Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21315
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Epidaurus » 26 jul 2015, 13:49

MA vidim i ja sam da je mali bezveze igrac, nista aman posebno al eto ide mi na zivce kad jedan balavac tako pljuje po reprezentaciji koja ce mu itekako pomoci u karijeri (ako je ovo istina naravno). Radije cu gledat Gegica koji bar ima neki potencijal da ozbiljan igrac postane i za kojeg znas da voli i drzavu i reprezentaciu nego ovog kretena koj iz ne znam kojeg razloga ima puuuuuno vise ovlasti u ekipi nego sto ih kvalitetom zasluzuje.

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Ethel » 26 jul 2015, 13:49

juanitomaravillaa je napisao/la:slika

:think:
slika
:mrgreen:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Lotus » 26 jul 2015, 13:57

Kad je bilo prvenstvo kadeta 96 godiste i mladji Aleksic je bio jedini 97 tu i javno je rekao da mu je zelja igrati za orlove.
Godinu dana kasnije evo sta je izjavio
"Reprezentativac Đorđe Aleksić također se nada da će se trud stručnog štaba, reprezentativaca i Saveza na kraju isplatiti.

"Pozivam sve ljude da nas dođu gledati. Nadam se da ćemo se 18. augusta svi ponovo okupiti sa medaljom, kao što je to bio slučaj prošle godine sa juniorima. Velika je stvar za nas i za mene što igramo pred domaćom publikom. To je za nas jedan san, igranje pred svojom publikom, pod svojom zastavom i sa svojom reprezentacijom u našem gradu", kazao je član KK Mladost iz Mrkonjić Grada"

Tako da se trebamo ostaviti tih nebitnih stvari pola igraca radi ovog ili onog igra cak ima tu i bosnjaka,zato bolje da sutimo.Sve dok igra i daje svoj maksimum ja na njega gledam kao i na svakog drugog igraca u reprezentaciji.

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la armin » 26 jul 2015, 14:00

Zna li neko hoće li biti stream iz Gruzije?

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 26 jul 2015, 14:18

bravo Gegicu. konacno je poceo ici na ulaz..momak je opak atleta i treba nastavit fosrirat ulaz jer time odvlacis njihova dva igraca, pa mozes izbacit loptu ka vanjskim ako mislis da ces biti blokiran ili promasit...

aleksic je morao jednu utakmicu ubacit nesto, mislim da je ispucao kredit jucer, sad krece zivciranje zbog njegovog drvenog suta. poslije U20 nastupa, izgubice mu se svaki trag...eto takav je potencijal
ne razmisljam o opstanku, ima puno tankih ekipa...mi imamo dobre sanse da se nadjemo u cetvrtfinalu. za to nam treba djedovic sa 15 ili vise poena u jednoj utakmici. jucer je dosta pomogao u gradjenju skoka (cak 10), i treba nam konacno ubojit atic, kojeg odlicno markiraju svi protivnici

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Clutch » 26 jul 2015, 14:22

baglama je napisao/la:bravo Gegicu. konacno je poceo ici na ulaz..momak je opak atleta i treba nastavit fosrirat ulaz jer time odvlacis njihova dva igraca, pa mozes izbacit loptu ka vanjskim ako mislis da ces biti blokiran ili promasit...

aleksic je morao jednu utakmicu ubacit nesto, mislim da je ispucao kredit jucer, sad krece zivciranje zbog njegovog drvenog suta. poslije U20 nastupa, izgubice mu se svaki trag...eto takav je potencijal
ne razmisljam o opstanku, ima puno tankih ekipa...mi imamo dobre sanse da se nadjemo u cetvrtfinalu. za to nam treba djedovic sa 15 ili vise poena u jednoj utakmici. jucer je dosta pomogao u gradjenju skoka (cak 10), i treba nam konacno ubojit atic, kojeg odlicno markiraju svi protivnici
Bez obzira na dobro markiranje, Atić mi djeluje previše pasivan, posebno u završnici mečeva.
Mislim da bi morao biti agresivniji, i to i očekujem od njega u ovom 2. krugu.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Zivot
Postovi: 444
Pridružen/a: 27 jan 2015, 12:18
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Zivot » 26 jul 2015, 14:26

Odmah je dijaspora poslije slike rekla da je i onako los igrac da ne zna nista :damn: :damn:
Neki ljudi misle da je fudbal važan poput života i smrti. Uvjeravam vas da je i važniji od toga.

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la bandit » 26 jul 2015, 14:28

Epidaurus je napisao/la:Cuo sam za ovog malog Aleksica od jedne drugarice koja je takodjer iz Mrkonjica i koja ga poznaje da mali po skoli konstantno prica da hoce da igra za Srbiju i da ce promijenit sportsko drzavljanstvo.
Momak gdje zivi dobro da uopste igra za nas ... :arrow:

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 26 jul 2015, 15:46

Pustite se ljudi vise tih prica. Neka igra ko za koga hoce i gdje moze. Davno su nastupi za reprezentacije prestale biti iskljucivo patriotski cin.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

rodjenizavjecnost
Postovi: 150
Pridružen/a: 21 mar 2015, 17:38
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la rodjenizavjecnost » 26 jul 2015, 16:28

newton_heath_lyr je napisao/la:Pustite se ljudi vise tih prica. Neka igra ko za koga hoce i gdje moze. Davno su nastupi za reprezentacije prestale biti iskljucivo patriotski cin.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sto prije shvatimo bice nam lakse.

