RK Vogošća

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 07 jul 2015, 14:40

NLO je napisao/la:Cestitam..... Puno srece u daljnjem radu i evropskim takmicenjima
Hvala....
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 07 jul 2015, 14:42

RK Vogošća je u prethodnoj sezoni ostvarila historijski uspjeh plasmanom u evropska takmičenja. Na današnjoj press konferenciji predstavljen je novi trener ekipe, Danijel Ridžić, te pojačanja za narednu sezonu u kojoj ekipa ima visoke ambicije.

Okupljenim novinarima obratio se novi trener ekipe:

“Mogu reći da sam se stvarno brzo dogovorio sa Upravom, koja je jako ambiciozna. Mislim da Vogošća treba svake godine da izbori Evropu i samim tim da bude stabilan premijerligaš. Osim seniorske ekipe, smatramo da bi trebali osnovati i drugu ekipu, u kojoj bi nastupali mlađi igrači. Što se tiče ambicija, sve zavisi od toga koga ćemo izvući u Challenge Kupu, a što se tiče Premijer lige, želimo opet izboriti nastup u evropskim takmičenjima. Doveli smo nekoliko pojačanja, a to su: Šabanović, Dedajić, Bečić, Škorić i Ćatić. U budućnosti ćemo ciljano tražiti pojačanja, a trenutno imamo u planu još jednog, dva igrača. Želio bih se zahvaliti i generalnom sponzoru na ukazanom povjerenju i nadam se da ćemo opravdati sredstva koja ulažu u naš klub”

Novinarima se obratio i novi igrač Vogošće, Adnan Šabanović:

“Više sam navikao da radim sve na terenu, nego na press konferencijama. Veoma brzo sam se dogovorio sa klubom jer imamo iste ambicije. Ja vjerujem u to da ćemo vratiti rukomet u Kanton Sarajevo te da će Vogošća biti u samom vrhu, gdje i pripada”

Pojačanja Vogošće za narednu sezonu su: Adnan Šabanović, Tarik Dedajić, Anes Bečić, Aleksandar Škorić i Jasmin Ćatić.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 07 jul 2015, 14:47

Rule, imas privatnu poruku
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 16 jul 2015, 02:19

Na pomolu još jedan trans. reprezentativac BiH u Vogošći.... U narednim danima više o tome.... :D :D :D
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 16 jul 2015, 13:46

Bas me zanima ko bi mogao doci :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la shaman7 » 16 jul 2015, 13:59

Da probam pogoditi, Faruk Vrazalic?

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la brzi » 16 jul 2015, 16:47

Zar Faruk opet nema klub...

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 16 jul 2015, 17:02

Nije jos za javnosti o kojem se igraču radi, uskoro više...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 25 jul 2015, 15:48

Alen Ovcina potpisao za Vogoscu,Faruk Vrazalic treba danas da odluci
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
elbflorenz
Postovi: 294
Pridružen/a: 01 jul 2015, 18:52
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la elbflorenz » 25 jul 2015, 23:06

Nema od toga nista, mislim na ovog drugog.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 26 jul 2015, 15:07

elbflorenz je napisao/la:Nema od toga nista, mislim na ovog drugog.
Za Ovčinu ne znam, ali za Vražalića koliko znam dogovor je u slučaju da ne dobije inostrani agazman prikljucit ce se Vogošći tj. dogovor jos od prije skoro mjesec dana jer je bez kluba.

Vogošćani sve jači i jači.... A ko je ovo istina za Ovčinu dobra stvar svaka čast upravi!
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 26 jul 2015, 16:18

ALEN OVČINA NOVI IGRAČ RK VOGOŠĆA POLJINE HILLS

Bosanskohercegovački rukometni reprezentativac Alen Ovčina nova je akvizicija ambicioznog premijerligaša RK Vogošća. Rukometni klub Vogošća u nadolazećoj sezoni želi igrati važnu ulogu u Premijer ligi, pa čelnici ovog kluba rade na osvježavanju igračkog kadra. Tako su dogovorili jednogodišnju saradnju sa rukometnim reprezentativcem naše zemlje Alenom Ovčinom. Podsjetimo, Ovčina je u protkelom periodu branio boje katarskog Al- Shamala u koji je otišao iz Gračanice. Ovčina će bez ikakve sumnje biti veliko pojačanje za Vogošću, koja će pored Premijer lige nastupati i u Challegne Cupu, a s obzirom na igrački kadar koji posjeduje, u ovom evropskom takmičenju mogla bi napraviti dobar rezultat.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 26 jul 2015, 16:46

Ništa od Vražalića nije potpisao za Vogošću.... Ostalo još 4 dana do kraja prelaznog roka.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54365
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la MortemHz » 26 jul 2015, 16:48

Mislim da bi to bilo to za prelazni rok
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 26 jul 2015, 17:00

MortemHz je napisao/la:Mislim da bi to bilo to za prelazni rok
Slažem se, ali jos ništa nije isključeno... Jedino gdje smo ostali tanki to je desna strana tacnije krilo... :? :? :? :? :?
Odbrana visoka, Divkovic, Dedajic, Kadric, Skoric...
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Pappy » 26 jul 2015, 23:10

Ne pratim toliko Premijer ligu, više sam u entiteskim i mlađim kategorijama. Zanima me, je l' Vogošča tako finansijski moćna, i kvalitetna pa da jedan reprezentativni kalibar ovakve vrste dolazi ovdje, a ne negdje drugo u evropi, jer mislim da može.

