Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Husika » 14 jul 2015, 23:16

Buricu je ucinjena najveca nepravda od svih igraca porijeklom iz BiH...
Dok su nam Kosmodisci, Sehici, Fejzici i ostali sljam bili u repci Buric je bio prvi golman Poljske lige...
Biti u timu gdje igra jedan Levandovski a ne biti pozvan u repku ....Neprocjenjivo...
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la calcio » 14 jul 2015, 23:40

Buric je imao pehova sa povredama, udje u ritam, pocne se pricati o njemu i .. onda se povrijedi pa ga svi zaborave. Tako vec nekoliko puta. Inace je kvalitetan golman.

14/15 Strain May 24, 2015 Jun 30, 2015 37 days
13/14 Hip problems Aug 5, 2013 Apr 12, 2014 250 days
12/13 Fractured Finger Apr 29, 2013 Jul 1, 2013 63 days
12/13 Elbow Injury Dec 5, 2012 Feb 1, 2013 58 days
09/10 Knee Problems Aug 3, 2009 Sep 3, 2009 31 days

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 14 jul 2015, 23:45

Husika je napisao/la:Buricu je ucinjena najveca nepravda od svih igraca porijeklom iz BiH...
Dok su nam Kosmodisci, Sehici, Fejzici i ostali sljam bili u repci Buric je bio prvi golman Poljske lige...
Biti u timu gdje igra jedan Levandovski a ne biti pozvan u repku ....Neprocjenjivo...
Nemoj njega u isti kos stavljati sa ovim ostalim.
Sasvim zasluzeno je dobio poziv pogotovo prije kad je otisao u Tursku.
Buric je trebao dobiti poziv jos kad je Ciro bio, tad je bio mlad i u formi. Rasturao na golu lecha.

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Convicts1988 » 14 jul 2015, 23:46

Politika, mafija u repki, pozive dobijali degenerici od golmana, a Burić nikad šanse nije dobio, majku van jbn .
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Husika » 15 jul 2015, 00:23

Convicts1988 je napisao/la:Politika, mafija u repki, pozive dobijali degenerici od golmana, a Burić nikad šanse nije dobio, majku van jbn .
Pa zasto nemamo ni u jednom sportu uspijeha????
Zato sto se guraju babini i mamini sinovi koji su odrasli na salami i pasteti, a djeca iz ruralnih sredina nemaju koga da ih pogura...
A svi znamo da najbolji sportisti dolaze sa periferija gdje je fizicka aktivnost dio zivota od malih nogu i uz malu tehnicku korekciju ozbiljnih kolektiva se dobiva vrhunski sportista...
Sigurno bogate zemlje "kupuju" (djecu) sportiste iz Afrike, J.Amerike itd sto su pametni :!:
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11705
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AllGunsBlazing » 15 jul 2015, 00:47

Covjek je branio i protiv Citya i protiv Juventusa. I sta ja znam koga vec. I fakat je red da dobije to mjesto golmana. Izbaciti Sehica nepravedno, izostaviti Burica isto tako. Dakle, bez golmana iz BPL.
Celik!3,2,2.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 15 jul 2015, 00:52

Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla. Glupo je to sto treci golman mora biti is PL kad smo najgori u Evropi. Jos malo pa ce nas i Malta, Lichtenstein i dobijat. Albanija, Crna Gora i Armenija su vec poceli....

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sagitarius » 15 jul 2015, 00:55

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla. Glupo je to sto treci golman mora biti is PL kad smo najgori u Evropi. Jos malo pa ce nas i Malta, Lichtenstein i dobijat. Albanija, Crna Gora i Armenija su vec poceli....

:lol: :lol: :urnebes: :urnebes:

Ma nije ovde samo pitanje ko koga gura, ovde je i pitanje nacionalnog kljuca, mora se i to zadovoljiti, zasto ne bi tri najbolja golmana Bosne i Hercegovine bila u reprezentacijim, zato sto su to Asmir,Jasmin, Ibrahim :)
Zadnja izmjena: sagitarius, dana/u 15 jul 2015, 01:00, ukupno mijenjano 1 put.
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 15 jul 2015, 01:00

Sta cu ti ja gad ne pratis igrace. Jesil vidio sto je sacuvao mrezu velikom Sarajevu danas. Treba ga odmah kao prvog golmana, ipak je Bega sad rezerva. jel tak :mrgreen: :mrgreen:

EDIT: A i to za nacionalni kljuc ti je glupost. Pa do skora su golmani bili Asmir, Jasmin i Asmir....
Zadnja izmjena: DzemoVoliMarmeladu, dana/u 15 jul 2015, 01:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la sagitarius » 15 jul 2015, 01:13

Pa jbg otpao Zvjezdan, morali iz saveza naci novog "Zvjezdana" da popuni mjesto.Pa i sam Bakovic je to na TV1 potvrdio "Ne moze se nista promjenit, zivimo u takvoj drzavi" (u tom smislu).
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la zizu1991 » 15 jul 2015, 12:12

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla.