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la mirsad993 » 26 jul 2015, 16:39

Ne znam zasto uopste neko napada ovog momka, na svakom je okupljanju jos od U16 i vec sada je puno bolji play od A "reprezentativca" Zahiragica, i bio je glavni igrac uz Djedovica kad je se U16 plasirala uA diviziju prije dvije godine, nemojte zaboraviti da je sinoc bio jedan od kljucnih igraca u preokretu pogodio je par trojki ,onu jednu na isteku napada preko ruke iz driblinga i igra konstantno dobru odbranu vrsi pritisak na loptu, nije neki svjetski potencijal ali budimo zadovoljni i pustite se prica rekla-kazala pogledajte samo reakciju sinoc nakon jednog pogodjenog suta

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la baglama » 26 jul 2015, 16:47

jedno sam ime propustio spomenut a osjecam da mu treba odat priznanje
to je Enis Memic
jedini momak koji ne pravi glupe greske. gotovo svakom ostalom se zalomi neka (ili vise njih) stupidarija zbog koje bih bacio laptop sa zgrade u toku prenosa
momak je pouzdan u oba pravca, iako ga malo zezaju faulovi
dobar u odbrani, lijepo posprema zicere (valja i to znat gledajuci ostale) fino se otvara iz picka...a par puta je zategno tricu. generalno odlican ucinak, samo da nastavi tako. manjgafic je recimo suprotnost, kakvu glupost zna napravit..ali hvala i njemu za jucerasnje trice
mozda bi ovaj Trbic trebao vise probat antunovica i hadzica, da nam umor ne bi dosao glave...i kad to pominjem, ne kontam rezon da atic sastavi 12 minuta, i tek onda izadje , odmori 3-4 min. i odigra do kraja poluvremana....svi ostali treneri ce odmorit igarca krajem prve cetvrtine, da bi usao npr. 7-8 min. prije kraja poluvremena (isto vazi za drugo p.) a ovaj ga forsira da sastavi cijelku cetvrtinu i pocne drugu...iz umora se radjaju greske
Zadnja izmjena: baglama, dana/u 26 jul 2015, 16:50, ukupno mijenjano 2 puta.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la nerminh74 » 26 jul 2015, 16:49

Mislim da poslje nihada, mirze i jusufa stvarno nemamo šta reći ikome
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Bassha » 26 jul 2015, 17:01

Nedim Djedovic pod hitno mora u bjezati iz Barce. Ovo sto pokazuje na EB je ispod ocekivanja. Za njega bi bilo najbolje da dodje u Megu.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la kobe24 » 26 jul 2015, 17:24

baglama je napisao/la:jedno sam ime propustio spomenut a osjecam da mu treba odat priznanje
to je Enis Memic
jedini momak koji ne pravi glupe greske. gotovo svakom ostalom se zalomi neka (ili vise njih) stupidarija zbog koje bih bacio laptop sa zgrade u toku prenosa
momak je pouzdan u oba pravca, iako ga malo zezaju faulovi
dobar u odbrani, lijepo posprema zicere (valja i to znat gledajuci ostale) fino se otvara iz picka...a par puta je zategno tricu. generalno odlican ucinak, samo da nastavi tako. manjgafic je recimo suprotnost, kakvu glupost zna napravit..ali hvala i njemu za jucerasnje trice
mozda bi ovaj Trbic trebao vise probat antunovica i hadzica, da nam umor ne bi dosao glave...i kad to pominjem, ne kontam rezon da atic sastavi 12 minuta, i tek onda izadje , odmori 3-4 min. i odigra do kraja poluvremana....svi ostali treneri ce odmorit igarca krajem prve cetvrtine, da bi usao npr. 7-8 min. prije kraja poluvremena (isto vazi za drugo p.) a ovaj ga forsira da sastavi cijelku cetvrtinu i pocne drugu...iz umora se radjaju greske
Apsolutno se slazem za Memica. Momak je uvijek bio od koristi otkako igra za ove mlade selekcije. Ti prekrsaji su vjerovatno iz razloga sto on drzi gotovo cijelu odbranu na visokim igracima, nizi je i po 10+ centimetara od igraca koje je cuvao, plus su mu neki bezveze svirani. Dosta kompletan igrac, ima dobar sut za tri (istina da je izbacaj malo spor i moze biti efektivan samo kad je sam na sutu), dobro sutira i slobodna bacanja, dobra igra ledjima, a uz sve to i nevjerovatno snazan. Da je visi par centimetara, sad bi se smio kladit po u zivot da ce napraviti dobru seniorsku karijeru. :D
Za ovo drzanje Atica na klupi kad ne treba se isto potpuno slazem, primoran je igrati kad ima najmanje snage.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
juanitomaravillaa
Postovi: 1076
Pridružen/a: 12 jun 2014, 14:19
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la juanitomaravillaa » 26 jul 2015, 21:20

Ko nas jos predstavlja na ovim olimpijskim igrama mladih osim kosarkasa??

Avatar
guillermo
Postovi: 2305
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la guillermo » 26 jul 2015, 21:40

Sve se bojim da se ove igre mladih nece odraziti na umor igraca pred Ep.Ipak su dva takmicenja u kratkom roku previse.


Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 27 jul 2015, 05:43

Danas nase dvije selekcije na parketima.


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Zivot
Postovi: 444
Pridružen/a: 27 jan 2015, 12:18
Kontakt:

Re: Mladi reprezentativci/potencijalni reprezentativci BiH

Post Postao/la Zivot » 27 jul 2015, 12:58

Dal ce biti kakav stream iz Gruzije
Neki ljudi misle da je fudbal važan poput života i smrti. Uvjeravam vas da je i važniji od toga.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.