Avatar
Rule_hz
Postovi: 5274
Pridružen/a: 02 jun 2010, 14:59
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Rule_hz » 27 jul 2015, 04:26

Pappy je napisao/la:Ne pratim toliko Premijer ligu, više sam u entiteskim i mlađim kategorijama. Zanima me, je l' Vogošča tako finansijski moćna, i kvalitetna pa da jedan reprezentativni kalibar ovakve vrste dolazi ovdje, a ne negdje drugo u evropi, jer mislim da može.
Naravno, ali isto tako treba uzet u obzir ovaj klub kako se dogovori tako i ispostuje svoje obećanje tj dogovor (ugovor) za igrača i sve ostalo. Nije kao neki klubovi sto obecaju pa opale po ušima igrače ili trenera i sl. Samim tim ako se uzme u obzir da se nikom nije ostalo dužno do sad od igrača pa nadalje. Da nije tako kao što kažem sigurno ne bi došli igrači prije svega: Međić i Divković pa zatim sad ovaj prelazni rok Šabanović, Ovčina i ostali...

Ne nudi ovaj klub mnogo, ali sto ponudi to se ispostuje do zadnje-g.
RODJEN SAM NA SJEVERU,
SLUSAJTE ME SVI,
VOLIM TEBE SARAJEVO,
ZIVOT SI MI TI.

Igrac
Postovi: 102
Pridružen/a: 18 jan 2015, 19:40
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la Igrac » 27 jul 2015, 07:35

Rule_hz je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Mislim da bi to bilo to za prelazni rok
Slažem se, ali jos ništa nije isključeno... Jedino gdje smo ostali tanki to je desna strana tacnije krilo... :? :? :? :? :?
Odbrana visoka, Divkovic, Dedajic, Kadric, Skoric...
Skoric ne igra odbranu uopste

brzi
Postovi: 1147
Pridružen/a: 11 jul 2010, 20:36
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la brzi » 27 jul 2015, 08:43

Rule_hz je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Ne pratim toliko Premijer ligu, više sam u entiteskim i mlađim kategorijama. Zanima me, je l' Vogošča tako finansijski moćna, i kvalitetna pa da jedan reprezentativni kalibar ovakve vrste dolazi ovdje, a ne negdje drugo u evropi, jer mislim da može.
Naravno, ali isto tako treba uzet u obzir ovaj klub kako se dogovori tako i ispostuje svoje obećanje tj dogovor (ugovor) za igrača i sve ostalo. Nije kao neki klubovi sto obecaju pa opale po ušima igrače ili trenera i sl. Samim tim ako se uzme u obzir da se nikom nije ostalo dužno do sad od igrača pa nadalje. Da nije tako kao što kažem sigurno ne bi došli igrači prije svega: Međić i Divković pa zatim sad ovaj prelazni rok Šabanović, Ovčina i ostali...

Ne nudi ovaj klub mnogo, ali sto ponudi to se ispostuje do zadnje-g.
Čestitke Vogošći na organizacijskim i igračkim pomacima.Ovčina će biti pojačanje za Vogošću al netreba se čuditi što takvi igrači završavaju u ovoj ligi. Kod nas mediji naprave lako zvijezde al kad dođu jače reprezentativne utakmice svi se kao nešto čudimo,nisu na nivou,nije njihov dan....Jednostavno nisu top-igrači i to se u svijetu rukometa zna. Zato i imaju probleme pronaći iole ozbiljniji angažman...Ponavljam čestitam Vogošći,a ako netko ima argumente volio bi čuti tko su ti klubovi koji varaju i ne ispoštuju svoje igrače i trenere da ih se javno prozove...

rundek
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 jul 2010, 12:11
Kontakt:

Re: RK Vogošća

Post Postao/la rundek » 27 jul 2015, 12:04

Rule_hz je napisao/la:
Pappy je napisao/la:Ne pratim toliko Premijer ligu, više sam u entiteskim i mlađim kategorijama. Zanima me, je l' Vogošča tako finansijski moćna, i kvalitetna pa da jedan reprezentativni kalibar ovakve vrste dolazi ovdje, a ne negdje drugo u evropi, jer mislim da može.
Naravno, ali isto tako treba uzet u obzir ovaj klub kako se dogovori tako i ispostuje svoje obećanje tj dogovor (ugovor) za igrača i sve ostalo. Nije kao neki klubovi sto obecaju pa opale po ušima igrače ili trenera i sl. Samim tim ako se uzme u obzir da se nikom nije ostalo dužno do sad od igrača pa nadalje. Da nije tako kao što kažem sigurno ne bi došli igrači prije svega: Međić i Divković pa zatim sad ovaj prelazni rok Šabanović, Ovčina i ostali...

Ne nudi ovaj klub mnogo, ali sto ponudi to se ispostuje do zadnje-g.
To sto govoris apsolutno nije istina.Taj tvoj posteni klub Vogosca ne isplacuje zadnju ili zadnje dvije plate.Idemo redom:Sidik Omerovic,Zdenko Antovic,Aid Selimovic,Edin Tatar,Armin Bezdrob,Skopljak Senad,Omanovic Emir,Vrazalic Faruk a ima ih jos kojima se ostalo duzno.Dakle nije sve bajno kao sto se prica..Sportski pozdrav postenjacine !

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.