Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 12:36

atensn hor jos jedan briljantni izraz Trakoritisa aka serem a nemam pojma o cemu... ti si mozda pitanje objasnio sam sebi u nekom svom svijetu sarenih laza gdje je voajer trenercina koja je uspjesna.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 25 jul 2015, 12:42

Ajde malo da stanete na loptu,nema potrebe za nekim prepucavanjima na licnoj osnovi,Marshal vas prati :mrgreen:

"Tuttomercato", however, is reporting that Arsenal are ready to move for Reus.

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 25 jul 2015, 12:58

Auuu bit će prijavljenih postova, odo samo sebi kahvu napravit. :kafa:

Edit:
Nije ni ovo lagan pos'o, valja svaki post pojedinačno prijavit. Moderator će bit na aparatima kad vidi koliko ih je prijavljenih.

Borba protiv spama i offtopica se nastavlja, ja sam šerif slika ko hoće nek se pridruži šerifovom uredu. :mrgreen:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 25 jul 2015, 13:18

Vojo ima £100k sedmicno tako da odlazak u Romu je dodatni + za nas budzet. E sada zavisi kakav je ugovor o pozajmici ali mislim da bi to Roma da ide na 100%.

Citam ovo za Reusa. Ma mislim da se vrsi pritisak na Real da reaguje pa da nam prepusti Benzemu. :mrgreen:

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 25 jul 2015, 13:22

Nema šanse da Wojo ima 100 hiljada funti sedmični, ali baš nema šanse, možda maksimalno da ima nekih šezdesetak. Nemam dokaza za ovo što govorim ali da Sanchez i Ozil budu tek malo plaćeniji od njega, nema šanse. Znam da je Poldi bio najplaćeniji naš igrač sa 100, pa ga prešišali Sanchez i Ozil. Dakle siguran sam da je Wojo debelo ispod. Elem nebitno, svakako ode :D

A što se tiče opcija u napadu svejedno mi da li Wenger želi ili Reusa ili Benzemu, samo nek dođe jedan od njih dvojice. Bilo koji!

slika
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 13:23

Ma nemoguce da Sczeczny ima 100k sedmicno... 70k maksimalno...


Reus bi bio strava pojacanje mada bi Benzema bio po meni bolje jer nam najvise treba klasan napadac, to bi znacilo da bi Alexis isao u napad gdje bi igrao sa dva krila Ox i Reus sto bi za Alexisa bilo puno lakse nego igrat napadaca u formaciji sa veznim umjesto krila gjde bi bio nevidljiv.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Schneiderlin
Postovi: 667
Pridružen/a: 22 jan 2015, 21:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Schneiderlin » 25 jul 2015, 13:34

poljska luda ima tjedno £65,000,i još ćemu mu neki dio plaćat u romi


voajerski miševi u rupama napreduju kao i njihov idol :kafa:

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la CashMan » 25 jul 2015, 13:38

Schneiderlin banovan,@marsal, smanji malo prijave, do 1001 posta prijavljenog, tvojih 999...
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 25 jul 2015, 13:44

BigBigBang je napisao/la:atensn hor jos jedan briljantni izraz Trakoritisa aka serem a nemam pojma o cemu... ti si mozda pitanje objasnio sam sebi u nekom svom svijetu sarenih laza gdje je voajer trenercina koja je uspjesna.
Ovaj Harris je htio, iz nekog razloga, dobiti malo prostora u medijima. Priča o Arsenalovim gotovinskim rezervama prodaje klikove (obzirom da danas prođu imaju tekstovi malo duži od Twitter-statusa - napiši tekst od preko 140 znakova i prosječan čitalac se zamara - sa prevarantskim naslovima), detaljna priča o tome gdje te pare sve moraju ići bi dosadila svakom.

Ja ne bih previše komentarisao napadače na tvom mjestu. Vidjeli smo onomad i tvoju "stručnu" procjenu Morate kad se pričalo o njegovom dolasku u Arsenal i šta je taj "kramp" pokazao u Ligi prvaka prošle sezone.

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 25 jul 2015, 13:45

CashMan je napisao/la:Schneiderlin banovan,@marsal, smanji malo prijave, do 1001 posta prijavljenog, tvojih 999...
Halali mi druže ali mora se malo uvesti red, već godinu dana orgijaju po temi nekažnjeno, sve ijedna tema vezana za Arsenal je uništena i duboko zagrizla u offtopic i spam, pošto vidim da većina moderatora (čast tebi i Riu) hladi mu.da i ne poduzima ništa, neko mora stat u kraj bagri.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 13:49

Artetitis je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:atensn hor jos jedan briljantni izraz Trakoritisa aka serem a nemam pojma o cemu... ti si mozda pitanje objasnio sam sebi u nekom svom svijetu sarenih laza gdje je voajer trenercina koja je uspjesna.
Ovaj Harris je htio, iz nekog razloga, dobiti malo prostora u medijima. Priča o Arsenalovim gotovinskim rezervama prodaje klikove (obzirom da danas prođu imaju tekstovi malo duži od Twitter-statusa - napiši tekst od preko 140 znakova i prosječan čitalac se zamara - sa prevarantskim naslovima), detaljna priča o tome gdje te pare sve moraju ići bi dosadila svakom.