Po čemu je bolji majket'? Uvjeri me argumentovano. Baš sam znatiželjan po tom pitanju. :think:
Malo se ta priča o Buriću aktivirala nakon ove utakmice, ali je žešće srranje da igrača primjetiš jedino kad ti je "pred očima". Mada je i sada to samo priča po forumu i ništa ozbiljno.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Husika » 15 jul 2015, 14:40

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla. Glupo je to sto treci golman mora biti is PL kad smo najgori u Evropi. Jos malo pa ce nas i Malta, Lichtenstein i dobijat. Albanija, Crna Gora i Armenija su vec poceli....
Nemoj zezati, Buric je standardno dobar vec pola decenije ne seljaka se, tu je gdje je, momak radi i suti ne exponira se preko medija i vjerovato zbog tog ti stavljas Sehica ispred njega !!!
Vjeruj mi ja medije ne uzimam uopste kao nesto relevantno, imam oci i one mi sve kazu !!!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 15 jul 2015, 16:50

http://www.krone.at/Salzburg/Sechs_Stue ... ory-462465

Tekst o situaciji u Red Bull Salzburgu trenutno u napadu.

6 napadaca se bore za mjesto pored Soriana u napadu, medju njima i Prevljak. :think:

Pisao sam nedavno da imaju 4 napadaca, ali sam potpuno zaboravio na Yordija Reynu iz Grödiga i Havarda NIelsena, koji ce mu takodjer ciniti dovoljno jaku konkurenciju. Tu je i Oberlin iz Züricha, koji je vec zabijao na pripremama.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 15 jul 2015, 16:54

Dobro bi mu onda došla posudba u nekog prvoligasa koji igra napadački fudbal.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 15 jul 2015, 16:57

jasmin10 je napisao/la:Dobro bi mu onda došla posudba u nekog prvoligasa koji igra napadački fudbal.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mogao je samo 10 kilometara dalje, u FC Grödig otici. Prosle sezone je Red Bull ovog crnju Yordija Reynu posudio Grödigu, skupio prakse, nazabijao se golova, i evo vratio se sada u Red Bull.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sabinho » 15 jul 2015, 16:59

Husika je napisao/la:
DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla. Glupo je to sto treci golman mora biti is PL kad smo najgori u Evropi. Jos malo pa ce nas i Malta, Lichtenstein i dobijat. Albanija, Crna Gora i Armenija su vec poceli....
Nemoj zezati, Buric je standardno dobar vec pola decenije ne seljaka se, tu je gdje je, momak radi i suti ne exponira se preko medija i vjerovato zbog tog ti stavljas Sehica ispred njega !!!
Vjeruj mi ja medije ne uzimam uopste kao nesto relevantno, imam oci i one mi sve kazu !!!
Ne znam zasto se vodi diskusija ako ima mjesta i za Bega i za Buru i Sehu.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 15 jul 2015, 17:01

Sabinho je napisao/la:
Husika je napisao/la:
DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Sehic je bolji od Burica. Kao da je sad nesto posebno sto nije primo gol od Sarajeva ili bilo kojeg premijer ligasa. Nije ni imao nekog ozbiljnog posla. Glupo je to sto treci golman mora biti is PL kad smo najgori u Evropi. Jos malo pa ce nas i Malta, Lichtenstein i dobijat. Albanija, Crna Gora i Armenija su vec poceli....
Nemoj zezati, Buric je standardno dobar vec pola decenije ne seljaka se, tu je gdje je, momak radi i suti ne exponira se preko medija i vjerovato zbog tog ti stavljas Sehica ispred njega !!!
Vjeruj mi ja medije ne uzimam uopste kao nesto relevantno, imam oci i one mi sve kazu !!!
Ne znam zasto se vodi diskusija ako ima mjesta i za Bega i za Buru i Sehu.
Ja ne znam uopste sto se vodi diskusija ko ce biti treci golman, kad ce taj uvijek biti iz Premier Lige BiH.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 15 jul 2015, 17:01

Ima li ikakvih priča da će ići na posudbu?
Ako na pripremama ne zablista, onda će bezveze stagnirati na klupi cijelu sezonu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 15 jul 2015, 17:04

jasmin10 je napisao/la:Ima li ikakvih priča da će ići na posudbu?
Ako na pripremama ne zablista, onda će bezveze stagnirati na klupi cijelu sezonu.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Nista, on ove sezone 100% igra u Red Bullu. Ne znam je li ga Salzburg otkupio od Leipziga ili samo posudio, kad nikad ne znas danas kod ovih Red Bullova kako uospte rade i biljeze transfere, kad je to sve ''svoj sa svojima'' :D Samo mjesaju izmedju sebe igrace.

Do polusezone sigurno ostaje.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 15 jul 2015, 17:07

Samo da hoće dobiti priliku, onda je sve do njega.
Ali previše je to napadača :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bolivia, Goalgetter, klasik, mire96, MoKa14, RaZuti, Sveti i 57 gostiju.