. Svakako sve najbolje. I bolje bi legao Bunoza nego Barbaric ako vec ima love pomazite i repku i BiH igrace. Iako ni ovaj nije los moram priznati. :D :D :D

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 03 jul 2015, 16:19

dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Kenan Piric na pragu prelaska u Club Brugge. Odlicna stvar ako se pos'o privede kraju.
Da Sabinho ali mislim da ste vi sa ovim momkom pogrijesili. Nema sto nije radio da dodje u vas a dosta vasih navijaca se izrugivalo sa njim. :D
Stvarno mi je zao jer vam uprava radi izvanredan posao mogli ste dignut milioncek na njemu jer vi ste sada prvi klub u BiH koji ne mora skakati na svaku ponudu preko 200000 Eura i to stranci znaju. Velika greska. Sada se molite bogu da se Delac vrati a niko ne zna sta ce biti sa njim. Vise vjere u BiH potencijale jer vam jedan takav upravo pribraja preko milion Eura na racun. Svakako sve najbolje. I bolje bi legao Bunoza nego Barbaric ako vec ima love pomazite i repku i BiH igrace. Iako ni ovaj nije los moram priznati. :D :D :D
Eh druze slazem se da smo fulali ali vecina nas je ismijavala njegovog menadzera a ne samog Kenana. Dakle, islo nam je na zivce toliko guranje u FKS i to na jedan tako primitivan nacin. ;) Sad je gotovo jbg. Za ostalo ne znam, za Bunozu da postoji sansa doveli bi mi njega ovog trena. :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dubrovnik » 03 jul 2015, 16:29

Sabinho je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Kenan Piric na pragu prelaska u Club Brugge. Odlicna stvar ako se pos'o privede kraju.
Da Sabinho ali mislim da ste vi sa ovim momkom pogrijesili. Nema sto nije radio da dodje u vas a dosta vasih navijaca se izrugivalo sa njim. :D
Stvarno mi je zao jer vam uprava radi izvanredan posao mogli ste dignut milioncek na njemu jer vi ste sada prvi klub u BiH koji ne mora skakati na svaku ponudu preko 200000 Eura i to stranci znaju. Velika greska. Sada se molite bogu da se Delac vrati a niko ne zna sta ce biti sa njim. Vise vjere u BiH potencijale jer vam jedan takav upravo pribraja preko milion Eura na racun. Svakako sve najbolje. I bolje bi legao Bunoza nego Barbaric ako vec ima love pomazite i repku i BiH igrace. Iako ni ovaj nije los moram priznati. :D :D :D
Eh druze slazem se da smo fulali ali vecina nas je ismijavala njegovog menadzera a ne samog Kenana. Dakle, islo nam je na zivce toliko guranje u FKS i to na jedan tako primitivan nacin. ;) Sad je gotovo jbg. Za ostalo ne znam, za Bunozu da postoji sansa doveli bi mi njega ovog trena. :kafa:
Bunoza bi vam sjeo samo tako jer i beka moze igrati a iz Splita ste trebali klepit i malog Kvesica ovi su ga budalasi izgleda pustili besplatno. Prava zamjena za Gojka, sta ova njihova struka gleda nikad mi nece biti jasno. Ipak ovaj Barbaric bi vam mogao biti odlican. A ima i Hercegovacko prezime bilo je Barbarica u Velezu pa tko zna. Mozda nekad i repka od njega bude imala koristi. :D :D :D

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Senegal » 04 jul 2015, 14:51

Gdje je Zahirovic prvi AS Germanije :?:

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 04 jul 2015, 14:52

U potrazi za klubom.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Senegal
Postovi: 535
Pridružen/a: 19 jun 2015, 01:23
Lokacija: Afrika
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Senegal » 04 jul 2015, 15:01

Sabinho je napisao/la:U potrazi za klubom.
Imali sanse za FK S. ili se njemu osladila visa plata godisnja sto nebi dobio u FK S.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DaVinci, Sindikat12 i 21 gost.