Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 16:25

SamoZeljo je napisao/la:
Amarildo je napisao/la:Ako je Harris rekao da Arsenal ima 200 milki u bankama, ne znači da su sve te pare na raspolaganju Wengeru i to još samo za jedan transfer rok.
Teško to zaključit?
Tebi je tesko a meni nije. Zar mora svih tih 280 miliona eura biti na raspologanju da se obori transfer rekord za dovodjenje napadaca?
Covjek je FINO REKAO DA ARSENAL MOZE I IMA PARE DA OBORI TRANSFER REKORD I DA WENGER IMA ODRIJESENE RUKE DA DOVEDE KOGA HOCE (osim Ronalda i Messija).

Ne mora svih 280 miliona eura (200 miliona funti) biti na raspolaganju da se dovede bilo koji napadac na svijetu. Fino covjek kaze da Arsenal moze dovesti svakog igraca na svijetu, osim Ronalda i Messija.
Zasto onda uopste raspravljati o tome da li su sve te pare koje Arsenal ima na racunu za pojacanja ili ne??
Ne mozes ti to ni nacrtati prosjecnom voajeroljubcu eto nama treba da potrosimo 200 miliona funti pa za te pare mozes Messija ili Ronalda dovest, nama je manje od 100 dovoljno npr za dva vrhunska igraca.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Murga
Postovi: 3116
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Murga » 25 jul 2015, 16:36

Pa mislim da bi bilo sigurno reci da smo i u plusu do sad :D Otislo je par dobro placenih igraca (ako racunamo Podolskog, Diaby) a Flamini i Wojo biti prodani/posudba i nema izdataka kao prije. Neki dobili nove/poboljsane ugovore, tako da sto rece topnik i nismo ni potrosili, ali dobro je da se pravi cistka.

Ma mozemo mi pricati sta hocemo, ali Wengeru je najvaznija harmonija. Ne bii njemu bilo zao dati ni za Ibru npr, ali on se boji da ce takav karakter razhebati harmoniju haha. Mislim da jednostavno trazi i igraca i karakter u paketu. Nekako ne sumnjam da cemo dovesti jedno jako pojacanje, mada se ja licno ne bi samo oslanjao na Coquelina i Artetu kao backup, uzeo bi barem onog Larsa Bendera.
Benitez govori kako racuna na Benzemu, pa cemo vidjeti sta ce biti.

Ode nam Seaman. Sa kojim li ce nick-om sad doci :) Cavani, Benzema, Carvalho ili cak Poljska luda? :D
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 25 jul 2015, 17:21

BigBigBang je napisao/la:Ne mozes ti to ni nacrtati prosjecnom voajeroljubcu eto nama treba da potrosimo 200 miliona funti pa za te pare mozes Messija ili Ronalda dovest, nama je manje od 100 dovoljno npr za dva vrhunska igraca.
Dobro, ima još do početka sezone, do kraja prelaznog roka još mjesec i po dana. Bilo bi super da dovedemo Benzemu ili Lewandowskog za centarfora do početka sezone, ali radije bih čekao do zadnjeg dana kao sa Mesutom da kupimo jednog od njih dvojice nego da sad dovedemo Lacazettea ili nekog tako koji "može da bidne, ali ne mora da znači".

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la BigBigBang » 25 jul 2015, 17:48

Benzema meni favorit ali male sanse ali opet ima dosta se suska ne moze se reci da je nemoguce, Lewandowski nemamo nikakve sanse ne znam zasto se on spominje...Ja nisam za to da se kesira puno za ovog Lacazeta ali isto tako nisam ni da Panj ostane prvi spic, dakle ukoliko igraci poput Benzeme ili Cavanija ili nekog treceg budu nedostupni to ce biti katastrofalna sitaucija krenuti sa Panjem ili rizikovati sa nekim Lacazetom i Lukakuom.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Monolog » 26 jul 2015, 09:52

Molio bih @Marsala da ne opstruira rad moderacije bespotrebnim prijavljivanjem postova. Koliko vidjeh, sve postove su pisali navijaci Arsenala, prica se o transfer politici, novcu i igracima koji (ni)su potrebni, tako da ne vidim svrhu zasto bi me ovog nedjeljnog jutra docekalo 50 prijavljenih postova. Ovo uopce nije olaksavanje nego otezavanje rada moderacije. Niko nije banovan, sve prijave su zakljucene. Nastavite.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Marsal
Postovi: 22756
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 26 jul 2015, 10:27