Ja ne bih previše komentarisao napadače na tvom mjestu. Vidjeli smo onomad i tvoju "stručnu" procjenu Morate kad se pričalo o njegovom dolasku u Arsenal i šta je taj "kramp" pokazao u Ligi prvaka prošle sezone.
Pa da direktor Arsenala zeli malo klikova pa laze protiv postenog voajer laze da ima stotine miliona a ono voajer se jedva za Cecha skuskao 10 miliona :lol:


Cuj moja procjena napadaca, pa sta fali toj orocjeni, pa hebo te Morata to je kloc koji ej odigrao par dobrih utakmica nije to klasa koja nama treba, priznajem napredovao je u odnosu na ono sto je pokazao u Realu ali taj je daleko od nekog vrhunskog napadaca pore Benzeme, Suareza, Cavanija onj e obican kloc. Solidan napadac i nista vise a takav nam ne treba, toliko je dobar da je Juve doveo Dybalu i Mandzukica taj iduce sezone vjerovatno nece ni imati neku minutazu 45 utakmica 15 golova strasno :urnebes: :urnebes:
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 25 jul 2015, 14:02

"Solidan" napadač koji da tri gola u dvije polufinalne utakmice Lige prvaka i u finalu? Ne bijaše li ti zagovornik teze da se u Ligi prvaka vidi kvalitet napadača ili si i to zaboravio?

Dybala i Mandžukić neće ugroziti poziciju Morate.

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la frankqqqqq » 25 jul 2015, 14:12

Prema AS-u se interesujemo za Danija Ceballosa iz Betisa, tipično Wengerovski, ono, "one for the future", al ovaj bi fakat mogao da bude to ako je suditi po videima koji su postavljeni na internetu.

[youtube][/youtube]

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 14:14

Dobro strucnjak hoces reci da je Morata vrhunski napadac? Svakako je plus sto je zabijao u jacim utakmicama ali on jednsotavno niej top napadac i nama takav ne treba, ja bi se slozio cak i da bi korisniji bio od Panjouda u Arsenalu ali nije to igrac koji pravi razliku, nista posebno. Milita nikad nisu svrstavali medju one najbolje napadace iako je one sezone izdominirao zabio 26 golova od toga dva u finalu Bayernu pa sto bi onda Moratu koji nije ni blizu istom?
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 25 jul 2015, 14:42

Schniderlina redovno banuju a iskreno nije samo on zasluzio, tema se nece popraviti ovako...

A negdje sam cuo da je potpisao novi ugovor pred pocetak prosle sezone i da mu je plata 100k. Ali moze biti da je laz...



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la SamoZeljo » 25 jul 2015, 16:03

Amarildo je napisao/la:Ako je Harris rekao da Arsenal ima 200 milki u bankama, ne znači da su sve te pare na raspolaganju Wengeru i to još samo za jedan transfer rok.
Teško to zaključit?
Tebi je tesko a meni nije. Zar mora svih tih 280 miliona eura biti na raspologanju da se obori transfer rekord za dovodjenje napadaca?
Covjek je FINO REKAO DA ARSENAL MOZE I IMA PARE DA OBORI TRANSFER REKORD I DA WENGER IMA ODRIJESENE RUKE DA DOVEDE KOGA HOCE (osim Ronalda i Messija).

Ne mora svih 280 miliona eura (200 miliona funti) biti na raspolaganju da se dovede bilo koji napadac na svijetu. Fino covjek kaze da Arsenal moze dovesti svakog igraca na svijetu, osim Ronalda i Messija.
Zasto onda uopste raspravljati o tome da li su sve te pare koje Arsenal ima na racunu za pojacanja ili ne??

Avatar
topnik1
Postovi: 15126
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 25 jul 2015, 16:09

Slažem se sa SamoZeljo u vezi logike oko transfera. Pa mi nismo potrošili ništa faktički. Doveden Čeh, otišlo ih par i tu je to +- 0. Čak i da je transfer budžet 50 miliona funti, za te pare možemo dovesti napadača kakvog hoćemo.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Barcod » 25 jul 2015, 16:20

Kad se igraju tekme na Emiratima danas ili sutra ?
Arsenal All The Way !

Avatar
frankqqqqq
Postovi: 3090
Pridružen/a: 23 avg 2011, 15:24
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la frankqqqqq » 25 jul 2015, 16:23

Druže za sat vremena počinje utakmica, i pogrešan topic za ovo pitanje haha

Avatar
Barcod
Postovi: 1722
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Barcod » 25 jul 2015, 16:24

frankqqqqq je napisao/la:Druže za sat vremena počinje utakmica, i pogrešan topic za ovo pitanje haha
Jbg ...haj super thx
Arsenal All The Way !

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.