Postoje 2-3 teme na kojima se moze pisat o tome, ovo je cisto tema za transfere, spekulacije, nagadjanja, odlaske, dolaske. Prijavljivat cu dok se ne kazne oni koji spamaju ili dok ja ban ne popijem.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: RE: Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Amarildo » 26 jul 2015, 10:54

Marsal je napisao/la:Postoje 2-3 teme na kojima se moze pisat o tome, ovo je cisto tema za transfere, spekulacije, nagadjanja, odlaske, dolaske. Prijavljivat cu dok se ne kazne oni koji spamaju ili dok ja ban ne popijem.
Druže maršale, na vjernost ti se kunem!
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

Avatar
anell
Postovi: 21085
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la anell » 26 jul 2015, 14:58

Upravu je Maršal, ono što je se prije pisalo nema apsolutno nikakve veze sa transferima, neke stvari nisu imale veze ni sa Arsenalom.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 26 jul 2015, 15:02

Slažem se apsulutno sa Maršalom, iako sam i sam nekad učestvovao u raspravama, ali ne možeš od nekih ljudi ostat pametan.
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Amarildo » 26 jul 2015, 22:56



Arivederći
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la SamoZeljo » 27 jul 2015, 05:33

Zao mi je Woje kao osobe, dragi je ali mislim da ce se sada konacno svi sloziti da on nije bio golman za Arsenal.

Mozda nekad i postane klasa, ako se malo opameti. Ja jos uvijek mislim da ima talenta ali u glavi mora jos dosta toga srediti.
Sretno i sve najbolje.

Avatar
Amarildo
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 sep 2014, 20:51
Lokacija: Ze Do
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Amarildo » 27 jul 2015, 08:21

Ne treba ga žalit, igrat će s Gervinhom 8-)
"Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?"

Meša Selimović

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 27 jul 2015, 12:59

Ljorente, a kruh te... :lol:
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2015, 13:20

bega_afc je napisao/la:Ljorente, a kruh te... :lol:
Šta s njim ?
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 27 jul 2015, 13:32

topnik1 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Ljorente, a kruh te... :lol:
Šta s njim ?
Hoce da nam ga metnu s njim...
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
topnik1
Postovi: 15142
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 27 jul 2015, 13:37

bega_afc je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:Ljorente, a kruh te... :lol:
Šta s njim ?
Hoce da nam ga metnu s njim...
Tebi ko smeta što hoće da ti ga metnu ? Ne laži narod ...


A kakav Ljorente, nema od njeg' ništa ba :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
bega_afc
Postovi: 13723
Pridružen/a: 08 jul 2011, 20:19
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la bega_afc » 27 jul 2015, 13:43

topnik1 je napisao/la:
bega_afc je napisao/la:
topnik1 je napisao/la:
Šta s njim ?
Hoce da nam ga metnu s njim...
Tebi ko smeta što hoće da ti ga metnu ? Ne laži narod ...


A kakav Ljorente, nema od njeg' ništa ba :mrgreen:
Volim, apsolutno, volim, kako da ne, volim, volim.
[youtube][/youtube]
#Voajeroljupci na respiratorima.
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la chily-rz » 27 jul 2015, 16:26

SamoZeljo je napisao/la: Zao mi je Woje kao osobe, dragi je ali mislim da ce se sada konacno svi sloziti da on nije bio golman za Arsenal.

Mozda nekad i postane klasa, ako se malo opameti. Ja jos uvijek mislim da ima talenta ali u glavi mora jos dosta toga srediti.
Sretno i sve najbolje.
Momciluk je otišao na jednogodišnju posudbu bez mogucnosti otkupa ugovora od strane Rome,.


Avatar
Gunner4
Postovi: 8523
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 28 jul 2015, 15:50

Kada se shvati da bukvalno nismo nista ni potrosili ovo ljeto krupno, da DM nece dolazit i da smo rasteretili budzet lijepo onda se moze i izdvojiti 50 milja eura za Karima!
Jos 50 milki da prevodiocu jos malo podignu pritisak...


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.